Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: wwjd
Kuupäev: 28. January 2011, kl 22.17

mina lööksin ka kampa,kui saab veel
eesmärk on -10 kg
praegu kaal 63,9
soovikaal 54 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 31. January 2011, kl 08.55

Tere hommikust kallid kaasduellitajad! Nagu ma õieti mäletan, siis täna pidi olema see tore päev, kus sisestame oma kaalunäidud smiling smiley Ma saan vist esimene olla ja otsa lahti teha. Minu näiduks siis täna hommikul oli 68,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 31. January 2011, kl 08.57

Minul täna 80.5

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: kersti2
Kuupäev: 31. January 2011, kl 09.02

Tere rõõmsat hommikut!
Minu kaal täna on 100 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mikkka
Kuupäev: 31. January 2011, kl 11.16

Tere hommikust, õigemini täitsa lõuna juba.

minu hommikune kaal 76,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 31. January 2011, kl 14.47

Minu kaal näitas 93,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: SERLI
Kuupäev: 31. January 2011, kl 22.58

Tere!
Sooviksin kiiremas korras teiega duellitama hakata.Oleks ka vaja 10 kg vähemaks saada.
Nimi on Serli ja hommikune kaal 79 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. February 2011, kl 08.13

Langetaja , oled sa olemas veel, või peaks keegi teine tabeli tegemise võtma?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 01. February 2011, kl 11.33

Tervitus kõikidele kaunitele Eestimaa naistele!


Alustame siis eesmärgi täitmist. Olin paar päeva offline, laupäeval oli suur pidu ja nagu arvasin - pühapäev möödus toitu suhu toppides ja laiseldes. Eile oli selg väga haige ja ka ei liidutanud lillegi - ainult teleka ja külmiku vahet sõelusin. Tulemus käes! + 1 kg. Seega jälle hea otsast alustada, st jätkata. Jaanuaris sain siiski kokku -4 kg, söömisega ja trenniga ja 2 patustamist oli ka, st kangema kraami tarbimist, mis minu jaoks on selles mõttes jama lugu, et järgmisel päeval sööksin terve maailma tühjaks.

Niisiis on minu 1 veebruari kaal 87 ja tahaksin viie nädalaga maha saada 5 kg. Ei tea kas õnnestub, aga loodan tõesti.
Sisestage oma kaalud ka.


Langetaja

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 01. February 2011, kl 11.34

Tabeli võiks äkki keegi see inimene teha, kes on seda enne teinud. Ma siin uus.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. February 2011, kl 13.00

Mina ka uus.
Loodetavasti leidub keegi hea inimene....

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 01. February 2011, kl 14.09

Mina pole ka kaaluabis väga kaua olnud. Pole veel üheski duellis osalenud. Aga nagu ma duelli reeglitest aru sain, siis tuleks moodustada uus teema foorumisse nimega: DUELL ja siis meie nimed, kes duellis osaleme smiling smiley
Kui kedagi teist ei leia, siis võin mina ka neid numbreid siia sisestada smiling smiley Peaasi, et siin mingeid nõkse ei ole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 01. February 2011, kl 14.26

Kena oleks kui Hannalv sisestaks numbrid! Mina siis olen 87 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 01. February 2011, kl 14.27

Kui ma nüüd vaatasin neid, kes soovivad osaleda ja neid, kes on oma kaalu siia kirja pannud, siis peaks mainima, et 14-st duellitajast on oma kaalu tänaseks kirja pannud vaid 8.

Seega ma leian, et annaks aega kaalu sisestada veel reedeni. Ehk paneks duelli lukku 4.02.11 kell 24:00. Kui selleks ajaks ei ole kaalu sisestatud jääb duellist välja. Laupäevaks koostaksin tabeli ära.

Kuna aga alguspäevaks oli meil esmaspäev, siis see jääbki kaalumiseks. Ettepaneku teen, et kes esmaspäeval ei jõua foorumisse oma kaalu kirja panna, sellel on aega kuni kolmapäevani kella 12:00ni. Kolmapäeva õhtuks paneks taas tabeli paika. Mis teised asjast arvavad?

Seletuseks, miks sellised ajad, on see, et muidu ei tule duellitamisest midagi välja kui jäämegi osade saavutusi ootama. Sest ilmselt ka aeg näitab, et need, kes algul kohe kaasa ei löö, ei hakka seda ka tulevikus tegema.

Mis arvate kogu ettepanekust?

