Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 20. June 2011, kl 17.56

Ei ole mingeid saladusi, söön kalori piires, pole kordagi patustanud, trenniks on jalutamin ehk siis kiirem kõnd 1-4 korda nädalas, rohkem trenni ei teegi, kaal langeb ilusasti, vett joon piisavalt. Harjumuseks on nüüd saanud pärast 18:00 mitte süüa, kuidagi enam ei taha, kui kaloreid üle veel siis söön banaani, õuna. Jaksu kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 21. June 2011, kl 07.25

Saladus on see, et saladust ei olegrinning smiley
Püüan süüa kalorite piires, mis tavaliselt ka õnnestub ilusti, kui just ei ole sünnipäeva vms.
Suuri piiranguid endale seadnud ei ole...kui on jäätise isu, siis söön, kui on šokolaadi isu, siis söön seda, mitte ei mugi kilo porgandeid selle asemel...ühesõnaga rahuldan oma isusid ka siis kui seda peab "patuks" nimetamagrinning smiley
Alguses oli nii, et peale 19,00 enam ei söönud, kuna jõuan tääht enne 19, siis jõuan veel süüa õhtusöögi ära. Aga õhtuti hiljem olen söönud puuvilja/juurvilja ja joonud teed...
Sünnipäevalauas ei käitu ma nagu mingi haiglane dieeditaja(nagu üks tuttav)...Söön kõike, kuigi mitte nii palju nagu varem meeldis. Mu tuttaval on nii et kui sünnale tuleb, siis ei söö üldse, ütleb et sööb vaid kindlatel kellaaegadel....Minuarust imelik. Jaanipäeval kindlasti söön vorstikesi ja ehk joon ka mingit siidrit vms...no see on ju vaid kord aastas?
Minu jaoks oli suur muutus ka see, et hakkasin sööma 3x päevas. Kui varem olin lapsega kodune, siis mõnda aega töötu, kui laps lasteaias oli, siis oli mu söömine selline, et terve päev näksisin ja vaatasin mida sai suhu pista, kella 17-18 ajal sõin perega korraliku õhtusöögi ja õhtu möödus teleka ees, kommipaki ja teegagrinning smiley Nüüd aga söön kolm korda päevas- hommikul, lõunal ja õhtul, söögid on erinevad st ei söö iga hommik kindlasti putru vms...
Trenni teen nii palju kui jõuan. Kuna minu tööpäevad on praegu 9-18 ja töö on üsna füüsiline, siis õhtul ma ei jõua trenni teha, aga kuna töö on terve päev jalge peal, siis suurt ei põe. Vabadel päevadel(2-3 korda nädalas) püüan käima joosmas. Tavaline tiir on 7km ja natuke peale. Kodus teen kõhulihaseid kokku 100x. Mõnel õhtul keerutan hularõngast(Hulahoop) 30min.

Palju edu teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 25. June 2011, kl 08.15

Ega siin midagi head ei ole. Täna hommikul näitas kaal 68,1kg, seega +500g...no elan üle. Homme hommikul ma tõenäoliselt kaalule ei astu, kuna õhtul sünnipäevale minek koos ööbimisega ja ei tea kuna tagasi. Ehk olete rahul mu tänase kaalu näiduga? Püüan tuleval nädalal tublim olla ja usun et need Jaanid jne on andestatavadtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 26. June 2011, kl 09.19

Tervist! Üle pika aja siis mõnuletud ja kirja ei pannud midagi! Tulemus pluss 0,6 kg, ehk 68,9! Pole hullu midagi! See annabki motivatsiooni, et lõdvaks ei tohi lasta ja kui ei kontrolli, siis tuleb kõik rõõmsalt vöökohale tagasi tongue sticking out smiley!
Ja nüüd proovin uut strateegiat. ehk siis panen enda kalorinormi ilma trennideta, mis on päris väike ja kui trenni teen panen treeningu kirja, et rohkem saaks süüa! See ka motiveerib treenima! grinning smiley...ja lugesin inglise keeles sellist artiklit nagu calorie confusion! Soovitan seda ka teile...kirjutage see googelisse sisse! Tähendab see seda, et iga päev ei soovitata ühte numbrit kaloreid süüa, kui soovid kaalu alandada. Ja kui sul on tekkinud platoo, ehk siis kaal enam ei taha väga langeda (nagu see ka minul on), siis samuti see aitab! Keha ei tunne, et teda piiratakse ühe numbriga ja seega nädala lõikes on kalorid normis, aga mõni päev sööd rohkem, seega kehal ei teki halba tunnet! Eks annan teada, kuidas see mõjub!

