Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 05. February 2011, kl 23.12

Tere kallid duellitajad!

Väga vabandan, et nii hilja kirja panen.
Siin siis meie algkaalud.

Ärge siis keegi esmaspäeva ära unustage - siis uus kaalumine (kui meelest läheb, siis kolmapäevani kella 12:00ni on aega sisestada oma kaalu).

Algakaalud:

1) langetaja 87
2) Hannalv 68,8
3) pallike41 93,6
4) Kersti2 100
5) mar11 80,5
6) mikkka 76,1
7) wwjd 63,9
8) SERLI 79

Edu kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 06. February 2011, kl 13.56

Tere siis kõigile. läheb lahti jah. jaksu ja vastupidamist, peaasi mitte alla anda siis saame koos hakkama ka. peame valmis olema, et võib olla tagasilööke, kuid toetame teineteist ja siin vähemalt keegi ei heida midagi ette.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 06. February 2011, kl 22.32

Tere,

Äkki mahuksin mina ka oma 100 kg Teiega duellitama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 06. February 2011, kl 22.34

Vabandan, aga Teil vist juba esimene vahekaalumine tulemas. Üritan siis mujal sõna võtta. Teile kõigile jõudu ja jaksu ja kindlat eesmärkide saavutamistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 07. February 2011, kl 06.23

Minul siis tänaseks kaalunumbriks 67,9 smiling smiley

Minul ei läinud see nädal kõige paremini. Nädala sisse mahtus nii mõnigi sünnipäev ning patupäevi oli ka rohkem kui 1 smiling smiley Aga ma ei kurda, sest langust ju lausa 900g smiling smiley

Ootan huviga, kuidas teil see nädal läks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. February 2011, kl 08.10

Minul 78,7

Tervitused vapratele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 07. February 2011, kl 08.27

Kaunist nädala algust teile!
Minul tuli kaalulangust -800g grammi, nii et päris hästi.Kaal on siis tänahommikuse seisuga 99,2 kg.Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. February 2011, kl 08.32

Kuidas kaaslased siin maailmas arvavad, võiks ju muumitroll ka kampa tulla, mis siis et meil esimene nädal kirjas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.12

Minul poleks ka muumitrolli vastu midagi, ainuke jama see, et duelli pealkirja ei saa enam muuta. Ja iseasi, kas ta tahab enam kampa, nagu aru sain, siis ta hakkas juba uut seltskonda otsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.53

Hommikust kõigile, minu number täna 75.2 kg, lootsin paremat, sest nädala sees nägin isegi number nelja paaril hommikul, kuid eks see nädalavahetus on millegipärast selline kus kauob kontroll, või on asi sellest et külmkapp on liiga lähedal ja peab perele ka süüa tegema, nädala sees on see kuidagi lihtsam. aga jõudu , mis seal muud. see ju alles algus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 07. February 2011, kl 16.47

Aitähh, et oleksite ka mind kampa võtnud, kuid üritan siiski ise uue seltskonna kokku saada ja õnneks ikka huvilisi tundub olevat. Teile aga soovin, et kilod sulaksid kiiremini, kui kevadine lumismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 07. February 2011, kl 17.07

Aitäh muumitroll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 08. February 2011, kl 11.08

Tere!

Minu kaalulangus suur ümmargune 0 (kaal siis 93,6). Kahjuks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pallike41 08.02.2011 11.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. February 2011, kl 11.29

Pallike! Pole hullu! Ikka edasi! Alguse asi ehk või? Ise vaatasin, et algul läks ruttu ühtteist maha, eriti kui trenni sai ka tehtud. Igapäev aga ei ole võimalik , siis natukese haaval hiilib gramme minema. Ja mõni päev üllatab hoopis tõusuga kuigi kõik eelmisel päeval justnagu "korralik" oldud. Aga muidu poleks ju üllatusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 08. February 2011, kl 13.52

Ära muretse tõesti Pallike. MInul ka läheb see kõik suht raskelt, ei tee seda esimest korda, ka selles asi ja eks vanus ka. kaal hakkaski tõusma kahel põhjust, et 4 aastat tagasi jätsin suitsetamise maha, olin tubli, siis meelega kaalule ei mõelnud, arvasin et üks asi korraga, nüüd oleme papiga kahekesi jäänud, lapsed ära ja kuigi olen maal elav inimene ja käin linnas tööl, peaks justkui tegevust jätkuma, kuid võta näpust, palju on seda paganama lebo-aega. tagasi linna trenni sõita on kah kulukas ja pikk maa, mõned korrad siiski endale saan seda lubada, teen ka kodus tasapisi Zumba videode järgi karglemist, aga sellegi poolest kaal ei taha ega taha kuigi kergelt tagasi minna. 2 aastat tagasi oli see asi natuke kergem, siis alustasin 1, jaanuarist ja jätsin ära nisu, ei joonud söögiajal, ehk siis toidu vahele ja ei söönud peale kuute, ja sain 12 kg alla, raske oli ainult algus. aga võta näpust, vaikselt vaikselt tuli ikka see tagasi, kuna ei suutnud samat elustiili jätkata. ERiti seda peale kella 6 söömist. Nüüd üritan teie seltsis asja uuesti, rahulikumalt ja elustiili muutusena mitte lihtsalt kaalu alandamisena.
Tuligi välja pool minu elulugu, jäi veel mainimata et olen 45 kolme lapse ema ja 2 vanaema.
Kui saladus ei ole pange ka endast midagi kirja, saame ühtlasi tuttavamaks. Jõudu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 08. February 2011, kl 14.35

