Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 23. March 2011, kl 23.29

Tere. Minul läheb ka endistviisi selles mõttes, et toitumist ei ole korda saanud, isud ja söömishood ja väsimus jne. Aga olen olnud korralik treeningutega. Ei saa praegu lubada endale liiga karm olemist enda vastu, muidu võin käega lüüa. Aretha, tänan sind nii meeldiva ja toetava postituse eest!smiling smiley Mina olen nõuks võtnud kaaluda ja mõõta end ainult korra nädalas st reedeti, siis on vähem muretsemist sellel teemal ja ka meeldiv üllatus on suurem ja ehtsam (kui on meeldiv). Siiski, kui võrdlen eelmist ja seda nädalat, siis tegelikult olen positiivselt arenenud (suhtumiselt), isegi kui reedene kaalumine seda ei kajasta. Kena kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.27

Kevadet sullegi, Ookean! Kuigi väljas tundub talvine oleminesmiling smiley Minul ka praegu kohutav väsimus peal, kõndidagi ei jaksa...aga täna otsustasin ka ikkagi trenni minna! Ma pole end viimasel ajal absoluutselt liigutanud ja väga paha on olla.
Aga minu uued numbrid on - kaal 61,9, (nädalaga miinus -0,6, vöö 68 (-1) ja puus 98 (-1), KMI 20,4...nii et liigub vaikselt siiski allapoole. Viimasel ajal õnnestub enamus päevi ka tasakaalu saadasmiling smiley Kuigi momendil on kuidagi paks tunne peal hoolimata kaalukaotusest, keha kogub endasse vett päevade-eelselt ja siis tunnen end alati koleda ja õnnetuna. Aga õnneks see möödub ja siis on ka nädala pärats suuremat kaalukadu ehk oodatasmiling smiley Kena kaalulangetamise jätku meile ja püüame vastu pidada!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. March 2011, kl 14.58

Ja veel, Ookean, tahtsin imetleda su järjepidevust treeningu osas! Tean, kui raske on see pisikese kõrvalt, aga püüa nii kuidas suudad, see aitab meeleolu üleval hoida ja annab ka energiat. ma ise virisesin siin 2 nädalat, et üldse ei jõua midagi teha, aga poolvägisi vedasin end siiski täna bodybalance'isse ja tõesti on kriipsuvõrra parem oleminesmiling smiley ma peaks sellest ka endale reegli tegema, et ükskõik kui paha ja väsinud enesetunne on, tuleb end liigutada!

Valikud: VastaOsunda
Duell
Saatis: HelenR
Kuupäev: 25. March 2011, kl 18.00

Tere-tere!

Mina olen praegu kaaluabist täiesti eemal olnud-see nädal on õppesessioon ja tuubin praegu Tartus.
Seoses sellega pole aega ka söömist jälgida (ega tegelikult ka võimalust), söön seda mis kätte saan ja täiesti ilma kellaaegadest olenemata. Õppetöö on öötöö. Kaalule pääsen alles pühapäeval, aga juba veidi kardan ette, mis sealt tulemas on. Teie olete jätkuvalt tublid!!! Ega ma kuskile kadunud pole, järgmine nädal jälle ree peale, aga praegu panen sama tempoga edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. March 2011, kl 19.20

Tubli, Helen! Tuubi hoolega ja ära üldse muudele asjadele mõtle. Vahel aitab ka kaalulangusele kaasa, kui olla väga muude asjadega hõivatud. Mind aitavad õppida alati hiigelkogused teed, siis ei söö ka üle, sest aju vajab koguaeg ju toitu. Aga ära liialt muretse, kaal ei ole siiski siin elus kõige olulisem smiling smiley (või ma vähemalt loodan, et ta ei muutu selleks) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. March 2011, kl 10.44

