Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: doucier
Kuupäev: 15. April 2011, kl 21.52

Aitäh, minu algkaal on 70 ja soovkaal 62, kas aja peaks ka ytlema - 17 mai (laps saab siis aastaseks ja tahaks väga lapsega saadud lisakilod selleks ajaks maha saada (aga see vist on liiga kiire, nii et misiganes aeg duelli jaoks sobib ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 15. April 2011, kl 22.03

Kui siin mingi aeg paika panna, siis minu arvates kõige sobilikum oleks 17. juuni. See teeb täpselt 9 nädalat duellitamist. Nii, et jaanideks või siis suviseks pööripäevaks oma unistuste kaal või siis vaheesmärk saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. April 2011, kl 01.51

jah teeme eesmärgiks 17 juuni! Minu eesmärk 59 kg, hiljem ehk 56 kg...aga seda ma juuniks ei saavuta ilmselt. Minu tänane algus muidugi ka ysna kahtlane, ma pole jaanuarist saadik kordagi nii hullult libastunud kui tänase peomaratoniga...aga mis halvasti, see uuesti!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 05.21

Tere vara hom!Olen alati kuke eest varajene,ma nii õnnelik et minu ka võtsitehot smileyPäris elus ma veel neid trike teha ei suuda.Kogu oma tadliku elu olen kaalunud 55-58 aga praegu mõtlen et oleks super kui saaks 65kgthumbs up2aastat tagasi pandi ravi peale ja kahe kuuga teenisin +25 kgthumbs downsellega kaasnes masekas ja peitu pugemine.Nüüd leidsin teid ja oi laa elu muutus rõõmsamaks et ma pole õksi oma murega ja tekkis õla tunne.OLEN ÕNNELIK!!!smiling bouncing smileyTrenni tegija olen ma küll kehva aga väga suur aed ja ratas ehk kompenseerib selle tühimiku?Olete nii armsad ja tublid ja mina tahan ka hakata tubliks.No nüüd vist pingutasin kirjutamisega üle,SORRY!!!!Ilusat päeva algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 05.23

(jessas kui palju vigu tuli sissemoody smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 05.37

karuke sa ei ole selles mures üksi,smileys with beer
Minul samuti ravimite mõjul tõusis tohutu keha kaal,kui ma poleks sellele lehele satunud,oleksin ma siiani selline,ehk veel juurdegi võtnud,kuid nuud olen 1,5 kuuga pisut kergem.
Minagi sporti ei tee oma kontide pärast,kuid loodan kui kaal alaneb,muutub ka minu enesetunne ja kes teab äkii võtan nii mõnegi matka veel käsile,nii nagu vanastieye rolling smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 05.59

ja,mis vigadesse puutub,siis minul on neid ka ja nüüd kus pikalt soomes olen elanud läheb mul pidevalt segi,see kirja panemis värkeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 06.33

no memmeke sa ei märka ka magada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 07.00

winking smileyNii ta on,nädala sees tõusen kell 5,et tööle minna ja vabal päeval,siis ärkan kellata ikkagi kell viissmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 07.06

sama siin ,kuigi tööl ei käi võiks ju olla aga ei.Teine kord kole piinlik alati esimene pletsis ollamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. April 2011, kl 07.55

Karukesel soovitaks küll praegu soovkaalu üle vaadata, sest selle saavutamine 17. juuniks on ebareaalne ja ebatervislik. Ikka väikesed sammudsmiling smiley Püstita endale mingisugune vaheesmärk...seda vaja natuke vähem ootamaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.12

oh, vabandust ma mõtsin siin oma lõpp tulemust.Juuniks võiks siis ehk 72 olla,see oleks ehk enam vähem kuna tegelikult tahan targalt alla võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.18

See juba sobib. Eks minagi siin vahepeal paastusin, aga tegin vist pigem sellega endale liiga. Ja loomulikult peale paastu sõin nii edasi nagu enne paastu, nii et kõik kaotatud tuli tagasi rõõmsasti. Tasa ja targu tegutseda pigem, et kaalukaotus oleks ikka püsiv.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.27

jah, olid ajad kui üritasin dieeditada aga oh seda rumalust,tahtejõudu on küll aga seda rumalust ei soovita enam kellelegi sest kõik lõpuks tuleb tagasi ja sõpradega,minu tohutu võit oli selle saidi leidmine(üksi on ikka jube olla selles seisus)

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aivi
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.11

Tere sooviks ka teiega ühineda,kui veel võimalik.Kaal 75,400.soovkaal oleks 64.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.24

Hommikust,

Mina suutsin pidada piiri sellise koguse alkoholiga, kui ma õhtul plaani paika panin...
Kuskil 250g rummi nimelt... Kõik joogid sain Cola-Lightiga juua, aga öösel viimane jook klubis läks tavalise colaga... Kuna muud polnud selles kohas saada (kahjuks)... Ja mõned suupisted haarasin ka laualt... Kui ma nüüd aus olen siis eile läksin omadega + 300 või + 400 üle vist (ehk tuli 1800 kalorine päev).. Polegi nagu hull kogus... Kartsin palju-palju hullemat grinning smiley

Seega, mina olen rajal tagasi, ega eile õhtut ei saa rajalt välja astumiseks nimetadagi... eriti vist ...

