Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.19

Tere hommikust sõbrakesed!
Mina kaalun täna hommikul 80,2 kg,ehk siis olen tõesti omadega tagasi tabeli alguses.
Kui me tahame uut duelli teha ja kedagi juurde võtta siis peaksime ehk selle välja kuulutama ja päris algusest algama.Või mis?
Minule sobivad kõik variandid ja olen nõus kõigega,mida teie välja käite.Tabeli pidamist ei julgeks ka mina enda peale võtta,sest minugi eluviis on üpris kaootiline,kuigi võib jääda mulje,et istun siin kogu ajaspinning smiley sticking its tongue out
Andke siis teada,mida otsustate ja kuidas/kas jätkame/alustamesmiling smiley
Kaunist reedet!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.47

Nii, minu kaal täna sama ehk 79,7. Kui rääkida tabelist, siis mina ei ole eriti suur arvuti sõber, me ei saa oma vahel hästi läbithe finger smiley Nii et põhi lootus Laureenile, aga kui on vaja, eks ma siis võin üritada ka smiling smiley(väga ei taha sad smiley)

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 20. May 2011, kl 12.09

Hei smiling smiley Teate....mina olen õnnelik, sest jälle oma 300 g kergem ja seega kaalun 72 kg smiling smiley
Muide, mul nüüd KMI normis ja ideaalkaalu ülemine ots püütud grinning smiley NIIII mõnus tunne..ja ikka vaikselt edasi.
Teate, selle tabeliga on selline asi, et kui mulle see selgeks õpetada, siis ma hea meelega täidan seda. Mul lihtsalt arvutialaste teadmistega on natuke pahasti grinning smiley Samas olen kiire õppur ja kui keegi minu tutvusringkonnast leiab aega, et selgitada, siis hea meelega täidan seda vidinat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 25. May 2011, kl 16.28

Hei!
Tundub,et ei tule meil sellest värgist ikka asjaeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 25. May 2011, kl 19.09

Eks ma jonnakalt ikka panen siia oma tulemuse kirja grinning smiley sest siin on mul hea vaadat tulemust grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 25. May 2011, kl 22.30

Oh, ma pean teie ees vabandama. Ja enda ees vabandama. Jube häbi on. Teie ees sellepärast, et ma siia jõudnud ei ole. Enda ees,sest...mind on tabanud katastroof!!!!Mu kaal näitas täna hommikul 81.5 (ma tean et seda siin kuskile tabelisse kirja ei panda) Aga näete nüüd, mis juhtub, kui me laiali läheme?

Niiet ma teen ettepaneku kirjutada, et otsime endale lisaduellitajaid ja alustame tabelit algusest (see oleks teiste suhtes aus, kuigi Laureeni numbrid on nii palju vähenenud, et ma tahaks ka selliseid numbreid kaasa võtta!!!) Mina võin selle kirja kirjutada. Ja Laureen on nõus tabelit pidama (äkki mõni uus tahab selle kohustuse enda peale võtta. Mina olen enda ebausaldusväärsust juba kuhjaga tõestanud, ma usun).

PS. Laureen, mis sa teed, et sul nii hästi läheb?

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 26. May 2011, kl 05.27

Tere varahommikust tüdrukud!
no aga teeme siis äkki nii,et paneme selle teema siin lukku ja kuulutame välja uue,kus otsime paar uut duellitajat juurde? Kes meist siis soovivad jätkata?
Mina sooviks külleye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. May 2011, kl 12.50

Mina??? smiling smiley Mina tegelen lollustega grinning smiley
Olen 170 pikk ja hetkel siis viimase ametliku näitaja järgi 72 kg. Söön umbes 1800 kalorit päevas. Seejuures ma liigun umbes 10 000 kuni 20 000 sammu päevas, sest tulen tööle jala ja kui mahti, siis ka lähen. Käin vähemalt korra nädalas jooksmas (tegelikult on soov rohkem joosta) Korra rattaga sõitmas, sekka kaks korda Pilatest grinning smiley
Ühesõnaga ma olen füüsiliselt aktiivne.
Muidugi alguskuudel olin ikka peoloom! Pidasin nädalavahetusel pidusid voolava veiniga (pannes seejuures kõik patud kirja grinning smiley ) Nüüd pean tunnistama, et alkoholi isu ei olegi olnud ja kui on sellised üritused tulemas, nagu maijooks ja siis rattaralli, siis nagu ei tahagi oma vormi mingi alkoholiga solkida.
Nipp on see, et ma söön kõike. Jäätist, šokolaadi, küpsetatud saiakesi, friikartuleid (mida armastan), pelmeene, liha, salateid (kartulisalatit võin sisse ajada kilode viisi) Aga see juures olen enda vastu karm ja panen kõik ilusasti kirja ja võtan väiksemad kogused, et oma normi mitte ületada, sest 1800 on tegelikult korralik arv kaloreid. Ma ei suudaks elu sees süüa 1500 grinning smiley ma oleks siis näljas.
Ärgake heade emotsioonidega ja naeratus näol, sest siis ei tundugi näiteks hommikul tõusmine nii jube. ja uskuge mind optimistliku ellusuhtumisega on nii mõnigi asi teinekord arvatust lihtsam.


Kui nüüd jäi mulje, et minu elu on ainult lill ja mul ei ole ühtegi muret, siis nii see ei ole. Olen tavaline pere-/tööinimene oma tavaliste murede ja rõõmudega, kuid alati lohutan end sellega, et kui asjad ei sõltu minust, siis mille üle ma kurvastan??? Asju tuleb siis võtta nii, nagu nad on. Ja kui sõltuvad, siis pean ise midagi ette võtma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 26. May 2011, kl 13.03

Oh, minu puhul võib seda nimetada uuesti alustamiseks mitte jätkamiseks.
Ma siis alustan uut teemat nüüd kohe.

Ja Laureen, su juttu oli hea lugeda, nii hoogne ja positiivne tundus. Ma tunnen, et olen oma töö ja autoremondi ja lapsekasvatamise ja kodukoristamise ja trennitegemisega veidi puntras ja no kuidagi ei jõua hästi kõike. Aga pean veel vastu ja varsti läheb kergemaks, kindel see.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 26. May 2011, kl 13.09

Mina olen ka "käsi". Nagu harjumus, et reedel kaalud end ja jagad siis rõõmu või pettumust teistega. Kuna olen piisavalt pikk, siis ka juba rahul oma praeguse kaaluga, kuigi võiks veel mõne kilokese langetada. Kontroll peab ju olemaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.