Tere hommikust. Kuigi olen terve nädala igal õhtul treeninud ca50 minutit trenazööril ning peale seda veel teinud võimlemisharjutuse programmi, ei ole minu kaalunumber sel nädalal üldse muutunud st endiselt 58,2 kg. Võibolla on asi tasakaalustamata toitumises, kuigi õhtused söömised olen ka kontrolli alla saanud, aga päeval on ikka igasugu isud. Loodan, et asi on seotud imetamisega või siis ka lihaste arenguga vms. Igatahes tunnen end pringimana ja ka peavalud on veidi vähenenud. Niiet ei anna alla, kuigi kui vaadata sinu tulemusi, Aretha, siis teeb kadedaks, tubli oled! Aga siinkohal meenutan endale mõtet, et ära võrdle end teistega, vaid iseendaga perioodil, mil sa endaga vähem rahul olid!
HelenR, eksamid nõuavad rohkem energiat, niiet ära heida meelt, pärast tuleb pingelangus ja siis oled nii energiat täis ja jaksad kõike palju rohkem ja värske hooga!
Minu ümbermõõdud olid eile hommikul 75/90 st -1/-1, seegi näitab, et natuke ikka kahanen õnneks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. March 2011, kl 11.04

Nimi.......................Ookean...........HelenR.........Aretha
Pikkus.....................170...................172..............174
11.03 algkaal.........58,3..................63,3.............63,9
Eesmärk(kaal)..........54..................60.................59
KMI.........................20,17................21,40.............21,11
Talje/puus................80/93...............67/101..........70/100
18.03 kaal..............58.2...................62,9..............62,5
+/-.........................-0,1....................-0,4.................-1,4
KMI.......................20,14.........................................20,64
Talje/puus.............76/91..................66/101...........69/99
+/-.........................-4/-2...................-1/0.................-1/-1
25.03 kaal............58,2..........................................61,9
+/-(+/-kokku)..........0(-0,1)....................................-0,6(-2,0)
KMI.......................20,14.......................................20,4
Talje/puus............75/90........................................68/98
+/-(+/-kokku)........-1/-1(-5/-3)...............................-1/-1(-2/-2)

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 26. March 2011, kl 19.33

Tead Ookean, see, et kahanevad su m66dud aga mitte kaal, näitab, et pekk asendub lihastega. Ja varsti kannad jälle oma armsaid väikseid teksaseidsmiling smiley Ma tahaks ka suuta rohkem trenni teha, aga mul lihtsalt ei ole kord aega, kord raha, kord j6udu...kodus ka väga vahendeid ei ole, eluaeg pigem klubides käinud ja jooksmas, aga praegu s6idan koguaeg kahe riigi vahel ja pere k6rvalt napib aega... Tean, et mu kaalukaotus tuleb tegelikult osaliselt lihaste arvelt, sest ma olen tegelikult suurema osa elust päris korralikult treeninud, aga noh, pyyan vähemalt k6ndidagi, kui trenni end ajada ei suuda. Kui soojaks ja valgeks läheb, siis hakkan kindlasti jälle jooksmas käima, selle pool tunnikest päevas ikka leiabsmiling smiley
Aga mis p6hiline - meie numbrid vähenevad ja ma olen selle yle t6esti 6nnelik!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 27. March 2011, kl 19.19

Aretha, mina olen ka meie saavutuste üle õnnelik ja loodan, et jätkame veel pikalt koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 28. March 2011, kl 09.04

Hommikust! Ja tõepoolest oli Arethal õigus-ilma selleks eriliselt midagi tegemata langes kaal see nädal minu kohta üsna tublilt 61,6 kg-le (-1,3 kg), vöö 66 cm ja puus 100,5 cm-ei tea kas see nr alla meetri ka kunagi minema hakkab.... Alustasin taas toitude kaalumist ja sisestamist. Muidu arvatavasti annaks kohe enda isudele järgi

