Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: sissley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.55

See nädal mingit suurt kaotust pole, sünnipäev sai maha peetud ja ohtralt torti lubatud, seega m maha läks ainult 0,2kg st 80kg, aga ikkagi langussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.56

mul ka 0.2 , st 68.8, aga asi seegi.. nüüd plaan ikka korralik olla, aitab küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.08

Mul tulemuseks see nädal 78,7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Mam
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.12

79 sad smiley Minul ei taha kaal enam üldse langedaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.15

79,7 spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 06. May 2011, kl 14.45

Kitkat, ma vaatasin täna seda tabelit mille Sulle saatsin, ma vist olen natuke kehvasti need valemid sisestanud. Sa võid vabalt uue tabeli teha, või siis lihtsalt neid valemeid muuta! Mu meelest olen need valemid kuidagi keeruliselt sisestanud...

Ma arvan, et kõik, kes vähegi püüavad on tublid! See ei ole ju kõige suurem probleem, kui mõni nädal kaal üldse ei lange, minul oli 2 viimast nädalat nii, et kaalu tuli hoopis juurde, kuigi ise punnitasin nii mis kole! Ja nüüd see nädal pauh! -2,4 kg
Ja ma tunnen, et juba pabistan ette, et järgmisel nädalal on +2 kg grinning smiley Eks see siis järgmisel reedel näha on kui tubli ma olen olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.39

Köik duellilised , minu arust juba see et te olete tabelis on suur vöit iseenda üle , on see siis pluss vöi miinus , see isegi nöuab rohkem julgust tunnistada , et mul on pluss ja mitte lasta sellest nina norgu ... väike tabel ju väheke närveköditav ju ka on , aga see tabel on rohkem toetuse eesmärgiks , et oleks ka endal ülevaade endast ja teistest .....
aga , tore , et olete duellis , osa on ära kukkunud , aga nii see tavaliselt vist on , seega hoidkem ikka tules üksteist smiling smiley

Kuule Vinnipeg , see tabel oli ju suurepärane , ma ei saanud ainult jälle pildi liimimisega hakkama , püdsin küll retsepti smiling smiley järgi teha , aga vasak klahv on vist tuksis :::ei tea , igatahes ole palun nii ken aja liimi tulemused foorumisse , saatsin mailile tabeli tulemused sellel nädalal .....aitäh sulle ...ja toredt nädalavahetust köigile siin, tore, et olemas olete

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.48

Selle nädala tabel:



Kõik on tublid, jätkame samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 07. May 2011, kl 07.55

aitäh Vinnipeg!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 12. May 2011, kl 05.35

68.5 smiling smiley väike, aga ikkagi miinus..

Sõidan kohe ära, seega annan näidu nii vara smiling smiley MÕnusat näd vahetust teile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Mam
Kuupäev: 13. May 2011, kl 05.28

78,8

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.44

Sai see nädal natuke magusaga patustatud ja tulemus ka kohe näha 78,6 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.19

79,5

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.52

tere duellitajad , mina sain - 600 g

aga selles möttes on duell pönev, et hoiab ka väikest vöitlusvaimu veres , ise söin suht palu üle sellel nädalal , aga tegin trenniga tasa , kuigi iga nädal nii ei tahaks teha ....
aga oli siis väike pluss vöi miinus , on ju tore ikkagi edasi minna ja ärme norutse , kui ei läinud nii nagu oleks tahtnud ....pönev kuidas teistel veel läks

olge mönusad

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 13. May 2011, kl 10.29

68,2 kg
Ma parandan enda kaalu ka eelmise nädala kohta ära, sest see suur miinus oli siiski mu haiguse tagajärg, juba järgmisel päeval oli kaal 67,8 peal tagasi, Ju olin lihtsalt vedelikupuuduses ja seest organism kõik tühi.

Seekord siis kaal tavalise 68 kg peal tagasi, aga ütlen ausalt, et ma pole ka see nädal ühtegi kalorit lugenud, olen vaid kõvasti trenni teinud! Ma näen juba päris hea välja, kõht nii kena trimmis, kuskilt midagi üle ei lotenda. Lihtsalt selline suur olen.. suur, aga trimmis! grinning smiley

Alustasin eelmisel pühapäeval Jillian Michaels'i "30 day shred" treeninguga, iga hommik 27 min võimlen (hommikul sellepärast, et olen pigem hommikuinimene, peale tööd leian igasugu vabandusi ja hiilin treeningust kõrvale). Ja nüüd selle treeninguga ongi nii, et kaal ei lange, vaid lihas kasvab, väljanägemine paraneb silmnähtavalt ja täna, 6'ndal päeval on enesetunne meeletult hea, energiat nii palju!

