Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: finett
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.06

Tere,

Ei leidnud sellesarnast teemat foorumist. Uurin, kas Kaaluabi poolt seatud ideaalkaal on ka tegelikult see ideaalne kaalunumber, mille poole pürgite või pigem on see natuke suurem-väiksem?

Oleks põnev kuulda, sest esialgu kaaluabi poolt seatud kaalunumber tundus utoopiline ja seadsin omale 2,5kg leebema ideaali. Nüüd aga vaatan, et äkki see KA ideaal on siiski kunagi saavutatav?!

Või need, kes on hoo sisse saanud, on selle eesmärgi veel kaugemale viinud?

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.26

Minu ideaalkaal on 60 kg, aga kaaluabi oma on 62,8 ... Nii et tundub, et ma unistan liigselt, aga eks ole näha kumma ideaalkaalu ma suveks saavutan.. Õnneks mul aega on veel..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati girlygirl 15.01.2012 17.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: Kobras
Kuupäev: 16. January 2012, kl 12.17

Mul on vaja palju alla võtta ja ma panin endale palju leebema eesmärgi kui Kaaluabi pakkus. St. 45kg asemel vaja "vaid" 35 alla võtta, siis olen juba rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: Loona
Kuupäev: 16. January 2012, kl 18.52

Ei hakanud samuti KA ideaali soovima, püüan saavutada enda oma. Kui sellega hakkama saan, võtan järgmised 5kg ette. Tasapisi, siis ehk ei väsi ära ja nahal on ka aega mõelda, kas kahaneb koos minuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Kuupäev: 18. January 2012, kl 08.46

minule pakub kaaluabi leebema eesmärgi, selle olen kohe saavutamas. Enda eesmärgini on siis veel 3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 19. January 2012, kl 16.22

Mulle meeldiks ideaalis kaaluda 1,2 kg vähem kui KA järgi. Seadsin selle ka omale eesmärgiks. Kuigi see on vaid number kaalul, aga siiski... Aga tegelikult sean omale ka nö vahe-eesmärke, et vahepeal oleks millegi üle rõõmustada ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Kuupäev: 19. January 2012, kl 22.26

Ma pole veel siin kõigega kursis... Kus te seda Kaaluabi ideaal kalu enda kohta näete / leiate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Kuupäev: 22. February 2012, kl 15.44

Minu puhul oli Kaaluabi soovitatav ideaalkaal üle 7 kilo raskem kui see, mida ise soovin ja milles varem olen olnud. Tean varasemast kogemusest, et minu jaoks on just see väiksem kaal loomulikum ja mugavam. Eesmärgi seadsingi ikka enda soovi järgi ja siiani läheb sujuvalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: happy119
Kuupäev: 02. March 2012, kl 11.51

mina seadsin endale oma 172cm juures 62kg ideaalkaaluks aga kaaluabi ideaalkaaluks mul 71kg.enne lapseootust kaalusin 68kg ja olin ok kuid kõhuke oli ees ja kints oleks ka võinud paar cm väiksem olla.aga kuna olen juba vanem ja 2 last ka,siis see 71 tundub vägagi ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 21. May 2012, kl 15.31

Enne kui hakkad püüdlema oma ideaalkaalu poole, mis on sinul mõttes peaksid tegema kehaanalüüsi, mis ütleb sulle palju sul kaaluvad lihased, luud ja sidekude jne. mInul näiteks on ideaalkaal teoorias 68kg aga seda ma ei saavuta kunagi juba selle pärast, et mul on luud raskemad kui norm. Sealt läheb juba 800g mida ma kunagi alla ju võtta ei saa. Samuti näitas see analüüs mu lihasmassi ja kuna seda on rohkem kui norm siis ei saa/ taha ma ka seda muuta ja lõplikuks MINULE ideaalseks kaaluks minu pikkuse juures on hoopis 72 kg. Ülejäänud mis maha läheks oleks juba lihaste arvelt ja seda ma ka ei taha. Nii et see ideaalkaal on täiesti suhteline igale inimesele ja soovitan soojalt teha see analüüs. Seda tehakse nt My Fitnessis ja ka muudes spordiklubides smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: Elluke
Kuupäev: 31. May 2012, kl 08.29

Kaaluabi pakub minu ideaalkaaluks 62,8 169 cm juures, ise olen seadnud eesmärgiks 65 kg, arvan, et see täitsa ok minu vanuse juures. Enda ideaalini on veel paar kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Saatis: susan
Kuupäev: 03. March 2013, kl 01.18

Kaaluabi ideaalkaal on 59,2 kg ja ma valisin selle ka endale eesmärgiks. Üle 15 a tagasi olin samuti selles kaalus.
Arvan, et praeguses vanuses ei tasu ajada taga kehamassi indeksi normaalvahemiku alampiiri, mis jääb kaaluabi ideaalkaalust allapoole, sest ma pole enam äsja täisealiseks saanud neid ja arvan, et ma ei näeks oma minimaalses normaalkaalus nii ilus välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi ideaalkaal vs Sinu ideaalkaal?
Kuupäev: 28. April 2014, kl 14.11

Minu Kaaluabi ideaalkaal oli 58,6. Enda ideaalkaal on küll paar kg väiksem

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.