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 28. March 2011, kl 17.54

Tubli, Helen! Mul nii hea meel su pärast! Nonäed, vahel läheb ka iseenesest hästi, ilma pingutamata! Teeme siis nyyd v6idu, Helen, me ju ysna samas kaalus praegu, sul kyll edumaasmiling smiley Ja kyll see puus ka vähenema hakkab, isegi mul vähenes natuke, kuigi olen eluaeg meetrine olnud. Sinu vööymberm66t on aga minu absoluutne ideaal, mida pole veel kunagi suutnud saavutadasmiling smiley Ma juba täna hommikul tahtsin hirmsasti end kaaluda, aga sain sabast kinni. Ootan reede ikka ära. J6udu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. March 2011, kl 22.00

Kallid duellikaaslased, ma olen sunnitud teatama, et ma olen kyll entusiasmi täis, aga ma siiski olen sunnitud m6neks ajaks tagasi t6mbama. Nimelt tunnen ma juba m6nda aega end väsinuna ja halvasti. Otsisin kangekaelselt selle p6hjuseid - kevadväsimus, vitamiinipuudus, stress, töö ja kool - aga nyyd avastasin, et sugugi ei peeta tervislikuks kaalukaotust rohkem kui 10% lyhikese aja jooksul. Aga just see on minuga nyyd viimase 3 kuu jooksul juhtunud, iseenesest olen kaotanud isegi veidi rohkem,kui 10% ja tegelikult juba alustades olin ma Kaaluabi arvates nagunii ideaalkaalus. Et yhes6naga, mina jätkan nyyd siis säilitamise lainel. See on ehk isegi raskem, kui alla v6tta - kuidas säilitada motivatsiooni normaalselt syya ja treenida, kui number ei vähene. Aga sellest hoolimata jätkaks heameelega oma numbrite sisestamist siia, et end mitte päris käest ära lasta.
Aga, mul on niisugune plaan, et ehk kuu aja pärast, kui end taas paremini tunnen, tahaks pisitasa veel edasi minna, et see päris-päris unistuste kaalunumber vastu vaataks!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 29. March 2011, kl 22.49

Tere õhtust. Aretha, sa ehmatasid mu algul ära, kui su sissekande alguses olin lugemisega. Mõtlesin, et jätad meid maha! Loomulikult jätka meiega niimoodi nagu sinule sobib ja sinu organismile kõige parem on. Tegelikult ei ole meil ju duell nö omavahel, et teistest kiiremini alla saada kaalust, vaid hoopis iseenda kahe poole vahel(üks pool tahab olla ideaalkaalus ja teine pool tahab elu nautida koos maitsvate roogadega) mõnusas seltskonnas.
Täna õhtul olen enda üle uhke, et olen juba 10 päeva järjest järginud korraliku treeningreziimi ilma kõrvalekalleteta. Uhkust varjutab pisut aga kurvastus, et kaal ei lange ega lange. Õnneks olen motiveeritud jätkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. March 2011, kl 08.36

Ookean, sa kaalud ju niigi nii vähe! Ja see, et kaal ei lange, tähendab, et su kehas on aina rohkem lihaseidsmiling smiley Sa oled nii tubli, pisikese k6rvalt nii korralikult treenida on t6esti kangelastegu!
Ma arvan, et minu fyysiline n6rkustunne on tingitud just sellest, et pole aega korralikult trenni teha, ja seepärast on kaal ka liiga kiiresti langenud. Varem olen kaalulangetamisel pannud r6hku just trennile ja siis on enesetunne olnud alati supersmiling smiley J6udu-jaksu ja k6rge motivatsiooni jätku meile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 30. March 2011, kl 12.01

Tänan sind, Aretha, kiituse eest! Ometi alati on tunne, et võiks paremini ja rohkem teha.
Ma tean ka seda tunnet, et ei ole aega trenni teha. Nimelt tegin varem 12-tunniseid tööpäevi ja siis ikka kaal kippus tõusma. Mõne aja pärast, kui tervis hakkas kannatama, suutsin leida endas motivatsiooni ka peale nii pikka päeva trenni teha. Siis oli enesetunne ka palju parem, sest kui ikka 12 tundi järjest olla nagu orav rattas, siis on nii kohutavalt raske ümber lülituda kodusele. Loodetavasti leiad ka mingisuguse lahenduse enda kiire elutempo juures winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 30. March 2011, kl 12.07

