Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.03

Alustame tänasest koos kaalulangetamist,meie algkaal ja pikkus:

Helikesekene 174cm ja 93,7kg
Anita13 172cm ja 80kg


Kaalumine toimub reede hommikuti,peale WC käimist ja kord kuus ka mõõtude esitamine.
Esimene mõõtmine ja kaalumine toimub 25.03smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.07

Nii, olen nüüd siis õiges teemas ka olemassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.14

Mõõdud võiksid olla siis sellised:
Ranne
Käsi
Talje
Puusad
Rind
Reis
Säär

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.19

saab tehtudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 23. March 2011, kl 11.30

Kirjutan siis natuke endast. Olen 32aastane,mul on kolm last. Kõige pisem sai see kuu aastaseks. Viimase rasedusega tuli 24kg juurde. Nüüd ma maadlen sellega,et tagasi saada,mis enne olin 68kg. Elan Järvamaal ja hetkel siis pisikesega kodune. Elan maal metsade keskel,päris mõnus omaette olemine on. Hetkel igapäevaseid treeninguid ei tee. Kõnnin palju ja käin matkadel. Kahjuks trennis ei ole võimalik käia,kuna siis oleks lapsehoidjat vaja. Mees on pidevalt Soomes ära. Katsun siin kodus midagi oma kaaluga ettevõtta,velotrenazööriga ikka sõidan,kui aega on.
Äkki tutvustada ka natuke ennast.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 23. March 2011, kl 13.02

Nii, lõunalt tagasi smiling smiley
Endast.
Olen 42 aastane kahe imeilusa tütre ema (tütred 19 ja 21), elan Tartus, töötan raamatupidajana mis tähendab, et mul väga istuv töö. Olen viimaste aastatega häbiväärde 20kg oma turjale kogunud ja kogu aeg vabandusi otsinud, et mitte trenni minna. Jaanuarist alates siis lõpuks hakkasin trennis käima. Käin 4-5 korda nädalas vesiaeroobikas ja sõudespinningus aga 2 kuu jooksul pole mitte midagi alla saanud. Eile siis selgus esialgne tõde- mul on tõsine alasöömise probleem. Seepärast olengi siis nüüd siin keskkonnas ja üritan Sinu õhutusel/Sinuga võisteldes natuke ikkagi alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 23. March 2011, kl 18.00

Minagi töötasin vahepeal gümnaasiumis sekretärina ja tõesti kaal ka kasvasthumbs down
Aga sa oled ikka väga tubli,et nii palju trenni teed. Palju sa päevas kaloreid sööd ära? Minul on kaaluabi järgi 1480 kalorit päevas,minul tuleb ikka enamjaolt täis norm,vahest ka rohkem. Muidugi just sünnipäevad ja üritused......vein ja kokteilid,mis annavad ka päris palju kaloreid.
Mina võtsin ka alguse juurde ühe kilo,kui liigutama hakkasin ja siis hakkas vähenema ilusti.
Sa oled super tubli,et ennast käsile oled võtnud. Vaatan ikka paljusi inimesi,kes ei viitsi midagi ettevõtta.
Ma tahaksin esialgu 70kg-ni saad,kas õnnestub jaanipäevaks. Kui tubli olla siis kindlastihot smiley
Mind väga ikka motiveerib see reedene kaalumine siinsmiling smiley
Oleme siis tublid ja hakkame selle nimel endaga tööd tegemahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 23. March 2011, kl 21.58

Hei!
Ma ka ei jõua enam reedet oodata, et vaadata mis kaaluga toimub. Minu päevanorm on 2100 kcal, kui ma just õigesti andmed sisestanud olen, ju võtab programm aluseks ka minu 4-5 trenni nädalas.Varem ma nii palju ei söönud.
Saabusin just spordiklubist kus sõitsin täna 7,8km sõudeergomeetril. Teen seda 2-3 korda nädalas, lisaks vesiaeroobikat 2 korda aga kaal alla minema ei hakka ja eile olin nii sügavas stressis et tahtsin kõik kuu peale saata. Siis võtis mu tütar mu asjad ette ja analüüsis ja mõtles välja et tarbin liiga vähe kaloreid ja organism on säästureziimil ja ei lase kilosid lahti. Paar nädalat vaatan nüüd seda asja ja kui teooria vastab tõele siis peaks tulemust tulema hakkama küll. Vähemalt ma väga loodan!
Sina oled ka väga tubli! Väikeste lastega sahmerdamine ise juba kulutab oi kui palju kaloreid smiling smiley lisaks pikad jalutuskäigud-see on nii füüsisele kui vaimule imehea smiling smiley jätka ikka samas vaimus.
Tean omast käest kui raske on koduses tingimuses mingit trenni teha, kogu aeg on miskit segamas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.41

Mina panen ise treeningud kirja omale ja siis ma tavaliselt oma kaloreid täis ei söö. Kas 2100kcl palju pole? Mina tegin jaanuaris ja veebruaris trenni kuus päeva nädalas,aga tarbisin ikka 1400-1500kcl ja kaal langes. Sõitsin ratast 10km päevas ja kõndisin 5-6km. Minul toimis nii. Hetkel,aga on nullis asi,kõht on koguaeg tühi ja väsimus kallal. Magamine on ka täitsa sassis,ärkan hommikul juba 4.30 ja enam magama ei jää. Päeval ei maga,õhtul 22-23 vahel lähen magama,kuskil kella üheni on rahulik uni. Ma arvan,et see mõjutab ka mu söögiisu. Loodan,et saan ikka sellest üle ja hakkan jälle pingutama oma eesmärgi nimel.

