Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 09.05

Nii täna siis esimene põhjalik kaalumine ja mõõtmine. Juba võin veidi rahul olla- töökas nädalalõpp oma remondiga on juba kaalu langetanud. Aga puusa ümbermõõt on tohutu, J Lo vist sugulane smiling smileynii et keskendun siis kaalulangetamisel eriti puusadele ja kintsudele.
minu mõõdud siis:
Kaal- 71,7 kg
Talje- 74 cm
Puusad- 110 cm
Reie ümberm.-66 cm
Nii et jõudu meile ja K2bi kriba siis ka oma andmed ja ma pean siis silma peal me tabelil. Oh jõudu meile kuhjaga!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 11.40

Ja pikkus ka- 170 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.08

nii, nii.
minul pikkust 169, kaal täna hommikul 66,9
talje 78
puusad 106
reie ümbermõõt 55

Jeppi, edu edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.12

Kusjuures, sama siin, et JLOga vist sugulanesmiling smiley
Aga eile ostsin endale uued püksid, vanad hakkavad juba suureks jäämasmiling smiley
nii tore.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 28. March 2011, kl 19.08

Tere, kas võtate veel uusi ka kampa? Eesmärgiks oleks -8kg ja koos oleks rohkem motivatsiooni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 28. March 2011, kl 21.15

Äge-äge, minu esimene duell smiling smiley

Igatahes, minu mõõdud:

Pikkus - 171cm
Kaal- 74,5 kg
Talje- 79cm
Puusad- 110 cm
Reie ümberm.-64 cm

Minu esimene eesmärk on saada normaalkaalu ehk 70kg. Pikem eesmärk oleks sealt veel 10kg kergemaks ja kõik mis edasi tuleb oleks juba boonus smiling smiley

Mulle see esmaspäevase kaalumise idee meeldib, see aitab nädalavahetusel ennast paremini joonel hoida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.07

Kui võimalik liituksin samuti teiega ... minu kaal täna 77,5..... talje 89 cm (olin teises grupis aga sealne eesmärk - 10 kg täidetud) nüüd prooviksin siis uues kohas - lõppeesmärk normkaal ehk 58 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.07

Minu pikku 156 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 29. March 2011, kl 10.51

Maiake kirjas smiling smileytubli, sul juba langetamine käpas. Aga ma ikka mõtlen veel, et homsest...Kuigi muutused juba on juustu võileiba jätkub peres ka teistele, ma ei söö juustu paari ampsuga ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.03

Nii tore, et rahvast juurde tuleb, koos on ikka kindlam!
Salajaselt, kas sa paned tabeli millalgi siia üles kasmiling smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.23

Nii esmane tabel siis selline:
............Salajaselt............K2bi...........liisa85.......maiake
28.03 kg.........71,7..............66,9...........74,5.........77,5
Talje cm.........74.................78............79..............89
Puusad cm.....110..............106..........110............-
Reie üm.........66.................55............64..............-

Järgmine kaalumine 04.04 ja põhjalik mõõtmine teeme siis 18.04, vahepeal kribame ainul kaalu numbrit. Kes veel soovib liituda, pange kirja, ma lisan tabelisse smiling smiley Kummaline on see, et me võime iga kell siin alla anda, suvaliseid andmeid esitada ja mida kõike muud. Aga südametunnistus ei luba, väsinud sellest et püksid mis meeldivad ei lähe põlvest edasi, pesu peal peegli ees seistes tuleb ainult kurvastus peale jne. Aga juba paar päeva selline hasart sees, et seekord läheb hästi, saan kaalu kontrolli alla ja toitumine läheb tervislikumaks- krõpsupakidest möödumine poes tekitab samad nähud vist nagu alkohoolik möödub pudelist... Nii et rohkesti jõudu meile ja hõikame häid ideid ja toetusi kaalulangetamisel siin teemas vahest smiling smiley Ja kui raske ja tüdimus siis ka siia, hoiame kokku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.42

Ei, me ei anna alla, seekord mitte!
Praegu on minuarust ideaalne aeg, talv veel kestab ja kevade ja suveni on veel piisavalt aega, et oma kaalunumbrile tuul alla teha.

