Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.33

Hommik!

Kaal näitas hommikul 79,7. Kaalulangust siis 1,1 kg - lahe, mulle meeldib!
Poleks uskunudki, et kaal nii palju langeb, sest nädalavahetus möödus minulgi grillides (esimest korda sel aastal) ja rabarberi kooki sai ka ohtralt söödud. Õnneks hakkas pihta Käi Jala võistlus, seega tuleb samme iga päev tublisti üle 10 000. Lisaks veel ka kolm korda nädalas rulluisutamist.

Igaljuhul jaksu kõigile!
Pidage vastu ja ärge alla andke!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.20

Nii,selle nädala kaalumist ma veidi kartsin, sest päevikut täita ei õnnestunud peaaegu üldse ja ilma päevikuta toitude üle arvet pidada on raske. Samas oli ka paar "puhkepäeva", kui pingul närv ei suutnud hiigelkoguse sefiirita olla.

Kuigi nädala keskel näitas kaal vähem (see endale lohutuseks), On hetke tulemus 81,0 kg, st. -300 grammi.
Nüüd läheb elu ehk rahulikumaks ja saab jälle asja tõsisemalt suhtuma hakata.



catre86 - esimene number on 7, tubli tulemus smileys with beer


Kerget päeva kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nodsu 20.05.2011 09.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.50

Aga minu kaal andis täna otsad grinning smiley Nii et homme saan end alles kaaluda ja loodan, et siis on ikka ilus miinus ees grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Esta
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.32

minu kaal näitas täna 79,15. väike langus küll aga siiski!

edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.42

donnake1, ei hakka ma üles tunnistama kõike oma patte, mida söönud olen smiling smiley) Õnneks oli kaal armuline ja näitas 85,2kg. Selle aja suurim kaotus siin, tervelt -1000g smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.45

Tere, ei hakka ma üles tunnistama kõike oma patte, mida söönud olen smiling smiley) Õnneks oli kaal armuline ja näitas 85,2kg. Selle aja suurim kaotus siin, tervelt -1000g smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 20. May 2011, kl 12.34

Nonii-seda ma kartsingi, et langust ma sellel nädalal näha ei saa-hoopis +400g.Ehk siis kaal on hetkel 75,5kg.
Eks katsume edasi jälgida..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. May 2011, kl 12.07

90,1 kg ehk siis +500g juurde. Niuks! Aga oma süü!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.41

Mul oli eelmise nädalaga võrreldes isegi -600g grinning smiley kuigi kaalusin alles täna hommikul ja nädalavahetusel sai onu juubelit uhke aiapeoga tähistatud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: EllyY
Kuupäev: 23. May 2011, kl 13.08

Minu uus kaal 86,8, seega eelmise nädalaga -400g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.02

Tere

Selle nädala kaal 79,1. Langust siis 600 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.47

Kuigi ma see nädal kordagi ei kasutanud toidupäevikut ja absoluutselt ei vaadanud, mida suhu pistan, siis ikkagi nädala langus -700g ehk hetke kaal 80,6kg grinning smiley

Järgmisest nädalast lähen laeva tööle ja 2 nädalat pean nagunii silma järgi sööma, toidukaalu ei ole abiks. Kehakaalu peaks vist kaasa võtma, sest muidu ei saa 2 nädalat kaaluda. Õnneks on mul seal nett olemas, nii et teie kaalunumbreid saan ikka sisestada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: EllyY
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.32

Minu uus kaal 86,1kg. -700 eelmisega võrreldes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.33

Arvestades eelnenut olen -200g rahul, põhiline, et langes smiling smiley Minu kaal on 85kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 27. May 2011, kl 15.27

Minul ka -200g langust, peaasi, et ikka langus...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Esta
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.55

Minu kaal 78, langus -1,15

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 21.48

Tere!

Tänase seisuga 89,8kg. Ehk -300g, langus seegi grinning smiley Et hakkan vist tagasi raja peale saama vaikselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 28. May 2011, kl 08.20

Sel nädalal olen väga täpselt päevikut täitnud ja liikumist arvestanud ja jätnud tähelepanuta abikaasa norimised selle kalorilugemise kohta...ja uus kaal on 79,3, ehk -700. Oi, kui rahul olen spinning smiley sticking its tongue out.
Töökaaslased panid ka tähele, et midagi on muutunud.Loodan jätkata samal kursil ja kardan murdumist, sest see mul ALATI tuleb.

