Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 10. April 2011, kl 19.17

Tere, kallid kaaslased. Vabandan, et ei ole nii pikalt sissekannet teinud. Möödunud nädalal jäi mul üks treeningpäev vahele, sest ööbisime mujal ning peale seda muutus tervis väga halvaks, kuigi ma liikusin palju õues vankriga. Edaspidi jäid veel mõned treeningpäevad vahele, sest aina suurem nõrkus tuli, kuigi toitumine oli endine. Praeguseks olen sundinud end uuesti treenima tasapisi. Ei tea, mis minu organismiga jutus. Ja veel, kui reedel kaalusin, siis number tundus nii utoopiliselt suur ka korduval kaalumisel, et ma usun, et kaaluga on midagi korrast ära...seega seekord minult näite ei tule. Vabandan ja reedel uuesti katsetama

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. April 2011, kl 13.39

Pole hullu, ära lase tujul langeda, Ookean! ja kui tunned väsimust ja n6rkust, ära sunni end takka, kyll tuleb jälle tahtmine tubli olla ka iseenesest! Isegi mul, maailma suurimal laiskloomal, tulismiling smiley Jätkame aga. Ehk pead uue kaalu ostma? Voi patareid tyhjad? Ma muide muretsesin paar kuud tagasi korraliku suure mehaanilise kaalu, see näitab palju stabiilsemaid numbreid ja pole pidevat patareijama. Naljakas, kunagi aastaid tagasi viskasin yhe ära...aga nyyd on mul neid elektroonilisi vahepeal mitu olnud ja praegu olen mehaanilisega väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. April 2011, kl 16.51

Kuidas teil läheb, kaasv6itlejad? Mul järjekordselt kui kaalumispäev läheneb, hakkab hirm nahka tulema. Seda enam, et nii suuri kcal koguseid pole ma veel yhelgi nädalal söönud. Hirmus stressav nädal ja kuidagi hästi palju olen hakanud rasvaseid vahepalasid, nagu igasugu tudengieined jm näksid, sisse ajama. Otseselt kaloraazhi yletanud pole, aga ma olen trennikalorid maha arvestanud kohatismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.59

Tervitused mu kallid duellikaaslased! Päike ajas mul täna juba kl 6 une ära. Aga siiski on mu uued numbrid positiivselt negatiivsedsmiling smiley! Kaal 60,2 (vähenes -0,4), KMI 19,9, puusaymberm66t sama, talje 67 (-05) Kui nyyd ainult saaks seda hoida!
Aga mul on täna 6htul ääretult oluline esinemine ja pärast seda kavatsen kyll igasuguste syymepiinadeta veinitada ja syya! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 19. April 2011, kl 08.10

Tere!

Väga tubli, Aretha. Mina olin see nädalavahetus jälle koolis. Kaalutulemus on sama, midagi pole muutunud, vähemalt laupäeva hommikul oli nii-õhtul oli suur pidu, kus sai väga palju söödud ning pühapäeval toimus selle aasta esimene grillimine. Nii et see nädal tuleks ülimalt korralik olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. April 2011, kl 16.41

Tere, kallid kaaslased. Olen teist jälle eemal olnud. Tekkis eelmisel nädalal võimalus Soome minna perega ning nüüd olen tagasi. Seal ei olnud ei kaalu ega netti käepärast. Ja söömine ning trenn olid ebaregulaarsed. Kuid tore oli, isegi kui lapsega oli võõras kohas palju keerulisem ja kurnavam. Nüüd on jälle aega endale pühenduma hakata...ei taha elu elamata ju jätta selle pärast, et äkki kaalu tuleb juurde. kindlastit tuli selle reisiga veidi juurde ja ees on mitmeid suuri sünnipäevapidusid, aga kellel ei oleks. Püüan reziimi taastada ja edasi võidelda. Nautige päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. April 2011, kl 19.59

Tore, et te lõplikult kadunud ei ole!smiling smiley Rühime aga edasi! Ma tegin ka edusamme, ostsin spordiklubi kaardi ja käisin täna pilatesessmiling smiley Ja hull sünnipäevahooaeg on..aga elame edasi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.19

Hommikust! Minul vähenes sel nädalal ainult 100 g võrra, st kaal on 60,1. Vöö ikka 67 ja puus 97, KMI 19,9. Aga hea et niigi läks smiling smiley Nüüd ootab ees kohutav koristusmaraton, sest ma pole kodus olnud ja siin on tõeline HULLUMAJA. Vähemalt hoiab koristamine loodetavasti mõtted söögilt eemalwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 23. April 2011, kl 15.18

Tere!

