Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: silvik
Kuupäev: 18. June 2010, kl 12.24

Mahlased grillroad, värsked salatid, külmad õlled, maitsvad kokteilikesed. Kas Sul on plaanis jaanipäeval end korralikult ülalpidada ja kaloreid kontrollida, või ongi jaanipäev kaua-oodatud kaalumurevaba päev. Pane kirja oma lubaused, siis pärast lahe vaadata, kas läks ka nii nagu plaanisid winking smiley

Ise sõidan Kreetale, hullust jaanimöllust jään ilma aga ei tea vb on seal teised ahvatlused. Plaan iga päev hommikuti jõusaalis käia. Üritan lubadust pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: LazyB
Kuupäev: 19. June 2010, kl 09.20

Olen terve pühade aja ilusti töine, seega pole ka liigse söömise muret smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: Evka33
Kuupäev: 19. June 2010, kl 09.37

Teen lisaks normaalsele söömisele sporti- jooksen iga päev um 1 tund smiling smiley) minu jaoks pole see probleem, lihtsalt meeldib joosta! soovitan kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 20. June 2010, kl 18.40

Ma arvan, et kui süüa liha ja salatit, siis väga suurt ohtu tegelikult pole, sest liha lihtsalt füüsiliselt palju süüa ei jõua, kõht saab enne täis ning värske salat ilma kooreste kastmeteta ei anna ju palju. Ja kui eelistada õlu-veini asemel vett, siis on see ju vaid kasulik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: Tondu
Kuupäev: 20. June 2010, kl 22.15

Kindlasti jälgin kaloreid. Kaalujälgimine on eluviis, mitte ajutine mure. Kui juba kord patustan "vaba päevaga", siis teen seda jälle ja jälle, pigem juba eos välistan võimaluse. Kui peaks sööma üle lubatud määra, siis lähen jooksma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 21. June 2010, kl 08.25

Mina ei kavatse jaanipäeval kaloreid lugeda smiling smiley. Arvan ka, et palju sa seda liha ja salatit ikka endale sisse süüa jõuad. Üle ühe siidri endale õnneks lubada ei saa (olen jaanipäeval oma 2-aastase lapsega), nii et ei usu, et kaalunumbriga midagi katastroofilist selle jaanipäevaga peaks juhtuma smiling smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Mis, arvad, et jaanipäeval kaloreid lõhki ei söö!?
Saatis: Kroku
Kuupäev: 21. June 2010, kl 08.39

Söömisega pole probleemi, pigem probleem alkoholiga. Ei ole küll mingi suur alkoholisõber, aga kui ka koguaeg natukene võtta üldsuse sunnil, siis on kalorinorm kindlasti väga suurelt ületatud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.