Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 05.30

Tere udust vara hommikust!Jube paks udu meil lääne-virumaal,lubas 15graadi,ei tea kas tuleb ka saaks aia teise poole lumest puhtaks.Siis ootan tütrekest koju käima(peaks midagi head küpsetama)ise ei kavatse enam ämbrisse astuda,siiamaani põen oma õgarlust ja vat ei julge kaaluda et teada saada kui suure põntsu panin.Akna taga linnukesed nii säutsuvad(ilus),teilegi ilusat kevadist päeva algust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. April 2011, kl 06.34

Hommikustwinking smiley,päikest teile
Eile läks õhtu pikale ja ületasin kcal normi 310kcal-ga
Iga nädala vahetus mingi üle söömine,nädala sees seda küll ei juhtu.
Päev tuleb siin päikse paisteline,plaanin täna välja kondama minna ,fotokas kaasa ja kevadet püüdmaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 06.44

täna kõnnid selle 310 nagu niuhti ära.Meil ilmselt täna päikest loota pole,nii vähemalt ilma teade teab rääkida aga lubas sooja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.00

Olen õppinud selle kuuga hommikuti sööma,nüüd see mu lemmik toidu kord ja ka kcal kõige suurem sest kõht jube tühi kuna õhtul enam kõht tühi pole ja ei söö enam nagu vanasti.Uskumatu et niisugused väikesed põhitõed varem selgeks ei saanud!Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.11

Karmee, kuidas Sa nii ilusa tabeli siia said? Ma küll ise pole üritanud, aga meie duellis seal tabelipidaja väidab, et ei saa smiling smiley tekkis huvi, et kuidas see asi käib siis. Tänud ette!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.44

Bubbles, kui midagi väga tahad siis saad ikka... Sest meie teises duellis Piia sai ka väga ilusa tabeliga hakkama... Mul on tabeli pidajatega vedanud smiling smiley

Aga meil on ka täna plaanis minna vanalinna jalutama... Päike ju nii ilusalt teavas ja õhk soe-soe... Issake, kuidas ma juba suve ootan...

Minul kaal sama, mis reedel, ei edasi-ega tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.58

Nojah, just grinning smiley mõned andekad saavad. Aga olen siin igasuguseid näinud. Väidevatalt excelist kopeerida ei saa confused smiley
Minul on kaal tagasi seal, kus oli kolmap-neljap. Ehk siis 300g vähem kui reedel. Kuigi lubasin endale eile eriti rammusa koorejäätise. Loodan nüüd siis homme 6 ära näha smiling smiley

Ilm on tõesti super. Kahjuks ei ole mul täna väga palju jalutamiseks mahti. Kohe-varsti hakkab korteri koristamine, siis trenni ja siis koju süüa tegema ja nats tööd vaja teha ja õhtul veel lubatud välja minna. Aga vähemalt tuleb aktiivne päev ja küllap pontuga korraks teen ikka pargitiiru ära. Tunnike tagasi oli juba täitsa mõnus õues.
Tõesti... suve ei jõua küll ära oodata.
Ma nüüd omavoliliselt käin siin teie teemas kirjutamas. Loodetavasti keegi ei pahanda grinning smiley
A tahtsin veel seda küsida, et olid reedel väljas käinud, nagu lugesin. Said siis palju komplimente ja kuidas tunne oli? Klubis ja nii? Enesekindlust ilmselt 100% rohkem? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 09.09

Oi Bubbles- komplimente lendas meeletult... Mu poiss juba vaatas, et ta sõbrad löövad mu temalt juba üle grinning smiley Nali-naljaks, aga Nii hea tunne oli... No ma isegi peeglist vaatasin, et täitsa kobe tükk... Aga see, mis tegelikult sai... Ma juba punastasin natuke...

Ja, kus see andis alles energiat juurde...

