Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Vesi organismis
Saatis: WindW
Kuupäev: 17. July 2012, kl 06.39

Võtsin kätte ja olen teinud tublisti trenni , söögi ajad ja see mis hammaste taha kaob ka suht paika loksunud. Soetasin ka "nutikaalu", mis aitab siis jälgida, mis toimub.
Ca 1,5 kuu jooksul olen kaotanud tublisti kaalus, rasvaprotsent ka vähenenud, + ssi liigub ka lihasmass. Mis on märkimisväärne ja pidevalt tõuseb, on veekogus kehas ?
Kas peaks see olema normaalne, või on mingeid nippe, et seegi alaneks, või peabki nii olema.
Aidake mind sõbrad smiling smiley

windw

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi organismis
Kuupäev: 27. July 2012, kl 10.08

Minul aitasid vee organismist välja viia kaselehekapslidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi organismis
Saatis: violet
Kuupäev: 27. July 2012, kl 10.40

Suvel on sellega jah probleeme, et vesi tahab organismi jääda. Alati ei pea kohe kapsli järgi haarama - seller pidavat ka olema väga hea vee organismist välja viia. Lisaks sellelerile oli veel miskit kuid momendil ma ei mäleta seda kahjuks (kuna ise tarvitan sellerit, teen porgandi-õuna salatit selleriga, annab mõnusa pähklimaitse). Kui meelde tuleb / artikli üles leian, annan teada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi organismis
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. July 2012, kl 10.00

Roheline tee peaks ka vett kehast välja viima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi organismis
Saatis: viisutar
Kuupäev: 28. July 2012, kl 17.17

Kanarbikutee on väga hea vee väljaajaja. Aga ettevaatust! Sul peab kogu aeg olema vaba pääs tualetti. Hommikul joodud tee paneb vee ikka niimoodi lippama, et...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi organismis
Saatis: nuts
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.39

Köönetee, minul aitab.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.