Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 30. April 2011, kl 07.26

Tere!
Otsin endale duellikaaslast. Olen küll kaaluabiga liitunud mõni aeg tagasi kuid duellitamisest ei tea midagi. Hetkekaal 0n 68,8 kg ja pikkust selle juures 173 cm. Soovkaal oleks 60 kg. Kas keegi sooviks kampa lüüa?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Kuupäev: 03. May 2011, kl 10.37

Tere.

Ma vaatan, et me mõõtudelt üsna sarnased smiling smiley Mul pikkust samapalju ja kaal hetkel 67,5. Nii et kui veel duellikaaslast vajad, siis ma võin sinuga kampa lüüa küll. Eesmärki ma ei ole küll nii madalale pannud, kui sinu oma. Minu soov on esialgu 64 kätte saada. Siis vaatan, kui see langetamine ikka edasi istub, siis ehk proovin paar kilo lisaks kaotada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 03. May 2011, kl 23.29

Jah otsin veel ikka duellikaaslastsmiling smiley Ootame kuni siis reedeks võibolla mõni veel soovib kampa lüüa ja siis saab alustadasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.40

oii, ma ka 173. esmaspäeva hommikul olin 68kg.
õudus kuubis! reedel olin veel 67.
lööks ka kampa siis. mõõdud on nii sarnased, et tõotab pinev võistlus tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Kuupäev: 04. May 2011, kl 09.32

Ootame siis reedeni jah. Kalka, ma huvi pärast küsin, mis sinu lõppkaalu eesmärk oleks? Ja minu jaoks on ka alati need nädalavahetused kõige raskemad kaalu jälgimise seisukohalt...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. May 2011, kl 11.22

2009 aasta novembris kaalusin 58,6. tundsin end suurepäraselt.
siis läksin tagasi 61kg peale, mis oleks ka mu peamine eesmärk.
aasta tagasi jätsin suitsetamise maha ja siis hakkas tõus pihta.
eesmärk 61kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: Coco
Kuupäev: 04. May 2011, kl 11.31

Lööksin kah kampa smiling smiley
Endal pikkust 168cm ja kaalun ennast siis homme/ülehomme ära, aga kuskil 64kg on kindlalt sad smiley
Eesmärk oleks 56kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 04. May 2011, kl 12.37

Meil päris hea seltskond siin juba koos. Teen siis reede õhtuks meie esimese tabelismiling smiley. Kuidas me muidu ümbermõõtudega teeksime (puus, talje)? Kas mõõdame kusagil kahe nädala tagant või kuu aja tagant?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: Alka
Kuupäev: 04. May 2011, kl 13.01

Tere!
Mina lööksin ka kampa. Pikkus 165, kaal hetkel 67, aga see kõigub päris palju. Vahel ka 70 ni. Eesmärgiks oleks 60 kg. Hea oleks küll kui tabelis ka puus ja talje.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: annihels
Kuupäev: 04. May 2011, kl 13.49

Heismiling smiley

Sooviksin ka kampa lüüa. Pikkus 162 ja kaalu 61 kg, eesmärgiks 55 kg. Ümbermõõtude märkimised igati oodatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Kuupäev: 04. May 2011, kl 14.01

Ma ühes duellis osalen, aga siinsed mõõtmed sobivad palju paremini, praegu 170 cm ja 62 kg - sooviks kuskil 57 kg peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 04. May 2011, kl 18.59

Panen siis esimesse tabelisse ka meie ümbermöödud. Vaja oleks, et siis igaüks saadaks enda vöö-,puusa-,rinna-,reie ja sääre ümbermöödud reedeks. Järgmine mõõtmine ümbermõõtudel võiks olla kahe nädala tagant. Kas kõik on sellise variandiga nõus?smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: annihels
Kuupäev: 04. May 2011, kl 19.43

Nõussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: annihels
Kuupäev: 05. May 2011, kl 10.43

Ma siin kaaluabis suht kogemusteta. Tekkis küsimus, kas mõõtma- kaaluma peaksin end reede hommikul või varem ja siis reede hommikuks ära saatma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.01

Esimesel stardipaugul vast tähtsust erilist pole. Teised on juba enda andmed ära saatnud, aga muidugi parem oleks, kui ka stardikaal ja mõõtmed oleks reede hommikul peale vetsus käimist võetud. Ma ise ka duellikogemustega kahjuks pole, aga teiste duellitamisi lugedes sain niimoodi arusmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: annihels
Kuupäev: 05. May 2011, kl 15.38

Selge, ma saadan siis homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: kalka
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.21

siit tuleb siis tüüpiline liivakell grinning smiley
ise pean ennast "pirniks" grinning smiley

pikkus 173
kaal 68
rind 91,5
kõht (naba alt täpselt) 81
puusad 102,5
reis 60
säär 39
igaks juhuks mõõtsin ka "sangad" ära 90,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.24

Uups, ma olin eile väga hõivatud ja kõik siin maha maganud, mis tegema peab sad smiley
Kas ma õhtuks, kui töölt koju jõudnud olen, võin mõõdud anda? Kaalul ma hommikul käisin, seda vähemalt tean, aga muudest mõõtudest pole aimugi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.21

Jah ikka võibsmiling smiley. Ma teen siis kella üheksaks lõplikult selle tabeli valmis. Pole vast hullu ka kui neid muid ümbermõõte pole kõik saatnud. Lihtsalt huvitav jälgida, kuidas ka mõõdud vähenevad. Selle järgi hea jälgida, kas orgasnimsist kaob vaid liigselt vedelikku, või kaal langeb rohkem rasva arvelt.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: lammas
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.15

Heihei, ma lööks ka veel viimasel hetkel kampa, kui saab!

Numbrid on ilusad, kui nii võib öelda:
168/68.

60 oleks soov smiling smiley.


Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.24

Jah jõudsid veel õigel ajal lammassmiling smiley. Loon meile uue teema ja edaspidi kohtume siis sealsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.