Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. October 2010, kl 20.47

Duell algas 18.10.10
Kaalumine toimub reedel 22.10.10

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. October 2010, kl 20.51

algkaalud:
ookean 59,4kg
kapsaleht 63,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 21. October 2010, kl 17.43

Pean tunnistama, et kardan homset kaalumist, sest et peale pühapäeva ja esmaspäeva ei pidanud ma kauem ilusasti vastu. Teisipäeval oli suur nõrkus ja igasugu isud. Ise arvan, et sellest, et laps ei lasknud öösel magada, seda juba üle nädala. Kuid söögiportsjonid on veidi vähenenud...vaatamata kaalunumbrile, on pisike areng toimunud. Isegi trenni olen iga päev teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 21. October 2010, kl 21.38

Mul on ka kerge närv sees. Kalorid küll ei ole üle läinud ja olen ka iga päev trenni teinud, aga riided on kuidagi kahtlaselt pingul seljas. Tänane on seni olnud kõige raskem päev, väsimus sees ja kuidagi väga kergelt tahaks sellisena käe toidu poole sirutada.
Loodan siiski, et me mõlemad saame hommikul kaalult pigem rõõmustavaid sõnumeid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 22. October 2010, kl 08.44

Nonii! Hommikune kaalumine tehtud ja maha läinud 300g. Pole küll üüratult suur number, aga kuna kartsin lausa plussi, siis olen igatahes rahul. Kaalunumber siis 63,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 22. October 2010, kl 09.57

Tere hommikust, minulgi on suu suurel naerul, sest kartsin ju ka plussi, aga kaalunumber näitas 58,2 kg imekombel. Seega -1,2 kg. Võibolla ma tõesti olen tavalisest vähem õginud need päevad, aga võibolla on kuufaas selline...igatahes kavatsen hooga jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 22. October 2010, kl 10.09

Supertubli oled! Jätka aga samas vaimus ja varsti ongi eesmärk käes smiling smiley
Kuigi minu nr oli tunduvalt tagasihoidlikum, olen siiski rahul ja üritan järgisel nädalal veel enam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 22. October 2010, kl 10.14

Duelli vahekokkuvõte 22. oktoobril

Nimi Ookean Kapsaleht Kokku
18.10 59,4kg 63,5kg 122,9kg
22.10 58,2kg 63,2kg 121,4kg
-1,2kg -0,4kg -1,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 22. October 2010, kl 12.30

Väga imelik tuli eelmine tabel, sest see programm ei aktsepteeri tühikuid. Viga oli ka sees kogemata, vabandust.



...........Ookean........Kapsaleht.......Kokku
18.10......59,4kg........63,5kg..........122,9kg
22.10......58,2kg........63,2kg..........121,4kg
...............-1,2kg..........-0,3kg............-1,5kg


No küll on ikka jõulude tunne selle kauni lumise ilmaga! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 22. October 2010, kl 14.49

Tänud sulle tabeli tegemise eest!
Jõulude tunne on absoluutselt - tuli tahtmine jõulutuled akendele panna ja piparkooke küpsetada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 24. October 2010, kl 21.18

Jah, jõulud on mõnusad. Väga tahaks selleks ajaks enda figuuri paremaks saada ja kanda jälle endiseid riideid, isegi mõned uued soetada. Ometi patustasin jälle nädalavahetusel nii mis hirmus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 25. October 2010, kl 12.41

Ma tahaks ka, et teksad oleksid mõnusalt lõdvalt ümber, mitte nagu praegu - igalt poolt punnitab.
Reedel läksid mul kalorid kenasti üle, aga loodan, et enamuse sain nädalavahetusega tasandatud ja nüüd ikka juba allavõtmise radadel tagasi smiling smiley
Oleme ikka otsusekindlad ja hoiame külmkapist eemale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: brute
Kuupäev: 25. October 2010, kl 13.28

Tublid tüdrikid!

Pakuksin end hea meelega kolmandaks, aga mul ei ole kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. October 2010, kl 10.45

Brute, kaalu saab muretseda ju või siis nt spordilkubis käies kaalud! Või kui ikka ei kaalu, siis võid ju ka lihtsalt oma võitlusest kehakaaluga meie seas kirjutada smiling smiley

Külmkapist suudan ma enamasti eemale hoida küll, sest ma ei soeta sinna midagi eriti, aga külas käimine on probleemiks. Nädalavahetusel olen maal ja seal vedeleb maiustusi iga nurga peal...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 26. October 2010, kl 12.44

Jah, Brute, käi aga minu juures kaalumas ennast winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: brute
Kuupäev: 26. October 2010, kl 16.04

Teate, kuna te siin nii kenasti ja toredasti armsad olete, siis ma lihtsalt ei suuda vastu panna.

