Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 30. April 2011, kl 14.46

Camomilla, parem 6 kg 3 kuuga kui ültse mitte midagi winking smiley Minu arust hea tulemus ja väga tore oleks kui sa jätkaksid ikka koos meiega.
Minu reedene kaal oli 80, kuidagi ei taha seda 7 veel tulla, aga kuhu ta pääseb.the finger smileyOlen praegu Eestis vanematel külas ja jah, see ei mõju kuidagi hästi, aga katsun asja kontrolli all hoida.hot smiley

Päikest ja kaunist kevadet teile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 02. May 2011, kl 11.18

Reedel kaalusin 79 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.02

Hei tüdrukud!
Siin on ikka väga vaikseks jäänud. smiling smiley
Eks minagi posserdan vaikselt,midagi positiivset kahjuks mul kaaluga seoses pole-see seisab ja ikka väga jonnakalt. Ilmselt on ikkagi suitsetamisest loobumine mulle mõjunud niimoodi,hoolimata sellest,et ma ei näksi suitsuhimu rahuldamiseks. Pole vajadust,sest seda mul polegi.Aga ainevahetust pole ollagieye rolling smiley
tegelikult olen ikka juba päris õnnetu ja häiritud,üritan ju kõigest väest....
Andke ikk aendast ka märku,muidu on mul tunne,et olen üksi jäetudeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.19

Ei ole sa midagi üksi smiling smiley pusime siin kõik vaikselt nii, kuidas vähegi annab.
Kaaluga endalgi seisak, ei heittu smiling smiley
Käisin poes ja ostsin endale ühe paari uusi kuluvaid ja jube naljakas, kui pisikesed nad mul käes tunduvad. Muidu ikka lahmakad püksid alati olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 05. May 2011, kl 14.12

Ikka kohal, kuidagi ei taha siinsest keskkonnast loobuda spinning smiley sticking its tongue out Ma just saabusin Eestist ema maitsva toidu pealt, nädal aega sõin mida tahtsin, nii et silm ka ei pilkunud, sest ega iga päev head ema tehtud sööki saa. Eks siis reedel paistathe finger smiley
Camomilla, kui minu ainevahetus hakkab vingerpussi mängima, siis minule aitab leige vee joomine, eks see vist oleneb inimesest, aga minu puhul on see kõige efektiivsem olnud the finger smiley Muidu ei ole ma veel siia maani vee joomisega harjunud, vägisi üritan meeles pidada, et päeva jooksul tuleks vett ka juua.

Päikest smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.23

Tere varahommikust tüdrukud!
Nii naljakas kui see ka pole,aga minu kaal langeb nüüd ikka nii teosammul,no kui teosamm on ikka 100greye rolling smiley
Tänaseks siis kaal 78,8kg.Aga tegelikult olen rõõmus ikka,et midagigi toimub,sest no ei suuda enam midagi välja mõelda,et liigutada seda numbrit allapoole.
Olen sel nädalal olnud täiesti koormusvaba,ehk siis ei mingit keplemist ega keksimist, natuke harjutusi sabale mõnel õhtul,aga see oli ka kõik.
Eesmärgiks panin -2kg ja 2 nädalat,sealt sain kalorinormi päris väikese,aga sõin sellest veidi üle,et BAV-st alla ei jääks. No eks näis,igatahes kaal langeb ja mul hakkab tuju tagasi tulema.
Pühapäeval sõidan küll eesti 5 päevaks,aga loodan,et suudan ka seal ikka toitumisega piiri pidada.
Eks grillimist tuleb kindlasti ette,aga tahan sel aastal rõhku panna juurikate grillimisele,ehk siis proovida tulel küpsetada kõike, mis ei ole lihaspinning smiley sticking its tongue out
Kaunist kevadist nädalavahetust ja nautige lähedust,ilusat ilma ja TOITU!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.24

Ups,numbrid jäid värviliseks tegemata -100gr, 78,8kg

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.10

Oi me oleme nii ühtekad grinning smiley (hea sõna grinning smiley ) Minul kaal 72,4 kg (seda numbrit on alati nii hea kirjutada !!!) grinning smiley ehk siis - 100 gr.
Natukene oleks ikka rohkem tahtnud, sest olen ju nii korralik olnud ja liikunud ja puha...kuid samas olen õnnelik, et kaal ei seisnud, vaid näitas mingigisugust miinust!
Edasi Kentukid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 06. May 2011, kl 10.35

Mina siis sain endale esimese plussi,aga ei lase end sellest heidutada spinning smiley sticking its tongue outKuigi tahaks juba kaalunumbri alguses näha 7et.smiling bouncing smiley aga nüüd on siis jälle vaja end käsile võtta ja vaadata, mis läheb suhu. Nii, et kaal oli hommikul 80,300 ehk 300g plussis.

Päikesthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.40

Minu hommikune kaal oli 78,7grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.30

Kuulge, kas te näete mu eileõhtul kirjutatud kirja? Mul nagu pole seda siin, aga kirjutasin ikka piiikaaa-pikkka kirja...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 07. May 2011, kl 17.21

Kahjuks ei näe Realeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 08. May 2011, kl 10.12

Ahh, seda ma kartsin. Ma siis katsun meelde tuletada, mis kirjutasin.

Esiteks. Mu kaal näitas reede hommikul 79,5 kg, niiet astun ka -100g klubisse:p

Teiseks, ma hakkasin siis vaatama, et palju mina meie kaalulangetamise ajal kaalu kaotanud olen ja..sain vaid napp 2,5 kg. No pole just, mille üle hõisata eksole? Loomulikult ma mõistusega tean, et niikaua kui last rinnaga imetan ei saa ma midagi väga radikaalset ette võtta ja ega see kaalgi kuku naljalt niimoodi. Ja et oma 2,5 üle peaksin väga rõõmus olema, et selle ees on - mitte +..Aga suvi on ju juba aknataga ja see unistus suveks saledaks tundub, et on jooksnud liiva..

Aga reedel sain endale käimiskepid, niiet nüüd hakkan nendega siis ringi müttama. Reedel juba käisin, täna tahaks ka minna..

Umbes mdiagi sellist ma kirjutasin esimene kord ka..

Head emadepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 09. May 2011, kl 14.57

Hei sõbrakesed!
Mina jõudsin siis eile õhtul kenasti taas Tartu kojusmiling smileyja esimene asi,mis ma tegin,läksin poodi ja ostsin 4 kanakoiba ja kartulisalatiteye rolling smileyMa niiii vääga tahtsin sellist sööki ja sõin ka. Seda sööki on jagunud veel tänasekski aga homsest hakkan jälle ilusti üles märkima ja kaaluma,ausõnaspinning smiley sticking its tongue out
Ja olen otsustanud,et ei kaalu enne kui reedel.Täna õhtul lähen proovin Jänese raja läbi kepelda,hommikul käisin olukorda Emajõe ääres kontrollimas,jõgi ei taha ikka kuidagi allapoole minna.No aga ega see mind ei sega. Praegu on ikka loodus imekaunis,kõik on nii värske ja puhas
Olge tublid kullakesed,hoidke end ja oma lähedasi!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.21

Tere varahommikust tüdrukud!
Nüüd on asjalood nii,et ma siiski astun meie toredast duellist väljaeye rolling smiley
Tänahommikune kaal näitas taas numbreid,mis nullisid mu tuju ikka täiega,ei hakka neid siinkohal isegi välja ütlemasad smiley
Ei kaalunud küll kaaluga,millega kogu aeg olen kaalunud.Mul eestis teine kaal,mis muidu ka vahel viskab vimkasid,mis sellest,et on päris uus. Aga ma tunnen ise ka,et ega langust siin küll pole. Olen eestis olles 5 päeva jooksul teinud rohkem füüsilist(minu füüsiline siis on kepikõnd) kui muidu terve nädalaga,aga tundub,et mu keha ei loobu nii kergelt loovutama seda,mis aastatega kenasti kogutud. Ega ma alla ei anna,aga nokitsen ise vaikselt edasi ja hoian madalat profiilieye rolling smiley
Eesmärgid sean väikesed ja üritan nendeni jõuda.
On tore näha teie saavutusi ja tõesti olen rõõmus teie kõigi ülesmiling smiley....aga olen aus ja ütlen,et samas teeb mind kurvaks see,et ise nii tubli poleeye rolling smiley
Ei loe ennast veel ebaõnnestujaks,sest olen siiski saavutanud uue elustiili, tunnen rõõmu liikumisest ja tervislikust toitumisest....Ehk hakkab siiski ka kunagi jälle kaal langema....
Eks käin ikka piilumas teie edenemisi ja kaasa elan teile kõigile,olete kõik nii tublidthumbs up
Kalli teile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.18

