Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin kaaslast miniduellile
Saatis: sirliss
Kuupäev: 30. October 2011, kl 11.47

Tere,
soovin leida kaaslast duellile, mille kestus ette määratud - selle aasta lõpuni. Olen 162 cm pikk ja minu kaal hetkel on 55 kilo ringis. Soovin alla võtta veel 3 kilo.
Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Kuupäev: 30. October 2011, kl 16.56

Heii, mina liituks heameelega, ma 163cm ja kaal ka kuskil 56-57 ringis, aga tahax sinna 54kg juurde grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Saatis: sirliss
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.25

Tere, meeldiv kuulda smiling smiley Kas sul on duelli suhtes mingeid erisoove? Mina tahaksin alustada juba homme. Kas sulle sobib, kui teeme homme hommikul juba esimese kaalumise ära? Tore, kui keegi veel liitub, aga mul pole ka selle vastu midagi, kui me kahekesi jäämegi.
Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.47

Sobib homme väga hästi grinning smiley

Teeme mingi tabeli ka? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Saatis: sirliss
Kuupäev: 01. November 2011, kl 09.24

Tere, teeme ikka tabeli smiling smiley Avan uue teema Motivatsiooni rubriigi all pealkirjaga "Duell: sirliss ja Naerulind". Kirjuta sinna oma täpne kaal ja teen tabeli valmis winking smiley Ilusat päeva jätku.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Saatis: sisalik
Kuupäev: 01. November 2011, kl 12.35

Mina liituks ka hea meelega, kuna eelmine duell natuke soiku jäänud. Pikkust mul 162cm ja kaal 58,6 kg (täna hommikul). Ideaalis võiks 50 olla, kuid aasta lõpuks oleks super, kui 53 oleks, seega ca 5 kg maha.
Mul just see jama, et jätsin 2 kuud tagasi suitsetamise maha ja ainevahetus ikka kõvasti aeglustunud. Istuv eluviis ja suur magusaisu teevadki oma töö..

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslast miniduellile
Saatis: Maila
Kuupäev: 19. April 2012, kl 20.22

Kullake mida sul siin maha on võtta, sa niigi õbluke. Anorexia pole sul kaugel kui tahad veel alla võtta. Soovitus mõned kilod pigem juurde võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.