Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.07

Vanus on lisatud ja rõõm näha, et meid siia veel lisandunud onsmiling smiley
Kas paneme tabelisse kirja ka selle numbri, kuhu ideaalis jõuda tahaks või läheb siis juba ridu paljuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.29

aga paneks selle soov kaalu nime taha sulgudesse nt minul (55kg) siis hea vaadata. mahub sinna vanuse kõrvale ära küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.35

Ma teeks tabelisse ühe lisarea ideaalkaalu jaoks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.41

lisarida lõpus oleks muidugi parem siis näeks kui uue nr kirjutame palju veel jäänud on, aga ei tea palju neid ridu sinna kirjutada saab? teab keegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.43

Kõike saab, teeme ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.53

Ma saan aru, et me ootame ingeri kaalu jne, et saaksime motivatsiooni nurka kolida? Tahaks juba teada, kuidas kellegil läheb- kes dieeditab, teeb trenni, istub teleka ees nagu mina?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.54

Kui lisarida lõpus on siis kuhu lähevad järgmised kaalunumbrid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 18.56

Lynuza ja Katsu23 kas meil üks soovkaal 55 smiling smiley nii tore, hakkame siis pihta, kes enne jõuab smiling smiley Kuidas teil muidu esimene päev läinud on, kas loete kaloreid? või piirate niisama söömist? Mina loen kaloreid ja panen kõik kirja, muidu ei saa. Proovisin siianii, ei tulnud välja ja kui 70kg juba ette lõi siis mõtlesin, et aitab ja hakkasin jälgima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 19.08

Mina panen kirja kõik mida söön tap.nutridata.ee toitumispäevikusse. Jälgin, mis ma söön ja teen trenni kodus iga päev 30 minutit- Jillian Michaels 30 day Shred 30 päeva pärast peaksid siis tulemused näha olema smiling smiley
Tänu annn´ile tegin ka endast pilti ja panin kõik tähtsamad mõõdud endale kirja, sest minu jaoks on tähtsam kuidas ma välja näen mitte kaalunumber. Suveks võiksid mul olla ilusad trimmis jalad, vähem märgatav tselluliit ja kena kõht cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 20.24

Oi kui tubli oled Lynuza smiling smiley mul annab pingutada, et mitte sulle alla jäädasmiling smiley Mina panen kõik kirja toidutares, meeldib, et seal saab salvestada oma toiduaineid. Väga hea lihtne. Tahaksin ka suveks oma kõhust lahti saada. Peale laste sündi on kõht käest läinud ja kg ka muidugismiling smiley Lynuza palju sa kaloreid päevas sööd? Trenni teen ma 1x nädalas jõusaalis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 04. December 2012, kl 20.50

Ma panen ikka siiasamasse kaaluabisse söögid kirja smiling smiley Eelmine kord sain 10kg niimoodi alla, ehk töötab seekord ka (3 kilo tagasi tulnud).
Aga muidu alustasin eelmisest nädalas Arcticus trennitamist. 5korda nädalas (bodybalance ja aeroobika).
kuigi nüüd olen kaks päeva haige olnud...aga vist ikka homme kisub bodybalancisse smiling smiley
Tahaks kuskil kolme kuuga ilus sale olla, selline kärsitu olen sad smiley Praegu lihtsalt..ülimalt vormist väljas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 04. December 2012, kl 20.53

Kùll sa Katsu23 oled ikka tubli,nii ilus ja minumeelest väga täiuslik tabel on meil.
Lisasin ka just oma ideaalkaalu, kuigi ma praegu veel ei usu selle saavutamisse...aga kui meil nii tubli duell on, siis äkki ikka suudan pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Katspats
Kuupäev: 04. December 2012, kl 21.07

Ei pahanda ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Katspats
Kuupäev: 04. December 2012, kl 21.15

Mina suutsin selle aasta alguses võtta 4-5 kuuga 20 kg maha, aga ei olnud veel ideaalkaalus. Peale Prantsusmaal veedetud suve tuli umbes 4 kg tagasi ja nüüd ongi need kilod jäänud pidama. Selle tõttu otsustasin uuesti hakata trenni tegema ja toitumist jälgima. Mina ilma trennita seda teha ei suudakski, see hoiab motvieerituna ja annab rohkem jaksu ning energiat. Ainuke asi on leida selleks aega, aga tegelikult üks tund päevas peab ikka leidma, ükskõik kui väsinud on olla. Lemmikud on tantsulised trennid nagu Zumba, Bodyjam ja lihastele Bodybump. Aga toitumise koha pealt on kõige suuremaks nõrkuseks puhkepäevad, kui kipun üle sööma ja lõdvaks laskma. Vanadest harjumustest on jäänud emotsionaalne söömine, mis tekib kui stress suureneb.
See nädalavahetus oli aga üsna kohutav, kuna olin haige ja ei saanud väljas liikuda ega mingit trenni teha. Istusin teleka ees ja sõin piparkooke. Olen üsna pettunud, et nii vähe tahtejõudu oli, aga nüüd tuleb kõik trenniga tagasi teha. Nüüd ise kannatan tagajärgede pärast, aga ideaalkaaluni pean jõudma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 21.27

Nutridata programm näitab, et 2600kcal peaksin tarbima aga mul õnnestub kuskil alla 2000 kcal ära süüa. Samuti jälgin süsivesikute, rasvade ja valkude kogust.
Peamine, et keegi siin nälgima ei hakkaks, trenni tegemine on heasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 21.54

Nii tublid kõik on, trennid ja juba palju kg-e maha ka saanud. Mul kahjuks aastase lapse kõrvalt pole niipalju aega. Lynuza kas sul 2000kcal-iga maha ka läheb? Mul nt 1600kcal-ga tuleb juba juurde. See muidugi kõigil erinev ja oleneb palju liigutad.Ootan juba kaalumisismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 22.08