Nimi.......................Ookean...........HelenR.........Aretha
Pikkus.....................170...................172..............174
11.03 algkaal.........58,3..................63,3.............63,9
Eesmärk(kaal)..........54..................60.................59
KMI.........................20,17................21,40.............21,11
Talje/puus................80/93...............67/101..........70/100
18.03 kaal..............58.2...................62,9..............62,5
+/-.........................-0,1....................-0,4.................-1,4
KMI.......................20,14.........................................20,64
Talje/puus.............76/91..................66/101...........69/99
+/-.........................-4/-2...................-1/0.................-1/-1
25.03 kaal............58,2....................61,6.............61,9
+/-(+/-kokku)..........0(-0,1)..............-1,3(-1,7).........-0,6(-2,0)
KMI.......................20,14.........................................20,4
Talje/puus............75/90.................66/100,5...........68/98
+/-(+/-kokku)........-1/-1(-5/-3).......-1/-0,5(-2/-0,5).....-1/-1(-2/-2)

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 31. March 2011, kl 14.16

Tere!

Tulin ka vahepeal vaatama, et kuidas läheb. Kahju, Aretha, et sul kevadväsimus peale on tulnud. Ise tundsin täna ka, et midagi ei viitsi/jaksa enam teha. Eile õhtul tulin koju ja terve õhtu magasin kella 00.30-ni (sellest kellaajast alates nagu midagi mõistlikku polegi teha enam)..Peaks ka mingeid vitamiine võtma hakkama. Trenni ma praegu üldse pole teinud. Töö, õppimine ja majapidamise korrashoid võtavad oma-mitte et neidki jõuaks teha. Selline see kiire elutempo juba on. Seda tabelit on muidugi üsna tore vaadata-edasiminek on toimunud. Peakski vaikse tempoga jätkama ning jõudu koguma, ma koguni plaanin ~kuu aja pärast kuskile sõita ja puhata ning ennast üldse mitte söögiideega piinata sel ajal, st süüa ja juua kõike, mida hing vaid ihaldab. Seniks peaks ikka kurssi jätkama ja veel viimaste ponnistustega hakkama saama. Pühapäevast lubab juba kaunist kevadet, võib-olla annab see jõudu ja jaksu juurde!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 31. March 2011, kl 16.20

Mina olen v6tnud yle kuu aja erinevaid vitamiine ja mineraalaineid, söönud palju värsket, puuvilju...söögisedeli järgi peaks nagu k6ik vajalik olemas olema. Aga siiski, 6igel ajal jäi naiste igakuine "r66m" tulemata ja see on siiski märk, et midagi pole päris korras. Samas eeldatavale tsykli algusele eelnesid k6ik fyysilised symptomid, mis sel ajal on, paras PMS ja ärrituvus ja paistetus...
Korralikku trenni ma ei tee, aga siiski olen m6ned korrad nädalas hommikuti teinud tiibeti harjutusi ja muid joogavenitusi, pilatese k6huseeriat, samuti olen k6ndinud iga päev vähemalt 30 min, parimatel päevadel 10 km...aga tohutu väsimus ja j6uetus on siiski peal. Hemoglobiini just kontrollisin, see on mul k6rge, aga verer6hk on vist madal. Samas sellega ma ei oska muud teha kui v6imalikult palju värskes 6hus olla ja muidugi on minust saanud kohutav kohvis6ltlane. Eile käisin yhes uues ökopoes ja tykk aega hoidsin käes goji-marjadega rohelise tee pakki..aga l6puks v6tsin hoopis amarettoga maitsekohvi (ise p6hjendasin endale, et tuleb kokku hoida, kohv oli nimelt odavamgrinning smiley)
Aga nyyd ma igatahes yritan m6nda aega rohkem syya, aga siiski pean päevikut ja jälgin, sest juurde v6tta ka ei tahaks ja ega ma täpselt ei tea, kui palju ma pean säilitamiseks sööma. Homme hommikul siis saab näha, kas 1800 on mulle paras norm. Aga teile palju j6udu ja ilusaid homseid numbreidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 31. March 2011, kl 20.12

Õhtust!

