Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 19. March 2011, kl 21.00

Meil käisid täna külalised ja küpsetasin ühe hea šokolaadise rammusa keeksi, peale veel lahke käega šokolaadiglasuur. Algul mõtlesin, et ise ei võta, aga no need lõhnad.... ühesõnaga lõpuks siiski sõin 2 suurt tükki ära kuigi mul polnud neid päevaplaanis sees, ehk siis ületasin nende keeksitükkidede + 2 koorega kohvi võrra oma tänaseid kaloreid.

Norutama ei kavatsenud seepärast jääda (varasemalt oleks ilmselt käega löönud, et ah, söön siis juba veel kui nagunii sõin). Niiet käisime pärast hoopis veekeskuses ujumas+saunades ja just äsja tulin oma selleaasta esimeselt kepikõnnilt - 5km ja ilma puhkepausideta. Nii uhke tunne oli pärast, usun, et võin nende keekside pärast nüüd muretu olla.(Y) Nüüd õhtul enam ei söö, kalorid nagunii täis ja pole kõht tegelikult tühigi.

Mõnes mõttes on hea ka, et ma need 2 rammusat tükki kooki ära sõin. Nüüd tükk aega ei taha enam magusat.

Praegu isu hoopis kodujuustu-tomatileibade järele, aga kannatan hommikuni. Seda paremini need maitsevad!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati adeele 19.03.2011 21.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 19. March 2011, kl 21.49

Najh..


eile ei tundunud end hästi ja jäi trenn vahele, täna tõmmati tarkusehammas välja ja nüüd söön rohte.
Sellega seoses ka trenni ja toitumise plaan nässus.
Hetkel söön värske kurgi-tomati-juustu ja makra salatid.
Jube ..päev otsa süüa ei saanud ja nüüd hundiisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 22. March 2011, kl 12.21

Heip!

Meil nii vaikne siin viimasel ajal...kõigil vist tegevust palju.

Minul algas/lõppes see nädal kehvasti..laupäeval tõmmati tarkusehammas välja ja pole 3 päeva saanud trenni teha kuna vererõhku ei või tõsta..veritsusoht väga suur. Antibiootikumid teevad ka veidi uimaseks...
Hetke seisuga vaatasin täna et kaalu läinud alla 100g!! oh jah..see nädal ei tule vist head nahka....

Kuidas teistel edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 22. March 2011, kl 13.27

Tore on lugeda, kuidas kellegil läheb, aga ehk oleks parem, kui omad mõtted, rõõmud ja mured saaks kirja enda blogisse, sest muidu läheb meie teema nii pikaks ja lohisevaks, et toimetajal on raske meie tulbidust jälgida.
JA head paranemist "Mina" le.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 22. March 2011, kl 18.08

Kena õhtupoolikut kõigile!! Tunnistan ausalt, et mina küll ei soovi omi mõtteid blogisse kirjutada, vaatasin et teistes duellides on ka arutelu sama teema all, kus kaalunumbrid. seega kirjutan ikka siia.

Mina: head paranemist sulle!!! Kuidas teistel kaaslangetajatel läheb? Andke endast ikka märkusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.57

Tere!
Mina ka haige, jube nohu-köha ja palavik.. Kurk on ka jubedalt valus, mistõttu ei taha kohe üldse vett juua ja ujuma ju ka ei saa. Arvata võib, kuidas see kõik mu reedesele kaalule mõjub. confused smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati adeele 22.03.2011 19.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.59

tupsu36, aile236 ja mina - kas nägite, et olete Kaaluabi kiidupostituses? thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 22. March 2011, kl 20.52

Mis on kiidupostitus? ma suht võhik siin...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 23. March 2011, kl 10.04

mina - vaata ülevalt "UUDISED" ja sealt "Kevad teeb kergemaks".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 24. March 2011, kl 17.21

hei
mul on jube hirm homse ees, kardan, et olen juurde v6tnud, kuigi olen t2pselt samas stiilis j2tkanud. Igaljuhul olen super 6nnelik, kui olen kas v6i nullis omadega. Homseni

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 25. March 2011, kl 06.46

Vaatamata igasugu haigustele ja takistustele (takusehamba all põletik, selle eemaldamine ja trenasöör jälle katki) rõõmustas kaal mind täna hommikul.

