Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 25. December 2010, kl 18.41

Siin ma siin nüüd olen. Hea meelega duellitaks ka, aga otsimisel on, kellegasmiling smiley Pikkust 1.67, kaalu oli eile 68.9, aga ei tea, mis esmaspäevaks toimub, täna ja eile ikka natuke üle söödud asjadest, mida just jõulude puhul kombeks- seapraad, kartulisalat ja suures hulgas mandariine. Esmaspäevast aga hakkaks jälle ree peale ning selle paneks ka stardikaaluks. Lõpp-eesmärk on mul 58 kg. Kas keegi soovib ühineda kohe peale pühi duellitamisega..?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: naki
Kuupäev: 25. December 2010, kl 21.19

Tere!
Ma liitun hea meelega, kui mu parameetrid sobivad: pikkus 170, kaal 80, lõpp-eesmärk 67kg. Koos on kergem end käsile võtta ja innustada! Hoiame ühendust! Mulle sobib esmaspäeval alustada ja samuti see, kui keegi veel paari päeva jooksul tahab liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 26. December 2010, kl 00.00

Nii armas, naki! Mul on väga hea meel, et otsustasid minuga liitudasmiling smiley Lugesin nüüd reeglitest, et kaalu nr peab kirja panema ka reedel. Aga teekski kontrollkaalumised esmaspäeviti ja reedeti edaspidi? Või alustame esmaspäeval ja edaspidi läheb reedene kaal kirja? Kuidas Sulle sobiks? Ja minu poolest on ka teised osalejad meie punti oodatud. Seltsis segasemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 11.45

naki, kas hakkame pihta? smiling smiley Sinu kaalunäit täna on...? Mul 69.5 ja eesmärgiks 58 kg kevadeks. Ega ma ometi üksinda ei hakka siin duellitama? smiling smileysmiling smileysmiling smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: Pisike55
Kuupäev: 27. December 2010, kl 13.55

Ma ühineksin ka, pole enne duellitanud, aga võiks ju proovida. Kui pikalt esialgu plaanis duelli pidada on?
Pikkust on 166cm ja kaalu peale jõule 67,1. Edasipidi võiks siis ju ka reedeti kaalumise teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 14.33

Hei, pisike55! Väga tore, ma ei ole ka varem duellitanud siin, proovime siis ärasmiling smiley Ootaks veel õhtuni, ehk keegi veel lisandub ja siis teen teema ära, eks?

Mitu kg Sa maha tahaksid võtta? MUl on jäänud 11.5 kg praeguse seisuga. Teeks esialgu 1.aprillini? Tore kuupäev ja piisav 3 kuud ka, et midagi olulist korda saata kaaluskaalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: naki
Kuupäev: 27. December 2010, kl 14.55

Tere, kaaslased!

Jaa, ma tulen kyll punti. Pean ainult koju jöudma ja kaaluma, edaspidi sobib reedene kaalumine.
Kirjutan siis uuesti oma numbrid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 15.59

naki, väga toresmiling smileysmiling smiley anna oma kaal siis teada ja edaspidi reedeti.. järgmine kaalumine siis vahetult enne aastavahetust ehk 31.dets-l smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: ilumerka
Kuupäev: 27. December 2010, kl 16.00

Olen siiani vaikselt kõrvaltvaataja rollis olnud,kuid soov duellitada juba ammu.Minu numbrid on:1,72ja 85 kg.Kui sobiks,siis lööks kampa.Nüüd jõulud möödas ja vaim peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 16.55

Tere tulemast meie punti, ilumerkasmiling smiley smiling smiley Seltsis segasem ja ehk ka motiveerivamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: naki
Kuupäev: 27. December 2010, kl 18.36

Ok,

Naki andmed nyyd:
kaal 80,5, pikkus 170, kevadeks (aprilli lõpp) soovkaal 67kg.


Hääd algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: ilumerka
Kuupäev: 27. December 2010, kl 21.07

Hea algataja Belissimo!
Kuna Sina olid selle duelli algataja,siis ehk ka otsustaja,millal kaalume,kas reedeti või esmaspäeviti.Kas saadame siis kaalumise hommikul andmed ja Sina paned ritta?
Mida arvate ka teised?

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 21.25

Hei taas!
aga teeks ikka reede hommikuse seisuga kaalu nr nagu kõikidel teistelgi? Siis saab õigeks ajaks ilusti vormistatud ka ja ühisest arvestusest ka osa võttasmiling smiley

Kas teeme esialgu 01.aprillini ja ja siis vaatame edasi vastavalt vajadusele? smiling smiley

Teen uue teema ka ära, kuhu siis hakkame reedeti oma andmeid lisama ja ehk mõne sõnaga selle ka, kuidas nädal läks toitumise, treeningu, enesetunde jms järgi? smiling smiley

Nii et TULD! ja esimene nö graafikujärgne kaal reedel 31.12. ning järgmiseks kaalumiseks nädala pärast on oma uue aasta "patud" ka tagasi langetatudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 21.46

Pisike55 ja ilumerka, mis teie soovkaal on? Paneksin selle ka tabelissesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: Pisike55
Kuupäev: 28. December 2010, kl 10.14

Esialgu olen pannud 60 kg, aga sooviks peale selle saavutamist lõpuks 56-le. Nii et teen osade kaupa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: ilumerka
Kuupäev: 28. December 2010, kl 11.15

Olen reedese kaalumisega nõus.Minu soovkaaluks on 70 kg. Tähtajaks 1.aprill on tore,siis justkui aprillinali tuttavatele,kui soojade ilmade saabudes paksud vammused maha võtame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 28. December 2010, kl 12.45

Nonii... meie duelli tabel siis olemas ja järgmine kaalumine 31.12.kaalu nr kirjutame siis juba uude teemasse, eks?
Uute andmetega tabeli teen siis valmis hiljemalt esmaspäevaks, 03.jaanuarikssmiling smiley Edukat kaalulangetamist meilesmiling smiley Ja sel aastal pidi kevad eriti varajane olema, nii et õige aeg end kätte võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Saatis: Leeni
Kuupäev: 01. January 2011, kl 16.57

Kas teie tabel on juba lukus, liituksin ka sest mus samad mõtted ja alustasin siin ise juba jälgimist 31.12 aga duell on motiveerivam. Kui te vastu ei ole siis liituksin 31.12 kaal ka kirjas see on 71 ja kasv 160 cm, eelmärk 1. aprillis 63 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Wanted: duellikaaslanesmiling smiley
Kuupäev: 01. January 2011, kl 18.24

Hei, Leenismiling smiley Mul ei oleks midagi selle vastu, kui ka liitud meiegasmiling smiley Mida teised arvavad? smiling smiley

Head Uut ja Saleda(ma)t aastatsmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.