Tere,


Pole pikka aega kaaluabi vaadanud, sest väga kiired ajad. Minu kaaluga jama, st ikka 87, tänu nädalavahetusele, reedel, laupäeval ja ka pühapäeval käisin väljas söömas-joomas, sest olid väliskülalised. Kahjuks olen seda tüüpi, et kõik taldrikud tuleb tühjas süüja ja klaasid tühjaks juua. Liikumist ei olnud ka üldse. Seega kaal sama, aga täna üritan vesiaeroobikasse minna. Kes Tallinnas elab, siis teadmiseks ikka see Inglise kolledzi vesiaeroobika teisipäeviti 18.15-19.00

Lööge kampa!


Langetaja

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 08. February 2011, kl 14.47

Mina olen Tallinnast ja käin vesiaeroobikas Arctic Spordis Õismäel ja olen ka väga rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 08. February 2011, kl 16.02

Minu arust pole ka vaja muretseda, et see nädal miinust ei tulnud. Null on ikka parem kui pluss. Minul on päris palju olnud Kaaluabi aja jooksul, kui nädala lõpuks on olnud korralik pluss, aga samas patustamata.

Mina harrastan ikka hularõnga keerutamist ja kui aega saan siis ka Tracy Andersoni Mat Methodit smiling smiley

Mikkka pani ette, et võiks natuke rohkem endist rääkida. Minu arust päris tore mõte.

Mina olen siis 23. aastane tütarlaps, elan koos oma noormehega ja hetkel lapsi veel ei ole. Hetke seisuga elan Tallinnas, aga kui aega saan käin ikka kodukandis ema külastamas.

Kaaluabisse tulin selleks, et saada lahti kolme aasta jooksul tööga juurde tulnud kilodest. Nimelt töötan kohas, kus tööpäevad on 15 tunnised. Ja tegemist puhtalt istuva tööga. Püsti ei saa just väga tihti tõusta. 3 aastat tagasi, kui siia tööle tulin, kaalusin kuskil 65 kilo. Kolme aasta tipuks oli 73 kilo ja see oli juba häirekell. Nüüd proovingi kaaluabiga saavutada midagi sellist, mida pole kunagi oma täisealise eluaja jooksul saavutanud - jutt käib siis 55 kilost smiling smiley

Ootame siis huvitavaid lugusid ning wwjd ja SERLI selle nädala tulemusi smiling smiley

Jõudu ja jaksu cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 08. February 2011, kl 19.19

Tere!

Tegelet oli ka pluss, aga selle sain juba maha. Eks see ongi , kuna liikusen meeletult vähe - ausalt öeldes peaaegu , et ei liikunud. Sai kukutud üks kord ja sellest siis julguse kadu pluss meeletu käe valu. Nüüd see seljataga juba. Üritan siis see nädal natukegi liikuda. Sõidan muidu koguaeg autoga. Tahaks minna kuhugile vesivõimlemisse, aga kahjuks pole last kellegiga jätta. Töö on istuv ja arvutiga. Vee joomisega õnneks saan juba hakkama. Aga toitumist kuidagi tasakaalu ei saa. On õnnestunud vist mingi 5 korda kuu jooksul ja siis ka , kui ise arvasin , et sõin väga ebatervislikult. Ah jaa kaaluga olen hädas olnud koguelu.
Olen kahe lapse ema - elan Haapsalus. Vanust siis 41.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 08. February 2011, kl 19.36

tere täna jälle.
pidin kohe kirjutama, kuna hea meel et minu üleskutsele vastukaja tuli ja te endast veidi kirjutama hakkasite. KOhe tuttavam tunne on , nagu oleks vanad tuttavad. Ja peamine mis mind siia tõmbab on ausus, et te kõik nii ausalt kirjeldate seda kui ei õnnestu või mis üldse mõttes on, ma arvan et see ongi peamine, et mitte petta eelkõige ennast, kui tunnistame, et vahel on laiskus ja muu enda viga, siis saame ise siit lugedes sellst palju paremini aru ja siis ka kergem eesmärgini jõuda. mind see igatahest toetab väga. loodan et teid ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. February 2011, kl 08.38

