Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 19. August 2011, kl 19.06

60,2 kg
Aga tüdrukud, mul on uudiseid.. olen lapseootel ja ütlen ausalt, et kaalu ei soovi enam nii pingsalt jälgida, ma ei oska öelda, kui kaua ma siia foorumisse veel satun.
Kas keegi soovib tabeli tegemise enda peale võtta?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.16

63,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 26. August 2011, kl 15.21

Tubli! Sul läheb hästi Katrin. Ehk ongi nii, et nüüd suvi läbi, ei ole enam nii palju grillimist. Ja juba järgmine nädal on "Kõik, kõik on uus, septembri kuus!" ja siis ikka ju seatakse väikseid eesmärke ja võetakse ennast käsile. Sügisest on tavaliselt trennisaalid paksult rahvast täis grinning smiley Siis paari kuu pärast vajub ära ja jaanuaris on jälle pauh! Naised kõik juba valmistuvad rannahooajaks.

Minu kaal on 61,3 kg.

Kuhu teised kadunud on?...

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 26. August 2011, kl 23.34

Vinnipeg , palju önnesmiling smiley nii tore ja vahva uudis , nyyd aga hakka ikka juurde vötma , mul on nii hea meel su üle .

Pole kadunud , vaid kaalu varjus smiling smiley

olen ise stabiilne töusja :smiling smiley) aga mitte veel meelt heitja ....

72 kg on väike laks smiling smiley

ma vötaks küll uuesti kaalutabeli tegemise üle , ainult , ma ei saagi aru , mis ma valesti teen, et kleebitud ei saanud , lähen puhkusele , aga 7.09 hakkaksin kribama , kas saadad mailile mulle instruktisoonid kleepimise asjus , olen vähe tume maa smiling smiley

aga önne sulle ja ära nüüd küll kaalu tösuu sa pelga smiling smiley
Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 02. September 2011, kl 19.49

64

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. September 2011, kl 11.38

61,1 kg
Katrin, Sa oled küll ainuke tubli, kes tõesti alla ei anna, teised kõik selle teema juba unustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 03. September 2011, kl 11.41

Vinnipeg, palju õnne tagantjärele! smiling smiley
Ma võiksin ju ise tabeli tegemise üle võtta, aga ei ole ju enam midagi sinna sisestada sad smiley
Sinuga ka ma eriti võistelda ei saa - ebavõrdne võistlus oleks smiling smiley
Vaatame, kui järgmisel nädalal inimesed ei ärka, siis tuleb uut gruppi otsima hakata kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. September 2011, kl 11.44

Minuga pole mõtet arvestada jah. Ju ma hakkan kohe palju-palju juurde võtma, eelmise rasedusega tuli 22 kg juurde.
Ma loodan, et keegi ikka tuleb ja Sinuga koos edasi vastu peab.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 09. September 2011, kl 09.00

tere

ma pole ka veel alla andnud smiling smiley olen 70 kg peale pikka pausi pole paha


Vinnipegiga vöistelda ei saa, aga Katrinil haaraksin küll sabast kinni smiling smiley

kas hakkame alla andma ? ei tahaks veel



kuidas teil läheb ? kas läheme ikka löpuni välja Vinnipegile aga suurt kosumist , see on tore , kui on mille nimel kosuda
iluat nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 09. September 2011, kl 10.58

Tsau,

Ei ma pole veel loobunud ka smiling smiley
Hetkel 64,5 - väike tõus, aga pole hullu miskit winking smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 12. September 2011, kl 06.34

tere

Sai pikalt eemal oldud. Vahepeal polnud netti ja nüüd jällegi kaal maale jäänud. ehk õnnestub järgmiel nädalavahetusel juba mingi number kirja panna. kahjuks ainult riiete järgi näha, et eelnevad edusammud ilmselt natuke tagasi andnud - ei suuda kirjapanemata ikka hakkama saada veel, aga samas saabki uue hooga alustada. Seega esimene päev jälle korralik kaaluabi külastaja smiling smiley Loodetavasti saab jõuluks ka eesmärk täidetud ja enam suuri tagasilööke ei teki.

