Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 15. January 2011, kl 11.16

Duell alaku NÜÜD!!!hot smiley

             kirsitante   brute   Gunnilla krissukrässu  kmarmor  liiviki	 
Pikkus          1,64      1,74    1,66        1,69        1,69     1,64	 
------------------------------------------------------------------------
14.jaan	       55,7      62,0    65,5        54,7        61,4     58,5	 
21.jaan	
28.jaan	
4.veebr
11.veebr
18.veebr
------------------------------------------------------------------------
langus kokku    0,0       0,0     0,0         0,0         0,0      0,0

soovkaal       54,0      58,0    60,0        53,0        57,0     54,0	 
täidetud        0%        0%      0%          0%          0%       0%	 


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 10.28

Hei-hopsti duellitajad ! cool smiley

Kuidas nädalavahetus möödus, kas duellitamise mõte natuke aitas söömist tagasi hoida?
Minul küll oli abiks, ohjeldamatut õgimist ei saanud kohe kuidagi endale lubada smiling smiley
Täna hommikul küll 400gr oli juures võrreldes reedega, aga nädalavahetused ongi minu meelest kõige hullemad proovikivid ja kuni pool kilo kaalutõusu esmaspäeva hommikuks on minu jaoks täitsa tavapärane, sellest saan reedeks enamasti alati jagu smiling smiley

Sportimise osas olin laisk, nagu tavaliselt nädalavahetuseti eye rolling smiley
Edusammud siiski, tõin kuurist hularõnga ära, ehk täna proovin keerutadagi . Trenni kavatsen homme minna kindlasti.

Tegusat nädalat kõigile, kirjutame ikka, kuidas meil läheb onju hot smiley

krissukrässu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 17.11

Oeh, mul on pikalt kestev nädalavahetus, kuna laps on täpiline nagu dalmaatsia koer. No paar nädalat kodus siis... Ja emme muudkui vaaritab ja ostab lohutuseks (ei tea kas rohkem lapsele või endale) kooke. Vähemalt vehkisin täna paar tundi lumelabidaga ja kuna lund juurde polnud sadanud, siis tõstsingi ühest hunnikust lund teise ja meisterdasin lapsele kelgumäge. Nii äge sai, et tahaks ise alla lasta smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
smiling bouncing smileyRe: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 18. January 2011, kl 09.34

Oi, kiiret paranemist lapsele. Eks kodusolemisega kaasnevadki kõiksugu ahvatlused, ei saa arugi kui jälle midagi suhu oled pistnud tongue sticking out smiley .
Teil on veel lund, mida kühveldada, see küll hea smiling smiley Me peaks hakkama jääd lõhkuma , see kah füüsiline tegevus muidugi smiling bouncing smiley
Auu, kas teised duellitajad on ka ikka orbiidil? Kuidas teil läheb, reede pole enam kaugel ! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smileyRe: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 19. January 2011, kl 15.01

Täna kaalusin , midagi head ei tõota. õnneks pole juurde tulnudsmoking smiley
reedel näeme!the finger smiley

Gunnilla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 19. January 2011, kl 15.29

Sama siin, tääpselt sama number, mis eelmine reede.
Mõtlesin, et ponnistaks nüüd täna ja homme õhtul hullult korralik olla, ehk siis ikka venitab paarsada grammikest miinust välja smiling smiley
Mul just nende õhtuste söömistega jama, lõunasöögi ja õhtusöögi vahele kipub 7 tundi jääma (väikse vahepala võtan ikka mingi aeg) ja siis kui koju jõuan, on näljapimedus tihti võimust võtnud ning enne kui arugi saan, on megakogus sööki juba kõhtu rännanud sad smiley
Täna panin õhtusöögi ette kirja, näis kas plaanist kinni pidada ka suudan spinning smiley sticking its tongue out
Brute ja kmarmor ja liiviki, kuidas teil edeneb? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: kmarmor
Kuupäev: 21. January 2011, kl 08.09

Tere ommikut!

Vääga raskelt ikka läheb maha. Söömine ja joomine nii mônusad. Need nädalalôpud tuleb ümber môelda nädalapäevadeks! Kaalul käidud 61,2. üritan ikka nüüd rohkem punnida.
Jôudu,
Kerstismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 21. January 2011, kl 08.16

Jah, minu keha maksab mulle eelmise nädalalõpu eest korralikult kätte, kuid neli päeva olen väga pingutanud ja tulemus on sama, mis eelmisel nädalal- 55,7. No vähemalt vööümbermõõt kahanes. Sel nädalavahetusel ma kooke EI osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 21. January 2011, kl 09.43

Hommik ka minu poolt !

