Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: kadi92
Kuupäev: 07. March 2012, kl 08.00

Teil vahepeal oli täitsa selline rubriik siin kunagi ennem olemas aga tekkis endalgi huvi seda proovida kuna positiivset vastu kaja oli palju tulnud ning enamik ikka kiidabsmiling smileyLubadus on küll 10-28kg kaotada aga ma nii pilvepeale ei roniks !smiling smiley kas on ka kedagi kes oleks nõus minuga koos seda kaasa tegema ?Ootan huvilisi

Mõned tähelepanekud
- Dieedi ajal püüa juua rohkem vett.
- Köögiviljade keetmisel võid kasutada soola, pipart, küüslauku ja sibulat. Ära lisa puljongikuubikuid.
- Toidu valmistamisel ei tohi kasutada rasva, võid ega taimeõli.
- Näljatunde peletamiseks võid igal ajal juua suhkruta teed või kohvi.
- Samuti võid süüa porgandi- või kurgisalatit 2 tundi peale iga toidukorda.
- Pead rangelt järgima antud menüüd ning toidukoguseid ega tohi vahetada toidukordi omavahel.
- Kui loobusid dieedi mingil etapil, siis ei tohi sellega hiljem samast kohast jätkata, vaid pead otsast peale uuesti alustama.



ESIMENE NÄDAL



Igapäevane hommikusöök: ½ apelsini või greipi ja 1-2 keedetud kanamuna



Esmaspäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Teisipäev

Lõunasöök: praetud või keedetud kanaliha

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat(kurk, lehtsalat, tomatid, paprika, porgand), 1 röstsai, 1 apelsin või greip



Kolmapäev

Lõunasöök: rasvatu kodujuust, 1 röstsai, tomatid

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Neljapäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Reede

Lõunasöök: 2 keedetud muna, keedetud köögiviljad(aedoad või porgandid või roheline hernes)

Õhtusöök: keedetud või praetud kala, salat, 1 apelsin või greip



Laupäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Pühapäev

Lõunasöök: keedetud või praetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: keedetud köögiviljad



TEINE NÄDAL



Igapäevane hommikusöök: ½ apelsini või greipi ja 1-2 keedetud muna



Esmaspäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat, 1 apelsin või greip



Teisipäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin või greip



Kolmapäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, kurgid

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin või greip



Neljapäev

Lõunasöök: 2 keedetud muna, rasvatu kodujuust, keedetud köögiviljad

Õhtusöök: 2 keedetud muna



Reede

Lõunasöök: keedetud või praetud kala

Õhtusöök: 2 keedetud muna



Laupäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, tomatid, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: värsked puuviljad(apelsinid, mandariinid, melon, virsikud, õunad)



Pühapäev

Lõunasöök: praetud või keedetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: praetud või keedetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip



KOLMAS NÄDAL



Esmaspäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid puuvilju, v.a viinamarjad, mango, datlid, banaanid, viigimarjad.



Teisipäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid keedetud köögivilju ja köögiviljasalatit, v.a kartulisalat ja keedetud kartulid.



Kolmapäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid puuvilju, v.a viinamarjad, mango, datlid, banaanid, viigimarjad, ja keedetud köögivilju.



Neljapäev: praetud või keedetud kala, kapsasalat, keedetud köögiviljad.



Reede: praetud või keedetud liha, v.a lambaliha, keedetud köögiviljad.



Laupäev ja pühapäev: Terve päeva jooksul võib süüa ainult üht liiki puuvilju(näiteks ainult õunu või ainult pirne või virsikuid jne).



NELJAS NÄDAL



Jaotada terve päeva peale päeva juures äratoodud toidud. Midagi rohkem süüa ei tohi.



Esmaspäev



300 g keedetud või praetud liha või ¼ keedetud kana

3 tomatit, 4 kurki

150 g tuunikala õlita

1 röstsai

1 apelsin või greip



Teisipäev

200 g keedetud või praetud liha

3 tomatit, 4 kurki

1 röstsai

õun või pirn või 1 viil melonit või apelsin või greip



Kolmapäev

1 supilusikas kohupiima või 30 g rasvatut kodujuustu

400 g keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstsai

1 apelsin või 1 greip



Neljapäev

½ keedetud või praetud kana

3 tomatit, 1 kurk

1 röstsai

1 apelsin või 1 greip

1 liik puuvilju



Reede

2 keedetud muna

3 tomatit

1 apelsin või greip



Laupäev

2 keedetud kanarinnakut

125 g kohupiima

1 röstsai

2 tomatit, 2 kurki, hapupiim

1 apelsin või greip



Pühapäev

1 supilusikas kodujuustu

150 g tuunikala õlita

400 g keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstsai

1 apelsin või greip

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. March 2012, kl 11.01

oh, my god, niii ekstreemne, see on ju kõige vastu mida siin propageeritakse. Miks sa nii küll oma kehale teha tahad. Mõtle ikka järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Heleneee
Kuupäev: 07. March 2012, kl 16.08

