Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 27. May 2011, kl 06.43

Tere! Hurraa! - Võitsin kaalukolli terve kiloga - kaal on 87,7 kg. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 30. May 2011, kl 07.24

Hei-Hei! Sorry, et nii hilja, aga möllasime õdedega ema- isa juubelit korraldada ja pidada. Lõpuks möödas, aga... kaal kahjuks jälle ainult - 100 g.
Emalendur! Tore, et oled oma hoo jälle sisse saanud, pean Sinust hoolega õppima hakkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 06. June 2011, kl 14.41

Hei,
olen jäänud hiljaks, aga siiski alles. Emalendur uuuuu... Minu kaal siis sedakorda -200 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 07. June 2011, kl 09.27

Hei-hei! Ma olen seekord veel hilisem, aga pole ka kusagile päris ära kadunud. Kiidelda pole küll suurt millegagi, aga 100 tillukest grammikest aitab vast reel hoida. Sulaks need rasvad nüüd ometi vähemalt selles suvekuumuses kiiremini...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 10. June 2011, kl 22.13

Terekest! Ei sulata midagi kuumus minu rasva. Minu kogu juures on 100 g ikka liialt vähe. sad smiley Aga eks peab ikka edasi lootma. Loodan ka seda, et ma pole jäänud siia üksinda hüüdjaks hääles kõrbes. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 12. June 2011, kl 17.02

hei hei! Minu kaal seekord siis sama sad smiley. Nädala sees näitas ikka suuremat numbrit ka, hirm tuli juba peale. Peab vist jäneseks hakkama ja proovima nädalakese ainult silo süüa, ehk võtab kaalulangetamisele jälle hoo sisse. Nüüdseks siis kõik sünnipäevad läbi ka, mul siin oli järjest pidusid: ema-isa pidasid koos juubeleid, mehe sünna, enda oma...
Soov oleks sügise pool palmi all ära käia, selleks ajaks võiks oma soovkaalu saavutada. Unistamise eest ju makse maksma ei pea smiling smiley
Ole tubli Emalendur! Uuel nädalal peab ennast tõsiselt kätte võtma, lööd kampa?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.