Tervitades, Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 26. June 2011, kl 10.04

Tänane kaal 69, 7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 26. June 2011, kl 12.10

Tere!

Minu tänane kaal 71 kg, seega veidi plussis. No mis teha, pikad pühad sugulaste-sõpradega, olen sotsiaalne sööja ja söögid olid ka head (liha ma väga ei söönud, aga headest kookidest ei öelnud kahjuks ära).

Kuigi mul ei ole nii suuri kaalulanguse tulemusi ette näidata kui siin tublimatel, sain pühade ajal komplimente küllaga ning näen isegi, et riided on ilusamad seljas smiling smiley Jätkan ikka vapralt trenniga ja püüan lõpuks söögi üleskirjutamist ka taas rutiiniks teha. Kuna söön palju kodust väljas, olen toidupäeviku täiesti unarusse jätnud, sest ma ei oska kuidagi teiste tehtud toite päevikusse kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 26. June 2011, kl 18.45

Tere, kenad inimesed! Kui oleksin reedese kaalu saanud kirja panna, oleksin üliõnnelik- see oli 72,3.... Aga täna hommikul tõdesin kurvastusega 73 kilo ehk siis 200 grammi plussi. Pole midagi- rabeleme edasismiling smiley Kunagi paistab ka number kuus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 26. June 2011, kl 22.00

Hmmm imelik, õhtul kaalusin olin 69,2 kg nii, et ma ei tea kumb õigem panna on !??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 27. June 2011, kl 05.54

no kõik kaaluvad hommikuti, seega oleks õiglasem panna hommikunesmiling smiley Ise kaalusin ka eile õhtul vähemsmiling smiley Kuigi kaalu panin juba laupäeva hommikuse, sest eile hommikul kaalumisvõimalus puudus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 27. June 2011, kl 09.50

Selge see !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 27. June 2011, kl 13.37

Jaanikilo peaaegu kaotatudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 28. June 2011, kl 14.37

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----26.06.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------63 kg -----------68,1kg(pluss 0,5 kg)------7,3 kg----------------5,1 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------69,7 kg(-1,2 kg)------------6,8 kg----------------9,7 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------68,9 kg(pluss 0,6 kg)-------4,4 kg----------------4,9 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------71 kg( pluss 0,5 kg)-------3,0 kg---------------7,0 kg

jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------73 kg (pluss 0,2 kg)--------1,6 kg-------------12 kg

Meid ongi jäänud kokku 5 Vaprat 13-st! Jube tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 28. June 2011, kl 17.30

Päris punane tabel tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 30. June 2011, kl 19.21

Jah...ainult üks siis väga väga tubli! Kuid samas ikka kõik tublid, kuna vähemalt üritame ja teeme midagi positiivset enda jaoks! Minul selline uudis, et kahjuks saan oma selle nädala kaalu siia postitada alles Pühapäeva hommikul! Et siis olete teadlikud!
JA edu reedesel kaalumisel!

Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.21

Tundub, et eilne jooksmine tuli kasuksgrinning smiley Kaal näitas hommikul 66,9kggrinning smiley Seega eelmisest kaalumisest -1,2kggrinning smiley Eile oli kaal veel 67,6 smiling smiley Hea et uus number tuli enne komasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.35

Tänane kaal 68,9 kg, loodan, et kõht hakkab paremini läbi käima, sest viimasel ajal eriti ei ole käinud hästi. Ilusaid numbreid kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 01. July 2011, kl 20.27

Olen küll teiega, aga mul pole veel kaalu (vana läks katki). Loodan hiljemalt pühapäevaks kaalu hankida ja siis ka kaalu saata. Kahtlustan väikest tõusu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 03. July 2011, kl 12.10

Hei duellikaaslased. Minu kaaluks siis 67,8. Nii tore, uus number on ees ja see erineva kaloraažiga toitumine pani kaalu korralikult alla liikuma. miinuseks siis lausa - 1,1 kg!
Aga ootame siis teiste tulemused ka ära ja siis tabel jälle kokku! Kõik oleme see nädal väga tublid olnud!