Kuna te siin räägite, kuidas te kaalu juurde võtsite, siis minul tuli see suitsetamise maha jätmiega... Aga vähemalt on mul nüüd siht olemas, et nüüd oskan end jälgida...

Sooviksin oma kaaluks 61kg... Aga, kui sinna jõuan siis vb veel natukene... Aga tabelisse märgi Karmee 61kg ... Sest, ma olen juba päris suure portsu kaotanud kaalu, siis kardan igal korral, et vb enam ei lähe... Ja hoian oma reaalsed soovid mõistlikud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.50

tüdrukud!küsin kas tõesti 40 min tolmuimejaga tööd on -217kcal,sel juhul pikendan naudingut ja teen 80min.kui see tõepoolest nii efekt on.Mina kugistasin eile 3300kcal,seda juhtub mul 1,5 aasta jooksul korra ja põhjust ei leia kunagi,tuleb hoog peale ja kõik.Muidu ei saa oma 1250 kuidagi täis,vähe sellepärast et talvel liigun hirm vähe,nüüd aga hakkab aia üles löömise aeg.Oi,oi mis see talv mu puude ja põõsaste ja okkalistega teinud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.52

!7 juniks peaks olema kuskil 8-9 nädalat,Karmee winking smileyole kena ja pane siis mulle 80 kg.soovi kaaluks
keskmiselt mul on langenud 0,5-0,6 kg,siis see oleks reaalneeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.57

Karuke, eks iga liigutus kulutab kaloreid, aga targem on neid kaloreid mitte tagasi süüa.

Väike pilk ka tabelile. Kuna tabel veel poolik, siis uut teemat veel ei alusta.





PalmiAlla pole endast veel märku andnud. Aivi, kardan, et meil tabelisse ei mahu rohkem osalejaid. Aga kui PalmiAlla endast homme õhtuks märku ei anna, siis panen sind tema asemele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.01

Ohoo, mis ilus tabel... Minu õnnitlused Karmee sulle smiling smiley

Puhas rõõm on kohe vaadata...

Aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.04

Tänud. Eile sai korralikult vaeva nähtud. Päris korralikult sai otsitud, et saaks exceli tabeli siia. Kaua tehtud, kaunikene. Ma ise ka rahulthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.12

Tubli tüdruk,tõesti ilus ja silmale kaunis vaadata,kilod peaksid ise enesest kohe kukkumaspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: liisa85
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.29

Vauu, see on tõesti ilus tabel. Mulle võib soovkaaluks panna sinna ilusa ümmarguse 65 (täiesti äge on see, et see ei tundu enam üldse ebareaalne smiling smiley).

Mina olen oma ülekilod, mida on umb 20, kõik laiskuse ja istuva töö tõttu kogunud. Kuna aga mees armastas mind täpselt sellisena ja otseselt millegi üle kurta ei olnud, siis ei suutnud õigel ajal pidurit panna. Kui nüüd talvel elukaaslasest lahku läksin ja kaalult 77 vastu vaatas, siis käis õnneks klikk peas ära ja nüüd juba kaks kuud langetan. Siiamaani siis kadu natuke rohkem kui 5kg.

Olen loomult nõrk, mis tähendab, et ainult üksi olles suudangi langetada. Kui ikka kaasa burksi ostaks, siis ma esimesel korral ilmselt suudaksin ei öelda, aga hiljem mitte. Praegu aga ei osta endale üldse koju selliseid asju, mis kuidagi valesti ahvatleda võiksid. Praegugi külmkapis vaid pott püreesupiga ja kapil pakk mandleid smiling smiley

Ma olen lisaks tööle ja koolile suutnud endale veel igasuguseid ühiskondlikke kohustusi tekitada, nii et koju jõuan tihti alles 9 õhtul ja siis enam välja kepikõnnile minna ei julge. Kodus mul ka ühtegi riistapuud kahjuks ei ole. Vahel teen kõhulihaseid ja nädalavahetusel jõuan korra ka kõndima, aga sellega mu liikumine piirdubki.

