Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 25. February 2011, kl 15.30

Tere, ei tea täpset protseduuri, kuid idee oleks leida inimesed, kes soovivad duelli pidada, sest kambas on lihtsam.
Olen 78 kg ja 170 pikk....kas on mõni, kes sooviks liituda minuga ning koos alustada?
Terv!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 25. February 2011, kl 17.13

Tervist

Liitusin eile kaaluabiga ja just selle pärast, et kambas on lihtsam, seega oleksin huvitatud osalemast. Oleks suurem motivatsioon jälgida, mis suhu läheb winking smiley Olen 177cm pikk ja kaaluks on 86,5 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Kuupäev: 25. February 2011, kl 17.45

Hei! olen juba tükk aega mõlgutanud mõtteid duellitada,aga kardan,et võin duellikaaslasi alt vedada,sest mu kaal seisab juba pea 4.nädalat.sad smiley Aga äkki siiski ikka prooviks.
Minu pikkus on 164 ja hetkekaal 80,4(6 nädalat tagasi oli 84). Kui julgete mind kampa võtta siis prooviks hää meelegasmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 25. February 2011, kl 19.42

Muidugi võtame kampa. Ma ise olin 86 kg enne, seega on ka minul miskit juba kadunud.
Ootame veelpaar tegelast äkki? Või soovite kohe nüüd ja praegu registreeruda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Kuupäev: 25. February 2011, kl 21.03

Kuidas soovi on. Minu poolest võib veel oodata. ma olen täna hilisõhtust pühapäeva pärastlõunani netist eemal aga kampa lööksin igal juhul.
Täna hommikuse seisuga siis oli mu kaal 80,4. Eesmärk on pandud praegu 2 kuu pärast 70,esialgu.Aga kui nii edasi läheb siis on seda numbrit sügiseks oodataspinning smiley sticking its tongue outKuid mine tea...
Igatahes ei kaota ma veel indu,nüüd kohe päris kindlasti mittethe finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 25. February 2011, kl 21.19

Minu pärast võib ka oodata, mida rohkem, seda uhkem winking smiley Koos me võidame ülekaalu nii kui nii the finger smiley ei tohi alla anda, aga eks näis, minule see näiteks esimene üritus, eks näis kui järjepidev olen. Suvele tahaks küll saledamana vastu minna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Kuupäev: 25. February 2011, kl 21.26

Ma võin öelda,et mulle on see teine tõsisem üritus. Umbes 6a tagasi käisin ka Kaalujälgijates,väga hästi toimis kõik ja sain ka pisut langetatud aga siis tuli haigus ja sinnapaika see jäi.
Nüüd olen ma aga tõsiselt end kätte võtnud ja ennast mitmekordselt ületanud,sest ma ei pea ennast eriti järjekindlaks inimeseks,aga siin olen vastu pidanud 6 nädalat.the finger smiley
See on minu jaoks juba suur saavutus.Ja kui on veel toredaid kaaslasi,kes innustavad ja toetavad,no siis on ju ülejäänu vaid enda tahtmises.hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 25. February 2011, kl 21.38

Üksi on raske jah. Ma ka ikka arvasin, et küll ma ikka ise saan hakkama oma üleliigsete kilodega, aga võta näpust, 2kg liigub siia ja sinna, tegi nii tigedaks, et otsustasingi selle keskkonnaga liituda. Seltsis ikka segasem jah. the finger smileyKuigi mu mees mulle ilusti ütleb, et suur naine on ikka hea, talvel annab sooja ja suvel varjab päikest. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 25. February 2011, kl 23.53

Minul tegi mees täna suured silmas ja arvas, et ma olen ma ajud külmetanud grinning smiley (kui nägi kaaluabi lehte netis lahti) Sest tema arvates olen ma täpselt sellisena nagu olen täpselt õige grinning smiley
Aga ok see selleks. Olulisem on see, et me oleme valmis oma numbritele silma vaatama ja natukene nendest alla saama. Seega ootame veel paar päeva ja siis paneme oma numbrid kirja ning hakkame duellitama grinning smiley
Üksteisele toeks olles on natukene lihtsam reele tagasi saada, kui kõik ei laabu täpselt nii, nagu tahame!!!
Head ööd või siis pidu (kellel mis)!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Gita
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.22

Hei, soovin ka liituda duelliga. Pikkus 169 cm ja hetkel läks kaal küll ühe pika ürituse tõttu 3 kilo kõrgemaks, aga kui täna näitas 81,3 siis nii on. Eesmärk on ambitsioonikas, kuid plaan kaaluda 1. juuli 66 kg. Ootan põnevusega, kuidas minema hakkab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.26

Tere tulemast meie sekka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Gita
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.28

Tänud smiling smiley Oi ja ma kirjutasin valesti... eesmärk siiski 1. juuni 66 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.45

Hei!