Tänane kaal siis 79,7 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.25

Ilusat hommikut!
Lapsed hakkavad tasapisi tervemaks saama ja olen paaril päeval juba natukeseks välja saanud.Nagu näha on see ka võrreldes eelmise nädalaga poole parema tulemuse andnud.
Tänahommikune kaal siis 77kg ehk -800grammi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.35

Hommik!
Seda oligi karta, et ei mingit muutust. Minu kaal siis 78,4 endiselt. Nüüd siis tean, et selline toitumine ja elustiil on piisav kaalu hoidmiseks, aga mitte langetamiseks. Võtame siis rangemad abinõud tarvitusele ja vastu uuele nädalale. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.28

Tere!
Minu hommikune kaal 81,7.confused smiley
Ei ole uhke, aga eks edaspidi püüan rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.42

Minul nädala tulemuseks - 200 gr - ehk siis 78,8. vähemalt ei ole plussis.
Enda jaoks seatud graafikust olen küll maas, aga parem tasa ja targu, kui kiirustades.
Enda graafikuks oleks 1 kg nädalas langust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.38

Hei! Minul juba mitmes päev magu ja alakõht valutavad ning päevad hakkasid ka. Olemine on suht kehvake ja süüa üldse ei taha, vesi hakkab ka vastu. Kaalunumber näitab 78,6.
Nädal läks muidu suht kenasti trenni mõttes, ainult mu kepikõnnirada on jäätunud ning sinna ei saa enam minna. Aknast vaadates sajab lund ja tuiskab, ilmateade lubas järgmisel nädalal natuke paremat ilma, lootma ikka peab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.00

Osaleja:.......mina........Tirts..........adeele..........aile236........hatugirl.........tupsu36
11.03: ...... 82,1kg.........78,9kg............82kg...........79,7kg..........78,2kg..........79,9kg
Pikkus: ......179cm.........165cm..........162cm..........170cm...........165cm..........152cm
18.03: .. .......81kg.........78,1kg..........81,5kg.........78,4kg..........77,8kg............79kg
25.03..........79,7kg....... 78,6kg..........81,7kg.........78,4kg..........77kg...............78,8kg
..................-300gr ...... +500gr........+200gr..........+0................-800gr...........-200gr
Kokku: ...... -1,4kg........-300gr..........-300gr...........-1,3kg.........-1,2kg.............-1,1kg
..
Eesmärk:.....75kg..........72,2kg..........74kg..............71kg.............70kg..............70kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.01

Au ja kiitus hatugirl, tupsu36 ja mina!thumbs up

Teistele - no ikka juhtub!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.12

Heip!

Sa veidi valesti arvutanud.
:d
Ma see nädal -1300g ja kokku 2,4 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.31

Oioi... vabandust. Jeerum, kui tubli sa oled! Parndan kohe ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.38

Osaleja:.....mina..........Tirts..............adeele..........aile236........hatugirl.........tupsu36
11.03: ...... 82,1kg.........78,9kg............82kg...........79,7kg..........78,2kg............79,9kg
Pikkus: ......179cm.........165cm..........162cm..........170cm...........165cm............152cm
18.03: .. .......81kg.........78,1kg..........81,5kg.........78,4kg............77,8kg............79kg
25.03..........79,7kg....... 78,6kg..........81,7kg.........78,4kg............77kg...............78,8kg
..................-1,3kg ...... +500gr..........+200gr............+0................-800gr............-200gr
Kokku: ..... -2,4kg........-300gr..........-300gr.........-1,3kg.........-1,2kg..............-1,1kg .
..
Eesmärk:.....75kg..........72,2kg..........74kg..............71kg.............70kg................70kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 28. March 2011, kl 10.56

Heip!

Terve eelmine nädal möödus trennita..seega otsustasin see nädal end kokku võtta.
Nädalavahetusega olen üllatuslikult juurde söönd endale vaid 100g grinning smiley
Tavaliselt kaal kõigub kuni 2 kg piires.

Kuidas tublidel kaaslangetajatel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 28. March 2011, kl 14.03

Mina olen endiselt haige ja nüüd ka haiguslehel. Õnneks ka söögiisu eriti pole, samas paljast vett ka ei joo (valus neelata), pigem taimeteed meega kui üldse, aga see jälle ei aita ju alla võtta. Trenni mõistagi ka ei saa. Pikendasin oma ujula kuukaarti, et raha raisku ei läheks.

Tegelikult olen ma rahul, fakte vaadates olen kuu ajaga alla võtnud ca 3 kilo. Lihtsalt tabeli alustamise ajaks oli mul tubli törts juba mahavõetud.

Nädal aega nüüd veel sellist haige-inimese dieeditamist, siis tagasi tööle ja trenni ja veekannu kummutama ja ehk ka juba kepikõndi - seda ootan ma kõige rohkem.