Tibukesed, suveks saledaks!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 29. March 2011, kl 21.07

Mind ka palun kirja panna. Minu mõõdud on järgmised:

Kaal 72,5kg
Reis 60cm
Talje 79cm
Puus 103cm

Mina alustasin siin kaaluabis 12 päeva tagasi ja praeguse seisuga on kadunud 2,5kg. Olin siis muidugi oma 75 kiloga elu "tippvormis" ka ( va rasedusaegne 95kg ) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 29. March 2011, kl 21.19

Marjuta, teretulemast tublide sekka! Salajaselt lisab su kindlasti tabelisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 04.32

............Salajaselt............K2bi...........liisa85.......maiake.......Marjuta
28.03 kg.........71,7..............66,9...........74,5.........77,5.........72,5
Talje cm.........74.................78............79..............89.............79
Puusad cm.....110..............106..........110............-................103
Reie üm.........66.................55............64..............-................60

Nii, Marjuta, sa ka kirjas ja tabel aina kasvab smiling smiley Õigus K2bi, siin on ainul tublid ja meie duell läheb aina suurema hooga edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 30. March 2011, kl 10.10

da-dam-dadaaa..täna vaba päev ja koguaeg tahaks midagi süüa,
aga klaas tomatimahla päästab alati! Ja õnneks mul kapis muud polegi peale mahla, kapsa, brokkoli, rukola, tomati ja porgandi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 30. March 2011, kl 10.37

Kuulge, aga saame siis tuttavaks ka. Mina olen Liisa ja 25. aastane.
Käin tööl ja koolis, töö on selline istuv. Kuna koormus suhteliselt suur ja tööpäevad venivad, siis peale tööd kusagile trenni ei jõua. Nii see ülekaal ka tuli - 4 aastat tõusis ja kokku 20kg. Nüüd ma loodan, et see 20kg kaob natuke kiiremini smiling smiley
Päevane kalorinorm on mul 1300. Sellest kinnipidamine pole üldse probleem, nendel päevadel kui trenni teen, siis söön natsa rohkem. Pigem on asi selles, et õhtusöök jääb mul tihti hiliseks ning siis on kõht hullult tühi ja söön ilmselt rohkem kui õhtusöögiks peaks.
Lihtsaks teeb asja minu jaoks see, et elan praegu üksinda. See tähendab, et keegi kõrval millegagi ei ahvatle ning külmakappi saan ainult endale meelepäraseid asju osta smiling smiley
Hetkel on seitsme nädalaga kaotanud 3kg, mis tegelikult on palju vähem kui ma lootsin. Uurin ja katsetan erinevaid kalorinorme, loodetavasti ikka saan kaalu kuidagi korralikult ja stabiilselt langema ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 10.51

Kui veel võimalik, ühinen siia ka. Kaaluabis alates eilsest ja nüüd, kui bikiinihooaeg käega katsuda, ei ole enam võimalik "homsest" või "esmaspäevast" alustada.

Kaal 81kg
Reis 61cm
Talje 79cm
Puus 105cm

Eesmärgiks vähemalt -10 kilo.

Jõudu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 30. March 2011, kl 18.40

Tore! Teretulemast tublide sekka! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 23.26


........................Salajaselt..... K2bi........ liisa85........ maiake..... Marjuta.... Mannatera
Pikkus ............170 cm........ 169 cm..... 171 cm..... 156 cm.....
Kaal 28.03..... 71,7 kg......... 66,9 kg..... 74,5 kg..... 77,5 kg .....72,5 kg..... 81 kg
Talje............... 74................ 78............. 79............. 89............. 79........... 79
Puusad ..........110.............. 106........... 110................-............ 103......... 105
Reie üm.......... 66............... 55............... 64................-............. 60........... 61
Kaal 04.04
Kaal 11.04
Kaal 18.04
Talje
Puusad
Reie üm.
Kaal 25.04

