Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 10. October 2010, kl 17.35

TERE! thumbs downmul ka kaal ei lange kuigi olen hakkanud sööma korralikumalt hommikul lõunal ja õhtul ja trenni teen 1-3 korda nädalas mis teha kaal ikka ei langesad smiley sooviks nõuandeid

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: pontu
Kuupäev: 27. October 2010, kl 08.44

umbes 7 kuud jälgitud ja kaal püsib nagu raudnael ühel kohal. Kas oskab keegi öelda, mis viga on? kalorid on etteantud normi piires, liigutan regulaarselt vähemalt miinimumi ulatuses ehk pool tundi kõndi iga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 30. October 2010, kl 11.49

Minul aitas nisutoodete eemaldamine mingi kaks kilo alla võtta, siis jäi seisma. Kilo tuli pärast seda, kui süsivesikud hommikusele päevapoolele lükkasin. Nüüd jälle seisab, no kõigub pool kilo plussi ja miinusesse. Proovin valkudega täpsem olla - ehk saab jälle liikuma. Väga paljud siin räägivad, et valkude liigne ja ka vähene tarvitamine panevad kaalulanguse seisma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 03. November 2010, kl 14.17

Minul ka kaal ei lange. Toitumispäevikut olen pidanud alates jaanuarist, aga ikka ei midagi. Kaal kõigub koguaeg kahe kiloga. Aastaid tagasi olin kaalujälgija ja see süsteem mulle meeldis ja kaal langes. Üks nädal märkisin kogu oma söödud toidu punktide näol üles ja tulemus oli üllatav. Praegu söön päevas 1500 kcal ja KJ-na tohiks punkte olla 21. Kui olin ära söönud 21 punkti, siis Kaaluabi kaloriarvestus näitas ainult 1100 kcal. Võta nüüd näpust kumb süsteem õigem on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: mocha
Kuupäev: 03. November 2010, kl 18.19

peale nädalast toiduainete sisestamist ja enese jälgimist, kaal ei langenud vaid tõusis kg - avastasin, et ainult grammides arvutatud toidud sisestuvad menüüsse korrektselt! siiani sisestasin spl, tl jne kaudu, kuidas käepärasem hetkel oli... täna aga läksin kribinal - krabinal poodi ja ostsin kaalu ning hakkan uuesti proovimasmiling smiley pisut mahavisatud aeg... vot see võib olla samuti põhjuseks, miks kaal ei lange!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: pontu
Kuupäev: 23. November 2010, kl 09.26

Tean, et Kaalujälgijate 1 punkt on 70 Kcal. niiet 21 p ongi ca 1500 kcal. Ehk on abiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: angela
Kuupäev: 08. January 2011, kl 22.02

Sööge toorsalateid päevas vähemalt 5korda, 200g korraga.Vett vastavalt keha kaalule 30g 1kg kohta päevas.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 17. January 2011, kl 15.09

Küll ta hakkab langema - hoia positiivset meeltwinking smiley Mina kaalusin aasta tagasi oma 158 cm pikkuse juures 67 kg. Nüüd aasta hiljem olen 58 kg. Aga selle saavutasin ma tänu positiivsusele ja korralikule söömisele. Ma tean et ei tohi magusat sisse järada ja saiakesi süüa. Aga kõik ülejäänud on mõistuse piires alati lubatudwinking smiley Ja pidev igapäeva mõõtmine ja kaalumine ei annagi oodatud tulemust, mina kaalun ennast iga kuu 1 kordgrinning smiley Aitab küll, sest muidu vaatad taas, et aha see kaal ei alane jne...smiling smiley Seega elu on ilus...Ja me kõik oleme ilusadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.51

Cantatrice, see cappuccino kaloriarv on absurd. Mõeldud on ilmselt cappuccinopulbrit, lahustuvat.
Mõtle loogiliselt, palju seal reaalselt piima on. Isegi lattes on tavaliselt 150 ml piima, seega max 80 kcal, cappuccinos poole vähem. Kui kohvi tellid, küsi kohe, kui palju ja millise rasvasusega piima nad kasutavad. Ja kui paned suhkrut, siis arvesta ka seda! Mina joon palju lattet ja algul arvasin, et seal üle 200 ml piima - nii suur tasss - aga sellest lõviosa moodustab ju vaht. Ja muide, mul sama lugu, et kaal kõigub 60 ümbruses ja ei taha langeda - ma olen ju tegelikult ideaalkaalu alumisel piiril KMI järgi ja nii kegha tahabki seda ideaali hoida ja ei saa aru, et mina tahaks saledam olla smiling smiley Kui palju su KMI on? Mõtle järele, kas on ikka vaja veel alla võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.52