Minul kaal sel nädalal 61,1 kg-seega 0,2 kg läinud, muutus oli lõpuks vähemalt ümbermõõtudes. Vöö 65 cm ja puus 99 cm (juhhhuu, alla meetri). Tegi mu hommiku igatahes rõõmsaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. April 2011, kl 21.42

Äge, me oleme nyyd siis k6ik alla meetrised tsikid siin!
Kuidas teil nädal läinud on? Minul ysna kaootiliselt. Pikad pyhad, 2 synnipeäva ja kylaskäigud sugulaste juurde on olnud proovikiviks. Eile mul polnud netti ja ma omarust ei söönud mitte midagi, aga ikka sain kokku yle 2000 smiling smiley otsustasin, et nyyd enne reedet söön 2 päeva 1400 kcal (see on minu BAV ) et päästa mis päästa annab, muidu pole reedel yldse kaalumise tuju. Täna sain hakkama, aga homne veel vaja yle elada! Minu jaoks tundub seda kohutavalt vähe ja ma niiii imetlen inimesi, kes kuude kaupa söövadki ainult 1400 päevas...mystika!
Aga teile edu ja j6udu ja loodan, et reede r66mustab meid k6ikiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.27

Nonii, minul taas tibatilluke langus ette näidatasmiling smiley Kaal täpselt 60 kg ehk -100 g. Puusalt vähenenud 0,5 cm ehk siis 96,5 aga muu on ikka sama. Hommikul kaalule astudes vilkus seal ka 59..aga siis korduval kaalumisel jäi ikka 60 peale. Pole hullu, eesmärgini pole enam palju ka. Jään huviga teie postitusi ootama!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.18

Tere hommikust!

Kaalule pole veel jõudnud-järjekordselt on mul selline tunne, et mitte millegi jaoks pole aega.
Õhust hakkaks nagu puudu jääma, aga õnneks pole puhkus enam kaugel. Aretha, sa oled nii tubli! Minu soovkaal on sul käes, jõuaks ise ka nüüd vähemalt suveks sinna maani. Eile oli elukaaslase sünnipäeva, toitu sai söödud küll ja rohkemgi veel ning koolitööd liikusid öösse. Homme on siis tõepäev-mis kaal seekord näitab?! Mina söön korralikel päevadel juba kuude kaupa ~1300 kcal, aga ma eraldi trenni ka ei tee-nii palju kui üsna liikuva töö ja elukorralduse kõrvalt vaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. April 2011, kl 17.44

Tõesti, Helen, ainult 1300??? Sa oled kohutavalt tubli! Ma sain ka 2 päeva 1400 hakkama, aga nii nõrk ja näljane tunne oli, et kuku või kokku.
Aga mulgi nüüd jäänud veel kiloke ja siis vaatan edasismiling smiley Iseenesest mu miinimumkaal võiks olla 56 - alla selle juba alakaal - aga ma pole kunagi nii vähe kaalunud ja eks siis ole näha, kui 59 kätte saan, et kas on veel mõtet pingutada..hea, kui oma 60 hoidagi suudaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.56

Hommikust, kaalunumber oli hommikul 61,0 kg, ehk siis 100 g läinud. Natukene jälle lähemale 60 kg, ma alla selle ei tahagi kaaluda, kui siis vbla 59 kg selle põhimõttega, et lihtsam jälgida oma 60 kg hoidmist, natuke ülespoole on alati keerulisem jälgida-siis kipun järgi laskma a`la no see nii vähe üle, küll ma homme alla võtan-kuni 60 kg asemel on äkitselt 69 kg ja hoopis 70 hakkab paistma.
Mõõdud on ikka samad 65/99 cm. Mul veel 1 nädal pingutamist ja siis lähen Mallorca reisile all inclusive-jeerum, mis kaalunumber sealt tulles on...saab raske olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. April 2011, kl 20.42