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 23.51

Nii, see siis meie antud hetkel lõplik tabel. Tere Mannatera tõesti ainult tublide sekka smiling smiley Ma aina täiustan seda tabelit, nii et ta võib veidi veel muutuda tulevikus, andmed seal kindlasti muutuvad aga välimust kohendan ka veel. Nii et järgmine nädal esmaspäev hõikame oma kaalu nr-id ja 18.04 siis lisaks kaalule ootan ka muid mõõte!
Aga tutvustaksin siis ka veidi ennast. Minul vanust 27 ja pisike laps peres. Käin tööl graafikuga, tihti ka öössel. Sellest siis tingitud, et loban siin tublisti peale keskööd smiling smiley Aga kaalule on see istuv ja öine töö viimase põntsu pannud- ma ei mäleta ennast nii suure puusa ja reie üm. kui praegu... Jah selles suhtes on sul Liisa kergem, külmik ei ahvatle kui seal ainult lillkapsas ja porgand paistab smiling smiley Minu sooviks ongi siin lisaks kaalu langetamisele ka veidi harjumusi ümber muuta (tervislikus ruulib), kaloreid rohkem arvestada (see šokolaad ei olnud sugugi lahja mis ma just sõin). Kokkuvõttes- SUVEKS SALEDAKS smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Salajaselt 30.03.2011 23.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 23.52

Jõudu kõigile veel ja lähen näksin midagi, kõht nii tühi...smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Salajaselt 30.03.2011 23.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 31. March 2011, kl 11.12

Tore, et ikka veel mahtusin smiling smiley Mina olen 29 aastane ja 9-kuuse pisipoisiga kodune. Pole oma elus kunagi väga peenike olnud, kaal on kõikunud 70 kg ümber (olen 179 cm pikk). Aga sellise kaalu hoidmiseks ei pidanud väga jälgima, mida sõin.
Rasedusega võtsin juurde ca 30 kilo (lõpus enam kaaluda ei julgenud), millest 20 langes sünnituse ja sellele järgnenud 2 kuuga. Siis muudkui ootasin, et edasi langeks, aga nüüd juba 7 kuud täielik seisak - pole vahet, kas söön väga palju või väga vähe. Nüüd aga suvi juba nii lähedal ja kui seni sai mugavate dressidega läbi ajada, siis ma tean, et seda tunnet ma suvel ei taha, et mitte miski selga ei lähe.
Trenni ega jalutama ei jõua üldse, meil nimelt vana maja renoveerimine käsil ja kõik lapsest vabad hetked veedan pintsli või trelliga ja mitte ei "raatsi" aega liikumise peale kulutada. Loodan, et kevadised aiatööd aitavad seda viga parandada.
Esimesed 2 päeva on küll edukad olnud, kaloreid isegi natuke üle jäänud. Täna poes saiakeseletist möödudes tõmbus küll magu krampi ja sülg hakkas voolama, aga kõndisin kinnisilmi mööda ja polnudki hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 31. March 2011, kl 13.29

Mina olen 27 aastat vana, töötan ja käin koolis. Töö on istuv ja trenni mulle teha ei meeldi, kui siis vahel jooksen või käin ujumas, aga regulaarselt mitte kunagi. Õnneks mul on koer, kellega jalutan palju, hommikuti 20 min, õhtuti tund aega ja vabadel päevadel topelt samapalju.
Minu kaal on juba pikka aega olnud 70 ringis ja samamoodi, nagu mannatera kirjeldas, et võisin süüa üksvahe väga palju ja siis jälle väga vähe, aga mingit muutust ma ei näinud, ja ilmselt seetõttu valisingi variandi et pigem söön siis rohkem, kui kaal eriti ei tõuse ka. Aga siis mõtlesin, et aitab küll, kui kõht on liiga täis söödud, siis on laisk ja vastik olla. Liitusin kaaluabiga märtis alguses, kaalusin siis 71,4, vaatasin et oh, nii lihtsalt kilod kaovad ja tore on. Kunagi ammu oli minu eesmärk 65kg, aga nüüd sinnani veel natuke minna ja tahaks ikka edasi...60 oleks tore. Vaatab, kuidas edasi. Mulle jubedalt meeldib veini juua ja eks sealt saan rohkelt kaloreid aga õnneks magusat ei söö ja kaaluabiga liitudes jätsin oma menüüst välja saia, hapukoore, majoneesi, kartuli, või. Ootan juba esmaspäevast kaalumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.51

