Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 09. March 2011, kl 22.08

Sügishooajal proovisin, kuid jäi pooleli duellitamine, nüüd soovin uuesti alustada, õigemini küll jätkata, kuid eelmine seltskond on laiali läinud, seega loodan, et keegi ühineb minuga. Algkaal umbes 60 kg, kuid duellile võid tulla ükskõik mis kaaluga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: HelenR
Kuupäev: 10. March 2011, kl 10.39

Mina võiksin küll esimest korda duellis osaleda. Kaalun ~64 kg ning olen 172 cm pikk.Alustasin samuti sügisel ning olen selle ajaga 3 kg alla võtnud-nii et tempo on üliaeglane. Eriti muidugi pole ennast tagant piitsutanud ka. Suveks võiks alla võtta veel 4 kg, nii et paras aega end kokku võtta. Mina arvan, et reaalne kaalukaotus võiks olla 0,5 kg nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. March 2011, kl 12.05

ma tuleksin ka heameelega! Kaal ca 65, pikkus 174. Alustasin jaanuarist 69 pealt ja algul läks aina allapoole, aga nyyd juba m6nda aega ei toimu muutusi..ehk seee motiveeriks mindsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. March 2011, kl 12.07

ahjaa, seda ka , et ma pole veel tegelikult kaaluabiga liitunudki, ainult vaatan siin niisama ringi, kas liituda...aga ma samuti poolt, et v6iks nädalks kaotada max 0,5 kg, siis on see tulemus ka jääv! Igaksjuhuks mu meiliaadress: aretha.hahn@gmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 10. March 2011, kl 17.42

Nii tore, et ka minule leidub duellil kaaslasi! Ehk tuleb veel huvilisi, aga kuna homme on reede ja reeded on kaalumise päevad, siis ma alustan uue teemaga ära, panen nimeks: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha. Kes on veel huvitatud, andke julgesti märku, sest et liiga väikse grupiga on oht, et keegi võib üksi jääda viimaks. Kohtume siis uue teema all winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: kyllika
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.04

appi, aga teie olete ju kõik nii kerged, ma ei sobi vist teiega, mu kaal ~72 sad smiley(

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: HelenR
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.18

Kyllika-sul on see boonus, et kilod lähevad kergemini ja kiiremini-nendest viimastest on ikka neetult raske lahti saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin kaaslasi duellile algkaaluga umbes 60 kg
Saatis: kyllika
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.21

tänan lohutamast Helen, mina sooviks omale lõpptulemuseks seda kaalu, mis on sinu algkaal! kui sobib, võtke kampa!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.