Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Nublukas
Kuupäev: 26. April 2011, kl 16.29

Jõudu meile kõigile! winking smiley

Algkaal 29.apr 6.mai 13.mai 20.mai 27.mai 3.juuni Lõppkaal Eesmärk
Annike 73 65
Bubbles 71 61
WannaBe 71 64
Teaa 73 63
Nublukas 71 65

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Nublukas
Kuupäev: 26. April 2011, kl 16.30

Aii tabel sai veidi viltune, vabandust, reedel teen korda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.16

Pange mind ka tabelisse. Katakiisu kaal 68, piikus 162 ja soovkaal 60.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Nublukas
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.55

Ok Katakiisu, reedel lisan Su juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 27. April 2011, kl 07.54

Tere. Ma soovin ka teiega liituda. Tundub "isuäratav" pakkumine. Minu kaal on küll suurem aga lõppeesmärk on sama.
KatriinK kaal 76.8, pikkus 173 ja soovkaal 3.juuniks 69,8
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.06

Mina taas. Teised on ümardanud. Ehk on selgem kui kirjutan
KatriinK 77 69

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Miizu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 09.23

Tere,

Ma sooviks ka duellitama hakata, olen alles uustulnuk siin ja ei tea, kuidas need asjad käivad veel ... Kaal 63 kg, pikkus 165 cm, soovkaal 59 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 28. April 2011, kl 06.46

Tere armsad duellikaaslased.

Kuidas teil see päikseline nädal on möödunud? Minul oli puhkusenädal - tegin kõvasti trenni ja aiatöid. See on positiivselt mõjunud minu ümbermõõtudele, aga mitte nii hästi kaalulangusele.
Kuna lendan täna Londonisse ja pole kindel, et reisil olles kaalule satun, siis palun märkige minu 29 aprilli kaaluks 72,5.
Järgmiseks reedeks olen jälle tagasi.

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 28. April 2011, kl 18.33

Hei. Olen juba mitu aastat kimbatuses oma kaaluga, kuidagi ei taha langeda, kuigi jälgin küll, mida suhu panen. Ehk saan teilt toetust ja suudan ka alla võtta smiling smiley
LihtsaltDiaana 164 cm 69 kg, soovkaal 55 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 29. April 2011, kl 05.13

Katakiisu kaal 29 aprill 67,9. Eesmärk 60 kilo.Teen nüüd igapäev hoolega jalutamist oma 8km jagu. Toiduga üritan hoida lubatud piiri. Seekord usun enda kaalulangusesse 100%.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.54

Hommik!

Minul on ilmselt kaal katki läinud või siis mingi muu jama, olen sel nädalal ÜLItubli olnud, hilised söömised ära jätnud ja punkte pole üle söönud, kuid kaal on viiendat päeva täpselt sama. Teisest küljest ei ole ma ka trenni jõudnud... Ja see ilmselt kohe mõjutabki. Igatahes täna mul välja käia väga kole 71,1... Pikkust 169cm ja soovkaal... oehh, ei teagi. Nii kaua juba üritatud, et igasugune soov tundub ulme. Aga 60 oleks päris hea. Nii palju siis sellest 6-st, mis juba mitu nädalat tagasi nii nii lähedal oli sad smiley

Päikeselist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.01

Kena hommikut!
KatriinK kaal 29 aprill on 76,4.
Toredat kaalulangetamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: Nublukas
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.57

Juhhuu kaasvõitlejad, täna hommikul nägin üle pika aja kuuega algavat kaalunumbrit - 69,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 29. April 2011, kl 23.24

Palun see minu kaal seal tabelis 75-ks muuta. 24 aprill kaalusin küll 73 kilo(ehk kaal näitas valesti) aga juba järgmistel päevadel näitas 75 kilo sad smiley