Tervitades,
Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 03. July 2011, kl 15.13

Oot, oot...ma ei saa nüüd aru. Kaalumine on meil ju ikkagi reedeti? Vaid jaanipäeva puhul tegime ühe erandi. Mis värk on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 03. July 2011, kl 17.28

Minul kaalu juures ja tänane kaal on 73,5 kg. Üritan aru saada miks. Eks peab rohkem liigutama hakkama. Järgmisel korral saadan kaalu õigel ajal, sest sain äsja uue kaalu omanikukssmiling smiley Ja lppdetavasti on numbrid palju väiksemad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.58

Meil oli juba eelnevalt kokkulepe, et tabeli teen pühapäeva lõpul, et need, kes ei saa kuidagi reedel kaalu kirjutada, saavad ikka osaleda! Kirjutasin ka postituse selle kohta, et ma ei saanud enne pühapäeva see nädal kaaluda, kuna olen öö tööl ja ööd sattusid just neljapäeva, reede peale ja siis tavaliselt ma korralikult öö jooksul söön, muidu ei saa kaloreid kokku ja hommikune kaal ei ole kohe üldse see õige!

Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 04. July 2011, kl 12.04

Aaa....nojah siis.
Siis tean et see reede ei ole see 100% õige kaalumise päevgrinning smiley Vaatan siis järgmine kord, ma tavaliselt kaalun laupäeva hommikul juba vähem kui reedelgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 04. July 2011, kl 13.58

Ma vaatan, et me paljud oleme suht samas kaalus, kuidas Teie enesehinnang on kaalulangetamisega tõusnud, on või ei ole, kuna olin 1,5 aastat tagasi 57-60 kg, mis vb on isegi minu pikkuse kohta vähe, siis tundus isegi siis, et olen endale ikka paks, nüüd üritan seda 60 kg kätte saada, praegu on küll ensetunne hea ja enesehinnang tõusunu kohe mitme pügala võrra, nüüd tahan jälle väljas käia, sõpradega kokku saada, riideid osta. Tunnen ennast juba praegu selles kaalus päris häasti, kuigi päris mitu kg on lõpuni jäänud ja osad riidedki kitsad veel mis kunagi selga läksid. Kirjutage kuidas Teil on? Läheme ikka lõpuni välja, kes me järele oleme jäänud, oleme ju praegu igatahes väga tublid olnud, jõudu ja jaksu !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 04. July 2011, kl 14.26

No...ega suurt ei ole tõusnud. Vahel nagu olen ilus, enamasti mittesmiling smiley Kuigi 20kg maas ju..isegi tsipa rohkem. Mul ei ole kunagi eriti kõrge enesehinnang olnud. mees ütleb, et e olegi vaja rohkem maha võtta, muidu olen liiga kont....Endal ei ole aju vist kehaga samal lainel veelgrinning smiley
Riideid ei osta, sets raha ei olegrinning smiley Eelmine kuu kulutasin oma esimesest palgast nii palju kui võimalik riietele, ülejäänud raha pidi jääma elamiseks. Seda oli vaid 200eur, sain 2 pluusi, lühikesed ja pikad püksid, rihmikud ja käekoti....grinning smiley Vähemalt on midagi kanda nüüdsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 05. July 2011, kl 10.20

smiling smiley! Luban, et täna õhtul teen tabeli ära! Praegu vabad päevad ja arvuti juurde satun vaid hetkeks smiling smiley!