Järgmine nädalavahetus pidi hästi kena ja soe olema - nii ootan!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.15

eile oli siis esimest korda isu millega hea j2rele, teate kyll ju seda tunnet smiling smiley
l2ksin siis poodi ja kontrollisin oma tavaliste "midagi head" toitude kalorite hulka. Appi, k6ik olid kuskil 800 kilokalori ringis. Otsustasin siis l6he kasuks u 400 kilokalorit.
Sel n2dalal pyyan ikka miinustes olla. Kintsud tunduvad kyll peenemad ja kleite kannan ka ilma trimmiva aluspesuta juba smiling smiley

J6udu ja jaksu k6igile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 29. March 2011, kl 16.27

Hei! Avastasin enda jaoks wokitud toidud. Panin tavalisele hästi kuumale pannile kapsaribasid, aedoa kaunu, sibulat ja kanafileed ning kuumutasin umbes 5 min. Peale valasin törts sojakastet ja balsamiäädikat ning maitsev söök oligi valmis. 380g ports andis 273kcal.

Täna lähen trenni ning vihun zumbat tantsida ning joogatan ka pärast. Sentimeetrid kaovad vaikselt ja pükstele pidin rihma peale otsimasmiling smiley

Muide, mõtlesin, et võiksime teha nn. nädalateema, mille üle saame muljetada.
Teen seekord otsa lahti:

Mis teie lemmikud lahjad toidud on, mida vaaritate kui tahate kerget toitu teha?
Endale meeldib veel hautatud brokoli törtsu koore ja riivjuustuga, see nii hea, et muud polegi juurde vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 29. March 2011, kl 20.23

Tere!
Nädalateema on hea mõte! Muidu siin vahepeal ni vaikne.

Minu lahja toit on juurviljapüreesupp. Koostises kõrvits, porgand, sibul, kartul keeta pehmeks ja siis teha püreeks(enda jao võtan siinkohal ära ja pere omale veel karp merevaiku juurde.)

Teinekord teen ka kodujuustukastet, nii, et perele teen hapukoor + kodujuust (+ tomat, kurk, keedumuna jne), aga endale maitsestamata jogurt + kodujuust jms ja siis keedukartuliga sööme.

Väga maitsevad ka puuviljad jogurtiga. Lihtsalt tükeldan õuna-pirni-apelsini-kiivit ja valan oma lemmijogurtiga üle. Nii hea suure portsu saab väheste kalorite eest.winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati adeele 29.03.2011 20.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 29. March 2011, kl 20.25

Kuidas see hautatud brokoli koorga õigupoolest ikkagi käib? Ma ükskord proovisin seda teha - kuskil foorumis keegi kiitis, aga koorest ja juustust jäi selline vastik nahk sinna ümber, et läks komposti kogu kupatus..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati adeele 29.03.2011 20.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 30. March 2011, kl 06.45

Oh jah..söömine see raske asi.
Mina neid kapsaid jms üldse ei suuda süüa. Pole harjunud ja kõik.
See nädal kah trenniga olnud kehvad lood---liiga kiire töö juures ja annab kohe tunda.Pakun et selell nädala on olematu kaalulangus.
Samas kiidan ennast, sest alustasin 1 jaanuaril 87.2 kg pealt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. March 2011, kl 13.11

Heip!
See nädal on läinud ikka VÄGA raskelt.Nädalavahetusel oli 2 sünnipäeva ja üritasin ennast tagasi hoida aga ega see vist eriti hästi ei õnnestunud.Kuidagi raske on olla.Kõht ka kinni.Teed on täis tuisanud ja käruga välja ei pääse.Kevad aauuu!?
Kahjuks igasugustest juurikatest eriti süüa ei tee,sest meil ülejäänud pereliikmed sellised kribud ja neile vaja ikka rammusamat toitu.Endale eriti eraldi ka midagi teha ei viitsi ja aega ka nagu väga selleks pole.Tavaliselt on nii,et mida lahjem toit seda sohkem ma õgiks.Ja sööngi siis vahest nii kaua kuni paha hakkab.
Loodan,et nädal vähemalt plussis ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 30. March 2011, kl 13.37

Kõhukinnisuse vastu aitab kui 2 toorest kiivit õhtul viimase söögine ära süüa, võin soovitada!
Õgimise vastu aitab (vähemalt ei tule kaalu juurde) kui enne sööki juua 1-2 klaasi vett. Siis justkui selle vee võrra peaks vähem mahtuma.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.