Nii väga ootan et kaal näitaks ka kuuega algavat numbrit. Eelmine suvi võtsin 5 kilo alla ja kaalusin 63 ja septembri lõpuks olin 70 peal ning terve see aasta kaal tõusis kuni 77kg-ni, tõsiselt kohutav. Kahju et lasin end käest ära, toitumist ei jälginud ja ennast liigutada ka ei viitsinud. loodan tõsiselt et saan oma soovkaalu kätte ja säilitan ka seda. Tahan tunda ennast oma kehas ikkagi hästi smiling smiley
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 30. April 2011, kl 17.59

Hei, astusin täna kaalule ja kaalunumber näitas 68.6, kuigi olen šokolaadiga natuke patustanud smiling smiley Katsun edaspidi šokolaaditarbimist minimaalseni viia. Täna oli jube tegus päev. Kolm ja pool tundi veetsin põllul kive korjates, seetõttu lubasin ka natuke rohkem šokolaadi endale. Edu teile kõigile edaspidiseks ja endale ka muidugi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.26

Päikeselist hommikut!

KatriinK kaal 6 mai on 75,7 (s o -7oo) eesmärk 69,8

Pojakese sünnipäeval tegin külalistele mitu vormi. Arvestasin kõik välja, kui palju tohin süüa jne. Jätsin puuviljatordile ka ruumi. Imehea. Tabel näitas, et toitumine on isegi tasakaalus. Rahmeldamist oli küllaga. Ju läksid kalorid alla 1000. Eks ma juba pikemat aega katsetasin seal 1200 piiri peal. Ja esimest korda kuu aja jooksul minu kaal ei langenud kolm päeva. Toitusin tabeli järgi aga nälg oli meeletu. Seadsin uue eesmärgi. Muutsin füüsilist aktiivsust ja sain normiks 1427 kcal-t. Lugesin, et minu pikkuse ja kaalu norm ei tohigi olla alla 1410e. Leidsin infot ka oma veregrupile sobilike toiduainete kohta. Juba esimene päev "paremate" toiduainetega andis tulemuse. Enesetunne on ka poole parem.
Ehk on minu tähelepanekutest abi ka teistele.
Jõudu teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.15

Katakiisu kaal täna Hommikul 67,0. Alla läinud siis -900grammi. Olin terve nädal üsna tubli, käisin palju kõndimas, oma 8-9km, mnu arust kohe andis tunda. Toidu olen kõik kenasti üles märkinud. Tubli olen! Eesmärgini jäänud -7 kg langust. Jõudu meile kõigile ja ärge andke alal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.58

Tere, kallid kaasduellitajad.
Katriin, sa oled väga tubli olnud. See veregrupi järgi toitumine tundub päris huvitav olevat. Kas jagaksid täpsemaid juhiseid, kust infot leidsid?
Minu nädalasse mahtus tore reis Londonisse. Pelgasin väga, et tänased kaalunumbrid ei vasta minu ootustele. Londonis oli ahvatlusi palju ja pean tunnistama, et langesin mitmelgi korral nende küüsi, aga 500 grammine kaalulangus tuli siiski ära ehk tänane kaal siis 72,0.
Uurisin sellel nädala natuke ka seda poolt, kuidas ilusat tabelit foorumisee üles laadida. Pean veel praktikas läbi proovima. Kui kõik õnnestub, võiksin tabeli pidamise enda peale võtta.
Päikest teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 06. May 2011, kl 10.42

Tere taas.
Tore lugeda, et kõik on motiveeritud ja tublid.
Veregruppidele sobivatest toiduainetest sain info: [buduaar.ee]
Google otsing annab ka teisi tulemusi.
Eks needki muudatused võtavad veidi aega. Esialgu panen vähemalt õhtuse toidukorra ainult lubatud toiduainetest kokku.
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 07. May 2011, kl 07.51

Minu kaal on nüüd 72.8, see duellitamise värk on siin kuidagi soiku jäänud, kas tabelisse midagi märgitakse ka ?grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 07. May 2011, kl 09.35

On jah kuidagi soikunud. Nublukas, kes duelli kokku kutsus, on kuhugile ära kadunud? Ootame tänase päeva ära, siis võin tabeli ise kokku panna. Tegin natuke uurimistööd, kuidas seda kõige paremini siia üles riputada.
Teaa, sa oled supertulemuse teinud.

