Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.08

Hei!

Minu hommikune kaal oli 80 kg ehk siis -1,1 kg. Olen superõnnelikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.50

Mul on täpselt sama seis nagu Laureenil - 0 kg. Aga ise tean, et olen see nädal ainult ühe öö kodus olnud ja tööpärast kõvasti ringi sõitnud ja kahjuks isegi mitte tabelit täitnud confused smiley Seda suurem on motivatsioon järgmise nädala jagu tublim olla smiling smiley Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.25

Hei!

Mul on ka muutus 0 kilo. Aga mul on ka supernõme nädal olnud. Jäin haigeks, rahakott varastati ära ja toidutabeli täitmine on täitsa unaruses.

Aga praegu ma kuulan Ultima Thule viimast plaati ja valmistun maale sõitma...tuju on vist nädala parim hetkel smiling smiley

Olen Õnnelik, et plussis pole, arvestades mu ah-kõik-on-niikuinii-halvasti-suva-see-söök-ma-tahan-närida tujud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 19. March 2011, kl 19.37

Hei tüdrukud!
Ehmatasin,et meie teema on kadunud,aga see oli juba teisele lehele kolinudsmiling smiley
Loodetavasti on teil kõigil nädalavahetus kenasti kulgenudthe finger smiley
Minul möödub see töötähe all,homme tuleb öövahetusse minna,mis mind natuke hirmutab,sest une-ja söögirütm läheb pisut sassieye rolling smiley Aga no pole hullu,küll saab selle rütmi ka tagasi.
Kaunist nädalavahetuse jätku!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 20. March 2011, kl 19.31

Sellel nädalavahetusel olen ma väga palju söönud ja tunnen,et motivatsioon ei ole just kõige kõrgem...üritan ennast uueks nädalaks kokku võtta ja ilusti üles märkida,mida olen söönud smiling smiley Eks ole näha,mis järgmine reede kaal näitab...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 21. March 2011, kl 23.43

Mul nädalavahetus oli sassis, nädal algas ja sassis ja tean, et jätkub ka nii, et kõik sassisthe finger smileyEi ole aega kaaluda, ei ole aega märkida, aga nii palju leidsin aega, et vaadata kuidas teil läheb spinning smiley sticking its tongue out
Laupäeval külalised lahkuvad ja siis asun usinasti asja kallale uuesti, aga loodan, et olen nii tubli, et plussi ei lähe smiling bouncing smiley ongi hea aeg end proovile panna.

Olge tublid, kaasvõitlejad hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 22. March 2011, kl 00.05

Hei tüdrukud!
Uskumatu kui sassi vôib lüüa päeva üks öövalve,vôi noh ôigemini kaks.Mul on täna olnud siis ,,Okasroosikese dieet,,grinning smiley Enamus päevast maha magatud,veejoomine täiesti metsas ja söömine kah nii kuidas on. Oeh,aga mis ei tapa teeb tugevaks(minu eas peaks juba piisavalt seda tugevust küll olema...).Kui veel elan üle homse laeva-ja bussisôidu,siis olen tegijasmiling bouncing smiley
Ja pühapäevani saan siis eestimaist rooga nautidathe finger smiley
Ikka jôudu ja jaksu sôbrakesed! Rind ette ja saba rôngassehot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 24. March 2011, kl 14.03

Hei tüdrukud!
Väga vaikseks on siin kuidagi jäänud.
Mina isiklikult kardan kohe homset kaalunumbrit,kuna olen selle paari päevaga kodus olles ikka patustanud päris kenasti.Ja füüsiline liikumine on kah nii nagu ta on.Plussi ehk ei tule ikka,aga eks näis.
Ilusat päikselist päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 24. March 2011, kl 14.08

Ooooh...mul läheb endiselt allamäge. Motti pole üldse, liikuda sellise ilmaga ei pääse kuskile ja tuju kehv. Ja mis aitab kehva tuju vastu? Maitsev toit...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 24. March 2011, kl 15.04

