Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
üks päev rikub nädala pingutused
Saatis: Candy
Kuupäev: 27. August 2010, kl 06.00

Ma lihtsalt enam ei mõista! Juba kuid olen korralikult kaalu jälginud, aga niimoodi, et pea igal nädalal tuleb üks päevake, mil söön õhtuti kalorid üle. Ja nätaki! Järgmisel päeval kaal kohe 1 kg raskem. Ja nii nädalast nädalasse, nõiaring. Nädala algul olen 60 kg, reedeks saan 59,2 kg ja laupäeva hommikul pärast reedest sünnipäeva jälle 60,2 kg. confused smiley Ja siis läheb jälle nädal, kui olen ülikorralik, kaloreid üle ei söö ja teen ilusti trenni, kui kaal reedeks jälle 59 alumisele piirile jõuab. Ja nii juba kuid, ma pole mitte kuhugi jõudnud!

Kuidas saab ühel päeval ülesöömine kogu nädala korralikkuse (vahel jäävad isegi trennikalorid tagasi söömata) nullida?!?!

Valikud: VastaOsunda
Re: üks päev rikub nädala pingutused
Saatis: tusklik
Kuupäev: 27. August 2010, kl 06.31

vot ei tea, mul käib küll vastupidi, langust näen ainult neil nädalatel, kui midagi valesti teenconfused smiley

Aga need laupäevased sünnipäevad... äkki on abiks, kui enne sünnipäeva korralik trenn teha? Trenni ajal ei söö niikuinii, aga jood korralikult vett ning sünnipäeval saad siis lisaks süüa/juua ära need juurde teenitud kalorid?! Tegelikult peale trenni polegi suurt isu ja sünnipäeval saab ka mõistlikke valikuid teha, kuigi karm see on, et üks päev kogu ilusa ära rikub.... ja iga nädal ju ei ole sünnipäeva (loodetavasti) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.