Minul selle nädala tulemuseks -200, ehk siis kaal näitas 54,5 smiling bouncing smiley

Olen väga rahul, aga tunnistan ausalt, et see on minu kõige korralikum nädal üldse kaaluabi ajaloo jooksul cool smiley ja ma ei ole sugugi kindel, kas suudan sellist režiimi enam korrata...

Komistuskiviks just nädalavahetused, sest punast veini armastan ma väga ja reede/laupäeva õhtuti ikka luban endale seda hääd kraami mõnuga spinning smiley sticking its tongue out. Ning kui veel külalised majas või ise külas, siis on kontroll väga kerge kaduma...

Aga punnime siis vapralt edasi, oleme ju ikkagi väga tublid, et oleme saavutanud juba kaalu, kus unistuste numbrini on veel niiiii vähe jäänud the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: brute
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.00

Tere kaaskodanlased.

Mul on jube raske meeles pidada, et kõik söödu siia kirja panna. Komistuskiviks on ka see, et paljusid toiduaineid pole siin loeteluski.. Võimalusel (ehk siis kui pole pakki juba prügikasti lennutanud) olen uusi tooteid siia lisanud küll, kuid lõunasööki buffees sisse kanda on ilmselt üsna ebatäpne.

Suutsin endale ka mingi haiguse külge pookida ja enesetunne üsna halb (aga ega see ometi šokolaadikuhjasest kontorist puudumist tähendagrinning smiley). Seega on ära jäänud ka kõiksugu füüsilised liigutamised.
Igatahes peale maiustusterohket nädalat on tulemus -500g ehk siis 61,5kg. Minu puhul on aga üsna tavaline, et 1 kg lõikes kaal kogu aeg kõigub ja seega ei oska ka väga suurt rõõmu selle üle tunda.

Järgmised kolm nädalat mind ei ole; uue sissekande saan teha alles 18.02.
Teile aga jaksu ja jõudu ja loodan tagasi tulles näha väiksemaid numbreid nii endal kui ka kõikidel teil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.12

Brute, kui samu toiduaineid loetelus pole, siis mina olen vaadanud paki pealt kalorid ja võtnud mingi muu ligilähedase toiduaine, milles enam-vähem samapalju kaloreid. Buffeega on muidugi juba raskem ... spinning smiley sticking its tongue out

Tänud, et teatasid oma äraolekust, igal juhul hoian pöialt, et tagasi saabudes oleks sul nelja nädala miinus tagataskus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.13

Krissukrässu, kuna oled skeptiline järgmise nädala võimete osas, siis teen Sulle meie duellisisese all-väljakutse: vaatame, kas meie Sinuga kahekesi saame järgmiseks reedeks taas 200g maha? Mitte kokku 200, vaid kumbki 200. Kinnas visatud smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: liiviki
Kuupäev: 21. January 2011, kl 13.09

hei hei tulen lagedale tänase näiduga 58,0 ehk siis -0,5kg ,
väga hea ,nii võiks jätkudagi .
Mul ka selline komistuskivi nagu krissukrässul .... vein drinking smiley --
... issver ,kui nädalavahetusel luban endale ,siis terve nädal ikka pingsat kontrolli kohe kogu enda üle hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 21. January 2011, kl 16.11

Oi kirsitante, see küll hea väljakutse ! Võtan vastu igal juhul hot smiley Mõte hakkas kohe jooksma, et jätaks täna õhtusöögi ära, siis ei läheks veiniga kalorid lõhki spinning smiley sticking its tongue out

Liivikil superilus tulemus, lahe! Ja punane vein muideks pidi kiirendama ainevahetust, nii et sobib meie programmi hästi the finger smiley

Gunnilla, uu, ootan Sinu tulemusi ka, siis saan õhtul juba tabeli valmis meisterdada.
Nii hea meel, et kõik varakult on tulemustest teada andnud, pakuksingi siinkohal välja, et edaspidi võimaluse korral saadaks kõik tulemused reedel, aga hiljemalt pühapäeva õhtul kell 18.00 . Siis saan õhtul tabeli koostada, esmaspäeva hommikul tööle tulles kunagi ei tea, mis olukord ees ootab ja paha kui minu pärast andmed õigel ajal edastamata jäävad.

