Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: duell
Kuupäev: 16. March 2011, kl 20.36

Kas me teeme ikka siis ametliku duelli, et ka meil oleks võimalust kiidutabelisse sattuda? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.56

Ma ikka nii võhik siin,mis asi see kiidutabel oneye rolling smiley

Viira, ma algul arvasin samamoodi,et esialgne eesmärk 60 aga ideaalkaal oleks 58 kg. Kui läheb siin andmete sisestuseks,siis paneks ikka selle ideaalkaalusmiling smiley

Jube isu on nii suur,magu arvatavasti välja veninud. Tulin shapingust ja peale trenni sisestamist sain -463 kalorit. Ega neid vist ei tasu täis sööma tormata,see kindlasti aeglustab kaalu langemist.
Raske,väga raske on jälle see algus. Oleks juba 2-3 nädalat möödas ja miinus 2 kg näiteks,juba see motiveeriks mindwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 17. March 2011, kl 11.54

Ma ka ei tea mis kiidutabel on...eye rolling smiley
Aga esmaspäeval teeme kindlasti ametliku duelli, siis juba algkaaludega ja puha!
Edukat jälgimist

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. March 2011, kl 12.58

Homme siis esimesed kaalumised.Ostsin uue kaalu ja sealne nr.teine kui oleks meeldinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 17. March 2011, kl 20.58

Ootan ka põnevusega homset kaalumust.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. March 2011, kl 06.45

Tere hom.Vastik uus kaal näitab algkaaluks 86,soov kaal esialgu 60.Oo kui pikk tee minna,edu kullakesed.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.33

Hommik! Minu kaal täna hommikul 64,1 soovkaal 58 kg.

Küsiks kui suur teie tarbitavate kalorite summa on,kas 1300 kanti on norm?

Edu meile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.00

Hommikuti kaaluda on tõeline rõõm. Tekib kohe tõeliselt sale tunne, aga õhtuks kui kõht täis on kaalunäit ka juba teine. Mul siis algkaal oli 66, täna hommikul enne sööki oli imeline 64,7grinning smiley Aga ma arvan, et eks ta sinna 65 peale stabiliseerub. Loodan, et ta ikka püsivalt langeb. Muudan siis ka soovkaalu 58-ks. Kalorite arv praegu on mul 1500 ja natuke peale päevas.



kaktus44, mis ajaks sa selle 58 saavutada tahad?

Edu kõigile, me saame sellega hakkama nagu naljasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.55

Tere, minu algkaal siis 80.5... nii juba 4.5 aastat. Nii, et kallikesed loodan Teie toetusele, et saavutada oma soovkaal 59. Viimati kohtasin seda numbrit 8 aastat tagasi - enne kui jäin ootama esimest last.
Kui kõigi algkaalud koos siis proovin kätt tabeli tegemisel (exelis juba olemassmiling smiley ja teen uue teema ametlikuks duelliks.

Kaktus arvan, et 1300 ikka veits vähe pikemas ajas - keha harjub väga vähese toiduga ja siis juba iga liigne amps kurjast. Mis programm sulle päeva normiks pakub?

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.30

Tere hommikust.
Ka mulle meeldib hommikune kaalumine smiling smiley Loodan ainult, et hommikusel ja õhtusel väga suurt vahe ei tule.

Algkaal siis 62, täna hommikune kaalumine 60,2 ja soovitud kaal 50.
Puusa üm. 93 cm.

