Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2011, kl 11.16

Hannalv, tõesti rõõmustav!
Kersti2, Sul ka ikka püsivalt alla algkaalu. Tublid!

Parimat!
Kaunist sõbrapäeva ka, armsad kaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 14. February 2011, kl 11.27

Head sõbrapäev sullegi mar11 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 14. February 2011, kl 17.15

Tere!

Minu tänane kaalunumber 93,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.03

Tubli, pallike, vaatan, et hakkas Sul liikuma.....miinus smiling smiley


Ikka vapralt edasi tähtede poole....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 15. February 2011, kl 14.32

Tere,

Mina olen omadega hädas, piinlik lugu. Eelmine nädal oli söömise nädal, mitmed korrad välikülalistega väljas, veini jne. Ma olen kohe suures masenduses, eile hommikul olin 88. st kilo juures. Ise veel alustasin seda langetamist siin kaaluabis...... Eks näis kuidas ma teiega nüüd sammu pean, järgmisel nädalal sõidan veel Rootsi ka ja eks sealgi tuleb patustamise. Sportimine ka unarusse jäänud, õues liikudes voolavad külmast pisarad, mis kohe ka ära jäätuvad.
Ilmsele langen sellest duellist välja......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 15. February 2011, kl 15.08

Ära nüüd välja küll lange, see kaalulangetamine siin on ikka selline pikaajaline värk.Ei lange kaal 1 nädalal, langeb lõpuks mõnel järgmisel nädalal. Pea püsti!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. February 2011, kl 15.35

Langetaja, püsi ikka "levis". Me siin vapralt ikka toetame Sind, kaugeltki. Midagi ju ikka saad jälgida, ka selliste "sundraskuste" nagu külalised, õhtusöögid, trennitus, juures. Ära loobu. Väikeste sammudega, aga ikka edasi!
Räägi vahel meiega kui saad.
Ole vapper! Ara anna alla!Me nii lihtsalt Sind "ära ei lase kah!". Vat nii! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 15. February 2011, kl 16.03

Ohh terve nädal kodus istutud ja koguaeg midagi näiksitud . Jube, kui laps on haige ja toast ise välja ei saa. Istud ja sööd muutkui ennast paksemaks smiling smiley . See kord üritasin küll hästi hoolas olla ja mitte üle süüa , aga ikkagi läks kaks päeva nässu. Sõbrapäevaks ju ikka vaja torti süüa smiling smiley. Ja järgimine katsumus ootab veel ees - Rootsi sõit. Laeval tuleb veelgi jälgida , mida head sööd. Eks seal võimalik ju ennast lolliks süüa. Ja ausalt öeldes ei tea ka, kuidas neid kaloreid siis kirja panna - seal ju kaaluda sööki ei saa. No näib, mis minu kaal siis teisipäeva hommikul teeb. Ei teagi, kas sobib siis võtta teisipäeva kaalunumbri või võtta enne sõitu laupäeva oma.
Tervitustega
pallike41

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 15. February 2011, kl 17.12

Ma olen täiesti nõus sellega, et pluss-nädalaga duellilt ei lange. Ikka ju juhtub smiling smiley

Natuke saab ennast ju liigutada ka vaid sellega, et teha õhtul mõned kõhulihased või siis teha 30-50 minutit hularõnga keerutamist. Langetaja ÄRA ANNA ALLA!!! Pane magusate näkside asemel suhu näiteks köögiviljad ja veini asemele keera endale mingi hea tee kokku winking smiley

Igatahes oleme ikka kõik tublid edasi ja proovime mitte plussidest end heidutada lasta. Võtkem neid ikka kui väljakutseid cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 15. February 2011, kl 21.50

imelik, minu postitus on kaduma läinud või ei vajutanud hajameelsusest saatmise nuppu. minu kaal nii ilus ei olnud kahjuks, kuid katsun mitte meelt heita
kaal oli 75.2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 15. February 2011, kl 21.53

paistab et kuuseis on selline, kui lugeda et teistel ka kuidagi käest läks selle nädalaga, ma ka tunnen et olen patune, hea on siit lugeda teie toetusi, koos peame ehk vastu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 16. February 2011, kl 06.18