Ilusat päeva sullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.52

Ilusat hommikut!
Mulle ka tundub, et äkki on palju. Aga proovin igaks juhuks nädala ja vaatan mis juhtub. Kui ei lähe alla siis pean konsulteerima mõne treeneriga. Samas- võrreldes eilse hommikuga mul -400gr.
Eks see kui Sul elurütm sassis võib ka probleemisk olla kehale, see ju tahab stabiilsust kui sellega harjunud on.
Ma algandmeid sisestades määrasin ära vanuse, pikkuse kaalu ja treeningute tiheduse nädalas ja mulle kaaluabi andis sellise kaloraazi. Treeninguid ma siia kirja ei pane sest siis ma ei saa üldse aru palju ma võin süüa grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.39

Ilusat hommikut!

Kätte jõudnud siis kaalumise päev smiling smiley

Minu kabariidid siis järgmised:

Ranne 18cm
Käsi 27cm
Talje 104cm
Puusad 113cm
Rind 109cm
Reis 66cm
Säär 40cm

Kaal näitas täna hommikul uskumatu 92,6 smiling smiley seega olen alla võtnud alates liitumisest 22.03 -1,7kg.

Kuidas Sul läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.33

Ilusat hommikut!

See ju väga ilus tulemus,hakkab ilusti langemahot smiley
Minul ka õnneks -700g(kolmapäevase kaalu järgi). Aga eelmise reede tulemusega on tegelikult +400g. See on see söömine,aga küll ma jälle rajale saan.
Ma teen siis meile tabeli ka ära ja panen siia ülesse.


Ilusat päeva sullewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.43

Oi, Sul ka päris ilus tulemus!
Me oleme vähemalt alguses väga tublid ja entusiasmi täis smiling smiley
Aga miinusmärgiga tulemus annab indu juurde, niiet pingutame edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.10

........Helikesekene(174cm)........................Anita13(172cm)


Algkaal........93,7kg............................................80kg
25.03........... 92,6kg(-1,1kg)..............................79,3kg(-0,7kg)
01.04
08.04
15.04
22.04
29.04
Kokku...........-1,1kg........................................-0,7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.11

Kas sobib selline tabel? Mõõtude tabeli teen pärastpoole,hetkel pean ära minemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.48

Väga selge tabel, tubli oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 26. March 2011, kl 08.27

Osaleja..............Ranne.......Käsi..........Talje.........Puus.........Rind.......Reis..............Säär

Helikesekene......18cm......27,0cm....104,0cm...113,0cm....109,0cm....66,0cm......40,0cm


Anita13.............16,0cm.....31,0cm.......84,0cm...100,0cm....100,0cm....60,0cm........37,0cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 26. March 2011, kl 08.32

Tere hommikut!

Lõpuks sain ka mõõdutabeli tehtud. Eile oli nii kiire,et ei jõudnud. Vaatasin,et sa osaled ka ühes teises duellis. Siin kaaluabis on ikka väga tublid inimesed,kui lugeda blogisi ja foorumit. See ikka motiveerib väga.

Ilusat nädalavahetust ja ikka miinusthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.37

Hei.
Väga tubli, et mõõdutabel meil ka nüüd olemas.
Ma võin nüüd mõneks hetkeks silmapiirilt kaduda kuna tasuta 3 päeva sai täis. Aga ma intensiivselt tegelen oma litsentsi jätkumise teemal. Tegelikult mu tütrel litsents nobembrini ja ta ei kasuta ja üritame kaaluabiga kontakti saada, et tema õigused minule üle viia. Aga paraku tundub, et kaaluabi.ee eesmärk on raha koguda aga meilidele ja probleemidele ei vastata. Tütar neile juba terve rea kirju saatnud aga nagu mutiauku confused smiley Loodan, et saame korda. Kui ei saa, siis annan endast märku tütre kasutaja nime alt. Ma leian Su üles!

