Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
veejoomine
Saatis: elka
Kuupäev: 21. February 2010, kl 19.04

see veejoomine on küll natuke tüütu ja pean end selleks ikka sundima,aga viimase klaasi asendan igatahes õhtul ühe vähe magusa teetassiga.nii et vett joon 7 klaasi ja mulle see sobib.kudas teistel see veekaanimine läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: savikass
Kuupäev: 21. February 2010, kl 19.52

Mul ei ole mingeid probleeme, olen alati tahtnud vett juua ja joonudki. Joon isegi rohkem, kui ette nähtud. Vahel olen mõelnud, et äkki see polegi nii hea.
Muudest jookidest tarbin musta suhkruta kohvi ja vahel rohelist või rooibusi teed, suhkruta. Mingeid magusaid limpse, mahlu ega õlut pole kunagi tarbinud. Veini joon (jõin 1-3 klaasi nädalas) küll heameelega, ent praegu olen loobunud.
Nii et nüüd, asunud aktiivselt kaalu langetama, ei saa ma selle arvelt mingit lisaboonust, et loobun magusatest jookidest.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Creeps
Kuupäev: 21. February 2010, kl 19.53

Mulle eneselegi üllatuseks on see kergem, kui alguses arvasin. Kallan klaasi vett täis ja joon kohe korraga ära. nii on lihtsam, kui lonksuhaaval suurest pudelist.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 22. February 2010, kl 22.16

Mina joon vett tööjuures kohvitassist, ja rüüpangi seda nagu kohvi. Teised joovad 6 tassi kohvi, mina joon 6 tassi vett. Kodus joon veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 24. February 2010, kl 00.03

No minule vett meeldib juua. Mul selleks üks 0,75l pudel lausaspinning smiley sticking its tongue out. Selle järgi hea vaadata kui palju joon. Nii et kaks pudlit ikka päeva jooksul ära joon + paar tassi teed ja kohvi juurdespinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: ivar
Kuupäev: 24. February 2010, kl 11.53

no mina ikka libistasin enne õlut grinning smiley
nüüd panen suure kannu vett täis ja libistan seda
vahel joon ka kogemata 2,5l vms päevas

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 25. February 2010, kl 20.42

Enne oli veejoomine hirmus raske, aga üle-eelmine suvi ma mõtlesin, et hakkan nüüd tubliks ja joon oma veekoguse ära, siis ma isegi ei lugenud kaloreid ja ainult veejoominegi aitas kaalust alla võtta. Tolgendasin koguaeg oma 1,5L pudeliga ringi ja mõnikord jõin isegi 3L päevas, aga see läks liiga paljuks. Praegu on mul 0.5L veepudel ja selle ma rüüpan väga lühikese ajajooksul tühjaks. Kahju, et koolis nii halb kraanivesi on, muidu oleks veelgi lihtsam see.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 25.02.2010 20.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Heidike
Kuupäev: 05. March 2010, kl 14.22

Pange vee sisse jõhvikaid või sidruniviil. See teeb veejoomise nauditavakssmiling smiley nii silmadele kui ka maitsemeelele ja kindlasti ka immuunsusele;P

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: pisike
Kuupäev: 05. March 2010, kl 14.27

Aitäh, Heidike! Jõhvikate peale pole tulnudki, proovin kohe järele.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: irru
Kuupäev: 08. March 2010, kl 09.35

Ei tea kas rohelise tee, kui seda juua ilma lisanditeta ehk siis suhkru/meeta, võib ka vee alla panna? Või peab ikka ainult vett jooma?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Moonika
Kuupäev: 09. March 2010, kl 13.07

Roheline tee nagu ka must ja valge tee ning kohvi käivad vedelikku välja viivate jookide hulka. Vähemalt nii ütles mulle spordiarst...
Vee alla lähevad ainult ilma musta tee lisandita puuvilja ja punased teed.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: selvi
Kuupäev: 12. March 2010, kl 17.50

Väga raske on mul veejoomine,joon gaseeritud vett,see meeldib

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: erlunks
Kuupäev: 16. March 2010, kl 16.45

liiga palju vett pidavat neere kurnama, nii et ei maksa ikka üle ka pingutada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Aqua
Kuupäev: 17. March 2010, kl 10.29