Ma loodan, et olete päri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. February 2011, kl 15.21

Tore, Hannalv! Mina olen igati nõus. Tänan ette, kui selle meie "ohjas" hoidmise smiling smiley võtad ja enda poolt üritan olla püsiv.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 01. February 2011, kl 17.10

Mina olen ka nõus! Ja kaalumine esmaspäeviti.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 01. February 2011, kl 18.00

Tore kui kõik päri smiling smiley

Nüüd ei jää muud teha, kui ainult -10kg saavutada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: preppy
Kuupäev: 01. February 2011, kl 18.17

Otsin ise ka hetkel duellikaaslasi, kelle lõppeesmärk on -10 kg. Teil on seltskond juba koos, nagu tundub. Kuna selline teema juba olemas, siis ei hakka uut samasugust tegema smiling smiley Loodan, et te ei pahanda.

Ühesõnaga kui on 2-3 inimest, kes on 70 kg ümber ja ideaalkaaluks 60, siis andke teada smiling smiley (pikkus on mul 173)

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mikkka
Kuupäev: 02. February 2011, kl 08.58

mina ka nende reeglitega nõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 02. February 2011, kl 21.30

Kuidas teil läheb? Mul kenasti, st eile käisin vesiaeroobikas ja täna hambad ristis sopa sees 1,5 h jalutamas. Söönud olen peamiselt juurikaid ja puuvilju, ka valgulisi - kohupiima, jogurtit. Saia ja leivaga pean piiri, homseks tegin suure kausitäie vinegrett salatit. Kel huvi, siis tehke ka - suur kauss valmis ja võib päev otsa süüa. Hapukapsas, keedupeet, hapukurk, sibul, paar keedetud kartulit ja natuke oliivõli. Riivida kõik koostisosad, segada ja head isu. Täidab kõhtu ja palju vajalikke vitamiine-toitaineid. veel varuge külmutatud krevette külma, kellele muidugi mereelukad meeldivad. Ma olen seda nippi juba pikalt kasutanud, kui õhtul tuleb soolase isu, sis sulatan suure peotäie krevette ja hea nokkida, mitte ei söö rasvast juustu. Hetkel mul tuju hea ja kel huvi vesiaroobikasse tulla, siis teisipäeviti Tallinna Inglise Kolledzi ujulas 18.15-19.00 7 EUR
Andke teada kui keegi viitsib kampa lüüa.

PS: Kuigi lubasin mitte kaaluda, oli hommikul kiusatus kaalule astuda, sest õhem tunne oli ja oligi - 1 kg, st nädalavahetusel lisandunud kiloke läks minema trenni ja korraliku söögiga. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 03. February 2011, kl 17.39

Kuidas teil kulgeb kallid kaasvõitlejad? Mul niija naa, st toidust raske loobuda ja seega sunnin ennast rohkem liigutama. Teisipäeval vesikas ja täna jooksin ühe väikese tiiru.
Eks siis vaatab kuidas nädalavahetus kulgeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: kersti2
Kuupäev: 03. February 2011, kl 20.59

Mul läheb raskelt-bassein oli remondis ja olen laisaks läinud, libedusega ei taha kepikõndi ka nagu hästi teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mikkka
Kuupäev: 04. February 2011, kl 08.06

Ilm tõesti ei sooso liikumist, katsun siis töölgi rohkem asja teha esimesele korrusele, et oleks rohkem liikumist. Väljas ikka nii libe ja kuna elan maal siis seda raskem on seda libedat kruusateed pimedas kõndida. Nüüd tuleb aga nädalavahetus ja siis teen rohkem asja õue, vahel isegi loodan et sajaks lund et oleks mida lükata. Kuigi lumest on juba kopp ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.25

Eile kõndimise ajal kukkusin. Ei saanudki aru , kui juba pikali olin. Nüüd külg valus ja kätt( õnneks vasak) liigutada valus. Hea veel , et nii pehme olensmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mikkka
Kuupäev: 05. February 2011, kl 18.01

mis teeme siis, kas keegi siis teeb koondnimekija või ei ja kas teeme ka uue teema. vaatan et meie teema kaob ikka järjest taha poole, eile siin ei käinud ja täna arvasin juba et ongi tehtud uus teema, otsisin ja otsisin kuid meie nimesid ei leidnud, seega tulin ikka siia, omade juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. February 2011, kl 19.52

Mina ka olemas ikka,ootan tabelisse sattumist kah. Lubati teha ju ka....

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 05. February 2011, kl 23.14

Kallid duellikaaslased,

tegin nüüd duelliteema lõpuks ära. Ootan kõigi uusi saavutusi järgmise nädala hakul smiling smiley

Tegin siis uue teema, meie nimed pealkirjaks smiling smiley

Edu, edu, edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.