Ei noo mina ei tea, kas siia enam tasub märkida, mis minu nädala tulemus on või mitte.
Minul siis - 100 g ....ühesõnaga 72.3 kg seega. Mis ma oskan öelda, peamine, et miinus ja olgem ausad, ma ei taha kunagi enam neid kilosid tagasi, mis olen maha saanud.
Isiklikult arvan, et minu kaalu aeglane alanemine on seotud suvise perioodi äärmiselt tiheda liikumisega. Samuti on kindlasti selleks põhjuseks maratoni üritused, millega keha veel harjunud ei ole. Mina ei heitu. Tasa ja targu ning küll ma vaikselt jõuan oma eesmärgini. Jaanuari alguses lubasin endale salamisi, et tahan jaaniks olla 70 kg ja sedama ka püüan.
Samas ma ikkagi ei väsi mõtlemast, et kokku olen raputanud maha 14 kg oma õlgadelt. Mõtlen siis paari aasta jooksul tasa ja targu grinning smiley see teeb meele rõõmsaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.29

Camomilla, ära ikka veel lahku meie seltskonnast,ma arvan, et me siin rohkem räägime oma õnnestumistest kui ka ebaõnnestumistest lihtsalt, et on kellega seda jagadaspinning smiley sticking its tongue outMina ei ole näiteks kunagi võtnud seda võistlusena,alati saab kaasa elada kui kellegil hästi või jälle kui kellegil halvasti läheb. Mina isiklikult hakkan sind küll taga igatsema, su kirju on alati hea lugedasad smiley

Hea on muidugi rääkida, sest minu kaal lihtsalt praegu liigub ilusti allamäge, ei tee ma trenni, ei kaalu ma enam täpselt mida söön, vaid mõõdan silmaga, aga kaal väheneb. Ju siis lihtsalt on nii kellel liigub kergemini, kellel raskemini. Aga vat mis mul ei taha väheneda on vööümbermõõt, see liigub teosammul, aga ma alati lohutan end sellega, et suht alles sünnitanud, et see normaalnethe finger smiley
Rumal muidugi see, kes vabandust ei leia.

Minu nädala kaal siis 79,7 ehk -600g eelmise nädalaga.

Olge tublid ja ilusaid päikselisi ilmi hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 14. May 2011, kl 10.03

Aitäh joanneä!Ega ma ju kuhugi ei kaosmiling smiley Eks ma ikka käin siin vaatamas ja kirjutamas,lihtsalt ma ei osale duellis.Ja mul on tunne,et mina siin ainult kirjutangieye rolling smiley
Aga alla ei anna ma mingil juhul.Ja mis tegelikult tähendab allaandmine? Et pöörduks tagasi vanade harjumuste poole? Õhtul 10 ajal teleka ees pool kilo jätsi sisse pugida mõnuga näiteks?winking smiley
Mul saab kahe päeva pärast siin oldud 5 kuud ja võin öelda,et selle ajaga on ikka väga sisse juurdunud tervislikum toitumine ja füüsiline liikumine,ka kõige parema tahtmise juures ei tahaks enam teistmoodi....Seega,lihtsalt pean olema kannatlikum ja järjekindlamsmiling smiley
Ja kindlasti mängib suurt rolli praegu ka minu organismile suitsust loobumine, kuigi ma ei näksi liigselt,ikkagi hoiab keha visalt kinni hoolega kogutut. Ainevahetust nagu polekski.Aga ma teen kõik ja vahel võtan lõdvemalt,kui tuleb isu siis söön ka õhtul teleka ees jäätist....
Aga teie olete tublid ja ma hoian teil kogu aeg silma pealtongue sticking out smiley
Kallid teile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. May 2011, kl 10.34

Ma väga imetlen inimesi, kes suudavad suitsetamisest loobuda. Ise olen suitsetanud juba 14 aastat välja arvatud raseduse ja imetamise ajal, aga siia maani ei ole veel päriselt loobunud. Salamisi panin endale eesmärgiks selle keskkonnaga liitudes, et hakkan tervislikult elama, vähendan kaalu ja jätan suitsetamise. Kaalu olen langetanud, aga suitsetan ikka edasi.smoking smiley Oma tuttavatelt olen kuulnud, selleks et maha jätta peab nagu peast läbi käima mingi nõks, et siis ka asi õnnestub. Uue aasta lubadusena see ei pidanud õnnestuma moody smiley Olen endaga rahul, et kaalu olen saanud nii enam vähem kontrolli alla ja üritan tervislikult toituda, aga suitsetamisest ei ole suutnud maha jätta. Selle eest teen suure häbi endale smiling bouncing smiley

Päikesthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 16. May 2011, kl 20.50

Minu reedene kaal oli 78,5smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.01

Olen ka otsustanud duellist välja astuda...otsus ei tulnud lihtsalt,kuna oleme siin kõik koos päris pikka aega duellitanud,kuid tunnen,et olen saanud piisavalt palju motivatsiooni ja jõudu siit duellist,et edaspidi omaette edasi tegutseda...Teile kõigile soovin ma aga edu ja hoidke ikka siht silme eesgrinning smiley PS! Kui te soovite edasi jätkata,siis ma ei tea kuidas selle tabeliga jääb...keegi peab selle minult üle võtma või siis teete juba uue teemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 18. May 2011, kl 19.50

...Nähh...nüüd jäävad ju minu senised tulemused maha ja pean uue seltskonna otsima. Mina nii ei mängi....
Kurvaks teeb, et te ei taha minuga koos siin duellitada. (vist ühe erandiga)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 18. May 2011, kl 20.11

Neiud-neiud, mis te teete??