Ma vist väga ei oota seda kaalumist smiling smiley
Tunne on, et midagi rõõmustavat oodata ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.55

Sama siin, et rõõmustada ei ole vist midagi, aga ikka ootansmiling smiley
Ma kaalun ennast tegelikult igal hommikul, et kursis olla ja see nädal on suuri kõikumisi olnud.
Aga olgem optimistid, veel on aega ennast käsile võtta, kuid olgem realistid, kohtupäev saabub!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.57

Mina olen 34 aastane ja olen hetkel oma 1a7k lapsega kodune. Minu trenniks on jalutamine ja korra nädalas jõuan ujulasse ka. Edaspidi tahaks nädalasse vähemalt kaks treeningut + ühe ujulakorra mahutada aga siiani pole õnnestunud eye rolling smiley Ratas ka seisab ja kui ilmad ilusamaks lähevad, siis läheb see ka käiku... esimest korda üle kahe aasta.
Minu kehakaal on kõikunud vahemikus 61-75kg, tavaliselt ka kuskil 70kg juures. Eelmisel suvel sain ilma vaeva nägemata kaalul ette numbri 69kg aga sügisel lõpetasin lapse rinnaga toitmise ja +6kg oli paari kuuga juures. Rasedusega võtsin juurde 25kg ja oleks ilmselt veel suuremaks paisunud kui laps oleks õigel ajal sündinud ( sündis 1,5 kuud varem ). Sünnitusmajast tulles olin 83kg.
Kaalunumbrist pean olulisemaks kehalist vormi ja see mul praegu ikka vilets - lösu olen moody smiley Kintsud, tagumik, kõht ja käevarred hakkavad trennis agu saama smiling smiley

Tabelisse võib mulle pikkuseks panna 176cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.41

Tere hommikust! Minul oli eile siis selline "tõehetk", et päeva põhiliseks söögiks valisin kana (kintsuliha, tean, et kaloririkkam kui filee, aga ikkagi lahja) ja toorsalati (tomat, salat, veidi oliive ja ube ja kaste õlist ja balsamicost). Hommikul olin söönud 1 leivaviilu ja banaani ja kui kõik tabelisse sisestasin, olidki päeva kalorid täis - peamiselt siis õli ja kana arvelt. Ilma arvestust pidamata oleksin arvanud, et polegi nagu midagi söönud (st, et sõin väga lahjat asja) ja oleks kindlasti veel õhtul näksinud. Aga õnnestus korralik olla ja kalorinormi piiresse jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.50

Ma ei tea, mis värk on. Ma söön omma kalorid iga päev napilt peaaegu täis ja liikumisi ei sisesta...ja kaal ei langesad smiley pigem natuke on tõusnud. Masendav. täna tuleb lõunaks lahja supp ja õhtuks aurutatud brokkoli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 01. April 2011, kl 17.59

Palju teil kalorinormid on päevas? Minul 1512 kcal. Aktiivsuseks panin kerge treening (1-3x nädalas) ja eesmärgiks -10kg 8 nädalaga. Normi söön enam vähem täis ka ja enamasti ikka päeva lõpuks saan tasakaalu ka. Äkki peaks hoopis aktiivsuseks märkima "üldse mitte", siis jääks normiks 1299kcal. Eks esmaspäeval ole siis näha, kas peab normi vähendama või ei eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.