Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 23. March 2014, kl 10.28

.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Laimikas 23.03.2014 10.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 25. March 2014, kl 11.33

Tere,

loodan, et teil ei ole midagi selle vastu, et lisasin end teie tabelisse. Tõsine soov on end taas käsile võtta, aga üksi on raske.
Kaks aastat tagasi võtsin 5,5 kuuga siin samas duellitades mängleva kergusega alla -10kg. Paraku on see kõik nüüd tagasi... sad smiley
Kuigi teen stabiilselt nädalas 3-4 korda trenni (peamiselt ujun, nii 2,5km korraga ja käin kepikõndi tegemas või jooksmas).
Selle nädala plaan on vee joomine käsile võtta.

Kõike rõõmsat soovides,
Gosia

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 25. March 2014, kl 11.46

Tere tulemast, gosia! Ma kaalusin kaks aastat tagasi 87 kg. Hakkasin suure hurraaga trennis käima ja ei midagi... Tegin ikka toitumises suure muutuse ja aegajalt teen veepäevi 1-3, kuidas tunne on. Aga jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 25. March 2014, kl 12.52

Tere tulemast ja edu Gosia smiling smiley

Mina olen pika kogemusega dieeditaja ja olen ühe selgeks saanud. Alla võtab vaid õigesti toitudes. Liikumine on sinna otsa vaid boonuseks.
Ma võtsin 4 aastat tgasi 3 kuuga 7 kilo alla (mu algkaal oli ka juba normaalkaal tegelikult kmi järgi) ja seda vaid toitumist jälgides. Sinna sisse käis ka üks patupäev nädalas tongue sticking out smiley .
Veendunud olen aga selles, et mitte üks nälgimist tähendav dieet pikaajaliselt ei toimi. Olen neid hulgim proovinud smiling smiley. Oluline on ikkagi oma toitained igapäevaselt kätte saada.

Nüüd olen oma toitumise jälgimisele ka spordi lisanud. Seda ennekõike tervise pärast, aga ka selleks, et lastele eeskuju näidata smiling smiley . Tervislik toitumine ja liikumine võiks olla elustiil ja selles suunas ma ka püüdlen.
Loomulikult olen ma kõigest inimene oma nõrkushetkedega, nii et patustamist tuleb ikka ette smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 25. March 2014, kl 15.15

Lisaks siia juurde veel, et dieedi esimestel kuudel tuleb kaalukōikumise ka ette. Nendest ei tohiks ennast mōjutada lasta, sest kui jätkata tervisliku toitumisega, siis lōpuks tulevad ka tulemused.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 26. March 2014, kl 10.52

Hommik!

ma tean, et iga päev ei tasu kaalul käia, aga kuna ma eile nii püüdlikult jälgisin, et 8 klaasi vett saaks joodud, siis käisin ikka hommikul kaalul... ja -500g kergem kui eile hommikul!!! smiling smiley väga lahe! päev kohe rõõmsam! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Kuupäev: 26. March 2014, kl 12.40

Tere,
Olen 14-aastane, umbes 170 cm pikk ja kaalun hetkel umbes 75,5 kg. Sooviksin samuti teiega liituda ja end uuesti proovile panna.
Iga päev kooli, kodu ja huviringide vahelt kõndimine annab mulle päris palju km päevas liikuda. 2 päeva olen vett normaalselt joonud ja pilatest teinud. Septembri (2013) alguses kaalusin ma natuke alla 69 kg, ja enne seda 73. Käisin umbes 2 nädalat iga hommik jooksmas. Kas keegi oskab veel öelda, miks ma korraga võtan alla oluliselt rohkem kui tegelikult oleks normaalne?
Hommikuks ma eelistan süüa ühe röstsaia kodujuustuga või fitness müslit keefiriga. Trennis käin 3 korda nädalas (korvpall, ratsutamine).
Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 26. March 2014, kl 13.04

ShetiPretty - eks alguses langeb kaal kiiresti, kui alustada dieedi ja sportimisega suure hooga. Sinu hommikusööki on minu arvates kindlasti liiga vähe noore inimese jaoks.

Gosia - vee joomine on hea jah. Mul kahjuks see jama, et nii kui rohkem joon, jooksen wc vahet, nii et see paneb piiri vee tarbimisele.