MUIDUGI PEAME !!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 16. February 2011, kl 14.41

Tulemused

.............langetaja...........hannalv...........pallike41...........Kersti2.............mar11..............mikkka...........wwjd...........SERLI

31.01........87..................68,8..................93,6.................100...................80,5.................76,1...............63,9...........79
7.02..........87(-)..............67,9(-0,9).........93,6(-)..............99,2(-0,8)........78,7(-1,8).........75,2(-0,9)........-.................-
14.02.......88(+1)............66,7(-1,2).........93,1(-0,5).........99,1(-0,1)........78,1(-0,6).........75,2(-)..............-.................-
21.02 JÄRGMINE KAALUMINE!

Kokku.......+1kg...............-2,1kg...............-500g...............-900g...............-2,4kg..............-900g................-................-

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. February 2011, kl 17.37

Aitäh, Hannalv tabeli eest.

Mina pean ütlema, et ikka äärmiselt huvitav elu on. Iga päev on üllatus. Ja tegelikult on ka teadmatus, mis õnneks küll ei kohuta, eks aeg annab arutust.

Kui esmaspäeval oma näidu andsin, siis järgmisel päeval oli kaal langenud veel 600g, ise veel ei uskunud silmi, mitu korda kaalusin. Ja kuna kõik on siiani läinud ka langevas joones, siis ei paneks seda ka vana patarei arvele. Igaks juhuks aga ostsin uue patarei ja täna hommikul oleksin kaalu järgi 900g juurde võtnud, kusjuures eilne kalorite järgimine oli kõik korras. Õhtul ei söönud midagi, mnjah. Ja kaalu süüks ei saa ajada, sest elukaaslane kah kaalus järjest päevadel ja temal ei olnud selliseid muutusi.
Igatahes, huvitav. Oma blogisse ei julgegi nagu miinust kirjutadasmiling smiley järgmine päev on mingi eriti suur pluss(noh mitte ka iga päev). Ja pealegi on mu kalorinorm päevas üsna väike, nii et poleks nagu võimalik juurde võtta. Kas kellelgi on kah selliseid kardinaalseid vahelduvusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 17. February 2011, kl 11.21

Pane kindlalt enda miinus kirja. Siis on kogu kaalu tegevus silme ees. Näed ise täpselt, millal olid langused ja millal tõusud.

Minul on olnud ka kordi kui kaal seisab või hoopis tõuseb, isegi siis kui pole kaloritega priisanud (kõik normis või alla normi). Mul on olnud tõuse, mis suuremad kui 1 kg.

Nii, et mar11 ära muretse. Pane, aga number kirja, siis on ka motivatsiooni veel rohkem pingutada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. February 2011, kl 15.36

Ei muretsegi.
Aga aitäh toetuse eest smiling smiley
Ikka edasi, ei sammugi tagasi(ideaal)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 19. February 2011, kl 20.49

ega kaal ei muutugi eilsest või üleeilsest toidust, tihti ongi nii et olid patune aga kaal langeb, samas järgmisel nädalal pingutad hoolega aga kaal tõuseb, just tõusebki selle eelmise nädala patustamise arvelt. nii et tulemused tulevad kui peavad tulema. pingutame aga hoolega oma eesmärkide nimel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. February 2011, kl 07.21

Tere hommikust, kallid kaaslased!

76 näitas kaal.

Ps. kas teil ka nii juhtub et kui kaalute ühel ajal mitu korda järjest näitab erinevaid kaalunäite?



Kõike head

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 21. February 2011, kl 08.44

Selleks nädalaks õnnestus välja võluda 98,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mikkka
Kuupäev: 21. February 2011, kl 08.49

tere hommikust
kaal 74.8
lõpuks see number neli tuli

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.03

Tere!