Mina olen tõbine....mis tähendab, et haige, aga käin tööl edasi vapralt (paraku ei arvesta minu tööga seotud isikud, et ma haigeks võin jääda või puhata vahelduseks smiling smiley nemad tegutsevad ikka edasi) Seega füüsiline liikumine on 0....söönud olen korralikult piirides, kuid midagi oodata ei oska....kurgupastillidest ja palavikualandajatest juba punnis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 25. March 2011, kl 06.40

Tere varahommikust!
Teatan siis oma selle nädala saavutuse,õnneks siiski miinus,nigel veidi teine küll aga ikkagi miinus -400gr,kaal hetkel siis 77,9kg
Ilusaid miinuseid ja kaunist päeva teile kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 25. March 2011, kl 07.17

Mina olen ka miinusega smiling smiley -200g, mis on OK tulemus. Hetke kaal siis 75 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 25. March 2011, kl 07.57

Tere, ilusat varahommikut spinning smiley sticking its tongue out
Minu miinus 300g ja kaaluks nüüd 83,2. Väga rahul pärast pizza, hamburgeri ja jäätise rikast sööki. the finger smiley Hommsest jälle korralikult teiega koos siin.

Päikest ja nautige igat päeva hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. March 2011, kl 01.21

Hei!

Minul on sel nädalal kaalul plusseye rolling smiley Hetke kaal 80,3kg ehk siis +300g...ei ole rahuleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 27. March 2011, kl 19.29

Pean ka kurbusega plussist teatama. + 500g ja 80,8 kg. Ma ei saa aru, kus on tahtejõud mis sunniks liikuma. Täiesti kadunud kuhugi ja millega ma seda siis kompenseerin... magusaga confused smiley

Aga tunnustan miinus gramme, tublid! Philoga me siis ühes paadis see nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 27. March 2011, kl 19.50

Minu poolt ka kiitus neile,kel miinus kaalu pealsmiling smiley

Gita,ma tunnen täpselt samamoodi...ma ei suuda kuidagi ennast kokku võtta. Aga päris alla ei ole veel andnud.Suveks tahaks ikka veel kaalust alla saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 27. March 2011, kl 19.51

Kui ma nüüd kõik õigesti arvutanud olen,siis Reali andmed on veel puudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 27. March 2011, kl 20.45

Jaaah!

Ma olen ise tõbine ja nüüd tütar ka teist päeva palavikus, niiet ma saan ainult diivanil lesida, laps süles ja telekapuldil kanaleid vahetada. Raske.
Tänu kõikidele nendele asjaoludele pluss ikka veel halb tuju eelmise nädala rahakotivarguse pärast (peaaegu nädala ei viitsinud toitusidki üles märkida, motivatsiooni polnud ollagi)...astun raske südamega plusside ritta- kaal näitas täna 82 kg. Niiet +500.

Au ja kiitus miinustele.

Ja plussidele..kuidas me end uuesti käsile võtta saame? Ise tunnen küll, et mida suurem kaalunumber, seda rohkem isu. Ja mulle on mu kõige laiemad püksid ka kitsad!!! Ahhhgrrrr.. Aga kui needsamad püksid jalga panen, siis tunnen ennast väga ebamugavalt..õhtuks on küll tuju nullis, aga samas ei kipu ka näksima. Niiet peab vist seda nippi kasutama, kui trenni ei saasad smiley

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 28. March 2011, kl 05.56

Hei tüdrukud!
Kõigepealt muidugi suur aitäh Philole kena tabeli eest!smiling bouncing smiley
Ma väga loodan,et me ikka jätkame...
See,et üks nädal on toonud kaalunumbritesse plusse,ei tohiks ometi seda ettevõetud üritust mõjutadasmiling smiley
Ikka ju tuleb ette.Ma ise hoian nö. hinge kinni,et kuna siis jälle seisma jääb see kaaluke.Ja kuidagi kummaline,et mul on selle 11 nädala jooksul olnud vaid üks kord plussnädaleye rolling smiley
kuigi tuleb ette igasugu ,,libastumisi,,
Oluline on see,et ikka tahet jätkuks ja käega ei lööks,ja selleks me siin kõik koos olemegi,et üksteist toetada,on ju?the finger smiley
Nii et,sõbrakesed, palju tublit tööd on juba ju tehtud ja me saame hakkama ka ülejäänugahot smiley
Kaunist ja päikselist uut nädalat!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 28. March 2011, kl 17.07

