Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Peale kella 6 söömine ?!
Kuupäev: 19. January 2013, kl 14.25

Tere kõigile smiling smiley Olen suht uus siin, ja soovin oma keha kaalu langetada. Kuidas suhtute teie sellesse et peale kella 6t ei söö.? On kellegil see aidanud. Mina nt pole pea 2 nädalat peale kella kuut söönud, ja on kuidagi kergem tunne smiling smiley Tean inimest kes tegi ka nii et peale kuut ei söönud, ja saavutas super tulemuse. Kahjuksma ei tea kui kaua ta seda tegi, mida sõi jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peale kella 6 söömine ?!
Saatis: anaid
Kuupäev: 21. January 2013, kl 13.33

Tere!

Mina ei söö vähemalt kolm tundi enne magama minemist, sest ca 3-4 tunniga suudab organism toidu ära seedida. Seega, kui sööd õhtul kaheksa ajal, siis ära magama enne kella 23.00 heida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peale kella 6 söömine ?!
Saatis: TP
Kuupäev: 21. January 2013, kl 19.33

Kuna töögraafik jms on ebaregulaarne, siis ma ei saaks mõnedel päevadel olla söömata peale kella 6 (või ehk lihtsalt sisendan seda endale?). Pigem vaatan ka, et jääks piisavalt aega seedimiseks. Ja õhtul püüan pigem midagi kergemat süüa.
Tean mõndasid, kes on loobunud söömisest pärast kella 18 (või 17 või 19) ja sellest on tulnud ka juba märkimisväärne kaalulangus.
Inimesed on erinevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peale kella 6 söömine ?!
Saatis: Anir
Kuupäev: 21. January 2013, kl 19.57

Mingit teaduslikku tõestust ega näidustust sellele teooriale ei ole. Küll soovitatakse viimane söök süüa paar tundi enne magama minekut. Tähtsam on see, et oleks päevas vähemalt 3, veel parem 4 söögikorda. Söögikordade vahel ei tohi näksida jne, jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peale kella 6 söömine ?!
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. January 2013, kl 18.30

Õhtul peale kuut ei söö,vahest juhtub,kuid harva kuid langus pigem sellest et õhtul tarbin valku rohkem,muidugi on mul 5 toidu korda,kodusel on see võimalik.3 põhi toitu ja 1-2 vahepala.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peale kella 6 söömine ?!
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 06. February 2013, kl 01.37

Miks ei tohi söögikordade vahel näksida? Süüa tuleb siis kui kõht on tühi ja mitte lasta näljatundel kesta kauem kui 20-30 minutit. Väike näks on selleks kõige parem lahendus. Parem süüa päevas niipalju söögikordi kui vähegi võimalik, ideaalne pidavat olema lausa 7-8 (väiksestes kogustes muidugi) paljud tippsportlased nii teevadki aga nii palju iseloomu on vähestel, et ei vitsuta ennast mitte kurguni täis vaid jaotab eri toidud päeva peale stabiilselt laiali. Hommikul süsivesik, õhtul valk. Olen seda kuulnud nii dieediarstide kui ka treenerite suust ja omal rasval tunda saanud. Töötab. Õhtune söömine või söögikordade vahed ei olegi nii olulised kui toidu kvaliteet ja kokkusobivus. Nt. liha kõrvale ega 2 tundi peale liha söömist ei tohi süüa muid toiduaineid peale salati ja aedviljade. Ka kartul, leib ja makaronid on koos lihaga saatanast. Kõige halvemini mõjubki kaalulangusele kõikvõimalike toiduainete segamini söömine, sest magu ei suuda erinevate liikidega hakkama saada. Söön sageli ka päris hilja õhtul ja kaal langeb. Õhtuseks söögiks ei sobi süsivesikurikas toit, ka mitte puuviljad ega mahlad, valgud pole probleem. Kohupiima vms võib vabalt sisse ajada ja midagi ei juhtu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.