Kuigi, mul pole õrnematki aimu, midama tegema pean peale algandmete andmise, siis here I go with that one:

Vanus: 24 a
Pikkus: 174 cm
Kaal: 60-63 kg (täpsustamisel tongue sticking out smiley)
Eesmärk: 58 kg

Spordiklubi lepingu ma olin sunnitud ajapuuduse tõttu ära lõpetama sad smileysad smiley, niiet pigem panustan kaalu soetamiselewinking smiley

Jõudu ja jaksu magusast vältimisele! Minu uus nõrkus on sojajäätis.... Lihtsalt, ei suuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 27. October 2010, kl 05.46

Sojajäätis on hea tõesi. Ma tänan sind, et sa ka mind selle olemasolust teavitasid..., muidu hakkaksid püksid liiga kiirelt jalga mahtuma smiling smiley

Aga iseenesest peaks nüüd hakkama igal reedel kaalu sisestama siia, siis saame vaadata ja võrrelda oma ilusaid miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: brute
Kuupäev: 27. October 2010, kl 07.49

Saab tehtud see lihtne asi vastsmiling smiley

Ma pean su eest ju hoolitsema ka, Kapsalehtsmiling smiley.
Sojajäätis on kui oaas kõrbes, vaieldamatult parim, mida saanud. Ainuke võimalus seda vältida on mitte poodi minna ja seda mitte koju osta. Sest on võimatu, et ta kodus kappi jääks- eneselegi märkamatult on kauss ees ja lusikas pidevalt suus.
Imetlusväärne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: silvik
Kuupäev: 27. October 2010, kl 09.49

Tere,

Kas tohin teie reedeste kaalumistega liituda?
parameetrid sobiksid mulle ka suurepäraselt:
Kaal 60,5
Pikkus 168
Eesmärk 55, ehk 5,5 alla saada aasta lõpuks.
Teil muidugi juba vinged vahekokkuvõtted, aga üritan järgi jõuda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 27. October 2010, kl 23.37

Tere. Vahepeal on uskumatult palju siin toimunud, ma vaatan. Hästi armas, et ikka midagi toimub ja ei pea ainult oma sisssekandeid lugema siin tongue sticking out smiley Igatahes, Silvik, minul ei ole mitte midagi selle vastu, kui ühined smiling smiley Ise kardan suurt plussi reedeks, sest ausalt öeldes on olnud suure söömingu nädal- muudkui külalised ja külalised oma maitsvate kookide ja asjadega. Siis sõbrannadega koos kokkamised ka. Kuid jätkamise tuhin ei ole kadunud õnneks! St et kuigi on olnud nõrkusehetki, ei kavatse ma loobuda, pigem on eesmärk, et neid nõrkusehetki jääks vähemaks!!! Mina ei ole sojajäätisest varem midagi kuulnud, uudishimu tekitasite minus tüdrukud, aga hmmm...mul võiks ikka vanad teksad kunagi jalga ka mahtuma hakata!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 28. October 2010, kl 06.02

Tere hommikust!

Tore näha, et meid siia selline kena väike seltkond on kogunenud. Koos tegutsedes saame kindlasti aastalõpuks lisakoormast lahti smiling smiley

Muutsin endal natuke eesmärki, et päevane kcal kogus väiksemaks muuta ja muidugi kadus ka allavõetud protsent ära ... aga pole hullu, ehk homme hommikul tekib uus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. October 2010, kl 17.44

Lugesin siit saidilt, et tuleb mõelda enda jaoks plaan, kuidas käituda siis, kui motivatsioon madal on. Õigemini, millele siis mõelda, et motivatsiooni taastada. Mina tahaksin jõulude ajal olla koos perega ja olla siis ideaalkaalus. mmmm...mida ma siis kannaksin seljas tongue sticking out smiley Ilusad riided ja võimalus neid kandes kena välja näha on päris motiveeriv...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 29. October 2010, kl 03.31

Tänahommikune rõõmustav kaalunumber on 62,1 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 29. October 2010, kl 18.46

