Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 06. April 2011, kl 06.25

Hei tüdrukud!
Rääkides isudest...mul on ka viimasel ajal tekkinud näksimise isu.Proovin siis juua vett või teed,hetkel on kapis suur pomelo,mis ka on aidanud. Paprikat olen ka näksinud.Eile õhtul tegin küll tembu,tegin kaks moosisaia ja hävitasin need hetkega,klaas piima pealeeye rolling smileyAga see maitses hästi..
Hetkel on mul jälle kaalu seismise periood,ei teagi mida teha. Kalorid olen ilusti täis söönud,liigutatud on ka veits rohkem kui muidu.Ja need valgud,kardan,et äkki asi nendes seisabki,need lähevad mul kogu aeg lõhki ja viimasel ajal tuleb ikka 200 prossu. Ei teagi enam, mida süüa üldsetongue sticking out smiley
Aga ma üritan mitte nii pingsalt mõelda oma kaalunumbrile praegu, pean saama autokooliga ühele poole ja mehele toeks olemasmiling smiley
Ilusat kevadist päeva!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 07. April 2011, kl 15.25

Mina olen õhtuti ahjus kuivatatud leiba närinud, tean, et see ei ole just kõige parem varjant, aga vahel on mul rohelisest ja igasugusest juurikatest ikka korralikult...eesthe finger smiley No ja see õhtune söömine, minu lemmikteema, nii kui kell on õhtul 18.00 kukkunud, tekib mul meeletu söögiisu, hoolimata sellest, et võib olla olen just lõpetanud õhtusöögi, siis käin nagu ei oleks päev otsa süüa saanudhot smiley See osa selle asja juures on kõige raskem, aga tuleb hakkama saada ja kui on ka tulemust, siis see motiveerib ikka spinning smiley sticking its tongue out

Ilusat kevadet kõigile the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.25

Naised,naised naised smiling smiley minu kaalulaotus on -600 gr ja seega aalun hetkel 74 kg smiling smiley Nii,Niii ilus nr, sest kui natuke veel alla võtan, siis näitab ju juba 73 esimese numbrina smiling smiley Nii vahva on olla, sest juuksur sai eile minu paruka kallal mõnuga pusida ning nüüd on selline imagomuutus, et lausa naljakas on peeglist end vaadata ja KERGE on olla, kui need vööni kiharad on kadunud....loodan, et teilgi oli ilus hommik kaalul!!!
Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.08

Hei tüdrukud!
Rõõm kuulda,et teil hästi läheb ja no Laureen,sa oled superthe finger smiley
Minul tuleb siis seekord märkida tabelisse pluss ja see on tõesti päris esimene kord minu siinoleku aja jooksul. +300,ehk siis kaal taas 78,2.
Ei oskagi midagi enda õigustuseks öelda,stressi arvele ma seda ei paneks,sest mul seda pole. See,mis seondub mehe haiguse ja olukorraga,on nüüdseks kontrolli all.
Ainuke asi,mis ehk võib mu kaalunumbrit mõjutada ja näksimise himu seletada,ma jätsin suitsetamise maha kaks nädalat tagasi...Ja kuigi ma olen mõistusega võtnud ja endale selgeks teinud,et see tühi tunne,mis mul vahel harva sees kraabib, ei ole sööginälg ega himu nikotiini järgi...siiski olen vahel sellele järgi andnud.eye rolling smileyOeh,nojah,pean end tõesti väga käsile võtma.smiling smiley
Kaunist algavat nädalavahetust!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 09. April 2011, kl 07.36

Tervist!

Minu selle nädalane kaotus 400g, kaaluks nüüd 81,3. Mina ka siin proovin endale selgeks teha, et suitsetamine on tervisele kahjulik, et tüdruk, võta end kätteangry smiley Liitudes selle keskkonnaga lubasin endale, et hakkan tervislikult elama, aga noh kaalu kaotan, toitun tervislikult, aga ikka veel suitsetan eye rolling smiley

Ilusat kevadet spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.58

Haaa! Minu kaal näitas eile hommikul täpselt 80,1 kg. Lõpuks on näha mingit miinustsmiling smiley
Pean tunnistama, et mul oli kuri plaan reede õhtul üks šokolaadikook meeleheaks süia, aga..millegipärast see miinusmärgiga kaalunumber kaotas siuksed patumõttedtongue sticking out smiley

Niiet, võibolla on veel lootust ükspäev mahtuda pükstesse, mida poes proovin..Et ei pea pükse valima selle järgi, mis jalga mahub angry smiley vaid mis meeldibspinning smiley sticking its tongue out (käisin eile poes, tulemusteta).