PS! Bubbles on sellepärast julge kirjutaja siia, sest me oleme temaga ka teised duellis koos... Ja vb sellepärast hoiab mul ka siin silma peal... Nagu mina tema tegemistel tema uues duellis grinning smiley Andisn teile lihtsalt teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 17. April 2011, kl 09.30

Bubbles, ega see nii lihtne olnudki tabelit siia saada. Enne vaja tabel excelis valmis meisterdada, siis Painti copyda. Salvestada jpeg formaadis. Siis see pilt netti üles riputada. Siis see pildi aadress img (nupureal 10. nupp) vahel siia panna.
Loodan, et kõik arusaadavspinning smiley sticking its tongue out. Kui korra juba läbi teinud, siis juba lihtne.

Tahaks ka juba komplimente kuulda...aga ei midagi. Eks siis vara veel. Tegelikult ma eelmine aasta olin juba selles kaalus, mis ma praegu, aga omast rumalusest hakkasin valimatult sööma. Eks rinnalaps nõuab ka oma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. April 2011, kl 09.36

Super, tänud! smiling smiley

Jah, eks komplimentidega läheb veel tiba aega. Ma eelmine aasta võtsin 6kg alla, 72 pealt 66 peale. Enda meelest üsna suur langus, a ikka keegi ei märganud grinning smiley nii et ma ei tea. Eks muidugi teed enda pärast asja, aga komplimendid motiveerivad ikka ka väga palju!

Käin jah Londistel silma peal hoidmas grinning smiley mu uus duell ei ole ka käima läinud üldse, nii et nüüd otsin siin suhtlusmomenti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. April 2011, kl 10.06

Hihii, Bubbles, ma olen 8 kg kaotanud jaanuarist ja ikka keegi ei märka - ma siis ise uhkustan k6igi ees ja kysin, et kas näen ikka parem välja grinning smiley Õde kyll kiitis mind, aga sõbrannad eriti ei näe..ja meestel vist kaalust ykskõik!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 17.04.2011 10.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. April 2011, kl 10.07

Ehhewinking smileyLondiste on kõvasti maha ka võtnud ja sellest ka soojad sõnadthumbs up
kui meil ka kunagi õnnestub nii palju kaotada,siis saame ka tunnustustspinning smiley sticking its tongue out
Sellega seoses,minu mees avastas,et olen kaaluabis,lihtsalt mul oli läppar lahti jäänud ja ta viitsind enda oma käivitada ja oli minu arvutis.
2Päeva sügeles,winking smiley lõpuks ütles välja,et tema pärast ei ole vaja küll pingutada,tema armastab mind sellisena nagu olen.

Ütlesin,et rohkem ma enda pärast,ega minu liigesed terveks saa ja iga päevaga võib see olukord hullemaks minna,siis arvas,et küllap ,mul on õigus.winking smiley
Lõpuks lisas,et ,kui ma nii hea välja hakkan nägema,tuleb tal end ka käsile võtta,muidu soome mehed äkki meelitavad äraspinning smiley sticking its tongue out,mina ainult itsitasin,et vaat,kus vanamees,pabistab,et keegi lööb tema memme üle.Kuid ega see talle muide kahju ka ei teeks,kui pisut oma toitumist korrigeerib,muidu ongi vatsake üle püksi ääresmiling bouncing smiley
Kuid ilm on tõesti kena,olin tund õues,koristasin akna alust platsi,soomes elan ju rida elamus ja ega siin väljas pole eriti midagi teha,oleks väike aiamaagi,kuid paistab ,et soome naine viitsi sellise asjaga jännata,ma ,küll jandakseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 10.32

minul läks ka ilm jube ilusaks,lähen lund lammutamasmiling bouncing smileyMulle küll meeldib et meil käiakse juttu puhumas,see nii vahva ja armas.Ei tea jah kui veel saan 5kg maha kas siis on juba märgata?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 10.45

