Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.23

Maiake, tõesti tubli. Räägi palun lähemalt oma langemisloost.

Ise lähen täna õhtul peole, mis tähendab päris palju rummkoolasid ja ma ilmselt ei suuda siis ka söömisest hoiduda. Laupäeval-pühapäeval tegelen siis esmaspäevaks miinuse väljavõlumisega smiling smiley

Hoian teile pöialt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 09. April 2011, kl 17.50

Mul on niisugune tunne, et homme tuleb veepäev teha...moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 11. April 2011, kl 06.40

Minu tänased numbrid on 70,2 (-1,0) spinning smiley sticking its tongue out Pole paha, arvestades, et ma nädalavahetused ikka patustasin ka... tegin perele kohupiimapannkooke ja sõin ise ka paraja portsu ära. Pärast olid niisugused süümepiinad, et läksin ujulasse kaloreid kaotama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 07.18

Tubli Marjuta! Ka minul terve nädal süümekad patustamiste pärast aga hommikune kaal 70,4 smiling smiley Nii et asi ikka edeneb, vaevaliselt aga läheb. Eks oma osa mängib ka see tõbine olek, küll on niru olla... Kuid number 6 pole enam kaugel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 11. April 2011, kl 08.06

tere kaunitarid! minu kaal 65,5 (-0,9)

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.00

Oo, te olete niii tublid. Minu kaal täna hommikul 73,4 (-0,4).
Nädalavahetus oli raudselt nii väikest miinust väärt ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.56

Minu kaal täna oli 79,7 ehk siis -1,3 (eelmine nädal oli ju nulliring). Ja ka läks nädalavahetus käest ära - ei julgenud isegi siia toite üles kirjutada. Aga hea on juba 7-ki kaalunumbri ees näha. Edukat uut nädalat kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 11. April 2011, kl 18.15

maiake vist ajas segamini ja arvas, et kaalumine on reedel... vaatasin, et osad duellitajad kaaluvad reedeti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 12. April 2011, kl 10.20

Mu tänahommikune kaalunumber oli tegelikult oluliselt väiksem, aga loodetavasti saan siis järgmine nädal võidumees olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 12. April 2011, kl 14.16

.......................Salajaselt..... K2bi........ liisa85........ maiake..... Marjuta.... Mannatera
Pikkus ............170 cm........ 169 cm..... 171 cm..... 156 cm......176 cm
Kaal 28.03..... 71,7 kg......... 66,9 kg..... 74,5 kg..... 77,5 kg .....72,5 kg..... 81 kg
Talje............... 74................ 78............. 79............. 89............. 79........... 79
Puusad ..........110.............. 106........... 110................-............ 103......... 105
Reie üm.......... 66............... 55............... 64................-............. 60............ 61
Kaal 04.04.......71,1(-0,6)....66,4(-0,5)...73,8(-0,7)...76,5(-1).....71,2(-1,3)..81(0)
Kaal 11.04.......70,4(-0,7)....65,5(-0,9)...73,4(-0,4)...75,9(-0,6)..70,2(-1)....79,7(-1,3)
Kaal 18.04
Talje
Puusad
Reie üm.
Kaal 25.04
KOKKU:..........-1,3..............-1,4............-1,1.............-1,6............-2,3..........-1,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 12. April 2011, kl 14.22

Vabandust neiud et tabel hilines, terve keha nagu läbi pekstud sellest külmetusest...Selle nädala liider ja suured aplausid lähevad Mannaterale, tubli smiling smiley Aga Marjuta on tihedalt kannul ja ka väga tubli teist nädalat järjest! Aga rõõmustav on see et me kõik suutsime miinust hoida, jätkame samas vaimus! Nüüd on kohe ka 18 kuupäev, siis ootan juba muid mõõte ka. Ise seda ei oota eriti, talje on vähem aga kintsud ikka sama võimsad...Kuid eks näe, praegu nimme ei mõõda, tuleb üllatus või mitte. Liisa85, mul sama mõte, tahaks ka korra võidumees siin olla, küll siis 18 selgub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 13. April 2011, kl 22.58

Marjuta!

Ma ei ajanud segamini - andsin näidu lihtsalt varem - reedel - kuna teadsin, et esmaspäeval ei saa anda.... Aga garderoob on tõesti KÕIK välja vahetatud - tänasest siis esimest päeva jalas ka teksased nr 38 (võrdluseks: eelmise suve teksad olid nr 48) ...

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 13. April 2011, kl 23.04

Marjuta!