Kitkat, kas ma teen ise seekord selle tabeli? Või tahad ise teha ja üles panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 13. May 2011, kl 11.23

Minul hommikul 69,9 kg. smiling smiley Peaaegu seisab, aga ehk on see päevadest.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 13. May 2011, kl 17.59

Armas Vinnipeg ...tubli oled trenni tegemisega ja eks ilus lihas on ikka parem smiling smiley kui muu ...

eks haigustega tule see üles -alla hüppamine ....aga tore , et terve oled ...


Kuule just mötlesin andmeid sisse toksida , aga sul ju ka asi seal käpas ja arvuti korras smiling smiley ....ma isegi ei tea 100 % aru , kas mul arvuti probleem vöi ise blondiin, et ei kleebi ...

aga kui sa oled nii triksis ja traksis Vinnpeg , siis ole nii kena ja pane asjad tabelisse ja kleebi ka smiling smiley
suur aitäh Sulle

Ja teistele ikka edasi smiling smiley tore , et olete jäänud tabelisse püsima ja lähme edasi ja tegelikult ju tore möelda ,et vötab aega , mis vötab ..aga me saavutame selle , milleks siia registreerisime ....olge mönusad ja toredat nädalavahetust !

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 14. May 2011, kl 07.21

Tabel on valmis, aga ootan Sissley kaalu ka ära, siis riputan uue tabeli siia ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 14. May 2011, kl 13.06

suur, suur aitäh , sa oled vahva Vinnipeg ja lähme siis köikidega duelliga uude nädalasse smiling smiley)

pönev on kuhu me nii veel jöuda vöime ....järsku unistusele lähemale olla saledad smiling smiley

jöudu köigile edasi minemiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 15. May 2011, kl 14.17

Uuu Sissley! Palun reedest kaalunäitu, ega Sa unustanud ei ole?

Minul on nädalavahetus ka täitsa tuskis selle söömise koha pealt, pole saanud midagi jälgida ja kuidagi käest läks ära. Käisin sõbranna juures Eurovisiooni vaatamas ja ikka tegime suure õhtusöögi ja magustoidu ja snäkid ja vein jne. Trenni olen muidugi mõlemad päevad korralikult teinud, ei ole viilinud ega midagi.
Millegipärast on praegu selline paigalseismis tunne, et praegu on rõhk trennil, mitte kalorite lugemisel. Ma tean küll, et kui ei sööks kaloreid üle, siis oleks seis hoopis teine, aga trenn paneb mind sööma, tuleb meeletu liha isu peale ja nii ma siis praengi endale ühe suure steigi ja söön seda. Njamm... praegugi on isu, aga õnneks on just 3.kg'ne lihakäntsakas ahjus ja paari tunni pärast on see valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 16. May 2011, kl 12.07

Eelmise nädala tabel:


Sissley, kuna Sa pole enda kaalu saatnud, siis kustutasin Sinu lahtri ära. Kui oma kaalu annad, siis panen tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.23

Aitäh Vinnipeg tabeli eest , suht tasavägine on se vöitlus smiling smiley) ja eks väike grill ja tsill käib vahel asja juurde , kuigi tösti trenn kohati töstab isu ;( püüan ise ka trenniga aeg-ajalt oma pattu lunastada ....aga liha söömin on parem, mida sa armastad , kui minu magusa armastus ...aga eks meil köigil on omad kisusatused , mis mid löpuks on siia ajanud ...
Pöneva kuulmiseni reedel ..olge tugevad !

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.55

Varahommikused mõõtmistulemused: 78kg - sai seekord õnneks suurema vaevata seisakust lahtiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.30

67,6

Ja jälle pean ütlema, et ma ei ole kaloreid lugenud, teen ainult trenni. See nädalavahetus on vel 2 päeva kus on mingid seltskondlikud üritused ja ma ei taha ennast piinata söögi piiramisega, seega lasen minna nii nagu läheb.. Pühapäevast saan jälle ennast kokku võtta ja kõik ampsud kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.02

68,1! smiling smiley Moraal - kui õhtul ei ole aega õgida, siis tuleb ka tulemus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.08

tublidsmiling smiley , ise sain +1 kg ja moraaliks , kui ögid öhtuti sööda ka oma töövilju reedeti sad smiley

aga püüam sellest öppida , duell läheb nüüd pinevamaks , +1 kg pingutab ikka vibu nüüdsest pingutama rohkem ....
aga önne , kellel oli miinus ....vöistlus on suht tasavägine ...

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Mam
Kuupäev: 20. May 2011, kl 17.49

78,2

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 20. May 2011, kl 23.13

ehh.... 68.4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 22. May 2011, kl 21.23

kolmapäeval oli 78,6; enam ei olnud võimalust kaalude peale astuda- olin maal, vaatasin praegu (pühapäevane/õhtune variant 79,9). confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 22. May 2011, kl 22.03

Ja seekordne tabel on siin:

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.