Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Real
Kuupäev: 04. March 2011, kl 01.39

Hei!

Mul tuleb kiire-kiire nädalalõpp ja homme hommikul kaalumisvõimalust pole, niiet kaalusin end täna ja paramprampapaaaa---82 kg. Jei! Ma pikalt ei jõua oma edu saladusest rääkida (ja ma pean tunnistama, et see on mulle väga suureks üllatuseks, sest ma olen alles viimased päevad enam-vähem päevanormi mahtunud, esimesed päevad läksid ikka väga puusse). Aga ma olen väga kindel, et saladus peitub regulaarses veejoomises ja elutoavaiba kulutamises. Ooo, ja kolmapäeval käisin vesiaeroobikas, see oli niiiiiiii hea tunne. Viimati käisin trennis kui olin rase, ehk siis rohkem kui aasta tagasi.

Ootan juba huviga, kuidas teil läheb homme hommikul tongue sticking out smiley

Real

PS. Mulle meeldib camomilla lõpulausetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 04. March 2011, kl 07.24

Minu hommikune kaal oli 81,4 ehk siis -600g spinning smiley sticking its tongue out Olen rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 04. March 2011, kl 07.26

Tere varahommikust sõbrakesed!
Võin siis täna hommikul siiski rõõmuga hõisata,et on minu nime taha saab märkida miinuse!the finger smiley
Olen nädalaga maha jätnud -500gr,ehk siis kaal on täna hommikul 79,9kg!! Mu ponnistused kannavad ikkagi vilja,ja see on väga rõõmustav ja motiveerivthumbs up
Jään põnevusega(ja pöidlad pihus) ootama teie saavutusi,usun,et teil kõigil on kobe miinus ette näidata!
Ilusat alanud päeva!

P.S. Mul on kodus köögikapid täis igasugu motiveerivaid hüüdlauseidspinning smiley sticking its tongue outJa tundub,et olen nüüd ka nende järgimiseni jõudnudthe finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.33

Ilusat hommikutspinning smiley sticking its tongue out

Ma täna öösel nägin isegi unes, et on vaja kaaluda, aga igasuguseid äpardusi tuli ettesmiling bouncing smiley järelikult ikka hingega nüüd asja juures.
Nii minu kaal oli hommikul 85,7-0,800 spinning smiley sticking its tongue out Asi edeneb, kaal liigub ja tunne on hea.thumbs up

Tüdrukud, kaunist päeva teilehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.51

Hei reedet kamraadid smiling smiley
Teate,tea,teate smiling smiley mul on -1 kg hot smiley ehk siis olen nüüd 77 kg grinning smiley
vööümbermõõt on 1 cm vähenenud...oi kui mõnus. Hoolimata sellest, et hetkel peaks olema nukker olla ja kõike muud sinna juurde, siis olen täiesti kohatult õnnelik. Ikkagi kõik see, millega eelmisel nädalal tegelesin oli seda väärt smiling smiley
Ja kui ma nüü dmõtlen, siis nälga ma ei ole tundnud ning end üüratult piiranud ka ei ole.

Loodan, et ka teil on olnud edukas nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 04. March 2011, kl 17.15

Philo kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei!
>
> - Võistluse algus 26. veebruar
> - vaheeesmärk kaotada 5 kg
> - väljaarvamine toimub duellist kui on 3 järjestikku nädalat kaalul pluss.
> - Kaalumise päev on reede
>
> Võistlus võib alata!
>
>
>
> ..............Laureen......joanneä......camomilla.........Gita..............Philo...........Real
>
> Pikkus.....170cm........177cm...........164cm.............169cm.........175cm..........171cm....
>
>
> Algkaal.....78kg...........86,5kg...........80,4kg............81,3kg..........82kg.............83kg

>
> 04.03.11....77kg...........85,7kg...........79,9kg.................X..............81,4kg.............X
>
> 11.03.11
>
> 18.03.11
>
> 25.03.11



> Langus:...-1000g.........-800g..............-500g................X.............-600g.................X
>

> Eesmärk:...73kg............81,5kg...........75,4kg..........76,3kg.........77kg............78kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 04. March 2011, kl 17.21

Mnjah...ma ikka olen võhikeye rolling smiley Tahtsin tabelit muuta ja tegin hoopis uue ja kirjade lõppuconfused smiley Ma ei leidnud seda kohta,kus ma lihtsalt andmeid muuta saan...Kas keegi teab? Mul hetkel ei ole rohkem aega ka...pean ära minema. Tegelen sellega homme edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Real
Kuupäev: 04. March 2011, kl 23.04

Aga ma ju kirjutasin juba eile õhtul, et ka minu kaalulangus oli 1 kg. Ehk kaal näitas neljapäeva hommikul 82 kg.

