Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
tahan lihasmassi tõsta ja samas natuke rasva põletada
Saatis: vipu
Kuupäev: 27. May 2010, kl 16.59

hetkel kmi 24, aga leht soovitab langetada 22le st kui hetkel kaalun 67 kilo, siis peaksin langetama 60 kilole mida ma ei taha. mul on vöökoht ehk alakõht pekine ja soovin sellest lahti saada.

see leht vist ei ole minujaoks kuna ma söön juba päevas valku 3x rohkem kui siinsed tabelid mõista annaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahan lihasmassi tõsta ja samas natuke rasva põletada
Saatis: jannok
Kuupäev: 27. May 2010, kl 22.26

Enamusel on valke siinse tabeli järgi rohkem. Ega ei pea seda "tasakaalu" plönni vaatama, võid oma plaani järgi valke, süsivesikuid, rasvu süüa. Kaaluabi.ee aitab sul need lihtsalt kokku arvutada. Eks kui piisavalt soovijaid oleks, siis ehk tehtaks tasakaalu ratas ka personaliseeritavaks. Vaevalt, et see praegu kulturistide plaanidele sobiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahan lihasmassi tõsta ja samas natuke rasva põletada
Saatis: vipu
Kuupäev: 28. May 2010, kl 13.18

vist jah. mul on valkude protsent arvutuslikult üle 300% ja seda hommiku ja lõunasöögiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahan lihasmassi tõsta ja samas natuke rasva põletada
Saatis: Melissa
Kuupäev: 29. May 2010, kl 08.49

Kmi ja valgud ei puutu asjasse. Kui ikka pekk, siis tuleb vähem kaloreid tarbida, kui ära kulutad.
Võid ju teha katse ja jälgida kuu aja jooksul, kas pekki läheb vähemaks või mitte, hoolimata sellest, et sööd valku 3x rohkem. Minul on kaal langenud ja pekki enam kõhu peal ei ole (hoopis puusadel on) ja olen pea alati söönud valke rohkem ja süsivesikuid vähem kui siinne süsteem soovitab. Kõik on individuaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahan lihasmassi tõsta ja samas natuke rasva põletada
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. May 2010, kl 09.39

Mina mingi aeg tegin LowCarb dieeti e. siis süsivesikud olid viidud miinimumini je eelistasin häid süsivesikuid. Mulle see ei sobinud. Nüüd söön põhimõtteliselt kõike ja rasvade, valkude ja süsivesikute suhe on ikkagi 1:1:1, mis oligi tegelikult mul LowCarbi puhul eesmärgiks. Tuleb välja, et minu tavatoitumine sisaldabki tavalisest rohkem valke ja hetkel kaal langeb. Kuigi pekki on ikka palju, eks aeg näitab, mis ja kus ja kuidas ja kui kiiresti mõjuma hakkab.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.