Aga suurt grammikadu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.14

Kahjuks pole seni Susi ühtegi tulemust teatanud, Meku ja Lahememm on 2 nädalat vahele jätnud. Kui keegi nad kätte saab, siis mainige viisakalt palun smiling smiley

Nodsu, ma ei tea, kas mina ei oska arvutada või sina oled kaalu osas valetanud, aga ma sain su nädala kaalulanguseks küll 1,7kg, mitte 0,7kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.26

Aaaaaaaaaaaaappppiiiigrinning smiley Ei, kaalunumbrid on kõik õiged, aga minu arvutamisoskus jätab soovidaeye popping smiley Jube, liiga suur langus nädala kohta, pole üldse rahul kusjuures.Aga liikumist on olnud 16000-21000 sammu päevas.
Tundus kummaline küll, et rinnahoidja suureks jäänud.....peab ikka sealt maha minema, kust kuidagi ei tahaksangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 03. June 2011, kl 12.21

Tere
Minu tänane kaal oli 77,8. Langust siis sel nädalal 1,3 kg. Poleks uskunudki, et nii palju smiling smiley.Olen viimasel ajal laisaks muutunud... igaljuhul 2 cm veel ja minu vööümbermõõt hakkab 9-ga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 03. June 2011, kl 19.23

Minul see nädal +0,2kg ehk praegune kaal 80,8kg. Ega pole eriti jälginud ka, mida suhu pistan... Alustasin teisipäeval uuel kohal tööd ja siin on rootsi laud kogu aeg. Kui õhtusöögiks on šnitsel ja keedukartul, siis seda ka söön grinning smiley Kuigi põhimõtteliselt võiksin süüa ka ainult tomatit-kurki, kuid see on ikka liiga vähe :p Tahaks ju korralikult kõhtu täis saada. Kuigi luban, et uuel nädalal olen korralikum.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 03. June 2011, kl 21.22

Karmeeni kaal on 84,7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.15

Minu kaalunumbrid on 79,5, seega siis + 200. Kuidagi lonkav nädal oli, päevikutäitmisest ei tulnud eriti midagi välja- sünnipäev sünnipäeva otsa.
Aga tulemusega olen väga rahul, kartsin paljupalju hullemat.

Vaatasin üle oma eesmärgi seal esilehel ja sisestasin oma praeguse kaalu ning kalorinorm vähenes peaaegu 100 võrra. Kui kaalulangus on juba kilodes, siis soovitan üle vaadata smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 05. June 2011, kl 20.57

Tere,
Minu pingelise nädala tulemus on +-0, ehk sama, mis eelmisel nädalal 75,3.
Keeruline on jääda positiivseks....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Esta
Kuupäev: 05. June 2011, kl 21.21

minu kaal 77,25

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: EllyY
Kuupäev: 06. June 2011, kl 15.41

Minu kaal endiselt 86,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 09. June 2011, kl 20.42

Tere!

Pole siin ammu käinud ja pole ka eriti jälginud mida suhu pistan. Suurest stressist on kaal täiega kõikunud ja plusse metsikult olnud.. Vähema ajaga kui kaks nädalat suutsin end 91,8 kg peale süüa. Aga suurest armuvalust on isu nüüd kesine olnud ja tundub, et mõjub pihale smiling smiley Igatahes, homme on küll juba uus kaalumine, kuid kilkan siiski, et minu eelmise nädalalõpu kaal oli 89,2 kg. Eelmine nädal toimus tõeline ime, paar trenni ja söögiisu vähenenud ning voila... Ei tea kuidas see võimalik on, aga on smiling smiley Kaal vist valetab! grinning smiley
Aga homseni ja täna õhtul ei tohi patustada! smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.55

Tere hommikust!

Minu tänane kaal jääb 89,2 kg. Õnnelik, et juurde ei tulnud. Nüüd on tõsine plaan jätkata ainult miinustega. Hakkan siin jälle tegutsema..

Head langetamist! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Esta
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.59

Minu tänane kaal 76,55

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.