Mul on niihea meel lugeda, et kõigil asi edeneb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 05. March 2011, kl 17.03

Hei sõbrakesed!
Minul siis ka üle pika aja tööpäev seljataga.Uhh,õnneks on nädalavahetus ja rabelemist vähem,aga kerge muidugi ei ole,pean jälgima kõiki oma liigutusi ja olema ettevaatlik. Homme on õnneks õhtuvahetus,saab veidi hinge tõmmata.
Hommikul astusin ikka kaalult ka läbi ja oh üllatus!
veel -300gr!the finger smiley Hakkab siis nüüd keha ometi aru saama,et ma ei tee nalja?
Ja töö juures märgati ka,et miskit on muutunud,see on eriti innustav ja tore!thumbs up
Õhtul pakkisin oma toidukopsikud ilusti kotti ja kujutasin ette,kuidas ma pean hakkama aru andma,miks ma oma toiduga jahmerdan jne. Kuid õnneks ei pidanudki palju ,,aru andma,,.
Kolleeg oli toonud suure vaagnatäie vastlakukleid,kust ka ikka ühe võtsin.Kuid pean tõdema,et eestis on need ikka palju paremad. spinning smiley sticking its tongue outJa siis üks kolleeg ohkas,et miks peavad need kuklid just täna siin olema,kui tema plaanis hakata oma kaalu jälgima(ei taha olla õel,aga ta on ikka palju suurem kui mina)ja sõi mõnuga kaks kuklit nagu niuhti.grinning smiley No igatahes oli tore ja lõbus.
Kaunist nädalavahetuse jätku,tüdrukud,ja nautige ikka elu ka(loe:söömist)!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 05. March 2011, kl 19.49

Kuna ma ei saa andmeid muuta,siis tegin uue tabeli...

Vabandust,Real. Ma ei märganud sinu andmeid,kuid parandasin selle ära winking smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 05. March 2011, kl 22.18

Minul täna tagasilöök, selline nälg päev otsa, et ei tea kohe mida ära süüa. Peale hommikusööki hakkasin juba lõunasöögile mõtlema, ei tea mis see nüüd on. Tahaks liha ja suurtes kogustes angry smiley Õnneks oli ilm ilus ja lükkasin lapsevankrile hääled sisse ja veetsin tunnikese uisutades the finger smiley kuid nii kui koju tagasi, siis jälle söök mõttes mõlkus. Ma südamest loodan, et see lihtsalt mööduv nähtusspinning smiley sticking its tongue outOotan juba uut nädalat, et saaks kooli ja külmkapist eemale.

Ilusat nädalavahetuse jätku grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 06. March 2011, kl 10.45

Tervitus,

olin lähetusel ja ilma arvutita, kuid õnnestus kaaluda ikka reedel. Nüüd saan siis rõõmuga teatada, et kaal on langenud smiling smiley - 80,4. Ehk siis - 0,900. Tegin trenni ka kolm korda selle aja jooksul ja püüdsin sõin ikka enamvähem lubatult. Kõigek keerulisem ongi mul sellega, et valgud üle ja rasvad puudu päeva lõpuks.

ps. Kuidas selle tabeliga on, kas mitte siis ei peaks tegema kui kõik on saatnud ära - ehk hiljemalt pühapäeva õhtuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 06. March 2011, kl 13.15

Tegelikult ma soovisin nii,et kui keegi saadab andmed,siis lisan need kohe tabelisse...kuid tuleb välja,et siin on kaks olulist nuppu puudu "toimeta" ja "kustuta". Ma uurin selle kohta täpsemalt ja äkki saab siis vähemalt üleliigselt lisatud tabelid kustutada. Ja kui kuidagi neid andmeid enam hiljem muuta ja kustutada ei saa siis kahjuks need väikesed "risud"grinning smiley jäävad alles ja hakkan andmeid sisestama ainult üks kord pühapäeva õhtulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 06. March 2011, kl 13.30

Mul on üks ettepanek. Ma avastasin,et exelina ma saaksin neid andmeid muuta. Kui teile sobib,siis võiks teha uue teema ja ma saaksin selle tabeli panna kohe esilehele ja iganädalaselt oleks palju mugavam kaaluandmeid jälgida kui otsida seda kirjade seestsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Philo 06.03.2011 13.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 06. March 2011, kl 15.51

Mulle sobib hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 06. March 2011, kl 15.52

Mulle sobib ka, on mugavam jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 06. March 2011, kl 21.40

Sobib ikkasmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 07. March 2011, kl 12.13

Kuulge naised smiling smiley vaadake meie tabelit ja kas pole mitte ilus? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 07. March 2011, kl 12.39

See graafik on tõesti ilus!hot smiley
Numbrid(eirti need punased) on ilusad ja kujundus on SUPER!
Tubli Philo!Aitäh!
Minu nädala lõpp ja algus on kulgenud tõsise kaalulangusega,ja muidugi pidin selle ka kirja panema,et näha ikka kui tubli olen olnud ja palju eesmärgini jäänudsmiling smileyAlates reedest tänaseni -800gr! Eks ole muidugi vaeva ka nähtud,aga kardan,et üks hetk jääb jälle seisma.No pole hullu,siis ma juba tean,et kui ikka väga tahtmist on,saab langema ka jälle.
Ilusat nädala algust tüdrukud!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.