Cantatrice, see cappuccino kaloriarv on absurd. Mõeldud on ilmselt cappuccinopulbrit, lahustuvat.
Mõtle loogiliselt, palju seal reaalselt piima on. Isegi lattes on tavaliselt 150 ml piima, seega max 80 kcal, cappuccinos poole vähem. Kui kohvi tellid, küsi kohe, kui palju ja millise rasvasusega piima nad kasutavad. Ja kui paned suhkrut, siis arvesta ka seda! Mina joon palju lattet ja algul arvasin, et seal üle 200 ml piima - nii suur tasss - aga sellest lõviosa moodustab ju vaht. Ja muide, mul sama lugu, et kaal kõigub 60 ümbruses ja ei taha langeda - ma olen ju tegelikult ideaalkaalu alumisel piiril KMI järgi ja nii kegha tahabki seda ideaali hoida ja ei saa aru, et mina tahaks saledam olla smiling smiley Kui palju su KMI on? Mõtle järele, kas on ikka vaja veel alla võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Helene
Kuupäev: 23. March 2011, kl 09.16

Mul ka sama teema... 2 nädalat istun juba 72-72,6 augus ja selline tunne, et ei taha kuidagi alla minna... esimene nädal arvasin, et kindlasti päevadest võib tingitud olla aga nüüd nädal jälle möödas aga ei midagi... üritan edasi positiivne olla ja mitte alla anda... aga olen ka mõelnud, et peaks natuke harvemini end kaaluma sest see võib vahel tuju väga ära rikkuda..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.38

Vaata üle oma süsivesikute tarbimine nii koguse kui aja mõttes. Kas nüüd päris Kremli dieedi järgi, on iseküsimus, aga minul pani igal juhul kaalu alla liikuma. Süsivesikud enne lõunat ja valgud õhtul. Et olen praegu süsivesikuid vähem tarbinud, siis ei satu ka valgud (liha, kala, juust, kohupiim) kokku süsivesikutega (kartul, riis, nuudlid). Ehk on ka sellest abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Helene
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.47

mul pigem probleem, et süsivesikuid on päevas vähe ja valku liiga palju... eks see ka jama tegelikult... kuskil 3 nädala jooksul on vist ainult 3 päeva olnud, kus programm näitab, et toitumine on tasakaalus aga muidu on alati valku liiga palju..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: annu28
Kuupäev: 27. March 2011, kl 10.22

aga kui ma nüüd sõin vahepeal liiga vähe ja kaal läks säästuresiimile ja kui nüüd hakkan siis rohkem sööma kas siis kaal tõuseb ikka alguses veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: remi
Kuupäev: 27. March 2011, kl 19.59

No kui numbrite-valemite osas on kõik korras... siis on veel vähemalt üks võimalik põhjus. See ei kõla nüüd kuigi teaduslikult, aga murelikkus ja stress annavad kehale samuti hädaolukorra signaali ja keha hoiab varudest kinni. Mul on kodus isegi üks raamat pealkirjaga "Saad kõik millest loobud" smiling smiley Ise mõtlesin keha üle kavaldada olles rõõmus, et söön tervislikult ja spordin rohkem kui varem, loobudes kaalu numbri pärast muretsemast ja ma ei kavatse stressisöömisega tegeleda. Siiani läheb kenasti, varsti tuleb ka päris kevad ja siis läheb juba iseenesest olemine rõõmsamaks. Jõudu ja kannalikku meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: neeme
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.03

Kaalu mitte muutumisel teatud kaalust alates võib olla kaks põhjust:
1. Reaalne kalorite kogus ongi selline, et kaal enam ei lange, st. on saavutatud tasakaal. Siis aitab vaid kalorite edasine vähendamine. Reeglina võib sellisel juhul igal söögikorral vastata eitavalt küsimusele - kas mu kõht on tõesti tühi? kas tunnen reaalselt nälga?
2. Teine võimalus - kaalu langetamine toimub juba allapoole organismi "loomulikku" rasvakogust. Muidugi saab sellest rääkida, kui rasvaprotsent on juba normis (meestel mitte üle 20%, naistel alla 30%). Sellel juhul toimub edasine rasvade kulutamine (kui just ei ole tegu äärmiselt range ja kiire dieediga, nt. kulturistid) normaalse tempoga, mis ongi vaid mõnikümmend grammi päevas. Samas soolesisu, vedeliku kogus jms. kõiguvad nädalas tavapäraselt 1-2 kg piires. Nii et isegi kui tegu on reaalselt rasvade kulutamisega, siis võtab püsivalt 1kg alla saamine juba 20-30 päeva. Ja kurb on see, et enamasti satub sellesse perioodi ikka juba vahele mingeid suuremaid söömisi ja 1kg saavutamine venib veel pikemaks.
Juhul, kui rasvaprotsent on juba normis, siis tuleks endalt küsida, kas tõesti on vaja veel allapoole saada.
Üldiselt aga on pikaajalised negatiivsed dieedid kurnavad nii füüsiliselt kui psüühiliselt.
Kogemus on näidanud, et optimaalseim tee on kiirelt võtta alla soovitud tasemele, samal ajal oleks soovitav tegelda jõutreeninguga, et säilitada paratamatult kaduvaid lihaseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. April 2011, kl 12.03

Tere!

