Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Uus kaalu langetaja
Saatis: Nups20
Kuupäev: 25. February 2014, kl 17.55

Tere !
Eelkõige sooviksin häid nõuandeid ja nippe mida võib ja mida ei või süüa

Aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uus kaalu langetaja
Saatis: arvesti
Kuupäev: 28. February 2014, kl 17.37

Esmaspäevast redeni kõik OK.Reede nats alkoholi.Söön kõike . Olen kalorinormi piires kõike söönud. Valgud kipuvad 150 prosa peale jääma

Valikud: VastaOsunda
Re: Uus kaalu langetaja
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 01. March 2014, kl 08.58

Mina söön köike, aga üritan eriti suurt rõhku panna juurviljadele, heale rasvale (seemned, avokaado, lõhe, oliivi-ja kreeka pähkli õli).
Hommikuks söön näiteks paar viilu seemneleiba avokaadoga või rasvase toorjuustu ja paari lusikatäie moosiga + tass kofeiinivaba kohvi täisrasvase piimaga.
Lõunaks eile näiteks sõin ravioolisid salatiga (kuhu lisasin oliiviõli) ja eile tegin õhtuks ahjus küpsetatud juurvilju. Tavaliselt maiustan õhtuti ka erinevate juustudega, nö magustoiduks. Mõned küll väidavad, et õhtul peale kaheksat mitte süüa, aga minu õhtusöök ei ole peaaegu kunagi varem ja kui päeva jooksul kaloraazhist kinni pidada, siis olen näinud, et kõik toimib.
Muutunud on see, et toidukordadevahelisel näkitsemistel on lõpp. Kui just tuleb suur nälg, siis selle kustutab õun, pirn või porgand. Jogurteid söön ka, aga ainult täisrasvaseid või koore omi. Varem sõin ainult rasvavabasid, nüüd üritan neid vältida. Vahel tükk tumedad shoksi, kui magusanälg suur. Kui kooki, siis pool tükki winking smiley saab ka nii hakkama, ei ole vaja tervet tükki sisse süüa, kui kaloraazhi pole. Kui on, siis muidugi luban endale terve tüki. Aga seda juhtub harva, vbla kord kahe nädala jooksul kõige rohkem.

Eks kindlasti on mitmeid viise, kuidas kergemaks saada, aga mina olen nii juba 10st kilost lahti saanud ja see mul ka toimib. Kindlasti igaüks peab omale meelepärase mooduse leidma, kuidas liigsetest kilodest lahti saada, sest kui hakata mingit asja vägisi proovima, mis üldse ei sobi, siis see kindlasti tulemust ei anna.

Edu Sulle, Nups20!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.