Tere vaprad kaaslased! smiling smiley
Endast siis veidi. Olen ikka enamik aega oma teadlikust elust olnud mitterahul oma välimise minaga.
Mitte et nii hull välja näeks, aga ikkagi. Enda enesetunne ju üsna oluline kah, esialgu vähemalt.
Kuna olen usin Toidutare lehe külastaja, siis juba ammu panin tähele, et seal paremal plingib kaaluabi leht. Lõpuks sisenesin ja....jäin. Olen olnud veidi üle nädala ja rahul. Algul läks maha üsna robinal, aga tegin ka siis mitu päeva järjest kepikõndi. Nädala sees iga päev kõndima ei saa töö tõttu ja kuigi jälgin kaloreid ja pole neid ületanud on üllatusi. Kord 400g juures ja siis jälle veidi maha. Eks paistab. Aga katsun hetkel siin keskkonnas püsida. Tore on kambas ka olla ja üksteist toetada. Teame ju kõik selle teekonna konarlustest. Rõõmsa koosolemiseni siin maailmas. Olen 39 ja 2 lapse emme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.31

Tulemused

.......langetaja.......hannalv.......pallike41.......Kersti2.......mar11........mikkka.......wwjd.......SERLI

31.01....87............68,8............93,6..............100.............80,5...........76,1...........63,9.........79..
7.02.....87(-)........67,9(-0,9).....93,6(-)........99,2(-0,8)....78,7(-1,8)....75,2(-0,9)....-.............-....
14.02 on järgmine kaalumine!

Kokku....-.............-900g.............-...............-800g.............-1,8............-900g...........-..............-....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 09. February 2011, kl 14.38

Tere minugi poolt,


Olen 35 aastane ja 10 aastase lapse ema.
Kuna olen pikka kasvu, siis teistele minu välimusest kaalutõus eriti silma ei hakka. On ju ka talvine aeg ja paksud jopikud seljas. Minu elu "kõrghetk" oli aga jõulude paiku, kui käisin soojal maal ja enamjaolt suvekleite pidin laenama sõbrannalt, sest ei tahtnud suuremaid asju osta ja ikka lootus tagasi vormi saada. Minu viimaste kuude riietus ongi 1 paar teksapükse ja yhed mustad viisakamad, mis vanasti olid viigipüksid - nüüd aga liibukad. Vanasti hakkasin kaalule tähelepanu pöörama siis, kui tundsin ennast paar kilo raskemana, aga nüüd sellest sügisest nagu hopsti 15 kilo juures. Loodan ikkagi joonele saada.

L

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.26

Hei, vaprad! Kuidas läheb? Endal ikka huvitavalt. Jälgin, mis toimub, mis toimib ja mis mitte. Järeldusi esialgu ei tee.
Eelmine nädal läks hoobilt mitu kilo, nüüd peale esmaspäeva näiduandmist hops tõus, alles nüüd jõudsin tagasi esmaspäeva näiduni. Olen oma meelest kogu aeg üsna "korralik" olnud, pole kalorinormi ületanud ja trenni kah teinud. Üsna huvitav elu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 11. February 2011, kl 12.41

Mar11, tead milles võib asi olla. Nimelt võibolla enne kaalumist tarbisid kaloreid liialt vähe. Minul oli üleeile nii, et ei jõudnud kogu kaloritenormi sisse süüa ja seega näitas eile hommikul kaal kilo vähem. Täna hommikul oli kõik jälle vanaviisi. Peale selle oli eile veel jube söögiisu ka. Läksin ka toiduga liiale. Aga ma olin selleks valmis, sest kui eelmine päev liialt vähe süüa, nõuab keha järgmine päev selle arvelt tagasi. Seepärast on ülioluline, et kõik mis kaaluabi soovitab tuleb endale ka sisse süüa (võibolla, siis ainult sutsu vähem) cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. February 2011, kl 14.50

Jah,võib küll olla. Üritan normi ikka korralikult täis süüa, aegajalt ei ole tõesti õnnestunud, olen vähem söönud ja vahel sportides kaotatut pole kah tagasi söönud, ei raatsi nagu ja lugesin siin teiste kirjutistest kah seda välja. Vaatab edasi.Pisitasa targemaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 12. February 2011, kl 10.28

Mina ka sporditud kaloreid tagasi ei söö smiling smiley See nagu boonuseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2011, kl 07.26

Hommikust vaprad kaaslased!

Uus nädal rõõmsalt algamas! Minu numbrid 78,1.

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 14. February 2011, kl 08.52

Tere hommikust!
Minu tänane kaalunumber on 99,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 14. February 2011, kl 09.53

Hommikust kaasduellitajad ka minu poolt!

Minul naeratas tänane kaalunumber kohe eriti - 66,7 smiling smiley

Kolmapäeva pärastlõunaks siis teen ka tabeli ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.