Mina panin end SEB Maijooksule kirja. Minu jaoks on see väga suur asi, sest olen terve elu jooksmist vihanud ja viimased 20 pole üldse jooksnud. Alustasin 3 nädalat tagasi ja tunnen, kuidas läheb järjest lihtsamaks ja mis peamine, mulle meeldib jooksmine smiling smiley . Alustasin kiirkõnniga ja nüüd juba rohkem jooksen kui kõnnin.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.29

Hommik!
esimese nädala, õigemini 4 päeva tulemus tabelisse lisatud. Ise olen rahul. smiling smiley
Mis ma teisiti olen siis teinud:
1) kindlalt üles märkinud, mida söön - päris tasakaalus (rasvad, valgud, süsiv.) pole ükski päev olnud, aga sinna suunda küll
2) kontorisse sahtlisse on siginenud pähklid, kuigi eile sõin ka marmelaadi... lihtsalt tuli magusa isu smiling smiley
3) joon teadlikult vett (ja kummeliteed)
4) kui õhtul on trenn, siis püüan vähemalt poole õhtusöögi kaloritest tarbida enne trenni ja vältida õhtul hilja söömist (kui siis mõni puuvili pärast)

Rõõmsat reedet!
Gosia

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 28. March 2014, kl 19.26

Minu kaal sama, mis eelmine reede. Põhjus ilmselt homme-ülehpmme algavates päevades tongue sticking out smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 30. March 2014, kl 07.31

Hommikust smiling smiley Siin on nii vaikseks jäänud. Kuidas teil läheb? Loodetavasti endiselt täis motivatsiooni juuniks vormi saamisel smiling smiley. Mina küll olen. Üritan ikka tervislikult toituda ja järgmisest nädalast lisan ühe hommikujooksu veel nädalasse. Lisaks teen õhtuti läbi lühikese võimlemiskava. Ajakirjast Kilo ja Kalor leidsin smiling smiley. Täna on plaanis vähemalt 10 km kiirkõndi, pärast seda, kui olen tomatiseemned ettekasvatuspottidesse külvanud smiling smiley. Ilus kevadilm, aga kahjuks veel maa külmunud ja aias midagi eriti teha ei saa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KatrinS 30.03.2014 07.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 31. March 2014, kl 09.16

Hommik,

ma käisin nädalavahetusel ühel juubelil... õnneks täna hommikul kaal negatiivset üllatust ei pakkunud. Ilmselt eilne õues toimetamine ja keskmisest raskem 1:30 spinningut aitas. smiling smiley

Aegajalt on keeruline söödud koguste märkimisega, sest tõesti ei tea, mis kui palju kaalub. Leidsin sellise kasuliku tabeli:
[toidutare.ee]

Reipalt uuele nädalale vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 31. March 2014, kl 12.35

oh! ma kadestan neid, kes viicivad joosta. ma ei jõua kepitamagi minna, muust liikumisest rääkimata. Kaal oli see nädal kuri, sai kaks päeva lihtsalt söödud - lapsel oli sünnipäev! Eks nüüd rohkem kaloreid vaja lugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 31. March 2014, kl 13.03

Olen suusamäelt tagasi endisest raskemana, aga vähemalt oli ülimõnus puhkus. Sai nii liikuda kui süüa-juua winking smiley
Et siis uue hooga edasi. Loodeatavasti on duelli lõpuks kaal ikka langenud, mitte tõusnud :-)
Selle nädala lubadused on uuesti toidupäevikut täitma hakata ja vett juua, lõunaks liiter ja päeva teises pooles nii palju, kui suudan.. Siis peakski minimaalne kogus kätte tulema..

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: suusie
Kuupäev: 02. April 2014, kl 07.14

Tere, tere!