Aga mina olen väga rahul, kuna kaaluga 75, oma pikkuse juures (olen 176,5 cm pikk) näen ma juba normaalne välja ja ei ole ülekaalus! Mul on hästi pikk keha ja pikad jalad ning seega mida rohkem alla võtan, seda pikemad mu koivad paistavadtongue sticking out smiley!
Praeguse kaaluga, ütleb mu mees, et olen puhas kont, seega ma ei kujuta ette kas 64 on minu jaoks õige kaal, sest arvan, et 66 juures näen juba supper peenike välja! Enesehinnanguga pole mul juba viimaste aastate jooksul probleemi olnud, sest sirgusin ilusaks naisterahvaks ja seda ka mulle pidevalt öeldakse...aga kunagi oli see mul ikka väga madal! Võti on armastada iseennast sellisena nagu sa oled ja teha kõik selle nimel, et saada veel paremaks, aga armastus enda vastu peab olema alati! Seda enam Corny, nagu ma aru sain kaotad sina titekilosid, mis tähendab, et tõid siia ilmale IME!...ja need kilod ei tähenda midagi! Oled veel rohkem armastusväärsem, kuna suutsid teha nii isetu teo!

Vot nii, aga mina nüüd turule värsket saaki otsima!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 05. July 2011, kl 13.27

Minul on ka laps smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 05. July 2011, kl 14.01

Miks kõhuke enam väiksemaks ei lähe? Kokku kadunud kõhult 11cm..aga viimane kuu või paar on täielik seisak igal ümbermõõdul, aga kaal langeb. Miks nii? Teen ju trenni ja vett joon piisavalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 05. July 2011, kl 14.03

No ma ei saa öelda et ma nüüd päris kole olen....Ütleks et selline kena keskminegrinning smiley Päris modelliks vist ei saa välimuselt aga silma ikka jään kellelegismiling smiley
Hakkan tasapisi harjuma ka oma new lookigasmiling smiley Et märkan peeglist et "oi kui sale ma olen" või "oi, jalad on tõesti peenemaks jäänud" smiling smiley Vahel ütlen isegi et "krt...täitsa kobe tips"grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 06. July 2011, kl 09.13

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----1.07.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------63 kg -----------66,9kg(- 1,2 kg)------8,5 kg----------------3,9 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------68,9 kg(-0,8 kg)------------7,6 kg----------------8,9 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------67,8 kg(- 1, 1 kg)-------5,5kg----------------3,8 kg

Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------71 kg( ---------------)-------3,0 kg---------------7,0 kg
jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------73,5 kg (pluss 0,5 kg)--------1,1 kg-------------12,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 06. July 2011, kl 09.51

No näete! Seda enam arvan, et teil ei ole midagi, kui väike kõhuke ees, ega vaid ebareaalselt palju treenivad ja igasugust rasvaimu tegevad staarid saavad ennast 2 kuud peale rasedust vormi niimoodi, et kõhuks on täielik pesulaud. Ja muide see jutt, et nad vaid tervislikult toitusid ja natukene jalutasid...heh, teate isegi, et see ebareaalne, kui kehalt on kaotatud 2 kuuga 25-30 kg! grinning smiley
Samuti oleme me kõik erineva kehakujuga. Mõnel inimesel ongi kõhuke ees ja see ei lähe ära ka siis kui ta kaalub 40 kg, sest kaal kaob igalt poolt mujalt. Mõnel jälle koguneb suurem osa kaalust puusade peale. Mina olen see õnnelik, kellel kõik üle keha laiali, isegi sõrmede ja kõrvade peale läheb grinning smiley!HEH, olen õnnelik selle üle, aga samas, kui alla võtan, siis igasugused naiselikud kumerused kaovad korragatongue sticking out smiley!

Aga super tublid olete, et viitsite ennast liigutada! Minul lihtsalt juba pikki aastaid sees suur spordipisik, sõidan pikki maid rattaga ja meeldib jooksma minna, samuti käin jõusaalis! Suvel võtan vabamalt. Talvel alati võtan natukene kilokesi juurde, et külm ei hakkaks ja kevadel jälle raputan ilma suurema pingutuseta need jälle 2 kuuga maha smiling smiley! See suvi tahtsin lihtsalt natukene rohkem maha võtta. Aga tublid olete ja hoian Teile pöialt! Minu eesmärk on põhimõtteliselt täidetud, sest näen oma praeguse kaalu juures väga hea välja.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.