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 10. April 2011, kl 15.26

Minul oli kaalul jälle plusseye rolling smiley Kaal näitas siis 80,3sad smiley Ma õhtul kannan andmed ka tabelisse...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 10. April 2011, kl 22.29

Ja meil on olemas vaheetapi võitja-joanneäspinning smiley sticking its tongue out Tema on kaalu kaotanud kokku juba 5,2 kggrinning smiley Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.10

Kõlab väga eneseimetlevalt, aga mul on enda üle hea meel ja paneb imestama, et ma olen suutnud nii kaua juba kaalu langetadathe finger smiley aga muidugi on suur osa tänu sellele keskkonnale ja TÄNU TEILE TÜDRUKUD, et me kõik oleme jõudnud sinna kus me olemespinning smiley sticking its tongue out Aga lähme edasi, sest minul iga tahes seda kraami veel jagub, millest vabaneda winking smiley

Ilusat uue nädala algust hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 11. April 2011, kl 15.25

Palju , palju õnne ja jätku selle positiivsuse lainel.... Loodan ise ka vaheesmärgi alistada millagil tulevikus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 11. April 2011, kl 16.16

Hei tüdrukud!
Väga tubli saavutus joanneä!the finger smiley
Minul on kaal veelgi tõusnudeye rolling smileyMuidugi ma tean nüüd ka täpselt,milles asi.Eks ikka näks siit ja näks sealt ja mul oli kaloraaz väike ka.Ohjah,olen päris kurb ja õnnetu...sad smileyAga alla ei anna.Panin uue eesmärgi aja,sain kaloraazi suuremaks,nüüd on kõht ilusti täis ja näksima ei aja. Ja pean mõistusega endale selgeks tegema,et pole vaja närida peale kella 7-t.Sain sellega ju ilusti hakkama alguses. eye rolling smileyLiigutada olen saanud ka ennast päris kenasti.Ehk siiski pole asi lootusetu.winking smiley
Aga homme sõidan 5 päevaks Hollandisse,lillefestivalile ja ma ei tea,mismoodi reisil see toitumine välja hakkab nägema. Loodetavasti suudan end ikka ohjes hoida ja ehk ei tule mul söömine eriti meeldegi kõiges selles lilleilustongue sticking out smiley
Philo,kuna ma reedel kaaluda ei saa,jõuan tagasi alles pühapäeval peale lõunat,siis ilmselt paned kirja minu eelmise näidu.
Olge tublid!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.32

Naised naised naised smiling smiley Mina olen jälle õnnelik ja looda, et ka Teie ja Te ikka jätkate koos minuga, sest muidu ma nii õnnetu, et üksi olen jäänud ....
Ilgaljuhul minu kaalul oli täna nii ilus nr ....prrrrrrrr 73,4 smiling smiley seega maha läinud -600 gr, mis on tegelikult äärmiselt hea tulemus ma arvan....tasa ja stabiilselt ja siis jõuan oma eesmärgini smiling smiley
Edu ka Teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.32

Igal juhul jätkamespinning smiley sticking its tongue out vähemalt mina. Minu kaal otsustas see nädal, et võtab väikse puhkuse, jäin nullieye rolling smiley või on vaja uut eesmärki the finger smiley No muidugi põhjuse leiab alati, aga siit hea põhjus korralikult end käsile võtta, sest kui kaal vabatahtlikult vähenes, hakkas see juba nagu loomulikuks muutuma ja pingutusi nagu ei olnudki vaja teha, aga nüüd nagu väike raputus, et tüdruk, aeg on end jälle käsile võttathe finger smiley

Ilusat nädalavahetuse algust ja palju päikest hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.30

Hei tüdrukud!
Mina tagasi reisiltspinning smiley sticking its tongue out
Kaalust täna ei räägiks,sest ausalt öeldes pole aimugi,mida see näitab. Väga loodan,et see pole sama number,mis jaanuari alguseseye rolling smiley No ehk ikka ei ole. Kuigi reisil oli toitumine nii nagu ta oli-palju friikartuleid(Hollandlased vist muud ei söögi) ja kuiva toitu,seedimine on täiesti korrast ärasad smiley Homme reisin taas,seekord siis Soome tagasi ja vot siis....kui julgen astun teisipäeva hommikul kaalule...ja hakkan otsast peale toitumist jälgimaeye rolling smileySelline õhupallitunne on küll praegu, kuigi sai ikka väga palju ringi liigutud.
Aga silma sai nüüd küll nuumatud nii,et vähe pole.See lilleilu....kirjeldamatuthe finger smiley
tegelikult ma mõtlesin,et astun duellist välja,sest ma olen teinud viimasel ajal vähikäikeeye rolling smiley
Aga te olete nii tublid ja innustavad,et ma vist veel ei tee seda

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.33

Hei!