Mõõdukalt kasinat nädalalõppu kõigile, mõtleme siis enne igat ahvatlust suhu pistes, kas pigem hetkenauding või ilus miinus nädala pärast cool smiley

krkr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 21. January 2011, kl 22.17

Tere, tulin praegu töölt.hommikul oli arsti juures aeg, pidi söömata olema

täna hommikune kaal on 65 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 22. January 2011, kl 10.54



             kirsitante  brute     Gunnilla  krissukrässu   kmarmor     liiviki	 
Pikkus          1,64        1,74        1,66        1,69        1,69        1,64	 
---------------------------------------------------------------------------------
14.jaan		55,7        62,0        65,5        54,7        61,4        58,5	 
21.jaan		55,7/ 0,0/  61,5/-0,5/  65,0/-0,5/  54,5/-0,2/  61,2/-0,2/  58,0/-0,5/
28.jaan	
4.veebr
11.veebr
18.veebr
------------------------------------------------------------------------------------
langus kokku	      0,0	 -0,5	     -0,5  	 -0,2	     -0,2	 -0,5	/-1,9/


soovkaal	54,0        58,0        60,0        53,0        57,0        54,0	 
täidetud	0%	   13%	        9%	   12%		5%	   11%


Milline suurepärane tabel , ei ühtegi plussi, lihtsalt super !!!the finger smiley

Poolekiloseid langetajaid lausa kolm, special kiitus kõige tublimatele ! thumbs up
 Kambapeale kadunud juba 1,9 kilo, juhhuu smiling smiley

Edukat uut kaalulangusnädalat kõigile, jäägem ikka mõõdukaks ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 24. January 2011, kl 10.21

Hommik, kallid võitluskaaslased !

Kuidas nädalavahetus läks, kas gramme juurde varutud või pigem kaotatud?

Mul oli täna hommikul šokikaal + 1 kg võrreldes reedega. Eks ma laupäeval head-paremat ikka manustasin kah, aga kindlasti mitte sellises vääringus tongue sticking out smiley

Igal juhul on mul nüüd suur väljakutse reedese ilusa numbri nimel kõvasti pingutama hakata smiling smiley

krkr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 24. January 2011, kl 11.41

Ja huvitav, mille eest mind täna hommikul karistati? Ma olin nädalavahetusel megatubli, laupäeval näiteks poolteist tundi kõndimist ja pool tundi lumekoristust. Pühapäeval tund kõndimist. Ei ühtki kooki, ainult kurbade silmadega vaatasin, kuidas ülejäänud pere šokolaadi sõi... Ja täna hommikul +0.3 kg. Krt...
Krissukrässu, küll me sellele kaalule veel näitame, eksole the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 25. January 2011, kl 20.16

See +0,3 sul kindlasti väga ajutine, pole kahtlustki spinning smiley sticking its tongue out. Nii eeskujuliku nädalavahetuse peale saab ainult miinus tulla, tänaseks ehk juba ilmutaski end ?

Mul tänaseks + 0,5 võrreldes reedega, poole parem juba kui eile smiling smiley

Ponnistan ikka edasi, reedeks ju -200 vaja letti laduda cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 26. January 2011, kl 09.02

Miskit on mäda minu riigis... Ponnistan mis ma ponnistan, kaal tõuseb vapralt iga päev. Täna hommikul oli juba 56.9kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: kmarmor
Kuupäev: 27. January 2011, kl 09.11

Tere hommikut!
Mul küsimus: kas Te kaalute ennast igal hommikul? Ise olen küll kaalunud. Teadjad aga räägivad, et kaaluma peaks ainult 1x nädalas, siis motivatsioon suurem ja tahes-tahtmata üritad ka vähem süüa. Alates homsest igal juhul proovin nii, et kaalun kord nädalas. Täna aga vähem avada külmkapi ust, et homme ikka ilus nr oleks.
Jôudu Teile,
Kerstitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 27. January 2011, kl 19.09

Õhtust smiling smiley

Mina kaalun iga päev, teisiti vist ei oskakski cool smiley. Ja ausaltöelda mulle meeldib, kui ülevaade on kogu aeg olemas, mitte et nädal aega ponnistad ja siis kukud reedel kaalunumbrit nähes üllatusest pikali...

Täna oli number täpselt sama, mis eelmisel reedel, seega nibin-nabin võib homseks miinust loota . Kindel ei saa muidugi olla.

Igal juhul süüa enam täna ei plaani, tassike rohelist teed vaid ja kõik.

Kohtume homme smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: kmarmor
Kuupäev: 28. January 2011, kl 07.23

Tere hommikut!