Jõudu edaspidiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 09. May 2011, kl 07.37

Siit siis tuleb lubatud tabel. Meie read on kuidagi hõredaks jäänud.
Palju õnne Teaa - super tulemus -2,2.



Järgmine kaalumine siis 13.mail

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 09. May 2011, kl 14.16

OH kui hästi tehtud, hea töö!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 09. May 2011, kl 15.35

Nüüd vaja tabel ainult ilusate numbritega täita.
Tõenäoliselt ei jõua ma oma eesmärgini juuni alguseks, aga jaanipäevaks juba oleks 65 päris reaalne.
Minu kaks last lõpetavad siis kooli - üks 12. klassi ja teine üheksanda. Siis tahaks juba palju parem välja näha kui praegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 12. May 2011, kl 06.23

Väga ilus tabel. Tubli Annike!
Ma usun, et kõik saavad tabelikesse kenad miinused üsna pea.
Rõõmsat kaalulangetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 12. May 2011, kl 07.45

Juba homme ongi kaalumise päev. Minu kaal on suht paigal püsinud sellel nädalal. Aga positiivselt lähenedes - õnneks pole ka juurde tulnud. Olen korralikult oma kaloritehulga täis söönud ja iga päev tublisti trenni teinud. Nüüd jääb oodata, et see nädal mööda saab ja organism jälle normaalselt toimima hakkaks.
Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.00

Minu kaal täna hommikul on 71,4. Olen väga rõõmus, aga eks ma ole nüüd ennast väga toitumiselt piiranud ka, söön vähem kui peaks, aga varem kui sõin rohkem siis kaal ei langenud ja enesetundel pole midagi häda, kui söön vähem, jõuan isegi sportida.. smiling smiley Ja muidugi seda eesmärki on võimatu saavutada juuni alguseks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.26

Minu kaal ka täna 67,0. Langust ei tulnud kahjuks, sai peetud emadepäeva ja kui aus olla, siis patustasin magusaga liiast ja sellest ka kaaluseisak. Liikusin ikka palju, kuid ikka sissesöödud kalorid on need, mis langetavad kaalu või siis tõstavad. See nädal olen teadlikult tubli ja ilusad kaalulanguse numbrid panen juba järgmisel reedel kirja! Ilusat kaalulangust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.38

Tere! Kaal näitab 75 kg.
Pisikeste sammukestega liigub aga peaasi, et liigub.
Käisin lapsevankriga rulluisutamas. Võttis päris võhmale ja pea hakkas valutama. Ju minu organismile sobib rohkem selline rahulikum ja ühtlasemas tempos trenn. Muidu on hommikused lapsevankriga jalutuskäigud väga head. Panevad organismi tööle ja loovad kogu päevaks virge meeleolu. Sõin ka rohkem. Nüüd kaal seisab, jälle sad smiley), aga ma loodan, et saan sellest üle.
Kui esimesed viis kilo läksid ludinal, siis nüüd peab trenni ja söögi vahekorda nutikamalt organiseerima. Eeldatavasti nihkub ka minu lõppeesmärk kaugemale. Kurb aga tõsi.
Soovin kõigile stressivaba kaalulangetamist. Ütlen endale jo soovin teilegi: olgem positiivsed, siis näeme ka positiivseid tulemusi. Need kilod lähevad nii-kui-nii!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.33

Sellel nädalal oleme kõik olnud väga tublid, juurde pole tulnud mitte grammigi. Nii tore. Eriti vinge tulemus jälle Teaal.
Minul kaal sellel nädalal 71,3. Nädala langus 700 grammi. See tulemus rõõmustab mind kohe väga. Olen sellel nädalal igal õhtul teinud Jilliani rasvapõletustrenni ja lisaks keerutanud pool tundi hularõngast. Aprilli algusest alates olen vöökohalt kaotanud 7 cm the finger smiley Hetkel olen endaga väga rahul. Motivatsioon on laes.
Üks väike küsimus ka tabeli teemal - kas kustutan mitteaktiivsed duellitajad tabelist ära?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.