Mina käisin eile sünnipäeval ja täna oli kerge pluss. Nüüd kõvasti vaeva nägema hakkan et Sulle mitte alla jäädasmiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 26. March 2011, kl 13.46

Sa võid ju siis tütre kontolt siin käia,kui nad ei vasta. Minagi täna hommikul plussisconfused smiley
Sulaks juba lumi ära ja hakkaks lõpuks ka tõline kevad siis hakkavad ka minul miinused ilusti tulemahot smiley


Ole tubli siissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 07.38

Hei!
Lõpuks mul asjad laabusid ja olen nüüd ilusasti oma nime all edasi.
Kuidas siis nädalavahetus kaalualandamise võtmes möödus? Ilm just tervisesporti ei soosinud kahjuks. Väljas on jääaeg.
Mina ka kahjuks väljas liikuda rohkem ei tahtnud kui vaid autosse ja poodi ning vastupidi smiling smiley
Võrreldes reedese kaalumisega olen veel plussis aga tööpäevadel pisut lihtsam mul pingutada. Vahepeal käisin ka kolmes trennis smiling smiley
Päikest ja kilode kaotamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.23

Ilusat esmaspäeva!

Nädalavahetus möödus ilma kaalujälgimiseta,olen ikka plussissad smiley Nüüd enne reede hommikut ma kaalule ei lähe,eks siis paistab. Õues ei taha küll olla,tuul on nii vastik. Lapsel hakkas ka nohu ja selle tuulega ma parem õue ei lähe. Kurb kohe,et seda kevadet ei tule. Siis saaks kohe energiat juurde. Sa oled ikka väga tubli,et palju trenni teed. Kindlasti on varsti head tulemust nähahot smiley
Oleme siis tublid ja reedeks ilusti miinusessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.07

Tere hommikust lilleke!
Kuidas läinud on? Patustanud oled? Või oled korralik olnud?
Mina lugesid eile kalorid ilusasti täis, pattu ei teinud, trenni ka ei teinud smiling smiley

Õue vaadates tekib küll tunne et kevadsoojadeni on veel pikk maa minna. Ja eks minu soovkaaluni on veel pikem maa...smiling smiley

Ole tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 30. March 2011, kl 09.04

Hei hopsti!

Käisin ikka kaalul täna,plussis,mis plussis. Söön hetkel liiga palju,aga vist on energia puudus ja väsinud ning uimane koguaeg. Eile juba kell üheksa magasin,hommikuti olen varajane(viie-kuue vahel tõusen). Ma luban,et ma võtan ennast käsile....sain ju kahe kuuga 8kg maha,mis siis nüüd mul häda on.
Tore kuulda,et sina nii tubli oled.

Ilusat päeva ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 09.40

Hei!
Pole hullu kui kerge pluss on. Tead, ega see ilm ajabki täiega masendusse, tahaks ju nii kevadet juba. Kui ilmad soojaks lähevad hakkab ka meil kergemini minema, olen selles veendunud.
Ja kahe kuuga 8kg alla saada on ju väga viis tulemus, järelikult sa suudad küllsmiling smiley
Mina olen ilusasti kaloritest iga päev kinni pidanud ja ka trennis käinud, loodan miinust aga kindel pole et see tuleb kuna veejoomine mul nigel smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 30. March 2011, kl 14.32

Minul nüüd tuju super,päike paistab ja äkki nüüd tuleb kevad lõpukshot smiley Käisin oma tütrekesega kaks tundi jalutamas ja nii super on nüüd olla. Mingi 4km sai käidudsmiling smiley
Äkki hakkavad asjad jälle paremuse poole minema(kaalu suhtes).





Päikest sinulegi kullakesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 31. March 2011, kl 09.25

Heia!
Paanikaosakond!! kaalumiseni jäänud vähem kui 24h ja mul kaal uutes kõrgustes. Pean plaani kaalu väljavahetamise koha pealt ( mis võiks minu kasuks valetada) ihhiii.

Aga homme hommikul esimene tõehetk!

Kuidas Sul läinud?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.34

Hei!
Minuga tehti täna aprillinalja: kaal ja keha koostöös ütlesid tänahommikuseks kaaluks 93,4kg (igakuine tõusulaine tabas mind just nüüd)
Ülejäänud mõõdud olid sellised:

Ranne 18cm
Käsi 27cm
Talje 103cm
Puusad 112cm
Rind 109cm
Reis 66cm
Säär 40cm

Loodetavasti Sul läks paremini.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.28

........Helikesekene(174cm)........................Anita13(172cm)


Algkaal..........93,7kg..........................................80kg
25.03........... 92,6kg(-1,1kg)..............................79,3kg(-0,7kg)
01.04........... 93,4kg(+0,8kg).............................79,5kg(+0,2kg)
08.04
15.04
22.04
29.04
Kokku...........-0,4kg..........................................-0,5kg

Ilusat hommikutsmiling smiley

Pole ju hullu midagi,kokkuvõtteks ikka miinus. Kindlasti järgmine nädal tuleb ilus miinussmiling smiley
Minulgi pluss,aga esmaspäeval oli ikka tunduvalt suurem pluss.

Aga tublid oleme ikkagihot smiley
Ilusat nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Helikesekene ja Anita13 hakkavad koos kilosid kaotamasmiling smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.40

Tubli tüdruk, et tabel ka juba valmis smiling smiley
Kokkuvõttes jah oleme miinuses õnneks. Kindlasti on järgmisel reedel mul miinus (muudmoodi ma ju ei saakski mõelda smiling smiley)

Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.