Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kaal ei lange 2 kuud
Kuupäev: 07. July 2013, kl 15.12

Tere
Olen Kaaluabi liige olnud 2 kuud. Kaalun 78 kilo ja soovin 8 kilo langetada. Olen 2 kuud teinud väga korralikku kaalumist, kõnnin igal võimalusel jala (ca 5 km päevas), joonpalju vett ja ei tee sohki. 2 kuud ei ole mu kaal üldse langenud, mitte 1 gramm. Praegu söön ca 1400 - 1500 kcal päevas, aga vaatan,et see on täpselt see kogus,mida üks kontoritöötaja päevotsa tagumikul istudes kulutab. Mu 5-8 km päevas ei aita siin midagi kaasa.

Kas nüüd ongi nii, et mul vaid kaks võimalust:kashakata rohkem trenni tegema või vähem sööma. Söön niigi väga tervislikult, aga ilmselgelt langetamiseks sellest ei piisa.

Varem kui olin liikuvama töö peal läks kaal alla nagu vaja, nüüd kui istun 9 00 kuni 17 30 ja veel õhtul kodus ka palju ei liiguta, siis see tööle ja töölt jala on enamvähem ainukesed kalorid mida põletan ja see ei klapi, mis kaaluabi mulle annab, et võin süüa minu elustiili juures 1500 kcalja kaal langeb. No ei lange!

Nüd usun neid,kes ütlevad, et kaal ei lange kuigi teevad kõik õigesti- olen olnud meeleheitel 2 kuud, nüüd olen palju lugenud ja uurinud ja jõudnud järeldusele, et ma hoian kaalu sellise toitumisega.

Vot nii!

Valikud: VastaOsunda
Re: kaal ei lange 2 kuud
Saatis: daisy
Kuupäev: 09. July 2013, kl 08.21

Kas sa intervalltrenni ei tahaks proovida? Paistab et tavaline aeroobne pulsisagedus ei aita sind jah. Proovi kas seda 7-minuti trenni (http://well.blogs.nytimes.com/2013/05/09/the-scientific-7-minute-workout/), mis on nii lihas+intervall. Tehakse 30 sekundit trenni ja 10 sekundit pausiks ja üleminekuks järgmise harjutuse juurde. Pulsikell on sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaal ei lange 2 kuud
Saatis: daisy
Kuupäev: 09. July 2013, kl 08.27

Variant b on teha ära geenitest. Maksab 89 eur, aga saad teada oma organismi eripärad - mis on sinu lõksud, kuhu kinni jääd, mis toite piirama pead, mis trenni tegema jne. Mina näiteks sain teada, et minu organismi rasvatundlikkus on eriti kõrge ehk peaksin sööma kaks korda vähem rasvu kui tavalised inimesed ja pärast seda läks see kaalulangus eriti lihtsaks. Muidu jäädki pimeduses kobama ja mõtlema, et miks asjad ei tööta.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaal ei lange 2 kuud
Kuupäev: 09. July 2013, kl 13.11

Ma kalkuleerisin ja nuputasin, et mu keha ei põletagi päevas rohkem kui 1500 kcal, ime siis et kaal ei lange. Uuel katsel olen nüüd 1300 kcal peal.

Se intervalltrenn on lahe. Samas on alati mul kõndimine väga suureks abiks olnud kaalulangetamisel. Nüüd aga on mul istuv töö ja seega ikka ei kuluta ma suurt midagi siin toolil istudes, isegi jalutuskäigud ei aita.

Pulsikella hetkel ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaal ei lange 2 kuud
Saatis: daisy
Kuupäev: 09. July 2013, kl 22.18

Muretse pulsikell ja hakka ennast jälgima. Kõndida on hea 100-110 sageduse juures ehk 55-60% sinu maksimumist, mis on 220 miinus sinu vanus. Intervalltrenni tehakse 130-145 (30 sek), 146-160 (20 sek) ja siis 160-170 (10 sek). Siis pulss alla 130 juurde ja uuele ringile. Võib teha jooksmisega, rulluiskudega, hüppenööriga, lihtsalt jumping jack harjutustega jne. Viis ringi, siis 3 min pausi ja siis uuele ringile. Kui teed kolm ringi ära, siis keha kulutab oluliselt paremini kaloreid ja rasva, kui tunde ringikõndimine. Kasvõi kaks korda nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaal ei lange 2 kuud
Saatis: GetFit
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.52

[geteriblogi.blogspot.com]

Inimene kaalus 75kg ning sai kaalust ligi 20kg alla ilma dieedita. Ilma, et oleks hakanud end otseselt piirama. Mõned positused on väga asjalikud ning annavad palju mõtteid juurde, kuidas lihtsamini saavutada oma ideaalkaal. Jagab lahkesti ka nõu, kui kommenteerite seal blogis.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.