Meestega seoses tuli meelde,minu kullapai ka küsis et kallis kas me ikka ei peaks veel elu eest võitlema,mina vastu et 2aastat võitlesime nüüd võtaks kaalu ette,kui selle ka selili löön vot olen tegijathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. April 2011, kl 12.03

spinning smiley sticking its tongue outNo nii nüüd olen siis oma jalutuskäigult tagasi,keppid võtsin ka kaasa,jumal tänatud,muidu tea,kas olekski tagasi jõudnudconfused smiley
Paremasse sääremarja hakkas kramp lööma,nuta või naeraconfused smiley
Kuid koju ma jõudsin,tund aega tehtud ja väsind ,kui vana koer.
Nüüd sõin lõuna ära ja tukk kipub peale.eye rolling smiley
Tegin ka mõne foto,metsa all olid ilusad suured sipelga pesad ,üks oli lausa minuga ühe kõrgune ja laiust oli ka üks 1,5 m.,kui mitte rohkemspinning smiley sticking its tongue out
Linnu laulu oli hirmsasti ja sipelgad olid ka nii töö hoosspinning smiley sticking its tongue out
Kena jalutuskäik olispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. April 2011, kl 13.24

Ma siis ka natuke lobisen siin, hea on jagadasmiling smiley
Londiste on jah nii tubli ja pealegi veel alati nii positiivne ja rõõmussmiling smiley
Ma käisin ka metsas, lumes andis ikka sumbata!smiling smiley Aga sinililled ja linnulaul olid seda väärt! Hommiku- ja lõunasöögi olen saanud hakkama kokku 600 kcal piires, õhtul lähen venna sünnipäevale, kus saab maailma parimat ema tehtud pizzat ja kohupiimakookismiling smiley aga mul õnneks suur kcal norm, päevas 1800, nii et loodan selle piiresse jääda. ja muide, nii kui ma kaebasin siin, et keegi ei märka mu kaotatud kilosid - täna naabrinaine kohe mainis, et kas ma treenin või kuidas ma küll nii heas vormis olen. Ta on ise tõepoolest ilus ja sale naine - endine modell - ja siis selgus mu suureks üllatuseks, et olen juba väiksemas kaalus kui tema! Uskumatu, sest peeglist end vaadates ma küll aru ei saa, et oleksin temast saledam, juba temasugune olla oleks minu jaoks tohutu rõõm!
Mul oli ka ükspäev Kaaluabi lahti ja siis mees küsis minult tõsiselt ja veidi murelikult, et ega ma anorektik pole - et äkki ma näljutan ennast, kui üksi Soomes olengrinning smileygrinning smileygrinning smiley Samas ta ju peaks nägema, milliseid meeletuid toidukuhjasid ma vahel ära söön, ja kallan veel oliivõli ka toidule peale, et toitumist tasakaalu saada!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 17.04.2011 13.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 16.02

Oh, ma nüüd ka väljast tagasi...

Sai siis minna Harkusse kardiga sõitma, 2x10min sai sõidetud... Käed viimasel ringil ju nii kanged, et kätt kõrva juurde tõsta oli vägagi suur pingutus grinning smiley Aga muidu oli lahe... Ainuke naine rajal ja sugugi mitte viimane... Ikka seal ees otsas smiling smiley Ma armastan kiirust ja rallit jne.
Siis läksime sõpradega vanalinna jalutama ning võtsime ka laua ja jõime kohvi... Patt oleks tänase ilmaga toas passida... Kuna sõber ostis uue fotaaparaadi (kaamera) siis ajas mullegi isu peale... Vb lähen ka homme ise pildistama... Ühele õlale kaamera ja ojektiivid, teisele statiiv ... Lähen mängi meie vanalinnas turisti grinning smiley

Nüüd tulime lõunaks koju ja õhtul kinno...

Kuna mul on nii kallis vanaema, et tegi mulle kuivatatud õunu (kooritud ja puha)... Siis võtan neid kinno kaasa... Teised söövad popcorni, mina mugistan oma õunakesi... 100g on koguselt suur ja annab mulle ainult 265kcal... See tõi mu rõõmsasse päeva , veel rohkem rõõmu... Vanaema läks mul nüüd poodi ja hakkab juurde tegema... Tõesti kallis inimene....

Aga ma vaatan, et teil ka kõigil toimekas päev olnud...

Karuke- Muidugi tuleb kaal ka pikali lüüa, siis on endal juba võitja tunne peal....