Nonäed, Helen, siis meil mõlemal just täpselt kilo veel jäänud! Ma ise plaanin seda viimast kilo eriti aeglaselt sulatada, et ta jääkski sinna, kuhu ta läkssmiling smiley et kui ma juuni alguseks olen 59,5 siis oleks väga äge. Eks suvel on üldse see kaalu säilitaminegi mulle kohutav katsumus...tuleb vist veinijoomine maha jätta confused smiley

Ohh, Mallorca on nii supper, olen täiega kade...mul veel eksamid ja alles juunis saab lõdvaks lasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.18

Ohoi, ei õnnestunud mul see mida plaanisin! Täna hommikune kaal 58,8, seega EESMÄRK SAAVUTATUD! Sel nädalal läks koguni 1,1 kg. Ümbermõõdudki vähenenud, puus 95, talje 66. KMI 19,4.
Nüüd siis peab asuma säilitamise raskele teelesmiling smiley Või mine tea, äkki sean veel uueks eesmärgiks 57. Ma järgmisel nädalal lähen oma rasvaprotsenti mõõtma, kui see on piisavalt kõrge, siis proovin veel veidike alla võtta.
Aga esialgu olen superrahul ja loodan teist ka peagi kuulda. Soovin meile kõigile edu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 06.05.2011 09.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. May 2011, kl 12.54

Auu, auu, kuhu te kadunud olete??? Ma ikkagi veel loodan teist midagi kuulda, seega raporteerin, et mul sel nädalal kaalumuutusi ei ole toimunud, söönud olen hullu moodi ja lisaks haige ka. Käisin oma rasvaprotsenti mõõtmas, see oli 22, ja mu pikkuseks mõõdeti hoopis 172 - nii et mu KMI siis kõrgem ikkagi, 19,9. Aga muud mõõdud olid talje 64 ja puus 94. Ma nüüd mõnda aega püüan jääda samasse kaalu, treener arvas ka, et rohkem ei tasuks alla võtta. Edu teile kiirel kevadeajal!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.02

Tere-tere!

Jõudsin reisilt tagasi. Mul on väga hea meel lugeda, et sa, Aretha, oled nii edukalt suutnud oma eesmärgi saavutada. Ise pole ma julgenud veel kaalule astuda. Tegemist oli kõik hinnas reisiga ja no ei suutnud mõistlikuks jääda kogu selle toidukuhja suhtes. Asutan ennast vaikselt rajale tagasi-st tänasest jälgin jälle täpselt toidukoguseid. Sinu mõõdud on küll lausa kadestamist väärt. Ma sean endale eesmärgiks suve alguse-selleks ajaks võiks ikka 60 kg peale kaalu ära saada. Trenni saaks nüüd vabalt õues ka teha, aga reisi vältel õppimisest ei tulnud midagi välja, nii et eksamite ja lõputöö materjalidega on seis samuti üsna kriitiline. Katsun vaikselt toimetada. Edu meile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. May 2011, kl 10.12

Tervitus, mina ka reisilt tagasi ..koos pagasiga, khm khm. Esmaspäeval, kui läksin, kaalusin 58 ja nüüd siis 59. Iseenesest pole mingi katastroof - see oligi ju mu algne eesmärk- aga ikkagi on elu esimest plussi raske taluda. Seda enam, et tegelikult ma olin tubli, kirjutasin söödu märkmikku ja kaloreid omaarust ei ületanud. Aga eks ikka sai veini joodud ja ükskord keskööl restoranis söödud...samas ma valisin väikese taimetoidu ja jõin palju vett...aga leiba ja kartulit läks tavapärasest rohkem ja see vist põntsu panigi.
Plussi nägemine mõjus nii, et toppisin jõuga endale hommikusöögi sisse. Tõesti, üldse pole isu. Aga ma söön kasvõi jõuga, sets kogemus näitab, et kui preagu ei söö, jõuab õhtuks nälg majja.
Loodan, et nüüd kus olen jälle tavarutiinis tagasi, suudan kaotatud tagasi võita. Mul kahjuks laps haige, nii et trenni ma ka lähiajal ei pääse - eelmisel nädalal olin ise haige, siis reisil, nüüd laps...aga kokkuvõttes on siiski kõik hästi ja teatav kaalukõikumine jääb ju nagunii terveks eluks ja selles pole midagi katastroofilist. Edu ja jõudu ja jätkame ikka vaikselt, rahulikult ja tasapisi. Olge tublid!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 22.05.2011 10.13.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.