Jah, päevade ära jäämine on küll üks märke sellest, et kaalukaotus on organismile ränk. Minu tuttaval juhtus nii mõlemal korral, kui ta figuurisõpradega liitus. Kaalukaotus oli küll täiesti normaalne -0,5 kg nädalas, aga ikkagi mõjus. Proovi väike vahe sisse teha nagu plaaninud oled, ma usun, et siis peaks kõik korda minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.59

Hommikust, minu mõõdud on 71/90 (-4/0)ja kehakaal on ometigi langenud!!!! nimelt 56,9 peale st -1,3 kg. See tundub uskumatuna ja seepärast kaalusin miti korda, aga nii oligi. Ma lausa säran õnnest täna hommikul smiling smiley Kenasid tulemusi teilegi, kallid duellikaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.23

Hommikust!

Minul oli täna hoopis tõus 62 kg (+0,4), väga ma selle pärast ei kurvasta, sest eelmine nädal oli päris suur langus ka. Kartsin hoopis hullemat, sest eile peale õhtusööki tundus selline telliskivi kõhus olevat. Lausa halb hakkas. Proovisin palju juua, aga mitte midagi ei aidanud. Öösel magada ka ei saanud. Selline tunne nagu oleks jõhkralt söönud, samas ühikuid tarbisin vaid ~1000 kcal eest-rohkem lihtsalt ei suutnud süüa ka,kuna enesetunne oli nii paha. Lausa müsteerium.
Mõõdud on samad (66/100,5). Ookean, sinu ümbermõõtude tulemused on küll lausa kadestamist väärt. Ma olen nii suuri languseid kogenud vaid peale ränka haigust, kui mitu nädalat pea midagi ei söönud-tagumiku ümbermõõt langes ka siis lausa 2 cmsmiling smiley), mujalt tekkis lausa anorektiline välimus. Kõige hullem ongi see, et ülakehalt ei tohiks ma enam grammigi kaotada, aga katsu seda kehale selgeks teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.56

Palju 6nne, Ookean! Pingutused kannavad vilja! Näed kindlasti fantastiline väljasmiling smiley
Helen, Su langus oligi eelmine kord ilmselt eksamistressiga seotud ja ikka t6esti väga suur, nyyd siis stabiliseerub natuke ilmselt. Me oleme k6ik ikka pigem väiksemat sorti ja kui igal nädalal poolteist kilo kaotaks, läheks ika liialesmiling smiley Mul sama, et ylakeha ei tahaks kohe kriipsugi vähendada, aga täna vaatasin, et isegi rinnaalune ymberm66t, mis alati olnud 75-76 on 71, rinnaymberm66tu ei julgenud v6ttagi grinning smiley
Aga muidu algas hommik kummaliselt: käisin täna oma 3 korda kaalul, et äkki näen valesti. Täielik anomaalia -olen nyyd yritanud säilitada ja söönud palju rohkem, aga ikka on langus 0,9, st täpselt 61 kg vaatas täna vastu (see osa minust, mis tahab olla sale, muidugi r66mustas hullupööra, aga see teine pool, mis on m6istusega seotud, oli siiski veidi murelik). V6ibolla eile6htune saunaskäik m6jus, aga samas ma käin nagunii tihti saunas ja joon seal ikka oma liitri vett ka ära. Samas oli 6htul k6ht nii tyhi, et keskööl, enne magamaminekut, pugisin kotikese pähkleid ja kuhja salatit sisse...no ma ei kujuta ette, mis langus mind ilma nendeta veel oleks tervitanud! Puusalt vähenes 1 cm (97) ja vöökohast 0,5 (67,5) Samas päevi endiselt pole. Aga muidu ma tunnen end ikka hulga paremini, pole enam sellist meeletut j6uetust, suuremate koguste söömine aitab. Käisin isegi eile ja tegin pooletunnise jooksutiiru. Vahepeal oli ikka nii 6udne enesetunne, et iga samm ja liigutus tundus tapvalt raskena. Nii et läheme aga r66msalt nädalavahetusele vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.59

unustasin enne vaadata, mu KMI on 20,1 praegusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 04. April 2011, kl 17.18