Memm- Mul ka läks jalg natsa krampi, aga ma arvan, et see on liiga toimekast liikumisest smiling smiley

Aretha- Vaata, kui hea, et hakkasime siin komplimentidest rääkima... Kohe märgati... Mul ka mees alguses ei saanud aru, et mis kaaluabi ja asjadega sa toimetad... Nüüd on väga õnnelik, sest mina olen õnnelik ja olen oma toitumise mõnusaks saanud...

Ilusat õhtut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2011, kl 16.20

Tönnisin aiamaal oma törina ära,tulin siia,lugesin teid ja südame alt läks nõnna soojaks ja õdusaks et lausa lust.Ma saan topelt laegu elades teie elamusi ja tegemisi lugedes,ise ma tõesti olen veits erak ja kui päris aus siis häbenen ikka küll täiega oma praegust mina,mees sikutab mind küll tule lähme no ei saa endast jagu.Las ma nüüd koos teiega saan veel 5 kg jagu ehk läheb asi enese kindlamaks.Oh küll nüüd kukkusin jäurama,tuli kohe nagu tammi tagant.SORRY!Ilusat õhtut ,ilusat pidutsemist ja muidu kodus mõnulejatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 16.25

Ma lugesin just su blogi ja tõnnimine tuli kaotatud puudest... Päris kurb tõesti... Kasvavad veel ilusamad ja suuremad. Ning saad veel kenama aia omale...

Aga nagu sa juba kirjutasid, et mis valesti-see uuesti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aivi
Kuupäev: 17. April 2011, kl 19.26

Õhtust kõigile,kuidas siis jääb kas saab veel teiega liituda ,lootma jäädes Aivi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.25

Loen siin Teie kõigi tegemisi ja mõtlesin, et annan endast ka märku...

Minu kaal hakkas tõusma umbes 2 aastat tagasi täiesti seletamatul põhjusel - olen olnud kogu aeg aktiivne inimene. Minu eksmees käskis arsti juurde minna, ma ei läinud. Alles aasta hiljem sain teada, et mul on PCOS (polütsüstiliste munasarjade sündroom), mille juhtivaks märgiks on kehakaalu tõus. Proovisin dieete ja jumal teab mida aga ei mõjunudsad smiley

Nüüd olen KA olnud juba õigemini täpselt 3 kuud - kaotanud olen kokku selle ajaga umbes 5 kgsmiling smiley Ja hea on see, et seda on märgatud - ma olen lühike ja kui ma ikka 67 kg veel eelmisel aasta lõpus olin siis nägin välja nagu pall. KA on õpetanud mind sööma normaalselt - ma ei ole millestki pidanud loobumasmiling smiley

Olen lugenud teiste nõuandeid ja andnud neid edasi kaoma tuttavatelesmiling smiley

Minu sünnipäevad on nüüd peetud - JAH ma olen uhke, et selle aja jooksul ei söönud ma üle ega joonud üle. Juba laupäeval oli kaal 61,6 kg aga see oli alles laupäevalsmiling smiley Olen teinud aiatöid, need saavad olema mu igapäeva kaaslasedsmiling smiley Ja puhkus hakkab läbi saamasad smiley Lugesin, et teil palju lilli kodus - minul on 8 orhideed, sõnajalg ja muid palmilisi ja sulelisitongue sticking out smiley Orhideed kõik õitsevadsmiling smiley

Loodame, et järgmine nädal on juba miinus ilusamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.33

Arvan, et PalmiAlla on meid ära unustanud. Kui kellelgi selle vastu midagi ei ole, siis võtaksime tema asemel Aivi meile kampa. Tabeli teen siis homme hommikul ja juba uude teemasse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aivi
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.38

Oi see oleks super,praegune kaal on 75,500,soovkaal oleks65..nagu 3 aastat tagasi oli,eks suitsetamise maha jätmine tegi oma töösad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.43

Nõus Karmee, kui saame Aivi kaalu siis võtame ta kampa... Sest soov tal on smiling smiley

Katre-Küll see annab palju energiat, kui kaotatud kilosid on märgatud... Minule küll annab smiling smiley Ma vaatan, et meile kõigile (peaaegu) meeldivad lilled, eriti orhideed... See on tore...
Aga kas sa said haigusest priiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 21.12

Kahjuks ei parane ma sellest haigusest mitte kunagi - ja see on kurbsad smiley Seega olen ma terve elu tegelikult sunnitud jälgima ise ennast ja kaalusmiling smiley Kõik ravimid, mida olen proovinud ei ole tulemusi andnudsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Kuupäev: 17. April 2011, kl 21.17

Oi, kui kahju...