Mina olen camomillaga sama meelt, et selleks me siin olemegi, et üksteist aidata ja toeks olla ja keegi ei näita näpuga, et pluss nädal oli. Uus nädal läheb juba paremini, päike tuleb välja, lumi sulab, liikumist rohkem ja küll need kilod ka kaovad, kuhu neil pääsu, kui me oleme ülekilodele juba sõja kuulutanud the finger smiley Koos alustasime ja koos läheme ka võiduka lõpuni hot smiley

Päikest spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 29. March 2011, kl 07.58

Muidugi toetame üksteist ja kuna ma saan aru, ei ole me keegi esmakordsed langetajad, siis me ju teame, et ega see kerge teekond ei ole....teate...ma olen selle jälgitud toitumisega nii harjunud, et kui ma nüüd ikka natuke rohkem kui natuke libastun, siis on jama majas. Ma nimelt jumaldan ämma retsepti järgi tehtud kartulisalatit (liha seal ei ole) ja noo siis nädalavahetusel sai seda veini kõrvale mekitud (teada ju, et alkoholi juues tõuseb isu) ja palju õnne mulle.
Kui nüüd ausalt öelda, siis oli kõht nii kinni kolm päeva, et hakka või nutma. Tundsin nagu veaks terve koti telliseid kõhus kaasas ...võtsin siis nõuks ja keerasin SUURE poti kapsasuppi endale kokku (vaid parimast toorest toorainest) ning otsustasin, et nüüd paar päeva söön lõunaks ja õhtuks seda vahvat ollust ( mis muide maitseb täitsa hästi ) ja teate,teate,teate smiling smiley Piisas eilsest õhtust selle söömisest ja täna on juba inimese tunne. Kuid supp tuleb ära süüa ja seega on see minu menüüs siiski paar päeva (seda suppi sai suures ahnuses ikka VÄGA palju tehtud grinning smiley )

Teile aga edu ja ikka sammult edasi ...küll me jõuame sinna, kuhu tahame!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 31. March 2011, kl 05.53

Hei tüdrukud!
Loodetavasti me ikka jätkame oma duellitamist?
Mul küll ilmselt miinust homme ette näidata pole,aga sellest pole midagi,tahaks ikka jätkataeye rolling smiley
Olen üritanud ikka toitumist jälgida ja üles märkida see nädal,füüsiline liigutamine on peaaegu null. Ja kui aus olla,siis olen oma eesmärgid ja plaanid ja suunitlused jätnud tahaplaanile,sest esmaspäevast muutus meie pere elu totaalselt.Hetkest kui mu mees sai infarkti...Olen sellest ajast käinud ringi nagu udus,ega ma ausalt öeldes ei teagi vahel,mida ma söön või suhu panen...
Nüüdsest elame 1 päev korraga ja harjume olukorraga..
Elu on nii habras ja seda tuleb nautidaeye rolling smiley

Kaunist päeva!smiling smiley
Ilusat päeva!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 01. April 2011, kl 05.21

Tere varahommikust!
loodetavasti meie duellikene ikka jätkubsmiling smiley
Nagu arvata oligi,minu kaalunumbrites muutusi pole,no õnneks pole ka plussi.Kaal eelmise nädala seisuga sama, 77,9kg. Aga pole ka midagi imestada,olen enamuse ajast söönud kuna juhtub ja kuidas juhtub..
Teile aga ilusaid miinuseid ja kaunist reedet!smiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.00