Piisas mul nädalaks Lätti netivabasse keskkonda kaduda ja mis ma eest leian! Mis toimub?
Ma ei oska kohe seisukohta võttagi, mis meie grupiga siin edasi teha siis...kas otsida uued kaaslased ja alustada nullist (mitte et mu langus oleks nii suur, et nullist alustamine mulle suurt vahet teeks). Ja Camomille saaks siis meiega jälle ühinedagrinning smileygrinning smiley

Aga kurvaks teeb see, mis ma siit lugesin ikka..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 19. May 2011, kl 00.13

Tõesti on kahju jah, pikalt on koos oldud, ära harjunud juba teiega ja siis äkki kõik sad smiley Ma oleks ikka mõne kilokese veel teiega koos kaotanud spinning smiley sticking its tongue out Ma olen vist optimist, aga äkki annab veel midagi teha, et me grupp säiliks või siis saab kedagi enda seltskonda lisada või uus teema siis või ?????

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.57

Hei tydrukud!
Vahva vaadata,kuidas te reageeritespinning smiley sticking its tongue out
No tegelikult on mu peamine pöhjus duellist lahkumiseks see,et ma koperdan ju lausa siin jalus. Parem oleks mul omaette toimetada ja langeb siis mul palju langebeye rolling smileyEi jää häbisse ega jalgu...
Muidugi on teiega tore,veidi vähe on teist kyll kuulda,aga no selle eest olen mina siin pikki monolooge kirjutanudspinning smiley sticking its tongue out
Minu poolest vôiks jätkata kyll,kui teie nôus olete.Aga kas nyyd siis teha uus teema,vôtaks kellegi veel kampa vôi jätkame niisama? Tabelit vôiks keegi teist siiski pidadaeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 19. May 2011, kl 09.37

Heh...teen natuke nutulaulu ja mõnigi mõtleb ümber grinning smiley
Ainuke mure on sellega, et Philo ei jätka, sest tema ju teema algataja ja muudab seda tabelit.
Muidu peame uue teema tegema, kuid mina võtak skõik andmed kaasa, sest NII hea on ju näha, et edusamme on tehtud.
ja kui ongi mõnel neid edusamme vähem, siis see ei loe, kilo on ikkagi kilo ja nii see jääb!!!

Mis me siis teeme?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.13

Ma saan saata tabeli põhja meilile ja siis keegi saab selle üle võttasmiling smiley Andmed tuleb lihtsalt exeli tabelisse kanda ja see leht siis netti üles pannasmiling smiley. Või siis teine võimalus on praegust teemat jätkata ja tabel teha iga nädal uus(see on juba kõvasti rohkem nikeradisteye rolling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.20

Mina kõigega nõusspinning smiley sticking its tongue out Ise enesest võiks ju siis kellegi veel kampa võtta, nagu "värsket verd". the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 19. May 2011, kl 16.27

Minagi olen kõigega nõus! Ja ,,värsket verd,, võiks juurde võtta küllspinning smiley sticking its tongue out
Ja tabeli koha pealt ei ole mul midagi kobiseda,sest...noh ütleme nii,et olen alguses tagasi(issand kui paha tunnesad smiley ),s.t õnneks siiski tabeli alguses (kaal hetkel 80,2kg).
Nii et,..jätkame siis,on ju? Ja paar uut nägu on ka teretulnudwinking smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 19. May 2011, kl 23.16

Jeee! Muidugi jätkame! Ma katsun ka end kätte võtta ja tihemini siia kirjutada jõuda. Aga mul on väga kiired ajad.

Uusi võime juurde küll võtta, siis vast on jutustajaid ka camomillale seltsiksgrinning smiley

Tabelitäitmist ma enda peale võtta ei julgeks, mu tegemised on selleks liiga kaootilised.

Uus algus sobib mu kaalunubriga tegelikult väga hästi. Ma väga kardan seda numbrit, mis homme hommikul vastu vaatab. Kuid, mis homsest kaalumisest saab siis?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.