Olen kolm päeva siin olnud ja nagu näha, ei oska ma üldse õieti toituda grinning smiley Kord söön liiga palju või jälle liiga vähe, kui kalorid ette näevad. Samas ma teen trenni ka, et kui trenni sisse kannan on jälle vaja mitusada kalorit lisaks süüa. Uskumatu kogus tegelikult ikka ära süüa, mina ausalt öeldes ei jaksa. Kuigi mulle on tundunud, et ma olen kogu aeg palju söönud. Aga nüüd tundub, et pean veeeel rohkem ära sööma. Kui ennem kella 6te hakkan õhtusööki sööma siis mõtlen, et kas ma ikka pean grinning smiley Ja kuna ma olen suur magusa armastaja, on eriti raske just sellest loobuda.
Aga ei kurda. Ennem siia tulekut võtsin iseseisvalt 8 kg alla, millest 3kg tuli küll tagasi, sest muutusin vahepeal laisaks, kuid üritan sellest kohast siin abi leida, trenni edasi teha ning ikka oma eesmärgi poole püüelda.
Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: mrlt
Kuupäev: 27. April 2011, kl 22.47

Tere,
Mina siis ka toitusin täna antud kalorihulga põhjal-1343kcal ja õhtuks täielik palli tunne. Sõin tihti ja vähe ning kõht oli koguaeg põhimõtteliselt tühi. Kui ise dieeditasin, siis sõin 800-1000 kcal. Nüüd aga tundub, et olen sellest suuremast kogusest paistes. Kas mõne päeva möödudes hakkab olukord stabiliseeruma? Endale tundub küll utoopiline, kuidas on võimalik rohkem süües alla võtta? Kui sõin vähe, siis kaal läks ja ei läind grinning smiley ja tihti seisis lootusetult. Oeh, kui raske ikka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 22. July 2011, kl 12.39

Tere kaalulangetajad.


Olen nüüd mõnda aega olnud eemal siinsest asjast aga ikka pöördusin tagasi,et paluda abi kaalulangetuse kohta.
Kui alustasin olin 128 kg aastaga sain kaalu 110-111kg.ja nüüd on jäänud asi pidama juba pooleks aastaks ei edasi ega tagasi.
Mida teha kuidas edasi saada tahaks saada aasta lõpuks ikka 100kg.Teen piisavalt sporti,sõidan rattaga,jooksen,talvel suusatan.
Kas oleks keegi kes aitaks edasi pürgida või oleks mingi salanipp kuidas saada ülekilod maha.
OOtan vastuseid ja abistajaid.


Teistele kaalulangetajatele jõudu ja sitkust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: kajak
Kuupäev: 31. December 2011, kl 11.03

Tere
Minul sellin mure ,ei tea millist füüsilist aktiivsust valida.
Töötan kokana ja päris pingelised tööpäevad , kas on mõistlik panna vähe või üldse mitte füüsiline aktiivsus , või siis 1-2 korda nädalas kerget trenni?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: finett
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.45

Kuigi mina käin iga päev koeraga 1h - 1,5h väljas + 3x nädalas rühmatrennis, siis sellest hoolimata panin kõige väiksema füüsilise aktiivsuse, sest sellisel juhul on ka lubatud kcal arv kõige väiksem. Panin selle ikka selle eesmärgiga, et saaks hooga käima selle kaalulangetamise, kuna olen juba ca 2aastat ühes kaalus ja max 1kg edasi-tagasi liikunud. Mõistsin, et kui radikaalset muutust ei tee, ei muutugi midagi. Selline on minu soovitus, kõik oleneb Sinu eesmärkidest kaalulangetamisega seoses.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: finett
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.46

Ja lisan, et mul käib kolmas nädal ja peaaegu 3kg on alla läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: India
Kuupäev: 05. March 2012, kl 14.02

Kuidas saab oma eesmärki muuta, et päevane soovitatud kaloraaž muutuks? Ei leia kuskilt sellist kohta.

Tänud ette kes oskab vastata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. March 2012, kl 00.19

1. Muudad eesmärgi saavutamise aega pikemaks või lühemaks.
2. Muudad eesmärki suuremaks või väiksemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 18. March 2012, kl 15.04

peale kalorite lugemisega jälgige ka ikka, millest need kalorid tulevad. Kui rasvadest, siis loomulikult ei pruugi kaal langeda, samamoodi ka liigsetest süsivesikutest.

