Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 11.18

Tere, kallid kasutajad,


Kuna minu senine duell, on nii nukraks ja vaikseks jäänud... Siis kas keegi hea inimene võtaks mu oma duelli... Ma ei taha olla egoistlik ja käia end ise pakkumas, et siis keegi haletsusest mu oma rüppe haaraks grinning smiley Mul on eesmärgid paigas ja kaal on ainult langenud... Aga sooviksin ka uude duelli astuda, et see mulle lisa energiat/emotsiooni annaks... Koos on ikka kergem, kui peaaegu üksi...
Sest kõik mis me teeme, teeme me endale...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: liisa85
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.11

Ooo Londiste, ma küll tuleks sinuga kampa.
Vaatan, et alustasime samal ajal ja samas kaalus, kuid nüüd sa oled muidugi eest spurtinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.28

Mina,küll,olen juba ühes duellis,kuid ,kui soovid siis võin ka kampa lüüaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 14.46

Ka mina liituks Sinuga hea meelegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. April 2011, kl 15.10

Ma olen ka yhes duellis, aga tuleks heameelega veel yhte!smiling smiley Sinuga, Londiste, v6ib luurele minna, ma tean!smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 15.43

Ohoo tibukesed,

see on küll armas uudis, et minuga on päris paljud võitluskaaslased nõus ühinema smiling smiley

Kas kellegil on soov näiteks ilusat tabelit pidada? Ma ei ole just selliste asjandusetega sina peal...

Ka ma ise jään teise duelli edasi, sest seal ka juba inimesed kalliks saanud, aga lihtslat liiga vaikne seal... Vb ootame veel kellegi ära, et kui rohkem inimesi siis ka suurem vadistamine ning suurem püsivus...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 14. April 2011, kl 17.14

Ma ka mitteeye rolling smiley
kuid kambaline võin ikkagi ollawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 14. April 2011, kl 18.27

Mina ka lööksin hea meelega kampa. Ma ka ühes duelli hingekirjas, aga seal ka kuidagi väga vaikne. Ma võin ka tabeli pidamisega toetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 18.38

Lahe...

Kuna kõik juba reegleid teavad siis soovin kõigile edu ja ilusat sula kaalus grinning smiley

Reedeti paneme kirja oma kaalu ja toetame ning motiveerime üksteist... Mul praegu juba vähem alla võtta, kui ma juba võtnud olen...
Tunne on tugev ja meel rõõmus, et te mulle vastu tulite...

Aitäh teile.


Homme paneme siis hommikuse kaalu kirja, et meie kamraad Karmee saaks ilusa tabeli koostada ja meie kaalud kirja panna juba uude teemasse.... Mis pealkirjaks peale selle nimede joru? Et parem leida oleks, võiks nende nimede ette veel mingi sõna panna... Aga millise?

Ja, kui kellelgi on veel soov liituda siis avaldage julgelt soovi...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 14.04.2011 18.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. April 2011, kl 19.09

Jaaa, homme hommikul siis!
Ma pakun m6ned nimevariandid:
Kevadine kaalusula, Saledad suvetydrukud, Energiaga ideaalvormi! Kiired Kilokaotajad
grinning smileygrinning smileygrinning smiley
et ega siis ei pea ju t6siselt asja v6ma, eksole, peaasi, et oma teema kiirelt yles leiame, onju!
Kas paneme mingeid muid numbreid ka, v6i ainult kaalu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 19.16

Kõik nimed on väga positiivsed ja mõnusad... Tubli oled Aretha thumbs up Aga meie seas on vist ka inimesi, kes ei ole veel duellis ja peame oma nimed ka vist selle järgi lisama, et vb leiavad need kasutajad end kiidutabelist smiling smiley

Mina end mõõtnud ei ole, aga riided on küll kõik suuremaks jäänud... Nüüd juba võtan kasutusele neid, mis veel paar kuud tagasi selgagi ei läinud grinning smiley

Kui tahate, võime/võite mõõta ka... Aga mulle tundub, et mul igal korral erineva tugevusega see lint ümber keha grinning smiley Ja seega ei usalda seda...

Juba see, et ma juba uues duellis osalen andis palju energiat juurde... Lahe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: liisa85
Kuupäev: 14. April 2011, kl 20.04

Mina ei kipu kiidutabelisse, nii et mul suht ükskõik, misse nimi on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 14. April 2011, kl 20.26

Ega siin ei peagi väga mingit nime välja mõtlema. Saab teemat jälgida juhtlehekülje alt. Kiire ja mugav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 20.45

tere,liituks kah teiega!minu duel on 3 kuuga taitsa vaikseks jaabud..yksi on igav alandada kaalu...eks ma 3 kolme kuuga kaotasin nacca yle 10 kilo
homme siis kaalume,pakkuks korra kuus m66ta ennast
Duelli nimed on vaga ok!ei pea siis hunnik inimesi kirjutada,ja pakkuks paar smaili kah..siis kergem leida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.07

PalmiAlla, muidugi võtame su oma rüppe, koos on kergem langetada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. April 2011, kl 04.29

Hommikust,ja päikest teilewinking smileywinking smiley

Minu kaal on 85,7

olge tublid,mina nüüd töösmiling bouncing smileysse

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.10

Hommikust! Minul ka kiidutabelist yksk6ik, ma ei taha ega saagi nädalas rohkem kui paarsada grammi kaotada.
Aga minu tänahommikune kaal on 60,2.
Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.27

Paramararaa...