Jätaks eelmise nädala kaalu hetkel 93,1. Tuli rootsi reisilt ja üllatus üllatus kaalu patareid tühjad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 22. February 2011, kl 14.35

Tere,

Mul oli +1 kg või isegi rohkem. Stress peal ja ilmselt olen selle duelli kaotaja. Kavatsen peale Rootsi reisi uuesti reele saada, seega alustan kellegagi duelli märtsist. Teile aga edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 23. February 2011, kl 15.13

Tere kallid duellikaaslased!

Langetaja kallike, ära anna nüüd alla. Proovime üheskoos sind käima saada ikka smiling smiley

Enda kaalu unustasin kirja panna, aga panen tabelisse siis sisse.

Selle nädala tulemused:

.............langetaja...........hannalv...........pallike41...........Kersti2.............mar11..............mikkka...........wwjd...........SERLI

31.01........87..................68,8..................93,6.................100...................80,5.................76,1...............63,9...........79
7.02..........87(-)..............67,9(-0,9).........93,6(-)..............99,2(-0,8)........78,7(-1,8).........75,2(-0,9)........-.................-
14.02.......88(+1)............66,7(-1,2).........93,1(-0,5).........99,1(-0,1)........78,1(-0,6).........75,2(-)..............-.................-
21.02.......89(+1)............67,8(+1,1)........93,1(-)..............98,5(-0,6)........76(-2,1)............74,8(-0,4)..........-.................-
28.02 JÄRGMINE KAALUMINE!!!

Kokku.......+2kg...............-1kg.................-500g...............-1,5kg...............-4,5kg..............-1,3kg................-................-

Oleme siis järgmisel nädalal veel tublimad, sest naistepäev ei ole enam kaugel (siinkohal loen endale sõnu peale winking smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 23. February 2011, kl 15.14

Mar11 sinule muidugi suur au ja kiitus, sest sinul on naistepäevaks kindlalt 5kg läinud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. February 2011, kl 22.00

Tänan!

Minu toetus kõigile meie kaaslastele, tean, et pole alati lihtne olla "reel", peamine ehk ongi mitte loobumine, nii et, langetaja kui sa veel kuuled, püsi ikka meie juures, isegi kui plussid on, ega see duell pole ju päris tõsiselt, ise võtan seda kui heas seltskonnas üksteise toetamist.

Igatahes, vaprat vastupidamist meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. February 2011, kl 08.26

Tere hommikust!

75,4



Rõõmsat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 28. February 2011, kl 08.54

Tere.

Mul tuli seekord +0,5 ehk kaal on 99 kg.Mis muud kui trenni on vaja rohkem teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: kersti2
Kuupäev: 28. February 2011, kl 19.10

Hallo, kuhu kõik meie duelli inimesed on kadunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. February 2011, kl 20.03

Ei tea jah, kuidagi vaikne on. See Sinu väike "tõus", Kersti, selle võib ehk ikka pühade arvele jätta.Nüüd uus nädal, ikka edasi.
Mina olen ka siin ikka olemas, püüan edasi. Püüdsin väga ka sel nädalal, oht oli kaalutõusuks, aga tänu kaaluabis olemisele pidasin rünnakule vastu.
Ei ole ka nädala sees saanud trenni teha, õnneks nädalas paar korda tuleb ära.
Mul on kalorinorm üsna väike ka.

Head õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: langetaja, Hannalv, pallike41, Kersti2, mar11, mikkka, wwjd, Serli
Kuupäev: 01. March 2011, kl 10.24

Tere!

Unustasin täitsa ära , et tuleks kaalunumber ka anda, Nii siis kaalunumber 93,4 ( juurde 0,3kg) Seda jama ka ma ootasin, sest joomine oli vahepeal unarusse jäänud. Ma veel lootust pole kaotanud ja üritan ikka jätkata smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.