Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
-10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 24. January 2011, kl 00.49

tere,

planeerin kaotada 10 kilo, mille olen korjanud septembrist alates. olen pikk - 185 ja minu kaal ehk ei tundugi väga hull, aga ükski riie enam selga ei mahu. tore oleks muidugi kui keegi veel kampa lööks, seltsis segasem.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 24. January 2011, kl 06.32

kas see inimene peaks olema sinuga ühes kaalus või ligilähedane?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: huski
Kuupäev: 24. January 2011, kl 09.49

Mina v6taks kll kampa ja sihiks oleks ka umbes -10kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 24. January 2011, kl 10.40

ma osaleks ka kui inimese algkaal ei ole oluline smiling smiley
mulle mõjuvad kindlate numbritega duellid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 24. January 2011, kl 17.33

hei, kellegi kaal pole oluline. Peaasi on tahtmine kaalu langetada. Mul ka umbes 10 kilo ringis vaja maha saada. Kasvult olen pikk ja teised minu lisakilosod väga ei märka, aga enesetunne on ikka väga kehva kaalutõusu poolest. Kuii nüüd aus olla, siis täpselt 3 nädalat tagasi kaalusin 91 kilo ja täna hommikul oli näit 86. Seega on kolme nädalaga viiekas maha läinud. Olen suur sööja ja selliseid nälgimise kuure ei harrasta. Kolme nädala jooksul olen söönud palju, korra patustanud veiniga, aga hakkasin korra nädalas vesiaeroobikas käima ja olen jalutanud, paar korda jooksnud ja korra sain isegi suusad alla. Usun, et selline kambavaim aitab kaalulangetamisele kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 24. January 2011, kl 17.49

sel juhul osalen kaaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 08.02

stardikaal täna?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. January 2011, kl 08.58

Ma sätiks kah ennast teie kampasmiling smiley Oma duellikaaslane kadus ära. Jaanilahingus küll osalen aga tahaks midagi väiksemat ja "intiimsemat", kus oleks midagi enamat kui ainult numbrite kirja panemine. Maha oleks vaja saada muidugi rohkem kui 10 kilo aga see oleks väga hea algus.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 09.26

Tere!

Kui sobib tuleks ka kampa. Mul vaja ka ikka palju palju mahavõtta, aga esialgu oleks rahul ka -10kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 25. January 2011, kl 12.10

Mina ühineks ka hea meelega. Kui 10kg maha saan, olen juba sellises seisus, kus pole kunagi oma täiskasvanud vanuses olnud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 25. January 2011, kl 12.11

Selline küsimus tekkis ka nüüd, et mis ajast mis ajani plaanis on?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: ingro
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.15

Mina ka ühineksin. Mul eesmärgiks maha võtta täpselt 10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.36

Ma siiski ei ühine. Duellikaaslane ilmus väljathumbs up Ja kahest aitab mulle küll.
Teile aga edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.42

heip, ma pakun välja, et alustame 1 veebruar või siis 31 jaanuar - esmaspäevast. mul sel laupäeval üritus ja väike veinitameine plaanis. teeks siis äkki 1 vebruarist ja peaks asja mõistusega võtma, ühes kuus näiteks 4 kilo - nädalas kilo. Võtaks näiteks sellise sihi praegu, et naistepäevaks - 5 kg, mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.54

Mulle sobiks. Aga arvestades duelli reegleid - kas ei oleks targem reedest alustada. Kuigi 31.jaan. sobiks kõige paremini. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 14.15

mul juba 10 kg maha võetud ja käsil teise kümne hävitamine , superhea tunne kohe kui kilogi maha saab smiling smiley
edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 14.39

nii, paneme asja lukku. Alustame 31 jaanuar ja naistepäevaks peab olema maas - 5 kg. Esmaspäeval fikseerime oma kaalu ja hakkame korralikeks. Vahva oleks ka kokku saada ja paar kiiremat jalutuseringi teha. Mis arvate ja kes kampa lööb?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Maris1
Kuupäev: 25. January 2011, kl 14.59

Mina liituksin ka. smiling smiley Mul on alguses vaja vähemalt 5 kilo maha saada. Ma ei ole kunagi oma kaaluga võidelnud ega dieete pidanud ega midagi aga teen proovi. Peale sünnitust läks liiga hulluks mu kaal ja keha on täitsa jubejube. Tahaks suvel randa minna aga sellisena ei julge sad smiley 31.jaanuar sobib täitsa hästi. Aga seda,kuidas ma selle kaalu alla saan ma veel ette ei kujuta. Kas keegi oskab head dieeti soovitada!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 25. January 2011, kl 16.42

Marisele: mina soovitan süüa ja palju. Ära hakka nälgima. Söö väga mitmekesist toitu, palju puu-juurvilju. Süsivesikud - leivatooted, pudrud - kuni lõunani. Õhtul soovitaks rohkem valku tarbida. Minu puhul mõjub liikumine ja õhtuti mitte söömine. Liikumisega saan hakkama, aga õhtul telku ees mitte midagi suhu pista....see on ülimalt raske. Aga hea, et sul ikka tahe on alustada. Olen ise paar kuud suures masenduses olnud ja nüüd kui alustasin oma tervislikku elu - on palju parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Maris1
Kuupäev: 25. January 2011, kl 17.22