Kui ma otsa peale saan läheb veejoomine hästi. Lisaks veele ka palju teed. Rohelist teed ilma suhkruta ja natuke lahjemat sorti. Lisaks veel igasuguseid puuvilja-marja segusid ja maitsestatud rohelisi teesid. Poes ja teepoodides ringi vaadates võib väga huvitavaid maitseid leida. Ning vee hoian 0.5l pudeliga ka ligi.
Mida rohkem ma joon, seda rohkem ma tahan juua (vett ikka jah). Kuid üldjuhul alla 2l päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 17. March 2010, kl 11.37

olen alustaja ja väga raske, teen põhiliselt kibuvirsa või rohelist teed (ilma suhkruta) seega see vee joomine vajab ka vist harjumist.Tavaline vesi ei lähe kuidagi kurgust alla, ikka mingi maitse peab olema. Olen veel kolme nelja klaasi(tee) jooja. Küllap peab vist aegamööda kogust tõstma pool vägisi. Esialgu rohkem ei taha kuidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: kesteine
Kuupäev: 18. March 2010, kl 18.19

Vee jomine pole minu jaoks kunagi mingi suurem kunsttükk olnud. Aga wc-s ei viitsiks küll nii tihti käia

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: vigur
Kuupäev: 24. March 2010, kl 15.34

Minul on vee joomine ikka väga raske. Kohvi, teed ei joo. Gaseeritud vesi ei maitse ja tavaline vesi teeb kurgu kibedaks. Sidrun ei maitse ja jõhvikas ei meeldi spinning smiley sticking its tongue out Ühesõnaga suht sunniviisiline on see värk. Püüan veepudeli ikka koguaeg lähedal hoida. Aga see klaasi kaupa korraga joomine on päris hea idee. Aga vee joomine aitab ka selle näksimise tunde vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: erlunks
Kuupäev: 25. March 2010, kl 09.53

näksimise vastu aitab mul ka, eriti selle tunde vastu et käid mööda tuba ringi ja nagu tahaks midagi põske pista, aga tegelikult on hoopis janu, joon klaasi vett ära ja tunne normaalne. Ma ennast olen pidanud harjutama aastaid jooma, algul oli ka jube raske, hea kui 1 klaasi päevas jõin. Kasutan ka seda üks klaas korraga joomist nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Kate
Kuupäev: 25. March 2010, kl 14.54

Ma küll ei jaksa nii palju vett juua. Joon kohvi, piima ja teed ja tarbin teisi vedelikke (supid, puljongid). Pärast trenni on küll teine asi. Siis läheb kohe päris palju vettsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Emily
Kuupäev: 31. March 2010, kl 21.15

Vee joomise n.ö. libedus sõltub minu jaoks päevast - mõnikord kohe on janu ja tahtmine vett juua ja palju ja siis mõnel teisel päeval nagu ei meenu üldse muude toimetuste kõrval, et võiks (ja peaks) nagu vett ka jooma. Samas olen ennast viimasel ajal muidugi tublisti parandanud ja enamikel päevadel joon vajaliku hulga vett ikka täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Kirss
Kuupäev: 13. April 2010, kl 14.02

Peab ikka meeles pidama seda,et ikka jooks.Ja siis klaas korraga sisse ja tegelikult kõht rohkem täis ja parem tunne.Muidu ei joonud peaaegu üldsetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: TeeEll
Kuupäev: 13. April 2010, kl 19.05

Joomine läheb hästi, hea et saab kohe klaasi kirja panna kui ära on joodud. Ainuke negatiivne asja juures on see vetsuralli... väsitav.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Memee
Kuupäev: 14. April 2010, kl 21.33