Nimi.......................Ookean...........HelenR...........................Aretha
Pikkus(ruut)...........170(2,89)...........172(2,9584)...........174(3.0276)
11.03 algkaal.........58,3..................63,3.........................63,9
Eesmärk(kaal)..........54..................60.............................59
KMI.........................20,17................21,40.....................21,11
Talje/puus................80/93...............67/101.....................70/100
18.03 kaal..............58,2...................62,9........................62,5
+/-.........................-0,1....................-0,4.........................-1,4
KMI.......................20,14...............21,26.........................20,64
Talje/puus.............76/91..................66/101...................69/99
+/-.........................-4/-2...................-1/0.........................-1/-1
25.03 kaal............58,2....................61,6.........................61,9
+/-(+/-kokku)..........0(-0,1)..............-1,3(-1,7)...................-0,6(-2,0)
KMI.......................20,14...............20,82.........................20,4
Talje/puus............75/90.................66/100,5......................68/98
+/-(+/-kokku)........-1/-1(-5/-3).......-1/-0,5(-2/-0,5)...........-1/-1(-2/-2)
01.04 kaal...........56,9...................62,0.........................61,0
+/-.....................-1,3(-1,4)..............+0,4(-0,9)................-0,9(--2,9)
KMI......................19,69..................20,96......................20,1
Talje/puus..............71/90.................66/100,5................67,5/97
+/-.......................-4/0(-9/-3)...........0/0(-2/-0,5)...........-0,5/-1(-2,5/-3)
08.04

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. April 2011, kl 21.15

Kuidas teil läheb, kallid duellikaaslased? Mina v6in raporteerida, et suurem söömine on mu enesetunnet olulislet parandanud! Kas ka kaalunumbrit, selgub reedelsmiling smiley Tundub, et 1800 on ikka natuke palju mulle, seda 100% täis polegi 6nnestunud syya, aga eks ma jätkuvalt pingutan. Suurem probleem on sellega, et ma ei suuda enam regulaarselt syya - pidevalt jääb 6htusöök kuhugi öö peale, nagu tänagi. Paar kuud mul 6nnestus nagu kellavärk - hommikusöök kl 8, louna kl 12, vahepala 16 ja 6htusöök 18-19 paiku ja siis veel pisike vahepalake 20-21 ringis...aga nyyd olen pidevalt olukorras, kus kell on 21 ja pool päeva kalorinormist söömata! Aga samas, vaevalt et ma suudan end nii distsiplineerida, et terve elu rezhiimi järgi syya. Kui kaal t6usma hakkab, kyllap see m6jub piisavalt hoiatavalt, et jälle end rohkem rezhiimi saada. Sattusin täna shoppama ja sain positiivse shoki, kui mul H&Mi proovikabiinis nr 38 pyksid s6na otseses m6ttes alla kukkusidsmiling smiley Nii m6nus oli osta uued hulga väiksemad kevadised riided.
Täna jalutasin kokku yle 2 tunni, ja nii kevadine tunne on! Päikesega tuleb ka j6ud ja energia tagasismiling smiley Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 06. April 2011, kl 18.50

Tere!