Eile õhtul võtsin väga vabalt. Sõin viinatarretisi ja jõin päris mitu rummkoolat. Ilmselt suutsin selle kõik tantsupõrandale jätta, sest kaal eilsega võrreldes -200g. Mõtlesin täna mahlapäeva teha, et eilsed mürgid kehast välja saada, aga vaatab veel, kuidas see kujuneb smiling smiley

Ilusat nädalavahetust teile. Hoian pöialt, et kõik raamidesse jääks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 13.56

Tabel just kui parimates Pariisi majades,müts maha.Loodan et Liisake su lahkumineku valu on natukene jargi andnud ja saad püsti päi edasi tulevikku minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. April 2011, kl 14.17

Seda on kiidetud juba siin, aga minagi ei suuda jätta tabelist vaimustumata! Suur-suur-suur tänu vaeva eest! seda lihtsalt ei olegi v6imalik paremini teha!
Mina v6tsin eile ka täiesti vabalt ja j6in end sydamerahuga täis ja yletasin oma kalorinormi - aga kuna ma olen enamvähem selle aastanumbri sees kogu aeg piiri pidanud, siis ma ei muretse. Pealegi ma 6nneks ei söönud eriti palju - peamiselt pähkleid, k6rvitsaseemneid ja kuivatatud puuvilju. Kogu see yletatud kalorihulk tuli muidugi veini ja siidri arvelt.
Liisa - oled väga tubli, et end ilusti kätte v6tsid! Sinu vaev saab kindlasti tasutud ja leiad endale uue inimese k6rvale! Meestega koos on t6esti raske kaalu alandada, tean omast käest. Ma ole nyydseks yle 10 aasta abielus ja kui kohtusime oma mehega, olin 18 ja kaalusin 78 kg. Minu mehe arvates olin ideaalse kehaga grinning smiley Aga nyyd olen aastakese välismaal töötanud ja yksi on palju lihtsam toitumist planeerida, kapp pole ahvatlustest pungil ja koguseid ka kergem arvestada. Kui kodus käin , siis ta vahel ikka mainib, et ma olevat kondisev6itu, aga mingu seenele, ma tahan enda jaoks ilus olla! Ma kyll kolin kuu aja pärast jälle l6plikult koju ja siis hakkab see eriti raske osa - selle meestekarja sees, kellele ma muudkui syya pean vaaritama - saledaks jääda on yliraske - aga ma olen tahtmist täis see ära 6ppida!
Ja mis trenni puutub - olen eluaeg väga k6va trennitaja olnud, aga nyyd pole aega - ja hoopis lihtsam on kaalu langetada. Minul m6juvad igasugu trennid nii, et tekib jube nälg, nii et ma teadlikult ei sunni end takka, kui nagunii kiire on. Suvel kisub kyll väga metsa jooksma, aga praegu v6tan rahulikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 14.33

Arethal jumala õigus,kui mees 2 nädalat ära siis elu söögi koha pealt nagu lilleaias kui kodus hakkab üks praadimine ja keetmine,no napsad siit ja sealt aga kogused ju päevaks tihti tehtud nii võtadki aeg ajalt lisa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 15.07

koristamis käigus ,avastasin õudusega,et minu jõulukaktus hakkab otsad andma:
lõin kohe potti paberile kummuli ja oh õudus suures potis ainult üks juurikas korralik
angry smileylõikasin korralik pealsed ära ja selle juurika pesin puhtaks,panin lillavee lahusesse
tuleb poest uut mulda vaatama minna,ehk veel õnnestub midagi päästa suure potti kohtaangry smileyüks minu hobidest on lilled ja ma võin tõesti nendega unustamiseni jännataspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.27

Oi ma armastan ka lilli....

Orhideesid on mul 3 ja põhiliselt on mul kodus palmid.... Neid hea ja lihtne hooldada, ei vaja palju vett, ning on väga ilusad... Kodus peab olema lilli ja puid, et oleks ilus ja hubane...

Peale eilset pidu on mul täna nii lödi olemine... Ei viisti midagi teha... Hetkel olen diivanil pikali ja vaatan Hercule Poirot... Väga mrrldiv õhtu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.31

Uh, minu suhted lilledega on nigelad. Nad ei suuda minuga koos eladasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. April 2011, kl 18.40

Ma armastan lilli,toas on orhideed,3palmi ja hästi palju kõike muud ronivat ja vooklevat,6kaktust kah veel.kolisime maale 5aastat tagasi nüüd jandan ja eksimus,katsetus meetodit kasutades iluaiaga.Ma olen lödi eilsest õgarlusest.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.