Tere kamraadid smiling smiley
Nii uus kaalumine oli siis täna ja mina olen nii rahul endaga ja tegin endale suure pai, sest minu kaal näitas täna 74,6, mis tähendab -400 gr.
Vaikselt ikka edasi ja küll me jõuame oma eesmärkkideni.
Sõlmisin paar kuud tagasi kihlveo, et kui 1.septembriks ei ole tennisekleit seljas (seejuures peab seda tahtma selga panna ja ka trennis käia smiling smiley ) siis tuleb teisele osta kast head vahuveini või veini. Mina ei kavatse seda kihlvedu aga igatahes kaotada grinning smiley Sõda on kuulutatud ja juba suveks tahaks ilusam olla (ilusam olla endale, sest teiste arvates olen ma juba piisavalt ilus, eriti musu jaoks grinning smiley )
Edu Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.14

Aga muidugi jätkame! Ma loodan, et ma enda eelmise nädala vingumisega ei jätnud muljet, et ma nüüd loobun. (Kuigi mott oli maas küll, tõsi). Aga ma pean ütlema, et see grupivärk siin täitis oma eesmärki- teie vastukajasid lugedes, tekkis tahtmine uuesti. Ja pilk peeglisse ka ning- suveks saledaks!

Minu kaal näitas täna hommikul 81,7 kg. Niiet kaalulangus on küll väike-300g, kuid seal ees on siiski miinusgrinning smiley

Kahju kuulda camomilla sinu negatiivsetest uudistest, aga hoia pea püsti ja ole tugev! Ja meie hoiame ka sul silma pealtongue sticking out smiley

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 02. April 2011, kl 06.49

Hei tüdrukud!
Rõõm kuulda,et duell jätkub.
Ma ikka üritan tubli olla ja jälgida oma toitumist,tegelikult eile tegin seda juba päris ilusti.
Täna saan ehk ka keplema minna, ilmake on juba päris kevadine.
Olen nüüd taas eestis ja sain oma silmaga näha,mis olukorras mu mees on ja see rahustas veidi. Hakkasin ka vaikselt talle selgitustööd tegema teemal toituminesmiling smiley
Kuna on inimesele antud veel üks võimalus,siis nüüd tuleb seda kasutada ja oma kehasse suure armastuse ja austusega suhtudasmiling smiley
Kaunist kevadist laupäeva teile kõigile!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 02. April 2011, kl 10.53

Tere tüdrukud!

Mina võlusin siis enda kaaluks 81,7 ehk miinust 1,5kg. Eks sünnitusjärgsed lisakilod on otsustanud kaduma hakata the finger smiley Kevad südames, suvi silme ees, motivatsioon missugune. Minu jaoks on hämmastav see, et kilod võivad ka kaduda kui ei tee trenni ja sööd oma lubatud normi alati täis. Tõesti on tähtis, et toitud tervislikult ja tunned toidust mõnu smiling bouncing smiley Muidugi ka seltskond, kellega koos vapralt rühkida oma eesmärgi poole the finger smiley
Rõõm kuulda camomilla, et mure sind ei murdnud.

Kaunist kevadet ja vapralt nüüd suvele vastu,rannahooaeg ei ole enam kaugelhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 03. April 2011, kl 16.38

Heia
Kaalus kadunud -200 grammi. Kaal seeda 80,6 kg. Aitäh toetuse eest. Järgmine nädal tuleb väga keeruline ja pingeline, nind trenni aeg ei paista. Loodan , et suudan mitte magusasse uppuda selle juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 03. April 2011, kl 20.31

Hei!

Sain ka lõpuks seitsmete sekkagrinning smiley reede hommiku kaal oli 79,8smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 05. April 2011, kl 23.34

Hei!

Kuidas läheb?

Mõtleisn siin, et kuidas teie oma söögiisusid rahuldate? Kas mõtlete lihtsalt kuule ja tähtedele? Või on teil mingid ohutud näksimisasjad välja kujunenud? Oskate soovitada nippe kuidas isusid ei tekigi? No kuidagi ei oska oma söögiisusid maandada.

Lõpuks ometi on lumi niipalju sulanud, et saab nautida õuesolekut ja pikki tiire mööda linna teha.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.