Küsisid ka millal alustasin "langemist" - start oli 10. oktoobril ...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.39

Maiake, super.
Mis su eesmärk on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.05

Maiake, lugesin su blogi siin, sa oled ikka suppernaine ju!!!
Tõeline eeskuju! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.36

Käisin eile sõpradega väljas. Jõin kaks suurt siidrit ja ühe rummikoola. Sõbrad ei suutnud ära imestada, miks ma nendega taksoga minemise asemel hoopis öösel pooletunnise jalutuskäigu ette võtsin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.51

..mina luban endale täna mõned klaasid veini. Juba sisestasin oletatava koguse päevikusse ära.... nüüd mul on lõuna ja õhtusöögiks järel päris vähe kaloreid....nuputan, kuidas välja tulen, lõunaks supp ja õhtuks mõned toored brokkoli jupid?smiling smiley jammi jammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.11

Tsauki! Imelist pühapäeva teile. Kirjutan siia juba oma mõõdud ära, hommikul ei viitsi enam mõõta smiling smiley
Talje - 71
Puusad - 107
Reis - 62

Kuidas teil nädalavahetus möödunud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 18. April 2011, kl 06.23

hello!

kaal: 65,1
talje: 72
puusad:102
reis:54

Olin terve nädal tubli ja ausaltöeldes ootasin suuremat miinust, aga pole hullu midagi, tasa ja targu.
Nädalavahetus oli super. eile oli ikka mega ilm. kaks tundi rannas jalutamas+õhtul jooksmas.
juba ootan järgmist nädalavahetust, reede vaba, niiet tuleb hea lühike nädalsmiling smiley

päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 18. April 2011, kl 07.51

Hommikust,

minu mõõdud on järgmised:

kaal: 70,2 ( ehk siis muutus sellel nädalal 0 )
talje: 77
puus: 101
reis: 60

Loodetavasti on teised tublimad olnud, mina sellel nädalal eriti tubli ei olnud ja olen isegi rõõmus, et plussi ei tulnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.27

Kuigi kaalunumber näitas laupäeval korra lausa 72,1, siis nädalavahetuse juures mu kehale midagi siiski ei meeldinud ning tänahommikune number 72,6. Langust siis nädalaga -800g.

Järgmise esmaspäeva ees on mul suur hirm. Pikad pühad koos meeletu perekondliku söömisorgiaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.36

Minu tänahommikune kaaluleastumine oli küll rõõmus - kaal 78,5 smiling smiley
Eile näitas küll veel suuremat numbrit ja juba mõtlesingi, et päevad nii korralikud olnud ja kaal mitte ei taha mulle vastu tulla smiling smiley
Mõõdud ka:
talje 80 (jõusin paar tassi kohvi enne mõõtmist juua)
puusad 101
reis 58

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 18. April 2011, kl 12.54

kaal 75,2 (-0,7). Talje 83

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 20.15

Hommiku kaal siis 70,2 ehk miinust 0,2 kilo. Vähe ja ei tulnud see 6 ära aga nädal ka töine ja valmistoidul, ime et plussi ei läinud...Muud mõõdud ka:talje 74cm, puusad 108 cm ja reis 64 cm. kummaline, arvasin et talje vähem sest tõesti kergem tunne kuidagi. Kuid puusad ja reis-vähenegu või millimeeter, peaasi et väheneb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 18. April 2011, kl 20.40

Salajaselt, sul tuleb raudselt järgmisel nädalal see kuus ka ära. Oi, kuidas mina ka seda imenumbrit ootan, liiga kaua pole kohtunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.55

Mis teete, kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.56

Kas Salajaselt meile uue tabeli ka teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 20. April 2011, kl 16.26

ootan ka uut tabelit smiling smiley
Meeleolud (loe: isud) käivad väga üles-alla. Üheltpoolt innustavad kaotatud kilod ja unistus saledast suvest korralik olema, aga magusaisu hakkab üha enam võimust võtma (suu hakkas vett jooksma isegi siis, kui Postimehest lugesin, et Kalev müüdi kellelegi smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 20. April 2011, kl 17.21

smiling smiley päris karm siis. Mul õnneks magusaisu ei ole, aga igasuguste soolaste hõrgutiste järgi on pidevalt isu. Aga olen ikka korralik, sest just juba kaotatud kilosid küll enam tagasi ei taha, sest ikka päris palju on vaeva nähtud. Olen nüüd paar õhtut püüdnud ka mitte peale kuut süüa..alguses tundus suht võimatu, aga nüüd juba enamvähem harjunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.50

Kusjuures minu jaoks on ka suurim ulme see, et suudangi õhtul söömata olla. Varem kippus peamine toidukord just õhtul olema, mees ka tavaliselt tuleb suht hilja ja siis sõime. Nüüd näed, kui kalorid hakkavad täis tiksuma, kaob söögiisu ka ära smiling smiley
Mõnus on õhtul ülejäänud kalorite arvelt midagi pisikest ja head lubada - nt õun või poolm pulgajäätist.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.