Hommikul kaalusin kohe mitu korda, sest ei uskunud tulemust... vahetasin isegi kaalul patareisid... Aga tulemus jäi ikka samaks... 66.3kg e. mul on kadunud eelmise reedega võrreldes jälle -1kg... Hämmastav...

Kuna mul oli see juba 9-s miinuse nädal järjest siis aina rohkem kardan seda aega, kui tuleb + nädal või jääb kaal seisma... Kuna juba on -10 ja natuke peale läinud siis millalgi peab ju see piir ka ette tulema, et kus enam lihtsalt ei lähe...
Kas teil ei ole sellist hirmu?

PS! Täna lasen konkreetselt rihma lõdvaks ja lähen õhtul välja tipsutama... Pole vist üle kahe kuu juba alokoholi joonud, sest ei olnud isu... Täna siis sõbra Sünnipäevale minek ja võtan südame rahuga kõik ette grinning smiley Ei tea mis saab küll minu kaalust ja asjadest aga ma pole ju veel libastunud, 1x ikka võib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.23

Mul täna täpselt samad plaanid, Londiste! Ma polegi peaaegu et alkoholi tarbinud siin KA-s oldud aja jooksul, aga elu tahab ikka ka elamist! Me oleme tublid ja väärime yht korralikku pidu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.23

Minul täna kaalunumbriks 71,8. Mul oli see nädal plussnädal. Aga mul viimasel ajal kujunenud välja, et üks nädal väga hea, teine aga läheb metsa. Eks ootan algavalt nädalalt palju.

Kui kõik on oma andmed siia riputanud, siis tabeli panen ma juba uude teemasse. Muidugi ootan vastukaja tabeli kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.27

Minu lemmik nimedest on "Saledad suvetüdrukud"... Rõõmus, krutskiga ja meeldiv grinning smiley

Tabel võiks olla ilus ja konkreetne...

Karmee, kas sa saaksid vaadata minu teist duelli... Sellises stiilis tabel oleks supper...
Ja sul käib siis see pluss ja miinus käsikäes... Peaasi, et ikkagi langemise poole kaldus ikkagi smiling smiley

Ja elada tuleb tõesti osata, eriti, kui oled veel nii tubli olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: liisa85
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.49

Minu kaal täna 72,6kg. Ja peole täna minagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.31

Sooviks ka teiega kampa lüüa. Üksinda raske alla võtta. Proovin küll toituda normaalselt, aga kaalu tuleb viimasel ajal just juurdesad smiley Kohe õnnetu sellepärast.
Minu kaal siis 70,5 kg.

Kas te olete muidu hommikusöögi sööjad ka. Tean et see päeva kohustuslik osa, aga vat pole hommikuti isu, äkki sellepärast ka mu kaalunumber järjepidevalt viimasel ajal kasvab..

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. April 2011, kl 13.01

Mina ka hommikuti ei söö ja õhtu peale 6 ka mitte
Nii ongi,siis raskusi oma kcal.täis süüa,kuid nüüd otsustasin,et võtan tööle midagi kaasa
Täna võtsin,näiteks kaasa ühe õuna ja activia ja hea oli,et võtsin ,sest jõudsin alles 13.30
Ja nüüd siis hakkan lõunat sööma,nii on siis minu lõuna tugevam ,kui õhtu
ja üldse avastasin,et mitte hirmsasti pookida,siis söön rammusamaid asju,mis kcal annavad

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 15. April 2011, kl 13.21

Minu kaal 61,8 kgsmiling smiley Mis teha kui lollus lööb sajaga pähesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. April 2011, kl 14.20

Palun,palun mina ka minu duellitajad suhtlevad kord nädalas,näidates vaid kaalu nr.Mina aga soovin väga suhelda.Palun kaaluge minu pardale võtmist ka,igaks juhuks on minu kaal 81,7.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: doucier
Kuupäev: 15. April 2011, kl 17.20

Tere, ma siin täiesti uus. Kas Londiste ja teised võtavad mind ka oma duelli? Hm, kui ma selle duellipidamise koha yles leian muidugi ;-) Plaanisin just hankida Kaia raamatu selle kohta, kuidas vabaneda 12 nädalaga lisakilodest, aga nyyd sattusin kaaluabi lehele... Heade soovidega, douc

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 15. April 2011, kl 18.15

Kaisa, Karuke ja Dousier, tore, et meiega ühinesite .... ja võtame teid rõõmuga vastu smiling smiley

Mina olen ka hommikul sööja, see tavaliselt minu suurim söök... Sest isu on mul hea, kohe väga hea grinning smiley

Eks siis varsti teeb Karmee tabeli ja siis oleme duellis smiling smiley

Ilusat ja pidustuste rohket reedet teile smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 15.04.2011 18.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.54

PalmiAlla ja doucier algkaalud on veel puudu.
Kas tabelisse lisada ka soovkaalu lahter? Kui jah, siis ootan kõigi soovkaalusid.

Aga mul algas nädal juba halvasti. Tänase õhtu rikkusid magusad kõrsikud äraangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.56

Minu soovkaal on 56 kgsmiling smiley Hiljem 54 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.