Minul näiteks on menüüs rohkem valke kui siin lehel lubatud, aga minu menüü on koostatud ka spetsialisti poolt vastavalt minu keha vajadustele, kuna mul lihas on treenitud ja vajab valku rohkem. Minu probleem on siis rasvapolster lihase peal pärast kalli lapsukese sündi aasta tagasi. Aga see lehekülg hoiab mind kenasti näksimis kihust eemale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Maila
Kuupäev: 15. May 2012, kl 21.23

Ma pole kunagi söönud niipalju, nagu siin kirjas on, lausa punnitama peab et seda kõike täis saada. olen väga liikuva tööviisiga ja söömiseks aega napib.Kui siis püstijalu, üritan ikka sooja toitu ükskord päevas süüa. Kaaluga pole mul suuri probleeme olnud, kõikumine siia sinna 1, 2 kg . Tahaks aga ikkagi natuke kergrmini end tunda. Siis ehk kaob ka tohutu väsimus. Kaalu kõikumine võib ka olla kilpnäärmehormoonidega seotud. Oli eelmine aasta mais operatsioon ja osa kilpnäärmest eemaldati. Õnneks töötab teine pool hästi ja tyroksiini ei vaja see hormoonasendus ravi. Siiamaani on kõik korras olnud. Aga tohutu väsimus ja närvilisus on see mis paneb ka muretsema. seega kaalu kõikumine on õnneks napp ja loodetavasti nii jääbki. Jõudu on kuidagi vähemaks jäänud. Üritan siin sammu pidada. Vee joomine on lausa punnitamine, maksimaalselt üritan 6 klaasi
ülejäänud muud vedelikku. Tööl kannan sammulugejat ja päevas tuleb ära tihtipeale 11000 sammu. Hommikuti seljavalude pärast võimlen kuna sis saad liikuma. Allergik pole ja toidu söömisega ka probleeme pole ainult väljaarvatud apelsin ja õun mida süüa ei saa. tekitab gaasivalusid. Andke nõu või jagage kogemusi, kuidas omal enesetunnet parandada ja jõudu juurde saada, Ma tõesti ei jõua niipalju süüa nagu siin nõutakse ja samuti pole selleks võimalustki. Edu kõigile, need mu kogemused ja millest olen omad järeldused püüdnud teha. Jätkan oma vormi ajamist. tuleb ka vaimuga tegeleda ja jooga on selleks kus saab end täiesti lõdvaks lastawinking smiley EDU

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 23. May 2012, kl 16.56

Minul ka ei lange kaal kahjuks confused smiley ja aru ka ei saa, miks. Päevast kaloraaži ei tarbi küll täis, sest ei suuda nii palju süüa. Kaal kõigub juba nädal aega ikka 87,6 ja 88,6 kg vahel ja ei kavatsegi kuhugi langeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: rutt
Kuupäev: 23. July 2012, kl 16.49

Olen siin kaaluabis kolm nädalat iga suutäie ausalt kirja pannud. Oma 89 kg juures panin söön 1350 kalorit. Need olen täis söönud ja pigem väikese varuga vähem, sest toiduainete kalorsust vahel täpselt ei leia. Sisestasin endale vähese liikuvuse, kuigi istuv tööviis ei ole. Eraldi märgin siis juurde kas aiatööd või kepikõnni aga neid kaloreid tagasi ei ole söönud. Ma ei jõuakski rohkem süüa, aga vahel on tasakaal paigast ära, valku ja süsivesikuid kipub veidi rohkem olema ning rasva vähem. No aru ma ei saa miks kaal ei lange, esimesel nädala jooksul tuli mingi kilo poolteist alla ja nüüd raudselt ühe koha peal. Saia ei mäletagi millal sõin, nädalas korra pastatoitu, ja pühapäevane pannkook, süsivesikuid annavad marjad ja arbuus.Loen et jätke see või teine toiduaine menüüst välja või vahetage millegi muu vastu, aga mul polegi midagi eriti vahetada. Tütred ikka arvasid, et ju ma ikka näksin midagi ja sellepärast hakkasingi siin kõike üles märkima. Ma ei tunne mitte mingisugust nälga ja vist nii lihtsalt see kaalulangetamine ei käi, et üldse inime piinlema ja kannatama ei pea. Vist ainult suur näljatunne aitab kaalust alla.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 30. August 2012, kl 07.38

Kuidagi toetav on lugeda, et ma pole ainus, kes muudkui tulemusteta pingutab ja see annab jõudu edasi punnitada. Ma vist üritan oma päevaseid kaloreid veelgi vähendada, sest 1400 pole mitme nädalaga tulemust toonud. Vaatab siis, ehk aitab. Jõudu kõigile paigaltammujatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: PaulaP
Kuupäev: 01. September 2012, kl 10.52

Proovige suurendada füüsilist aktiivsust.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.