Aga vähemalt oled sa ise positiivne ja korralikult toitudes, oled saanud kaalu langema... See juba on midagi suurt ... Tubli oled...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. April 2011, kl 21.51

Sa oled tõesti tubli, Katre! Muide, minul diagnoositi 15aastasena vist mingil määral sarnane haigus, mikrotsüstilised munasarjad. Mul avastati see just siis, kui tavaliselt kõigil tüdrukutel juba päevad on, aga minul ei alanud. Arst seletas ka, et mul on väga raske tulevikus lapsi saada. Päevad küll lõpuks algasid, aga ikkagi olid meeletult ebaregulaarsed; samuti oli mul koguaeg seletamatud seedimisprobleeme. Aga ma sain abi ühelt vanalt nõelraviarstilt - tema juures käimine lõppes mul oodatud rasestumisega - esimest poissi ootasime mehega 3 aastat, teine tuli juba nagu iseenesestsmiling smiley Ja vahepeal mu naistearst küll arvas, et olen sellest haigusest lahti saanud. Nüüd aga on mul tekkinud sama jama - vahel on tsükkel 20 päeva, nüüd aga juba pole 60 päeva midagi olnud, samuti on seedimine kuidagi sassis. ma pole arstile saanud, sest olen koguaeg Soomes olnud, aga homme panen endale kindlasti aja. Sulle aga soovin, et ehk siiski läheb sul paremaks! Kui juba nii ilusti oled alla võtnud, siis saab peagi harjumuseks õigesti elada ja toituda - ja loodan ka enda puhul samasmiling smiley Sest ilma piiranguteta söönud ja samas ideaalkaalus olnud olen iroonilisel kombel 2 korda oma elus - aasta peale mõlema lapse sündi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 18. April 2011, kl 07.15

Hommikust kõigile ja ilusat algavat nädalat teilesmiling smiley
Nädalavahetus läks mul aias müttamisele, hea et peale pikka talve saab nüüd rohkem õues olla. Eks see on ka abiks diivanil lesides ja telekat vahtides pidevale näksimisvajadusele.

Eila ei suutnud magudaga piir pidada. Ma selline maiasmokk, et igapäev pean midagi magust saama, aga nädalavahetustel läheb asi täitsa käest ära.. Täna püüan korralikum olla.

Mina see kes hommikusööki ei söönud, aga seda vist tänu sellele, et õhtused toiduportsud on üsna suured. Proovin nüüd tasapisi õhtusööki vähendada ja lisada oma menüüse hommikusöök, et ainevahetust kiirendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. April 2011, kl 07.23

TERE HOM. ARMSAKESED!Lugesin teid ja nutt tuleb vägisi peale,mis kuramuse pärast need hädad peavad mööda inimesi käima,mul nii kahju teist.Tahaks kohe õlga alla panna.Muidugi võtame Aivi kampa arvan et huvi peaks olema muidu on kuiv duell ja ei mingit suhtlust.Mina aga olen teist lausa sõltuvuses,heas mõttes.Ma pean ka iga poole aasta tagant kontrollis käima ega mu kutsumata külaline tagasi pole,2aastat madistasin teisega ja ei lase mina teda enam külla,va vastik loom.Nüüd lähen kaukaaslasega palli taga ajama,uskumatu alati mõtlen kuidas nii suur loom nii väle on lisaks kõigele maru sõbralik,kuigi räägivad et nad kurjad,minu oma jube memmekas ta mul 4 lapse eest ainult vastu ei hakka kunagi.hot smileyLõpuks tehti mu ratas ka korda,rekordeid ma ei püstita aga vast 10 km ehk venitan väljasmiling bouncing smileyIlusat,ilusat päeva ja nädala algust(KALLI)

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelli, et uut energiat saada...
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.41

Alustasin uue teema: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06

Kohtumiseni uues teemashot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.