Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 13. January 2011, kl 17.34

Tere

Otsin siis duellitajat kellel kaalu hetkel kuskil 90kg ringis. Ise olen 93kg kaaluv ja 175cm pikk. Ja mulle ei meeldi selline olla...Kes võtaks minuga võtta ette eesmärgi 3. juuniks -15kg. ??? See peaks olema täpselt 5 kuud...smiling smiley Motiveerime üksteist ja saame hakkama!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 13. January 2011, kl 21.56

Sooviks sinuga Duelli alustada! smiling smiley Olen 95kg ja 168cm, seega viis kuud läheks aega et ideaalkaalu saada. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati miuhellcat 13.01.2011 21.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 13. January 2011, kl 22.38

Väga tore. Homme siis alustame ja hakkame iga reede kaalu kirja panemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 15. January 2011, kl 10.18

Terekest,
lööks ka kampa kui hiljaks pole jäänud, ise olen 95kg ja 171cm pikk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: R_J
Kuupäev: 15. January 2011, kl 11.26

Tervist!
Jah, peale pikka mõtlemist ühinesin ka Kaaluabigasmiling smiley Nii lihtsalt enam edasi minna ei saa! Mina olen 178 pikk ning kaalun 93-94 kilo ringis.
No siinne aruvuts näitab, et ma 4 kuuga peaksin saama ideaalkaalu, st 76 kilo. Ma väga loodan seda igatahes ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 15. January 2011, kl 15.41

Tere, ma tahaks ka ühineda!!! smiling smiley Minu pikkus on 170 cm ja kaal 87 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: Anna29
Kuupäev: 15. January 2011, kl 18.23

Tere! Hea meelega ühineksin teiega! Kaalun 92 kg ja olen 172. Meeldib, et oleme siin kõik enam-vähem ühes kaalus-mõõdus. Koos on kindlasti kergem! Kaugem eesmärk on juulikuuks, st 6-e kuuga 20 kg maha võtta. Aga kõigepealt sooviksin -10 kg 3-e kuuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 15. January 2011, kl 18.40

TERE,SOOVIKS ÜHINEDA,KAS MEID KORRAGA EI OLE LIIGA PALJU? VÕI ÜKS KÕIK MITTU INIMEST DUELLITAVAD OMA VAHEL?MINU KAAL 92kg 168cm
Esmaspäevast hakkan trennis kah käima...mul oleks vaja maiks kaalu korda saada...mul juubel tuleb..ja tahaks seda Türgis palmi all pidada=))))

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 01.35

Mis te arvate, kuna võiks alustada? Mulle sobivad kõik päevad.... Kas teema nädala algusel või lõpul kaalumise?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 01.40

alustame esmaspaevast aga kaaluda v6ib jah reedeti...kas pole hullu et meil nii suur kamba tuli/

?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: pisar
Kuupäev: 16. January 2011, kl 01.52

Unetu, nüüd siis otsustasin alustada ...kunagi tegin proovipäevi.
Pikkus 165 ja kaal vist 96,5 , väga sooviksin ka ühineda, üksi pole ma tegija.
smiling smiley
Hommikul kaalun veel kord üle ja trennikoti panin ka valmis.smiling smiley
Jess, uus algus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 02.13

Ma usun,et kui meid rohkem on siis ongi huvitavam- saame koos üksteist toetada, häid nõuandeid, nippe ja kogemusi jagada... winking smiley Reedeti kaalumine oleks väga sobiv!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 10.23

palju meid siis kokku on?peab vist juba duelli pystitama///
Olen siin alles värske..ei oska mitte midagi---
Tüdrukut,kas siin PEAB seda toitumis päevikut ostma?
Pool asjadest ei jaga midagi...nt keetsin tavalist suppi,makaroonid+kartul+tallegviiner.SIIN tabelis on olemas ainult purgi suppid..kas ma siis ei saa normalseit süüa,pean poolfabrikaadid nämmama?appi see kõik tundub nii lihtne..ja samas nii keeruline!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 14.01

Oi kui tore et nii paljud duellitama tahavad tullla. ja häid lambaid mahub alati palju ühte lautawinking smiley
Alustame siis esmaspäevast ja teen siis tabeli ka. Tabelisse hakkan siis kandma reedeseid kaalusid. Niisiis. Ühesõnaga, homme hommikul kaalume ära ja paneme algkaalu kirja. Kas sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 14.05

sobib kyll homsest,pakkuks kah m66dud apnna..kord kuus,mida arvate?Tahtsin kysida..kas k6ik kasutavad kaaluabi paevikud,v6i on m6ni,,kes oma dieediga alla saab?mis prordi teete,v6i hakkate tegema?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 14.16

Mõõdud võiks kküll panna tõesti. Selleks võib ka eraldi tabeli teha, mis arvate?Mina näiteks väga sportida ei jõua, ainuke mida saan teha on lapsega (8k) käruga ringi jalutada ja lund kühveldada. Kindlasti tahaks käia ujumas või mingis trennis aga kahjuks pole last kuhugile jätta. Mees ka pikad päevad ära. Vahepeal arvasin, et saan nii ka kaalu jälgida, et siia kirja ei pane aga ei, pühadega tuli 4 kg väga kiiresti tagasi. Niisiis, proovin uuesti..
Prooviks siis mõõdud ka homseks võtta eks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 14.25