Okei..aitäh kallis langetaja...proovin hakkama saada! Mul saab laps homme 3 kuuseks,sellega lõpeb minu "vedelev" eluviis. Lubasin lapsele,et hakkan temaga 3 korda päevas väljas pikalt jalutamas käima ja normaalse inimese moodi toituma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 26. January 2011, kl 13.17

Ma tahtsin seda veel ka teada saada, et kuna me esmaspäeval alustame, siis kas kohe reedel on esimene kaalumine ja siis jääbki reede peale kaalumine? Mina igatahes pooldaks seda, sest siis hoiaks kaaluabi ise ka rohkem silma peal meil. Ja langetaja, sina hakkad haldama seda duelli, eks?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Marta13
Kuupäev: 26. January 2011, kl 15.03

Mina tahaks ka teiega liituda, kui veel saab.Mulle sobiks väga hästi, kui saaks naistepäevaks 5kg allasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 26. January 2011, kl 15.55

oota esmaspäeval alustame ja reedel kaalume?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 26. January 2011, kl 19.58

Minu arust oleks loogiline Siiliplika, kui tahame, et ka kaaluabi meil silma peal hoiaks. Ja siis edaspidi jääks reede kaalumispäevaks. Aga samas, ega vahet pole ju. Vaatame, mis langetaja üldse asjast arvab, äkki tal ikka asjast oma visioon smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Kuupäev: 26. January 2011, kl 22.11

Tere kõikidele,

Ma võin niiöelda meie kaalukelgu vedaja olla, aga ma pole selle kaaluabiga veel eriti kursis, st kas tel on kõikidel makstud mingi kuutasu jne. Ma kunagi tegin selle konto ja 3 päevaoli tasuta. Edasi pole maksnud seda ja nüüd lihtsalt logisin jälle sisse.
Kas hakkate sisestama ka söödud sööke ja jooke jne?

Ma arvan, et võime alustuseks nii teha, et 31 jaanuar kaalume ennast ära ja kaalumine hakkabki esmaspäeva hommikuti. See on siis peale nädalavahetust....Reedene kaalumine võib kaasa tuua jama. Reede hommikul kaalud ära ja juhhei, näiteks miinus 2 kg, siis kohe reede õhtul seda ka tähistama...

Võiksime panna paar reeglit kirja:
1. Kaalume ÜKS korda nädalas, mitte iga hommik-iga õhtu-iga tund
2. Sööme vähemalt 3 korda päevas
3. Sööme vähemalt 5 portsu rohelist
4. Joome vähemalt 2 l vedelikku (arvesse läheb vesi ja taimetee)
5. EI SÖÖ KOMME, KOOKE; TORTE
6. liigume vähemalt 1 tund jala päevas
7. Teeme vähemalt 2 korda treeningut nädalas (vesiaeroobika, ujumine, jooks, suusatamine...)

Mis te arvate?

Võime ka oma väikese grupi kokku panna ja oma tulemusi-tegemusi ka meiliringis ja privaatsemalt jagada.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 27. January 2011, kl 11.56

Minul on igatahes makstud. Söömisi ja kaloreid plaanin ikka kirja panna.

Reeglid on toredad, aga natuke liiga trastilised minu arvates. Mul on juba selline komme tekkinud, et iga hommik käin kaalult läbi (ilmselt jään ka edasi tegema), aga igal esmaspäeval panen siis esmaspäevase näidu. Sellest ei ole hullu ma arvan. Ja, mis puudutab magusat, siis see ju ikkagi individuaalne - vahel on vaja kehale suhkrusüsti ka (seda piirides loomulikult) smiling smiley Liigutamise osas ma ei tea, kuna mul on selline töö, kus tihti ei tule vabas õhus liikumisest midagi välja ja treeningklubiga ei soovi ma ka liituda - teen kodus treeningvideo järgi ja hulatan. Seega võiks liigutamise punktis olla lihtsalt, et 3 korda nädalas tuleb ennast liigutada smiling smiley

Võib tunduda, et liialt jorisen, aga ma ei tee seda grinning smiley Ma lihtalt tunnen, et liigun õigel teel ja ei hakkaks praegu toitumise osas muudatusi tegema. Ma loodan, et sobib ka teistele, kui ei siis võin ka niisama kõrvaltvaatajana jälgida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: kersti2
Kuupäev: 27. January 2011, kl 15.24

Tere:

Ma liituks ka.Mulle meeldisid langetaja välja mõeldud reeglid, maha võtta võiksin rohkemgi kui 10 kg.Loodan, et võtate mindki kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.18

Mind paluks ka kampa võtta. Prooviksin hakkama saada ja meeldivas seltskonnas püsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: mikkka
Kuupäev: 28. January 2011, kl 14.23

mina ka soovin kampa, just endale seadsin eesmärgis see 10 kg, esialgu rohkem ei julgeks ette võtta. tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10 kg, ootan kambajõmme
Saatis: Telts
Kuupäev: 28. January 2011, kl 21.51

Hei, kallid kaalulangetajad. Sooviksin ka teiega ühineda ning kui naistepäevaks saaks 5kg alla, oleks see väga hea kingitusthumbs up. Teistega koos langetades oleks ka motivatsiooni rohkem. Üksinda langetades kipun ikka tahest tahtmata patustama, aga teiega koos oleks langetamine kergem.


Igaljuhul palju edu kaalu langetamisel!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.