Minule andis süsteemi kalorinormiks 1344 kcal. Peaks mainma, et üldjoontes olen need täis ka söönud, vahel rohkem vahel vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.35

Karuke ja Pille,
kas kaal nädala jooksul mingeid muutusi ka tegi? Või pole te veel aktiivselt tegelema hakanud ning stardite esmaspäevast?
Kuidas me teid parimal viisil toetada saaks?
Tahan siiralt, et me kõik oma eesmärgid saavutaks.
Ma ise suudan sellega hakkama saada ainult 100% pühendudes ja keskendudes. Ma saan ainult tänulik olla, et mu praegune eluolu seda võimaldab. Olen oma 8,5kuuse lapsega kodus ja käin igapäev kolmeks tunniks tööl ka. Ning peale seda on mul aega trenni teha kuni elukaaslane koju tuleb. Minu ainus treening on kiires ja intensiivses tempos käruga jalutamine. Tänu lumesogale on see ka päris hea jõutreening hetkel. Kujutan ette, et kui mul veel lapsi oleks, kes tähelepanu nõuaks, peaksin midagi muud välja mõtlema, kuid samas on suuremate lastega kodust eemal olemine veidi lihtsamini korraldatav. Ma usun, et käimine/treening on allavõtmise võtmeks. Kõndimine teeb tõesti imesid, olen seda juba varem kogenud. Mõne aja möödudes pean kindlasti ka aeroobika või sörgi kavasse lisama, aga selleni kuni lumi ära sulab on veel aega ja lumes jooksmine mind ei ahvatle, sest saaksin jooksma minna alles õhtul kui elukaaslane kodus, aga pimedus ja lumesoga ei ole just unelmate kombinatsioon. Elukaaslane minu aktsioonis muidugi kaasa ei loo ja sööb kõrval ikka friikartuleid ja joob coca-colat, aga minu vaim on tugevam. Mõtlen sellele kui ilus ja enesekindel ma oma eesmärgini jõudes olen ja need asjad ei tundu enam üldse ahvtlevad.
Kui kedagi aidata saan millegagi, siis andke teadawinking smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.55

Hei Viira, väga armas sinustsmiling smiley Mina olen proovinud kaalualandada juba mitu aastat aga edutult... Nüüd olen alates jaanuari lõpust käinud ka trennis- trenni jõuan vaid paar korda nädalas siis kõnnin lindil, või crosstraineril ja teen jõuharjutusi. Lootsin, et ka sellest tuleb miskit tulemust, kuid ei sad smiley Nüüd alates 15.03 olen siin ilusti kirja pannud mis söönud olen ja loodan, et tulemus ei lase ka end oodata.
Arvan, et meie duell on ka hea motivaator, et ikka siia lehele tagasi tulla ja asju "joonel" hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.54

Tsau Viira,kuna mu endine kaal pettis mu algkaalu 85ks siis vana kaalu jargi nädalaga võtsin 1,7.Nüüd ostsin uue kaalu ja alustan nullist ja ikka kohe,mulle arvutati kcal 1350.Trenni praegu ei tee aga nühin 1tund tolmuimejaga mööda maja ei teadnud varem et see ka trenni eest.Varsti kõndima kui hakkan lumest läbi pääsema.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.58

Karuke - teeme väikse vaheeesmärgi kah! Minu ettepanek -10 24.06 smiling smiley smiling smiley smiling smiley Teisetel peaks selleks ajaks juba lõpp eesmärk käes olema... !

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 18. March 2011, kl 12.38

Vaatasin oma kalorid üle ja kui lisasin treeningu 1-3 x nädalas ja eesmärgiks 8 nädalaga,siis andis 1527 kalorit, rohkem alati tore süüa.smiling smiley

Lisaks toitumise jälgimisele, üritan ikka shapingusse jõuda 3x nädalas ja nüüd hakkan kõndima jälle kuna ilmad nii ilusad ja see väike ettevalmistus jooksu hooajaks.Mul oma 8 km tiir mida jooksen,kuna nüüd 6 kuune vahe olnud,siis enne juunit arvan,et ei jaksa joosta,nii kaua üritan keppidega kiirkõndi teha.Täna stardinsmiling smiley üle väga pika aja esimest korda.

Mul tekkis küsimus, kas need lisakalorid mida treening annab peab täis sööma? Kunagi kaalujälgimises oli nii,et võis süüa aga kui ei söönud langes kaal kiiremini. Tahan välistada seda,et liiga vähe söön ja keha hiljem tagavaraks koguma asub kui paar ampsu rohkem võtan või ei saa mingi aeg trenni teha. Mis te arvate?