Mina ei vaeva ennast sellega, joon nii palju, kui isu on. Tavaliselt mitte üle 2 klaasi päevas, trenni tehes muidugi rohkem. Mul on küll tunne, et ega organism siin suurt vahet ei tee, kas ta saab oma vedelikku puhta vee või mahla või suppi või õuna kujul. Küllap ta tunneb selle vee ära, kui tal seda vaja on, ja kasutab seda just nii, nagu tarvis. Ja kui vett pole piisavalt, annab janu näol mulle sellest teada. Mulle tundub, et just nii peaks need asjad toimima. Ja ma arvan, et looduse poolt pole asjad küll niimoodi ette nähtud, et inimene peaks iga tunni aja tagant vetsus käima.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Memee 14.04.2010 21.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 15. April 2010, kl 06.52

täpselt minu mõte.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 22. May 2010, kl 11.21

Minul läheb vesi ilusti alla. Joon iga päev 2 liitrit vett.....on vahel juhtunud,et ei joo vett....oi oi siis on kohe paha tuju ja uimane olla.....Minu keha ikka vajab vett. Jooge vett ja elu on kohe ilusam! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Ruudu
Kuupäev: 22. May 2010, kl 16.51

Minul vesi läheb, kui mitte 8 klaasis, siis 6 ikkawinking smiley Värske kurgi viilud külma vette ja jälle uus ja huvitav maitse.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: liina308
Kuupäev: 28. May 2010, kl 07.04

Minu jaoks osutus veejoomine üllatavalt lihtsaks. Jube mõelda, et enne Kaaluabi avastamist jõin heal juhul 1 klaasi vett ja u 3-4 tassi kohvi päevas! Ja siis veel imestasin, miks mul kogu aeg suu kuivas ja oli üldse paha olla. Praegu on juba viies päev vett juua, algul küll kahtlesin, kas saan sellega hakkama, aga tähtis on üldse proovida! Ja joon täiesti tavalist vett, midagi sisse pole pannud. Enesetunne on küll parem, kui kunagi varem.smiling smileyJa kusagil üks arst eelmisel aastal kirjutas, et inimene ei suudagi enamasti nii palju juua, et neere kahjustaks, selleks peaks jooma 0,5 liitrit vedelikku kas tunnis või poole tunni jooksul(sorry, aeg pole täpselt meeles)ja seda ikka tunde järjest. Nii, et muretseda pole tarvisdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Mm
Kuupäev: 02. June 2010, kl 09.51

Dieedi ajal peab jooma puhast(!) vett (äärmisel juhul lisada sidrun või mari sisse), mis viib halbu jääkained välja. Mingid teed, kohvid või misiganes joogid ei asenda vett, neid ei maksa arvestusse kirja panna. Nagu juba kirjutatud, enamus teesid viivad ka vitamiinid ja mineraalid kehast välja.
Vee joomine tahab harjutamist, aga on seda väärt. Kui inimene tarbib vähe vett puhastub tema organism halvasti ning võib tekitada uimasust ja muid tervise hädasidki.
Ega külma ilmaga ei meeldi ka mulle vett juua, aga olen päeva ära jaotanud, et ei peaks näiteks mitut klaasi õhtul korraga alla kallama. Hommikul 2 (enne sööki ja tööle jõuges), enne lõunat 1, peale lõunat 2 ja õhtul 3 (et ei tekiks kihke süüa). No ei ole ju palju!! Trennipäevadel joon õhtul rohkemgi.
Alusta alati oma päeva klaasi puhta veega. Kui esimeseks suutäieks on kohv, siis see on organismile tegelikult ikka päris suur pauk - see ju puhas mürk. Enne vesi (kohe kui silmad lahti teed), väike paus ja siis kohv, kui kohe kuidagi ilma selleta ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Ann142
Kuupäev: 10. June 2010, kl 10.24

Mina joon täpselt nii palju vett kui mu keha küsib. Kui on janu, joon, kui mitte, ei joo. Peale trenni veidi rohkem, trennivabadel päevadel vähem. Joon hommikuti orgaanilist kohvi ja mulle maitseb. Igaüks tunneb ise oma kehaga mis on talle hea ja mis mitte.
Veejoomist rõhutatakse kaalulangetajatele seetõttu, et vesi tekitab täiskõhutunde ja siis süüakse vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: saladus
Kuupäev: 26. June 2010, kl 13.37

Mul pole probleemi veejoomisega mitu 1,5l veepudelit joon päevas...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.