Tere. Ei pääsenud varem arvutisse täna, kuid hommikul kaalusin nii nagu kord ja kohus. Kaalunumber oli üllatuseks endine st 58,2kg, kuigi nädal oli ikka suure söömaga, piinlik kohe. Aga hea meel ka. Eile õhtul proovisin vanu riideid, mida kandsin enne rasedust ja varemgi, osad juba klappisid selga, nii fantastiline tunne on see. Tänan teid, oma kaaslasi selles sõjas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 29. October 2010, kl 18.52

Duelli vahekokkuvõte 29. oktoobril:

...........Ookean........Kapsaleht......Silvik......brute
18.10......59,4kg........63,5kg..........................
22.10......58,2kg........63,2kg.........60,5kg...........
...............-1,2kg..........-0,3kg....................
29.10......58,2kg........62,1kg.........
...............-0kg............-1,1kg

Kapsaleht, au ja kiitus sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: silvik
Kuupäev: 30. October 2010, kl 08.54

sry, ei jõudnud eile tulemust kirja panna aga kaalusin küll
täiendan seda ilusat tabelit winking smiley

Duelli vahekokkuvõte 29. oktoobril:

...........Ookean........Kapsaleht......Silvik......brute
18.10......59,4kg........63,5kg..........................
22.10......58,2kg........63,2kg.........60,5kg...........
...............-1,2kg..........-0,3kg....................
29.10......58,2kg........62,1kg......... 59,6kg
...............-0kg............-1,1kg......... -0,9kg

Tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Kuupäev: 01. November 2010, kl 09.10

Tere hommikust!

Ookean, väga tubli ju, et said nulli jäädud ja küll sellel nädalal tuleb nüüd miinus ka. Ning Silvikul ju ka väga tubli tulemus smiling smiley Koos on ikka tunduvalt lihtsam olla siin - nt eile väljas söömas käies suutsin valida magustoidu ja veini vahel - varasemalt oleks ikka mõlemad võtnud... Seega, suur tänu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: brute
Kuupäev: 01. November 2010, kl 10.27

Hommikust Päikesekiired!

Ma tunnistan ausalt üles, et minust saab ilmselt see mitte eriti eeskujulik õpilane, kes osadest tundidest puuduma hakkabsmiling smiley
Aga anname andeks meie vead.
Aga pühapäevase kaalumise tulemused:
61.4 kg. Pluss või miinus, ei teasmiling smiley Võtame seda, kui algkaalu (kuigi augustis nägin ka numbrit 60,2 smiling smiley).
Nädalavahetus möödus muidu reipalt pereringis. Tervise eest sai hoolt kantud reedel ja pühapäeval jõusaalis, kus rügasime koos vennaga mõlemal päeval ligi kaks tundi. Premeerisin end selle eest eile sünnipäeval tugeva ajugümnastika, tordilõigu ja shokolaadiga. Nii tore oli. Muideks, sõin ka kartuli-peekoni salatit! Ja ei hakanudki oksele (infoks ka teistele- olen taimetoitlane)!
Igatahes patune päev on tänaseks selja taga- nüüd edasi ainult uue hooga smiling smiley

Ja et infot oleks külluses- lähen täna-homme-ülehomme endale siis talvist spordivarustust ostma! Üle kuu aja on nüüdseks jooksupausi olnud, kuid rajad juba kutsuvad!
Ja muide- kui mul ka kaal ei kao, siis ma ei muretse. Võtsin endale plaani edaspidi võimalikult palju seelikuid kanda (et mitte muretseda liigkitsaste teksade pärasttongue sticking out smiley) ja rasvkude lihasmassiga asendada (mis kaalub ju rohkem kui võbisev-seksikas-naiselik pehmus).

Aga nüüd aitabsmiling smiley
Kaunist esimest novembrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. November 2010, kl 23.30

Tere õhtust! Nii armsad sissekanded olete siia teinud smiling smiley südame teete soojaks mul...jõudu tõesti kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: OOKEAN versus KAPSALEHT
Saatis: ookean
Kuupäev: 05. November 2010, kl 11.24

Tere hommikust. Minu kaalunäit oli täna hommikul jällegi samasugunet 58,2kg kui 2 nädalat tagasi. Tunnen, et ei pinguta piisavalt. Kõige problemaatilisem on õhtune söömine. Trenni juba teen pea iga päev, see harjumus on sisse jäänud õnneks. Kogun motivatsiooniraasukesed kokku, et nädalapärast ka oleks midagi alla läinud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.