Ma ka siin alustasin märtsi algusest jõusaali ning jooksmisega ja kaalu liikumine on praktiliselt olematu. Proovisin ka kaloreid lugeda ning üks hetk tuli patupäev sisse ja järgmiseks hommikuks jälle pluss sees. Üldiselt on puudu motivatsioonist, seega loodan, et võtate minu ka vastu. Eesmärk samuti vormi suve alguseks vormi parandada.
Endast ka pisut. Trenni teen 5-6 korda nädalas, 2-3x nädalas käin jõusaalis (korraga 1,5 h) ja 2-3 korda nädalas jooksen (distants kuskil 10-13 km). Kõige suuremad käärid ongi vast toitumisega. Ei tea päris täpselt, millist kaloraaži piiri jälgida. Kui palju peaks sisse sööma jne.
Kaalu on hetkel 90,8 kg... märtsi kuu jooksul kõige madalam on olnud 88,7 kg. Tegelikkuses olen käinud noa all ning tänu sellele 132-lt kg-lt 88 peale saanud. Aastake kaal kõikus ning selle viimase 10 kg alla saamine on praegu tõeline piin. Olen pikk tüdruk (180 cm) ning hetkel tõesti rohkemast ei unistagi kui 80 kg-st.

No vot jäingi lobisema. Kuidas teil päevade ajal kaaluga on? Kas tõuseb ja kui palju?

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 02. April 2014, kl 10.12

ma ei teagi kas rõõmustada või kurvastada, aga meil on kodus kaal katki smiling smiley pole kindel millal me poodi uue järele jõuame. Väga raskena end hetkel ei tunne ja suuri patustamisi pole ka ette tulnud. Kolm päeva järjest sai suvilas tööd tehtud ja siis jäi ka trenn tegemata, samas kulutab õues rahmeldamisega ka üht-teist.
Kuna mul ei ole ka köögikaalu, siis on toidu koguste määramine üpris keeruline ja päeviku täitmine kipub unarusse jääma. Loodan et see kätte ei maksa.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 07. April 2014, kl 20.38

nonii... tundub et inimesed hakkavad alla andma winking smiley Esmaspäev juba õhtal ja tabel tühi. mul kaal - mis teha - seisab. parem kui et tuleks juurde. aga selle aja peale oleks pidanud ikka juba kolma kilo all olema confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 07. April 2014, kl 21.45

Mina olen endiselt kaalu langetamise lainetel, nädalavahetusel tegin tublisti sporti. Endiselt ikka vähemalt kaheksa klaasi vett päevas ja sellest nädalast ka toitumine varasemast rohkem luubi all smiling smiley

Katkestada on ok, kui järgmine päev jälle uuesti alustada. Järjepidevus on lōpuks ikkagi see mis sihile viib. Tulge ikka kaasa vōiduka lōpuni, juunini pole palju jäänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 08. April 2014, kl 13.49

Ja veel smiling smiley kui korralikult vett juua ja magus menüüst välja jätta siis peaks veel jõudma ilma näljutamata korralikult juuniks vormi saada küll.Pärast oskad ennast tänada kui juunis vaja randa minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 15. April 2014, kl 13.34

Hei,
olin 10 päeva Eestist ära ja nüüd veidi külmetanud.
Kohe kui tervis korras olen taas aktiivsem.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 19. April 2014, kl 18.59

tundub, et oleme kokku kuivanud smiling smiley. Kahju! Aga meile jõudu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 20. April 2014, kl 07.43

Mina vist jah ainuke kes siin veel kirjutab smiling smiley
Ilmselt seetōttu, et hommikul näitas kaal jub 59,9 seega peaegu 5 kilo kergem kui varem. Tunne on hea ja langus jätkub...
Paar korda on olnud küll ka suuremaid sööminguid, kuid olen siis järgmisel päeval jälle otsast alustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 21. April 2014, kl 12.11

nonii, tänasest taas aktiivne.
kaalul käisin ka hommikul, aga ei midagi rõõmustavat, alustame uuesti algusest.
nojah, mul oli sünnipäev ka ja sai pisut patustatud hea ja paremaga. smiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Gosia
Kuupäev: 22. April 2014, kl 15.02

Hei,
ühe päevaga -0.8kg! smiling smiley
õhtul trenni (ujuma) ja homme ka trenn. Vett joon teist päeva nii nagu peab.
Eile kodus tegin elukaaslasele ka selgeks, et kui tuleb tahtmine õhtul näksida midagi, siis joo pool klaasi või klaas vett. Kui kedagi teist juhendada/keelata, siis mõjub see suurepäraselt ka endale! Soovitan järgi proovida.

Päikest!
Gosia

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 06. May 2014, kl 19.23

mind niitis maha mingi viirus ja tänu sellele kaotasin tublisti. Lodetavasti ei tule tagasi, et suudan hoida.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.