Õues ni iilusad ilmad, et ma unutsasin sootuks arvutitaha istudasmiling smiley
Noh, minu kaal seekrod seisab, endiselt 80,1kg. Aga eelmise nädala hüppest peabki taastuma.

Ja camomilla, kuskile sa ei astu välja! Marss reepeale tagasi hoopis tongue sticking out smiley

Aga nüüd kõik õue jalutama!

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 17. April 2011, kl 23.05

Minu reedene kaal oli täpselt 80 kg eye rolling smiley
ma väga vabandan,kuid lisan alles homme andmed tabelisse...mul on olnud ülimalt kiire nädalavahetus ja alles praegu maandusin arvuti taha...olen väga väsinud ja tahan lihtsalt magama minna...loodan,et te ei pahandasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 22. April 2011, kl 06.46

Tere varahommikust tüdrukud!
Siin on ikka väga vaikseks jäänud,kõik nokitsevad vaikselt omaettesmiling smiley Arusaadav ka ju,väljas kevad ja loodetavasti ka hinges.
Teatan siis oma kaalunumbri,aga karta on,et pean teie ridadest lahkuma,sest number on läinud tõusuteedsad smileyvahepeal oli veel suurem see number aga olen saanud viimaste päevadega ikkagi taas langema.Kuid jah,suitsetamisest loobumine tõi ikkagi paar lisakilo juurde.Õnneks tundub,et nüüd olen saanud asja kontrolli allaeye rolling smileyKaal on siis hetkel 79 kilo
Teil on kindlasti väga ilusad miinused ette näidatathe finger smiley
Ilusaid pühi teile kõigile ja andke endast ikka märku ka!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.18

Kaunist hommik!
Camomilla ole ikka meiega, sa väga väga tubli, et suitsetamise maha jätsid ja nüüd katsu siis koos meiega jälle nendest tagasi tulnud kilodesest lahti saada ja siis jälle edasispinning smiley sticking its tongue outSeda jah et siin vaikne, aga tean omast käest, et lihtsalt ei ole toas kui õues soe ja mõnusthe finger smileyEsimesed päikse paitusest tekkinud punetused ka juba käesspinning smiley sticking its tongue outMina ei ole see nädal koguseid ültse üles märkinud, vaatan kas ja kuidas nii hakkama saan, aga reedel kaalun end ikka, nii et selle reedene kaal on 80,7ehk 600g langustspinning smiley sticking its tongue out
Ma südamest loodan, et meie grupp ei lagune, sest koos teiega olen jõudnud nii kaugele ja tahan ka edasi minnahot smiley

Olge tublid ja kaalule tuldthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.00

Hei,hei,hei
Mina olen siis olnud vaikne, kuna enesetunne just ei ole olnud kiita. Pigem oli tunne, et kohe,kohe ütleb pump ülesse ja enam ei jõua (jubeda viiruse olen endale külge pookinud)
Igaljuhul olen viimased päevad üritanud eriti korralik olla ja seega oli kaalul täna 72,5 kg smiling smiley ehk siis -900 gr grinning smiley
Tuju on hea ja olemine on parem smiling smiley Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 23. April 2011, kl 23.51

Hei!

Mian see nädal passin. Olen juba nädala ja nüüd kuni teisipäevani maal ja siin lihtsalt pole kaaulda end kuskil. Aga ma pean teile pöialt ja camomilla- ära kao kuhugi!

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 23. April 2011, kl 23.52

Kuigi kaaluda ei saa, siis trükivigadega varustasin teid ohtralt. Vabandan, et kirja üle lugeda ei viitsinud- kell juba ööö.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 24. April 2011, kl 06.02

Tere varahommikust sõbrakesed!
Laureen,loodan väga,et oled paranenud.kevad on kaunis aeg küll,aga kahjuks liiguvad ringi ka vastikud viirused ja need peab korralikult välja ravimasmiling smiley
Real, tänan,et utsitad mindsmiling smiley Ega ma ei saakski kuskile kaduda,sest olen nüüdseks vägagi harjunud selle keskkonna ja toitumisharjumustega. ja eks see kaal ka hakka langema jälle. Muide,tegin ka mõõtmisi ja no keskkoht näiteks on vähenenud kuuga 2 cm,kokku üldse 3 kuuga 13 cm.Pole ju paha tulemuswinking smileyNo ja muidugi muud kaunid kehaosad on ka natuke kokku tõmmanudspinning smiley sticking its tongue out nii et,pole hullu. Ikka võitleme edasihot smiley
Kaunist kevadpäeva teile kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 24. April 2011, kl 16.48