Annn- eks ma nüüd reedel näen, kas kaal alaneb smiling smiley Mul endal kahe kuune laps, arvasin et imetamisega pidi kaal iseenesest kaduma aga mina võtsin hoopis juurdesad smiley

Marmel, kas sinul ka plaan paika pandud, kuidas tegutsed? Loed samuti kaloreid, teed trenni?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 04. December 2012, kl 22.31

No tundub, et ma olen eriti tublide sekka sattunud. Aga ega ma kurb pole, pigem annab see mulle vast jõudu juurde. Hetkel olen mina igati liider, kõike on teist kohe rohkem...Tavaliselt mulle meeldib esimeste seas olla aga vot selles tabelis see nii tore pole. Alustasin jälgimist 27.11 ja märgin siia kõik oma sõõmised ülesse. Kuna on väike beebi siis trennis käimine kui selline on välistatud. Aga noh eks ma siis jaluta ja roogi lund rohkem. olen samas paadis Lynuzaga, et imetamisega olen paari olen eriti kiirelt juurde võtnud. Sünnitusest lisaks 10kg. Väga julm on see naiste elusmiling smiley loodame, et nüüd läheb meil kõigil paremaks need numbrid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 23.04

Tsolo minagi alustasin tegelikult 27.11 niiet meil sai siis ühel ajal mõõt täissmiling smiley 27-dal leidsin ka selle foorumi. Hea, et leidsinsmiling smiley
Selle imetamisega lootsin samuti alla saada, aga ei saanud. Isegi raseduseelset kaalu ei saanud tagasisad smiley +7kg, peale imetamist tuli veel 2kg juurde. Imetajad vist peavad mingi arvu rohkem kaloreid sööma, aga eks te teate seda juba isegismiling smiley Ja vankriga lumes sumpamine ja lume lükkamine on väga hea trenn, teen ise ka sedasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 05. December 2012, kl 18.30

Hei Lynuza,
Mina täidan iga päev siin oma toidupäevikut, kuigi ma nädalavahetusel söön enamvähem seda , mida hing ihkab (mõistlikuse piirides) ja võtan ka vahel mõne hea kokteili, siis kirja panen ma ikkagi kõik, mis siis kui protsent üle läheb...
Trennis olen ma umbes 20 aastat kaks korda nàdalas käinud ja sellega on mu organism ilmselt ära harjunud, saan aru , et oleks vaja midagi veel teha, aga kuidagi ei edene see projektconfused smiley

Kas teie sööte iga päev ilusti 100 protsenti oma päeva kalorinormi täis ja kui tihe on treeningplaan?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2012, kl 20.16

Minul näitab Kaaluabi toidupäevik, et võiksin 1500kcal süüa, proovisin, aga siis kaal ei langenud. Söön 1200-1300kcal-it ja nüüd igapäev natuke langeb. Nälga ei tunnesmiling smiley on olnud ka mõni päev kui olen patustanud ja 1500kcal, siis kaal kohe seisab.
Mis meil selle kolimisega saab, või jäämegi siia rääkima? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 05. December 2012, kl 20.45

Me võiks ikka ära duellide alla kolida, àkki meie hea tabelitegija Katsu23 thumbs up korraldab selle kuidagi ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 05. December 2012, kl 21.17

Tulge jutustama siis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 07. December 2012, kl 19.50

Kiire nädal olnud , polegi olnud aega siia tulla. Nüüd siis tabel täidetud.Ühe rekordi juba purustasin, see on vanussmiling smiley. Ja kui vaja võin ka piiga olla. Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: TREFFI
Kuupäev: 13. December 2012, kl 15.42

Mina prooviks ka üle tüki aja jälle ....
mingi vastik 5 kilo on viimase poole aastaga juurde siginenud.
ja algkaaluks tuleb 90 kirjutada.
oehhhhhhhhhhhhhhh

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Gerdda
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.16

Kas nüüd on vist juba lootusetult hilja teiega liituda?
Kahe lapse saamise järel on kaal (täna õhtul kaalutud 83kg), vanasti olin 63kg.
Ideaalis tahaks saada tagasi 65 peale... Poole aastaga oleks soova alla saada minimaalselt -2kg kuus...
Ei tea kas on ebareaalne.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 24. April 2013, kl 14.36

kindlasti pole võimatu 2 kilo kuus kaotada. Ma ise soovitaksin Tallinna kaubamajas asuvas istuudios käia, saate paari nädalaga soovitud vormi. Neil koduleht oli vist: www.istuudio.ee. Kontaktid seal lehel olemas. Mina alguses ei uskunud, aga nüüd 9 kg läinud (5 nädalaga)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 01. December 2013, kl 21.23

Tere tublid duellitajad!
Kas saab veel teiega liituda, või läheb niimoodi inimesi liiga paljuks?
paar aastat tagasi olin kaaluabiga liitunud ja sain kaalu 70lt 60 peale, aga aastatega kogunes kõik tagasi. Tahaksin kolme kuuga 60kilo peale saada. Pikkust 168

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. December 2013, kl 00.14

Tere, tinka! Selle duelli tegime juba aasta tagasi ning peale väikest pausi lõime uue- vinks-vonks naised. Oleme avatud uutele liikmetele. Esimeselt lehelt leiad tabeli, kuhu saad end ise lisada ning kui liitud siis võiksid end esimeses postituses tutvustada ning võib-olla leiad aega viimased postitused läbi lugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kerlim
Kuupäev: 24. December 2013, kl 16.29

Tere, duellitajad.
Kas teid siin juba nii palju, et ruumi vähe või mahub üks veel?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.