Olen nõus seda tegema sinuga! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: krlstel
Kuupäev: 08. March 2012, kl 17.58

Nõustun Kairkaga smiling smiley
ja lisan veel seda, et mis kiirelt läheb see kiirelt tuleb. Keha on nagu mälupulk. Kõik ta salvestab, ka kaalutõusul pidama jäänud kaalupunktid ta jätab meelde. St. et kui kaal on tõusma hakanud, siis ega ta ei tõuse ju iga päev mingi kindel arv gramme, vaid ikka on nii, et inimesed räägivad, et no näed võin süüa kõike aga kaal ei tõuse ja siis ükskord kui kaalule astuvad on nagu pauk selgest taevast tavapärasele kaalule 3kg juurde lisandunud. Ja kui nüüd inimene hakkab uuesti oma toitumist jälgima ja kaalu alandama, siis on täpselt samamoodi, nt. kui su kaal seisis juurdevõtmise ajal 65kg peal, siis on kaalulangetamisel ka väga raske sellest punktist üle saada. Seega alla võtmisega täpselt samamoodi. Kui sa võtad nädala või paariga 3-5kg alla (ekstreemdieetidega) ja siis korralikult sööma hakkad jälle, siis on täpselt sama käitumine kehal. Tuleb see 3-5kg selle nädala või paariga juurde ja suurest näljatundest sööd sa veel rohkem kui enne ja tuleb juurde ka rohkem kui see 3-5kg ...
No igatahes ... olen selle omal nahal läbi kogenud. Ja ÕIGE toitumise vastu ikka ei saa ükski dieet. Kui toitud oma lubatud normides, on sul ka kõht täis, kaalutõusu pole, pigem kukub vaikselt. Ja õhtul kui kõht on tühi, siis saad sellega ennast rahustada, et hommikul jälle ma VÕIN SÜÜA. Aga mäletan dieedi ajal õhtuseid näljatundeid confused smiley ... jube oli mõelda, et mul on praegu kõht tühi ja hommikul ma ka süüa ei tohi, see tekitab stressi ja ega kaal niimoodi ei lange.

Aga jah ... ei tahtnud loengut pidada, muidugi iga inimene ise tunneb ennast ja oma keha, aga lihtsalt kogemuste põhjal võib ju head nõu, heast tahtest ikka teistele anda smiling smiley


Ilusat naistepäeva!
Kristel

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Loona
Kuupäev: 08. March 2012, kl 19.58

Ma oleksin pisut ettevaatlik selle dieediga. Kuidas see seedimisele mõjub? Teades ennast, tabaks mind kõhukinnisus. Parem ikka tasapisi ja kõike normi piires.
Aga andke teada , kui katsetused tehtud. Jaksu ja kena naistepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Kuupäev: 09. March 2012, kl 15.12

Pidasin seda dieeti 1 nädal. Kuna kaal üldsegi ei alanenud, siis jätsin pooleli... ja 7päevaga sain munaisu täis ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.57

Tere,

Mina tegin dieediprogrammist läbi kolm nädalat. Oleksin ka kõik neli teinud, kuid komanda nädala lõpus oli sõit nädalaks ämma-äia juurde ja nagu alati läheb seal söömine pisut käest...

Hindasin dieedi endale jõukohaseks. Menüüs on nii kala-kana-liha, rohelist kui ka köögi-ja puuvilju. Kõik oli täitsa OK, kuid mundest oli isu täis pikemaks ajaks. Ja nälga tundma ei pea sugugi- võib süüa porgandi või kurgisalatit.

Dieedi võtsin ette, kuna kaal oli naelutatud juba pikemaks ajaks ühele ja samale kohale. Kolme nädalaga võtsin alla 3-4kg ja tagasi ei ole midagi tulnud. Magu tõmbas ilusti kokku ning meeletuid söögisööste ei olnud.

Arvan, et teen lähiajal veel ühe dieedikuuri. Kuid sõpradele/tuttavatele ma seda dieeti soovitama ei hakka.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Kolli
Kuupäev: 13. March 2012, kl 16.11

Tere!

mina tegin ka 3 nädalat läbi. Esimesel nädalal ei juhtunud midagi siis hakkas kaal langema. Greipi asemel jõin 100% greipi mahla. Muna mulle maitseg ja ei visanud koppa ette midagi. Seda enam,et ma tegin sellist poolkeederud muna ja mõnikord kui oli vaja millegiga koos süüa siis tükeldasin selle poolkeedetud muna sinna sisse. Kõhukinnisus - no see on ma arvan individuaalne kuna. Ma ka kartsin seda kui mõningate inimeste kommentaare luges aga mulle mõjus see hoopis teisiti. Ehk siis kinnisust ega ka lahtisust ei olnud smiling smiley vaid kõik oli ok. Algul oli natukene harjumatu kuna ma pole eriline juurvilja fänn aga noh.
Minulgi ei läinud 10kg maha kuigi tegin 4x nädala ka trenni. Eks asja tuleb mõistusega võtta ja kui maha ei lähe siis mitte lüüa nädala pärast käega vaid üritada edasi.Mul läks umbes 3-4kg maha. Alustuseks seegi hea ja hea algus kuna sain jälle trenni harjumuse ja veejoomise harjumuse.