Aa. Paneks siis nüüd nimekirja lukku ka. Muidu meid saab tõesti liiga paljusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 14.50

jalutamine on kah trenn ju..ega laps ei anna nii sama istuda..terve paev jooks ju)))
mõõdud siis pakuks
KAAL 92 KG
RINNA ÜM -105cm
TALJE ÜM -95cm
KÕHU ÜM -101cm
PUUSA ÜM -109cm
KINTSU ÜM -65 cm
SÄÄRE ÜM -39cm
Mul homme läheb kiireks..hommikul vähemalt...ma panin juba täna kõik enda mõõdud ja kaalud

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 15.06

Tubli oled!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 15.11

mUL LIHTSALT siuke graafik,,et kell 5 hommikul pean ärkama..ja 7 juba tööpäeva algus..kuna hommikulolen alles unine..siis tegin täna kohe kõik---
Alguses oli ikka rahvast...praegu kuidagi vaikne...ainult meie kaks kix00-juttustame=))noh olen ma siuke lobamokk....mis teha--peate mind kannatama...tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 15.55

Teised võib olla lihtsalt toimetavad kuskil. Pühapäev ju ikkagismiling smiley See ongi tore kui jutustada ka saab, mitte et ainult kord nädalas ütleme kaalud ja ongi kõik

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 16.07

kix00,sa ostsid omale kaaluabi päevikut?
Ma ise vaatan..oma arve peale,...et see kuu ei õnnestu osta...üritan nii kaua ise kaloreid jalgida ja trennis käima...Muidu kuidas sa arvestad kalorid kui keedad nt 5 l,kastruli suppi..mitte need purgi omad,vaid ikka isetehtud...olen segaduses

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: Anna29
Kuupäev: 16. January 2011, kl 17.36

tore on ikka lugeda vahepeal muljeid ka! nii et jutustame ikka, kui mahti. peamine ei ole tõesti teistega numbreid võrrelda, vaid soovitusi jagada. "duell" on üldse liiga karm sõnasmiling smiley

kix00 - lapsevankri lükkamine (veel sellise lumega) ja lumerookimine on väga hea füüsiline! mina hakkasin nüüd trennis käima seetõttu, et kõndimist ei tule päeva peale piisavalt (hommikud lähevad kiireks, 30 min tööle jalgsi ei õnnestu) ning peale tööd ei ole tihti selle pimeda ja libedaga tahtmist liikuda, tahaks kiiremini sooja. kevade poole aga püüan kindlasti rohkem jala käia.
mõõtsin end nii ausalt, kui sain:
rinna üm - 109 cm
talje (vöö)- 99
kõht - 108
puus - 114
kints - 67
säär - 46
--
kaal - 92 kg

kaalu võiks siis, jah, teatada reedeti. ümbermõõte aga kord kuus.

HEAD!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.53

ehh lobiseks kaalu teemadel 24h...
ok ok..homme siis START!=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: pisar
Kuupäev: 16. January 2011, kl 19.45

Olen nüüd kahe kaaluga kaalunud, tundus uskumatu, et kevadine kaal ja tänane on päris erinevad, eks ma natu higistasin kuuma suvega... ja tagasi ei tulnud... jesssss.

minu andmed 164cm pikk
91,4kg raske

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 16. January 2011, kl 23.50

Pisar: jään ootama sinu mõõtmeid kawinking smiley
PalmiAlla: Olen juba kaaluabis alates septembrist. Siis ostsin 3ks kuuks. Siis tuli Cherry.ee-lt soodne pakkumine ja nüüd on mul kaaluabi kuni 2012asmiling smiley Niiet mul aega on siin edasi tagasi käiagrinning smiley

Vahepeal suutsin seljatada 5 kg, millest 4kg on tagasi tulnud. Olen magusa sõltlane ja kuna mul laps öösel magada ei taha siis ammutasin energiat kommidest. Kurb aga tõsi. Siis tulid vahele jõulud ja no muidugi ei suutnud ära öelda maitsvatest toitudest. Oeh. Raske on olla paks. Nüüd siis tahaksin veel proovida aga nagu keegi juba eespool mainis siis mina ei ole ka üksinda väga hea üritaja. Pigem meeldib kambas tegutseda.

Aga kui juba räägime siis võiks seda ka rääkida mis vanuseklass meil siin siis on. Ise olen 23a.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. January 2011, kl 00.03

Aaa. Suppi olen siiani teinud nii, et kaalun kõik komponendid ära v.a vee. Vesi ei anna nii või teisiti midagi. Nt koorin kartuli ära, hakin ära ja enne kui vette viskan kaalun ära ja panen kirja. Kui nii olen kõigiga teinud, liidan grammid kokku ja saan üldkaalu. Siis võtan kausi, mõõdan ära palju kaussi panen ja siis arvutan välja palju umbes üksikuid komponente on. Keeruline aga toimibgrinning smiley
Samas on enamus supid ikkagi kirjas. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 05.33

tsauki..NUH
START siis
EDU MEILE!
minu vanus 24a. ja Tallinnast
P.S. olen toidu ja magusa s6ltlane...nii kui sitt tuju..kohe kylmkapinkallale...
aga yldiselt ma olin koguaeg pontsa olnud...ei ole iial nainud kaalu peal nr 65,aga kui juba naljutamisega sain 70 kg...siis oli ikka sigavalus ja ebamugav magada...ja olin nii tige...igatahes kui tavaline elirytm j6udis kohale..oli kaalu nr kah peppussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 09.58

Terekest,mina saan oma mõõtmed, kaalu saata alles täna õhtul, varem kahjuks võimalust pole.... Toredat päeva! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. January 2011, kl 10.59

Ära muretse Präänikuke, Ootan kõigi kaalud ära ja siis teen alles tabelismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.