Minu reedene kaal oli 79,6smiling smiley Ja ma vaatan,et osadel on vaja eesmärk ära muutasmiling bouncing smiley Super tublid olete joanneä ja Laureensmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 24. April 2011, kl 16.56

Laureen ja joanneä,ma muutsin teie eesmärki 5 kg võrra madalamaks,kuna te olete esimese vaheetapi edukalt seljatanudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 24. April 2011, kl 16.59

Tervitus teile tüdrukud.
Olin vahepeal reisil ja kaaluda ei saanud. Kuna aga koju jõudes on kaalunumber tõestus sellest, et asjad pole sugugi selles suunas kus lootsin, siis rahulolu ei ole. Maadlen oma kaaluga vaikselt edasi, aga pikemalt eemalviibimise tõttu siis enam tabelisse ei trügi.

Te olete uskumatult tublid, soovin teile hästi-hästi palju energiat ja motivatsiooni, minemaks oma eesmärkidega lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 25. April 2011, kl 17.20

Hei tüdrukud!
Vaatasin seda meie tabelit ja...kurvaks sain koheeye rolling smileyEnda pärast ikka,teie kõik olete tublid olnud. Ja no kui aus olla siis ega ma ju tegelikult hästi tabelisse ei sobikski enam, on mul ju olnud kaalunumber tõusuteel ja mitte üks nädal...Peaksin duellist välja astuma ja ka vaikselt omaette nokitsema, nagu Gita seda teeb. Ega ei tahaks ju küll,aga reeglid on täitmiseks.Või mida arvate teie?
Olen mänginud oma eesmärgi ja treeningutega,sain kaloreid juurde,sest millegipärast tundus mulle,et neid on vähe.Eks näis,mis tuleb.Füüsiliselt olen saanud end tõesti rohkem liigutada ja kaloreid tublisti põletada,mõõtmistulemused on tiba rõõmustavamad kui kaaluminethe finger smiley
Kena esmaspäevaõhtu jätku!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.00

Hei! Tead Camomilla....vaatame, kuidas see reede sul läheb ja siis kui sa endiselt tahad meie seltsist lahkuda, siis võid seda teha. Äkki see nädal on sul edukas olnud?
Mina ei heidaks kedagi välja, kui inimene ise tahab meie seltsis olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.19

Naised, naised....minul on 0 ring grinning smiley
Eks ikka tahaks näha ju miinust kaalul, kuid ei ole siin midagi. Tulen oma haigusest välja ja eile käisin üle 2 nädala sulgpallis ning keha valus natukene. Eks järgmine nädal ole jälle ilus - näidata smiling smiley
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 29. April 2011, kl 21.34

Hei!

Minu kaal näitas tänahommikul 79.6. Kindlasti pole ma päriselt rahul sest see peaks kahe nädala jagu olema..aga eks ma olin ka ema maitsva toidu peal tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Ootan huviga teie numbreid. Eriti Camomilla omasidtongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 30. April 2011, kl 05.58

Tere varahommikust tüdrukud!
Annan siis teada,et numbrites on miinust küll,aga see on ka nii imepisike,-100gr,ehk siis kaal on 78,9kg eye rolling smiley
Kui aus olla siis eile langesin täiesti musta auku ja masendusse,nutsin isegi korraliku peatäie(ääretult tobe muidugi võib see tunduda-keskealine naine ja nutab sellise asja pärast). Ma olen siblinud siin juba 3 kuud ja mis on tulemus? Vaid -6kg! Täiesti lootusetu tunne tekib ja eile korraks võtsin vastu otsuse,et aitab.Kui tulemusi ei ole ega tule,vaatamata pingutustele,siis järelikult minul see ei toimi ja olengi elu lõpuni paksmagu. Lubasin isegi oma köögikaalu kinkida sõbrannale,kes ka äsja siia liitus. Ja kui aus olla,siis praegugi liiguvad need mõtted peas,aga...tahan ma seda või ei,kuid nüüdseks on sellisest toitumisharjumusest saanud mulle eluviis ja ei olegi nii lihtne käega lüüa. Pean vist veel natuke ootama kaalu äraandmisegasmiling smiley
Aga jah,hetkel on tibatilluke miinus ja ehk ma võin veel olla veidi aega teiega siin rabelemas...
Kaunist nädalavahetust teile sõbrakesed!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.