Viira,meil siis ühine kaalunumber mida taga ajadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.02

Pillike hea meelega,teeme ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.04

Pille sorry nimi kukkus valesti väljamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.15

Kas me siis ei tee tänasest korralikku uut duelli teemat, et see oleks ametlik duell??

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.21

Teeme ikka aga alustaks algkaalude tabeliga. Sinu ja birgiti kaalud veel puudusmiling smiley

Karuke Teeme Ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 18. March 2011, kl 18.08

Minu kaaluks siis tänase seisuga 88. Pikkus 170 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 19. March 2011, kl 15.27

Kuidas läheb? mina sõin eile õhtul tükki juustukooki... Maitses hästi aga kaloreid ka palju. Täna püüan tagasihoidlikum ollasmiling smiley

Ootame veel esmaspäevani Birgiti kaalu ka ja siis juba teemn uue teema algkaalude tabeligasmiling smiley
ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 19. March 2011, kl 15.41

kaktus - kas enne ja pärast sheipingut pead kinni ka mitme tunnistest söömis keeldudest? Arvan, et kõiki trenninga "teenitud" kaloreid ei ole mõtet täis süüa aga samas tuleb ilmselt jälgida ka kaalu langust - kui ikka väga jõudsalt maha hakkab minema siis äkki pärast probleeme ....

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.10

Ei nii tubli ma ei ole,polegi ausalt öeldes kuulnud sellest,ma suht uus sellel shapingu alal,dept-okt.natuke nov. sai käidud,siis jäi vahe,üritasin uuesti jaanuaris tubli olla,siis vanem laps haige,kohe pisemaga haigla minek ja nii ta jälle venis. Nüüd teist nädalat üritan korralikult kohale minna.

Tegelt ma ei taha endale liiga suuri kohustusi panna korraga,siis tekib mul trots- vastikussmiling smiley
Esmane eesmärk,et saaks sellest meeletust tühja kõhu tundest lahti ja pidevast isust,ühesõnaga,et magu jälle kokku tõmbaks.
Teine eesmärk siis trenn ja toitumine ühildada,ses mõttes,et ala enne ja peale trenni teatud ajal ei söö.
Kolmandaks sooviksin jõuda sinna maani,et vaatan et sööks õigeid toite koos, a la süsivesikuid ja valke koos ei tarbi.

Algul mõtlesin,et kohe alustan kogu selle 3 punni täitmist korraga,siis tuli ikka selline "elu isu on läbi" tunne peale.moody smiley
Parem samm-sammult,aeglaselt aga järjekindlalt sihi poole...

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 20. March 2011, kl 20.49

Mina ei viitsi ennast küll eriti millegi muu jälgimisega vaevata kui ainult kaloraaži jälgimisega ja et need kalorid ikka tervislikest/kasulikest asjadest tuleks. Näljatunnet ka üldse peale ei tule... ja kui tekib lihtsalt vajadus midagi suhu toppida, siis hoopis joon... kas vett või kohvi. Ning trenni tegemine ja tööl käimine aitab hästi söömisest eemal püsidagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. March 2011, kl 07.06

Tere ilusat kevadet.Tüdrukud tegin omale kohutava karuteene,nädala vahetusel olid külalised ja oi seda söömist,kaalu poole ei julge vaadatagi.Tänasest siis uus teema ja tabel,loodan et teil läks paremini minul hetkel väga närune tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 21. March 2011, kl 10.37

Tere, Karuke minuga juhtub see tavaliselt igal nädalavahetuselthe finger smiley ja tulemus ongi täpselt selline, et kaal ei lange kuhugi AGA kuna see nädalavahetus olin ilusti kodus siis täna hommiku
-0,4!

Tegin uue teema koos algakaalude tabeliga(tabeli tegemist peab veel harjutama...)
Duell/karuke jne,,,,

Kolime nüüd siis sinna üle

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.