Soovin ka teiega liituda smiling smiley Olen 175 cm pikk ja hetkekaal on 82. Suurem eesmärk on 65,kuid vaheeesmärgiks on 75.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.51

Nii....nüüd siis küsiks uuesti, kas ootame veel või paneme listi lukku ning koostan tabeli?
Jagage mõtteid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.02

Minu poolest võib teema lukku panna...

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.10

Mina arvan ka, et paneme lukku, mõnus kambake koos winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.15

Ok...tegelen siin natuke paari koduse toimetamisega ning siis teen uue teema ning panen meie kaalud ja pikkused tabelina kirja.
Või on keegi teine, kes viitsib nii umbes vabatahtlikuna sellega tegeleda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.34

Võin ka ise tabeli teha,kuid ma saaksin selle teha õhtul...Mõtlesin veel,et kas paneks sellise tingimuse,et kui on näiteks 3 nädalat pluss kaalul,siis on duellist välja arvestamine? Äkki see motiveerib rohkem grinning smiley ja esimene kaalumine võiks olla siis järgmine reede 04.03. Kuidas tundub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.41

Esimene kalumine on jah siis reedel, kuid tabel tuleb vist enne duellina kirja panna. Ma mõtlesin selle peale pikalt...leidsin, et paneme end kirja ja siis reedel saab vaadata oma numbreid juba võrdlusena smiling smiley
See plussi asi on muidugi motiveeriv ja kui inimene tõsiselt duelli peab, siis neid plusse ei tohiks palju ju tulla...
Ja kuidas on...kui soovid ise seda teha, siis lase käia, meie numbrid on siin kõik olemas ja ma arvan ei ole vahet, kas panna see tabel ülesse kahe tunni pärast või õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 12.45

Ok,ma panen õhtul tabeli üles uue teemana ja siis esimene kaalumine on järgmine reedesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Gita
Kuupäev: 26. February 2011, kl 13.19

Väga vahva, tubli Philo smiling smiley Pooldan ka seda, et kui 3 nädalat plussis, siis välja arvamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 13.21

Aga sellisel juhul võiks ikkagi olla reegliks, et 3 nädalat jutti pluss....muidu oleme liiga karmid, sest tagasilööke võib ikka tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 13.30

ja-jah...ma mõtlesin ka,et ikka kolm nädalat jutti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Real
Kuupäev: 26. February 2011, kl 13.33

Hei!

Kas teil kamp juba luks? Äkki ma ka veel mahun teie kampa? Liitusin eile ja praegu alles tutvun selle keskkonnaga. Aga see kambas langetamine tundub olevat se võti, millega võiks oma kaalulanguse käima saada. Olen 171cm pikk ja kaalun hetkel 83 kilo. Aasta tagasi sünnitasin ja see andis oma põntsu, kuidagi ei saa ree peale, et keha jälle vormi saada, pigem muutub aina ümaramaks. Muidugi-ümar on ka vorm eksole smiling smiley
Sooviks kaalu saada 65 kiloni, aga esialgu seaks sihiks 70.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 13.51

Ma arvan, kuni ei ole tabel veel uue teema alla avaldatud, võtame ikka kampa smiling smiley Mis te arvate kamraadid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 14.01

Ikka võtame! Ja mul on hea meel,et soovid meiega liituda smiling smiley Kas paneks paika ka vaheeesmärgi? Näiteks 5 kg?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 14.41

Võib teha küll....minul ei ole selle vastu midagi. Ma üritan ikkagi tervislikult seda asja ajada ning tasa ja targu alla võtta, siis ei tule kolinal tagasi, kui toitumisega patustan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Real
Kuupäev: 26. February 2011, kl 14.44

Ooo, ma tänan, et mind kampa võtsite!

5 kg võib tõesti vaheeesmärgiks võtta. Ma ka panustan aeglasele ja stabiilsele allavõtmisele, siis vast tulemus ka püsivam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 14.50

No siis tuleb hea ja tõsiselt võetav võistlus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks duellikaaslasi!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 26. February 2011, kl 16.15

Mina olen ka kõigi eelpool öelduga nõus winking smiley ja minu eesmärk on 75kg.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.