Igaljuhul on plaan uuesti teha ja miks ka mitte kellegiga koos smiling smiley
Et kui kellegil veel plaan uuesti või esimest korda alustada siis võiks koos need 4 nädalat üritada?

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Kolli
Kuupäev: 13. March 2012, kl 16.15

Tahaks veel mainida, et olen eelnevalt üritanud figuurisõprade programmi, siis pärast kella 18 ei söönud (vahel ainult kurk/porgand) ja tervislikult toituda proovisin + siis trenn. Ei tea aga minul kaal seisis. Ja ega see kõik polnud mingi 7 päeva üritus vaid päris pikalt ja ikka kaal ei langenud. Hetkel see dieet oli ainus,mis minu kaala 2 aasta jooksul liigutas. Arstid on ka ülevaatanud,et midagi viga mul pole.Ühesõnaga mulle mõjub ainult see kui toitu piirata ja süüa nii nagu siin öeldud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: mummi
Kuupäev: 13. March 2012, kl 21.58

Minu jaoks äkiline,depressiivne.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Kuupäev: 13. March 2012, kl 22.01

MA olen oma elu jooksul teinud palju ekstreemsusi ja alles nüüd soliidses eas ma mõistan, et see kõik jättis jälje mu immuunsüsteemile ja tervisele. Selles mõttes mulle sobib siinse keskkonna propageeritud tasakaalustatud toitumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Craft
Kuupäev: 14. March 2012, kl 12.27

Ei sobi mulle selline asi, tundub kuidagi enesepiitsutamisena. Kõiki asju saab ikka mõõdukalt ja mõistlikult, mulle mõjuks see vist psühholoogiliselt juba, et söö seda ja seda ...aga edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: efka29
Kuupäev: 20. March 2012, kl 09.25

mina seda dieeti otseselt proovinud pole, aga olen teinud 13 päeva dieeti. selle dieediga pole ka mingit näljatunnet. muidu pole ma eriline dieeditaja aga lihtsalt tegin seda dieeti selleks et kasvatada omale iseloomu ,teatud toidutele ei ütlemiseks. muidugi selle dieediga langes ka kaal. smiling smiley ilusat kevadet teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Kiiiska
Kuupäev: 03. April 2012, kl 18.44

Kas see siis tõesti toimib ?
Olen otsustanud , et hakkan ka seda tegema . Tundub hea ning toit millest see dieet koosneb on maitsev ,
kuid väike küsimus ka , kas mõni nädalavahetuse õhtu šhampust ei või ka tarbida ? tongue sticking out smiley

Olen kindel proovija !!!
Edu kõigile dieeditajatele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE DIEET – maagiliselt lihtne kaalulangetus
Saatis: Maila
Kuupäev: 18. April 2012, kl 19.40

Kullakesed kas teate, et kaalulangetamisel aitab kaasa õige söömine mitte dieet. Keha nõuab seda mida ta on harjunud saama tahes tahtmata, satub dieedist keha stressi ja tagajärjed pole sugugi kaalu langetavad. Söömine kindlate vahekordadega ja väheses koguses on see mis langetab. Meie veresuhkru tase ei tohi kõikuda ja pankreas toodab insuliini normaalselt. Magu peab olema ka pidevas töös. Seepärast ei teki ka näljatunnet. Iga 3 tunni järel natuke süüa aitab magu mitte koormata ja toitu kiiremini seedida. Kui meil on näljatunne, siis oleme me näljased ja seega sööme niipalju et meil on raske. Õhtul kipume me sööma enne magama minekut ja seega oragasnismi koormame.Magu ei suuda kõike toitu seedida ja see ladestub rasvaks. Dieedid on ainult lühiaegsed kui mitte neid koguaeg järgida. inimene peab kaalu kaotama vähehaaval, siis on sellest kasu. Organismi on vaja harjutada kaalulangetamisega, siis on sellest kasu ja kaal ei kipu ka nii ruttu tagasi tulema. Alati ei tee rasvane liha paksuks vaid kogus kui palju seda süüakse. Armastage end ja oma keha, ning püüdke aru saada mis on teile õige. kõigile ei sobi dieedid ja teatud toiduained. Inimese organism on individuaalne ja seega tuleb ka suhtuda individuaalselt. samuti pean ma ka silmas. Trenni tegemist, tuleb valida see mis sinule ja su kehale sobib. Jooksmine ei sobi kõigile juba liigeste pärast eriti kui ülekaal on suur. Pigem on Käimine ja kepikõnd mis ei koorma põlveliigeseid.Rasva põletamiseks on ka ettenähtud kindel pulss ja see pole mitte kiire pigem mõõdukas. Jõudu winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.