Palju õnne sulle Vinnipeg

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 12. September 2011, kl 07.41

Tsau,

Mul just sama mõte! smiling smiley Tänasest olen jälle korralik ja hakkan kõike kirja panema. Astusin ka kaalule, aga õnneks ei ole täna kaalu avaldamise päev, nii et see ei lähe arvesse tongue sticking out smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.19

Tervitus smiling smiley Ma erinevatel põhjustel eemal olnud ja päris mitu kilo kosunud.. sad smiley aga noh, alla ka ei anna ja jälle uuesti.. praeguse kaaluga 72.1 yawning smiley no ma ei tea.. paha ja paistes on olla, vaja jälle ree peale saada

Aga Vinnipegile palju-palju õnne rõõmsate uudiste puhul smiling smiley Mis mul viga targutada, aga arvan, et kui panna rõhk puu- ja köögiviljadele ning ja ka lihale ning nö lihtsüsivesikud ja valge jahu kõrvale jätta, ei tohiks Su kaal nii palju tõusta rasedusega. Need suhkrud ja jahud jms on ikka erilised paisutajad.. kas siis rasedana v mitte.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 16.09.2011 07.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 18. September 2011, kl 07.11

Nii - üle tüki aja jälle kaalu näinud ja tulemus nagu arvata palju suurem kui enne 78,2 kg. Tuju koh nullis, ei osanud karta et nii suur vahe paari nädalaga tuleb.angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 18. September 2011, kl 07.55

Kuulge kallid duellitjad


Ärge kurvastage , köik pole ju veel kadunud , kui aus olla mul on isegi hea meel et oleme suhtelised tasavägised , jah köik pole nii läinud kui oleks tahtnud alustades ja suve oodates , nüüd juba ootame midagi muud smiling smiley

aga tore on , et oleme ju veel ikkagi siia jäänud ja mis siis ikka , lähme edasi , pole mötet enda peale kuri olla , kui siis natuke smiling smiley

Kui Vinnipeg on " önnistatud " seisundis ..siis teistel pole vabandust smiling smiley?

Kuule Katrin , sa vist tugevam arvuti asjades , kas oled siis nii kena ja vötad tabeli tegemise enda peale meie grupis, et saaksime kenasti oma langused kirja panna ?

mina ka töusin 71 kg peale , seega +1 ;( aga ma millegipärast usun veel meie vöitudesse ja uskuge teie ka ...

rühime edasi , head pühapäeva

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 20. September 2011, kl 17.57

Panen oma praeguse kaalu kirja - 65,0. Sõidame puhkusele ja mul jääb nüüd mõni aeg sisestamata.
Ma ei ole eriti tugev siin keskkonnas tabeli pidamisega, aga kui keegi saaks juhendada, siis peale puhkust võiksin enda peale võtta küll winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 20. September 2011, kl 18.05

Katrin, ma seletan sulle selle tabeli tegemise kui tagasi tuled, võin ka sama tabelipõhja saata mida ise siin täitsin.

Kena puhkust!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.02

Minu superpluss eelmisel nädalal on kahanenud selleks nädalaks -1.3 kg võrra. Alla läheb ikka aeglasemalt, kui juurde tuleb ju... aga peaasi, et läheb smiling smiley Seekord numbriks siis 70.8.

Mul on hea meel, et meie duelli pealkirjaks on "Ei anna alla", st kui läheb ka nihu, saab asja uuesti kätte võtta ja ning jätkata.. seega oleme ikka meie grupi nime väärilised ja jätkame, ükskord me võidame niikui nii, eksju smiling smiley Koos on lihtsam ka oma eksimustest-nõrkustest üle saada ninng ikka edasi.. jõulupidudeni ja kevadeni on veel aega, et mõlematele saledamana vastu minna smiling smiley
Ootan teie tulemusi ka ja edu meile smiling smiley smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 23.09.2011 07.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.21

smiling smiley 64,5 kg
Ma olen viimase kuu jooksul nii palju söönud kommi ja saiakesi ja nüüd tulemus käes eks tongue sticking out smiley Aga mis siis! Söön veel ja niipalju kui tahan, sest mul kõht kogu aeg tühi.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 23. September 2011, kl 13.52

