Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 29. July 2011, kl 14.51

Mina kaalun ennast hommikul kui pole veel midagi söönud. smiling smiley
Ma kirjutan ülesse oma kaalumised tavaliselt nädala aja tagant.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. August 2011, kl 15.05

mina olen ka proovinud nii üht kui teist varianti ja minu kaal kõigub päeva jooksul täiesti kuni 2 kg päevas.. Enamasti siiski kaalun hommikuti, peal WC-s käimist, siis omal ka parem enesetunne winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 05. February 2012, kl 14.22

Mina kaalun hommikuti peale vetsus käimist ja ilma riieteta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: JAN
Kuupäev: 08. February 2012, kl 18.44

Kaaludfa on mõtet vaid 1 x nädalas, Siis on selge, kas toimub kaalulangus või mitte. Igapäevane kaalumine on vaid närvide ja kaalu kulutamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. February 2012, kl 21.23

Mina kaalun end igal hommikul. Kui mõni hommik olen nats raskem, eks ma siis eelmine õhtu tegin pattu või sõin liiga hilja grinning smiley
Minule see iga hommikune kaalumine sobib, siis tean nagu silma peal hoida. Kuigi korra nädalas oleks ka vist päris hea, et nt pühap hommikul kaalud ja üllatus kui suur, kui nädalaga miskit kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Elluke
Kuupäev: 31. May 2012, kl 08.27

Iga hommik, seee tundub kõige täpsem

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Härg
Kuupäev: 26. September 2012, kl 15.16

Sain selle aasta juuniks oma kaalulangetamise programmiga ühele poole.Selleks kulus kaks ja
pool aastat,kuid 16 kilo sain ikka kaotatud.Langetasin neljas etapis,vahepeal n.ö. kaal seisis,sest täpselt kaloreid jälgides langes kaal suhteliselt kiiresti ja enesetundele ei mõjunud see hästi.Kaaluda soovitan ikka korra nädalas,sest 200g alla või üles on lihtsalt
ühe klaasi vee joomine.Kas jood enne,või pärast kaalumist Kaalu nt. laupäeva hommikul enne hommikusööki.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: tldr24
Kuupäev: 08. October 2012, kl 10.45

Hommikul on kõige õigem kaaluda, sest siis on magu tühi (eeldatavalt) ning organism on varud ära kulutanud ja kõik algab nullist. Päeva jooksul võib kaal kõikuda isegi 3 kg võrra, olenevalt tarbitud vedeliku ja toidu kogusest. Seega õhtul kaalumine võib pigem pettumust valmistada ning ei ole ka täpne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Liidia
Kuupäev: 19. October 2012, kl 15.43

on õige

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 23. October 2012, kl 07.59

Kaalun ennast kodus hommikuti ja tühja kõhuga, AGA, toitumisnõustaja juures käin kord nädalas ja õhtuti ning kaalun koos riietega. Seega õhtuse ja hommikuse kaalu vahel tubli 2kg.
Aga minu arust pole vahet, kui oled tubli ja kaal langeb siis on ikkagi nädala lõikes ju miinus, pole vahet mis kaalust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: patuke
Kuupäev: 02. March 2013, kl 20.36

Kaalun end igal hommikul kohe peale ärkamist ja pärast pissil käimist. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 20. August 2017, kl 13.32

Ikka hommikul!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.