Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Tahaks duellitada
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 02. November 2010, kl 09.46

Liitusin täna kaaluabiga ja nagu ma aru saan, siis kõva motti lisab duellitamine. Minul oleks vaja -14 kg saavutada. Kas on ühinejaid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: merete
Kuupäev: 02. November 2010, kl 16.00

Ma oleksin huvitatud. Mul umbes sama palju eesmärk ehk -11 kg. Ma sain aru, et ametlikuks duelliks peab "motivatsiooni" rubriigi alla teema püstitama. Igal juhul lööksin hea meelega kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 02. November 2010, kl 18.17

Ahsoo, ma neid reegleid ei tea veel nii täpselt. Oled vist rohkem kursiswinking smiley Kas peab rohkem inimesi ootama või kuidas (vaatasin lihtsalt teiste postitusi, selle järgi küsin)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: merete
Kuupäev: 03. November 2010, kl 08.26

Lugesin seda motivatsiooni rubriigist, seal kohe esimene teema "Duelli reeglid". Ega ma väga vana tegija siin polegi, nii 3 nädalat. smiling smiley Äkki püstitad motivatsiooni rubriigis uuestu üleskutse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: õnnelik
Kuupäev: 02. February 2011, kl 19.53

olen nõus kampa tulema. ise tahan saada 5 kg maha, aga heameelega olen kambas niikaua kui teised oma -10 kätte saavad, siis endal motivatsioon kaalu hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.09

Mina tahaks ka duellitada. Nagu ma aru saan siis osad postitused siin veica vanemad. Minul oleks vaja 10 kg kahe kuuga maha saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: Hiidlane
Kuupäev: 10. February 2011, kl 11.23

Minulgi soov duellitada - siis on motivatsioon suurem - viimane ei tahaks ju ollasmiling smiley Mul plaan 11-12 kg alla saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Saatis: meku
Kuupäev: 17. February 2011, kl 13.59

sooviks ka duellitada mul vaja hetkel mingi -15 maha saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks duellitada
Kuupäev: 18. February 2011, kl 21.33

Tere, meku! Mina tahaks esialgu maha saada kuskil kuni 20 kg! Kui tahad duellitada, siis hakkame pihta! Minu algkaal on 78smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.