Mul juba kaalul käidud: 60,8. Kaal langeb, küll aga vähehaaval. Küll hakkab ehk kiiremini minema.
Ilusta selle nädala viimast tööpäeva Teile!smiling smiley
Kersti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 28. January 2011, kl 07.56

Hommikust kah
64,5
ma olen vägagi hämmastunud, et nii hästi
pikemalt pole aega, lähen tööle
Gunnillasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.18

Juhhuuu! smileys with beer
55.2 kg!!!!
See ei tulnud kergelt. Eelmisest reedest käisin tõepoolest igal hommikul kaalul ja järjekindlalt näit tõusis. Kolmapäeva hommikul tegin radikaalse otsuse- päev läbi vaid vedelikke tarbida: vett, kohvi (1 tass), keefir, tee, juurvijamahl. Õhtul näkitsesin ahjukartulit ja lambaliga, ainult veidike. Järgmisel hommikul oli 1,5 kg vähem kui päev varem ja nüüd olen suutnud veel paarsada grammi maha saada. Võtan vastu ovatsioone spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.18

Kena hommikut ! cool smiley

kas mu silmad näevad õigesti, siiamaani jälle ainult miinused ?! Einoh, supper, ma ütlen! the finger smiley

Olete ikka väga tublid, kirsitante, sa ei põlga ilusa miinuse nimel ka ekstreemsusi ära smiling smiley Üks kergem päev mõjub kaalule kindlasti hästi, peaasi, et ilus tulemus hiljem söögiga ennast ära ei nulli .

Mul on ka ilus number, 54,2 hot smiley -300 grammi nädalaga, olen ülimalt rahul, eriti arvestades seda, et esmaspäeval oli kilo juures tongue sticking out smiley

Mis siis järgmiseks nädalaks plaanid? Kirsitante, kas miinus 200 teeme ära jälle ?! smileys with beer

Väljakutse esitatud !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.49

Tubli, Krissukrässu! Ära tegime!

Mul oli pikk mõttepaus enne otsustamist aga olgu, Krissukrässu, teeme järgmiseks reedeks ka -200 vähemalt. Oh, mul täna hommikul oli kohe selline tunne, et eesmärgi täitmine on võimalik, see on ikka ainult minus endas kinni, kas suudan või mitte.

Aga pagan küll, vahest on ikka NII suur koogi-isu confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.57

Väike koogitükk on ju ikka lubatud, aga mitte pärastlõunal vaid hommikupoole smiling smiley Mul konkreetseid isusid ei ole (v.a. veiniisu muidugi smiling smiley) , kuid kui laud on head-paremat täis, siis väga tõenäoliselt mõne ahvatluse küüsi ikka langen. Nimelt täna ema sünnipäevale minek, ta juba kaks päeva vaaritab, keedab ja küpsetab tongue sticking out smiley Homme tulevad endale külalised, seega saan õnneks valida, milliseid hõrgutisi pakun. Aga eks vähekaloriliste nämmidega liialdamine mõjub ka lõpuks kaalunumbrile laastavalt... Igal juhul on mul tulemas keeruline nädalavahetus, püüan siiski anda endast parima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Kuupäev: 29. January 2011, kl 10.26

Ahoi brute ja liiviki, ootame teie andmeid smiling smiley

Endast täna väga rääkida ei taha, eilne sünnipäevalauas istumine pani mu iseloomu proovile ja sain veelkord kinnitust, et see ei ole just kõige tugevamate killast eye rolling smiley

Ja loomulikult pidi ema veel head-paremat kaasa pakkima, seega ka tänane hommikukohv läks alla koos koogiga eye popping smiley

Püüan vähemalt veidi füüsilist päeval teha, ehk kompenseerib natuke...

Mõnusat nädalavahetust kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kirsitante, brute, Gunnilla, krissukrässu, kmarmor, liiviki cool smiley
Saatis: liiviki
Kuupäev: 29. January 2011, kl 13.30

oih läks eile kuidagi see päev nii mööda ,et siia ei saanudki ,kuid näit on mitte märkimisväärne e. 0 seis ,sama siis ,mis eelmine nädal 58,0 sad smiley .
Ja kaalun end samuti igal hommikul .
Kuid mina olen jälle kuskilt lugenud ,et just soovitatakse igapäev ühel ja samal ajal end kaaluda ,et siis on Sul ülevaade koguaeg oma kaalust ja tead ,kus peaks end tagasi tõmbama või siis sama rõõmsalt jätkama . Võta nüüd siis kinni mis on siis parem või mis õige ,eks lõpuks teeb ju igaüks ikka nii kuis saab ja heaks arvab eye rolling smiley
Mõnusat nädalavahetust ja mina just lõpetasin küpsisetordi tegemise ..... püüan end ilusti tagasi hoida ,kuna mul on endal lihtsalt vajadus kas küpsetada või smoogerdada miskit ,iseasi ,kas ise süüa tahan ... imelik ,kas pole ?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.