Jeee - edukas nädal 75,8 näitas kaal. Täna võiks kohe ennast millegi heaga premeeridatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 23. September 2011, kl 17.04

kallid duellitajad smiling smiley



Minul - 0,5 kg seega 69.5 kg



Mul on nii hea meel , et me oleme veel teineteisel olemas , jah Belissimo , me ei anna alla smiling smiley

eks mönikord ikka on käega löömise tunne , aga see visa suhtumine , et lihtsalt ei anna alla ja köik , isegi kui ei lähe köik nii , nagu mönikord plaanitud .....

Kui Kats tuleb tagasi puhkuselt siis saame uuesti tabeli ka , ta oli nii kena ja lubas selle oma peale vötta , aitäh talle meie poolt ka smiling smiley


tore , et nii vahvalt oleme kaalus langenud , palju önne .....Vinnipeg , sina aga vöta ikka juurde

ilusat nädalavahetust köigile ,

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.52

Nii, reede käes ja tulemus polegi kõige hullem 76 kg - eelmine nädal oligi liialt suur kukkumine ju keha tahab natuke kohaneda ja siis jälle langeb. Täna nii ilus päikseline päev, vaja välja jalutama minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.55

Olen tagasi smiling smiley Kaaluks 65,8 - olen rahul. Tõus küll, aga peale sellist puhkuse õharlust on väga tubli tulemus winking smiley
Keegi võiks mulle siis juhendi saata, kuidas seda tabelit teha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 02. October 2011, kl 18.30

Katrin suur tänu ,et selle oma peale vötad , Vinnipeg oli köva käsi selles , ta lubas juhendada , järsku saadab sulle infot ? kui ei otsime kuskilt ikka smiling smiley ma ei ole selles suur juhendja kahjuks sad smiley

kaal sama 69.8 kg


kodanikud ärga jah andke alla siin smiling smiley pörutame edasi ..

Toredat algavat nädalat köigile

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 07. October 2011, kl 09.19

70.5, vahepeal käis nr küll kõrgemal ära (teisipäeval kaalusin), kuid hakkasin jälle üles märkima, mida söön, söömised toimuvad enne kl 19 ja liikumise lisasin ka. Kaalu nr-le mõjub igal juhul hästi, st sai aru, et võiks kahaneda smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 10. October 2011, kl 13.59

no ja kus te nüüd siis kõik olete? cool smiley Leppisime ju kokku, et ei anna alla.. nii et ei ole midagi, reedeks ilmuge kõik ilusti välja koos oma numbritega, eksju? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 16. October 2011, kl 15.15

Belissimo , öige smiling smiley me ei anna alla ,

kuulge järsku on kergem köigile nn pühap.kaalu kirja panna , reede kipub ära kaduma , söin Londonis ja jöin seal minagi smiling smiley ja plussi sain lisa boonusena sad smiley +1kg

70.8 on nüüd ......kuigi vahepeal on allaandmistunne , siis tahan ikka öelda ei ...lähen edasi

ja tehke teiegi nii ...ilusat nädalat

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.07

no mul on täna 70.8, vahepeal oli palju rohkem sad smiley aga ikka sinisilmselt edasi, 58 kg lootuses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.45

78,3

Ei oska enam naerda ega nutta. Vahepael oli pea 79 täis. Mul vaikselt hakkab eesmärk juba kaduma ja järjest vähem kaaluabi külastama - ei taha enam igapäev kirjapanna ja vaadata kuidas taas üle normi läheb.
Teie olge aga tublid ja ärge veel alla antke!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.00

mul käis ka vahepeal 73.4 peal kaalu nr ära sad smiley aga mis arvate, kui võtamegi uuesti sabast kinni ja sellest seisust, mis täna on, uus algus? Meie grupi nimigi on ju "ei anna alla" . Kas keegi on nõus tabelit pidama..?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 21.10.2011 10.00.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.