Tore, et nii positiivne oled. Mina kahjuks seda šokki, et nr 38 väikseks jääks, ei saa ilmselt kunagi tundma. Kuid omamoodi tore on seegi, et ligi 80% minu garderoobist, mis mitu aastat mulle selga pole läinud, hakkab tasapisi jälle ilusti seljas istuma. Iga paari nädala tagant ikka proovin mõnda seelikut või püksipaari ning tuju muudkui paraneb-arenguruumi muidugi on. Sportimisele siiani kahjuks vaid mõtlen, peaks ennast ikka kätte võtma ja midagi ära tegema. Tuleks kevad ometi veel kiiremini...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. April 2011, kl 18.00

Täna tunnen minagi erilist kevadeigatsust. Nii tahaks jooksma minna, aga lompides silkamine ei ahvatle. Sai vähemalt täna tunnike jalutatud, trenn just pole, aga ikka parem kui mitte midagi.
Kuidas teie tunded enne homset kaalumist on? Mina olen enamvähem kindel, et midagi on juures seekord. Kalorinormi ma kyll yletanud pole, aga see tundub kuidagi kohutavalt suur, ja 6htusöök on viimasel ajal koguaeg jäänud öö peale ja oma varasematest kogemustest tean, et see just hästi ei m6ju. Aga yritan siiski olla positiivselt häälestatud ja m6elda, et suva neist numbritest. Pealegi ootab 6htul m6nus kohtumine s6brannadega ja pizzasöömine. Mitte et see öine kaloripomm mu homsele kaalule hästi peaks m6juma - aga elu tahab ikka ka elamist ja kui seekord olen kosunud, siis järgmisel korral on jälle v6imalus alla v6tta ja oma vigadest 6ppida!
Aga teile ilusaid homseid numbreidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.49

Tere hommikust! Mul jäi pizza eile söömata ja vbla ka seet6ttu kaalulangus 0,4. Yhes6naga minu uued numbrid: kaal 60,6, langus 0,4, kokku langus 3,3, KMI 20, ymberm66dud samadsmiling smiley
Mu enesetunne on nyyd juba päris hea ja ma vaatan, et kuna mul nagunii ei 6nnestu eriti see säilitamine, siis ma ikka yritan nyyd endiselt sammhaaval allapoole liikuda. Panin praegu eesmärgiks juuni alguseks 59, et siis max paarsada grammi nädalas v6iks allapoole liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 09. April 2011, kl 08.36

Tere hommikust!

Töö tõttu olen viimasel ajal nagu orav rattas, kella 7st pidin eile hakkamas olema ning kaalumine läks täitsa meelest! Täna rõõmustav nr 61,4 kg-olenemata eilsest peost. Aretha, ma ikka täielikult kadestan sinu suurepäraseid tulemusi. Ise peaks tublim olema. Mõõdud samad, ma ei saa aru-riietega tunnen end küll vabamalt, see vist mu enda kujutlusvõimesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. April 2011, kl 16.01

Haa, sa võtsid ju rohkem alla, Helen, kui mina! Mõõtudega on ikka nii, et sõltub päevast ja tujust...väga raske on seda linti täpipealt sama koha pealt sama tugevusega hoida. Sel nädalal ma peaaegu nägin oma vööümbermõõduks 66, aga see oli ikka väike enesepettus eriti sügava väljahingamise abilgrinning smiley nii et mõõdud mõõtudeks, kui enesetunne on kergem, siis see loeb! Mina ei saa ise enda puhul väga arugi, et olen väiksem...aga tänase super ilma puhul käisime Bonaparte´i kohvikus (lubasin endale vaimustavat lõhequiche´i ja lattet, ja napsasin ka mehe napoleonikoogiatldrikult ühe ampsu. Nii palju siis paastustsmiling smiley ja tegime vanalinnas pilte ja nüüd ma tõesti näen, et olen saledam. Ja kuigi vbla võiks olla endaga natuke kuri, et püüd elada magusata lihavõteteni välja ei tulnud...aga samas ma pole iialgi veel nii kaua vastu pidanud, tervelt kuu aega! Ja lõppude lõpuks ma võtsin tõesti ühe ampsu, mitte ei ajanud pool kilo torti sisse! Päike särab ja elu on tore! Suvi pole enam kaugel ja rannariided ootavad meid, ekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.