Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 30. June 2011, kl 18.20

Duellitajad          Getu5              Preili5


Pikkus                165                165
Algkaal                82                 75







Eesmärk                65                  65

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 30. June 2011, kl 18.22

Kas selline tabel sobib?smiling smiley

Võiks siis teha nii nagu ikka teistelgi duellides, et korra nädalas on kaalumine. Aga mis päeval näiteks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. June 2011, kl 18.48

jh sobib, peaasi et tabel smiling smiley
ma kaalusin viimati ennast esmaspäeva hommikul. Minu poolest võib see ka jääda, aga kas sulle endale see sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 30. June 2011, kl 20.11

Aga teeme jah siis nii, et esmaspäeviti kaalumesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. June 2011, kl 21.36

okey smiling smiley Mis sporti sa teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. July 2011, kl 14.28

Võite mind ka ikka tabelisse pannasmiling smiley
Vanas duellis oli meil reedeti kaalumine,sest ndlvah kiputi alati veidi rohkem sööma.Reedeni olime alati paremas vormisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. July 2011, kl 14.30

Algkaal 78 ja eesmärgiks 68kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 01. July 2011, kl 15.46

Tahaks jooksmas käia aga kuna mul beebi kodus siis kahjuks ei saa, pole last nii kauaks kuskile panna. Aga jalutamas käin temaga küll ja vahest üritan kodus ka mõne harjutuse tehasmiling smiley
Ise käid trennis kuskil või teed midagi?


Okei hatugirl, lisan sinu ka tabelissesmiling smiley

Ma ükskord enne osalesin ka ühes duellis ja seal oli mul millegipärast nii, et ma mitu korda ei jõudnud reedel arvuti taha ja sain kaalu alles esmasp sisestatud. Muidu oleks jah reede parem, nädalavahetusel igasugused üritused, grillimised jnesmiling smiley
Aga äkki teeme siis nii, et kui reedel ei jõua siis võib hiljemalt esmasp õhtuks kaalu siia kirjutada?
Kedagi duellist välja viskama ei hakka, väljaarvatud juhul kui näiteks 2 nädalat pole inimesest midagi kuulda olnud. Või mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 01. July 2011, kl 15.56


Duellitajad          Getu5              Preili5        Hatugirl 



Pikkus                165                165

Algkaal                82                75               78








Eesmärk                65                 65               68

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 01. July 2011, kl 15.58

Nii tabel nüüd siis selline. Ok? Kas paneme tänase kaalu ka või paneme järgmisest nädalast siis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 01. July 2011, kl 20.33

mina võin tänase kaalu ka öelda, käisin kaalul. Mul on üllatavad tulemused. Kaaluks on 78 smiling smiley Minu trenniks on igapäevane jalutuskäik lapsevankriga. ja siis ma veel teen kodus erinevaid jõu harjutusi 5 korda nädalas. Täna käisin veel lisaks meres ujumas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: kellikas
Kuupäev: 01. July 2011, kl 20.52

Päris põnev on jälgida ka teiste võitlust kaaluga.....Jõudu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 08.05

Getu vana su laps on?

Lapsega käin ka jalutamas, päris pikki ringe aga mitte päris igapäevsmiling smiley

Getu kuidas sa paari päevaga 4 kg alla said?smiling smiley



Nädalavahetusel sai palju grillitud..oh jah, ei suuda šašlõkile vastu panna niiet eks näis mis see kaal mul reedel näitabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 11.17

mul on 1 aastane poeg. Ja sul endal kui vana laps?
Ma ei tea kuidas nii palju läks korraga. Ma teen ühte kaalualandamis programmi, mille on kirjtanud üks ameeriklane. Selle abiga ongi need kaotatud kilod. Ja muidugi ma ei söö ka päris nii palju kui tegelt peaks, lihtsalt minu jaoks liiga suur kogus. Ma söön vähese kalorsusega toite ja tänu sellele ei saa vastavat kogust kätte, aga mul on kogu aeg kõht täis, seega ma väga ei kurda.
jh need nädalavahetused on ühed vastikud kalori kogujad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 12.12

Mul on 5 kuune tütarsmiling smiley Lähengi temaga vartsi jalutama nüüd.

Mis programm see selline on, kas tasuta netist kättesaadav? Äkki aitab mind ka see programmtongue sticking out smiley
Mul on söömisega sama asi, ma ei söö ka päris nii palju kui peaks sest söön lahjemaid ja kergemaid asju, kõht on koguaeg täis ja kaal ka langebsmiling smiley Kaua sa kaaluabi.ee liige oled olnud juba?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 13.09

Mul on raamat, netis vb on see ka kuskil üleval, aga inglise keeles. Raamat ise on Michael Thurmond "12päevane keha vormimise ime". kaaluabi.ee liige olen olnud alates 30.juunist. Väga natuke aega smiling smiley Mis moodi sinu päevane toidukava välja näeb, kui tihti sa sööd? Ja tihti trenniga tegeled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 14.56

Eks ma proovin, vaatan kas leian googleist midagismiling smileySeal raamatus siis mingi kindel dieet-menüü välja toodud?
Söömisega on nii, et üritan igapäev enamvähem samal ajal süüa. Hommikusöök natuke peale 8t, lõunasöök 12 ajal ja õhtusöök 18 ajal. Üritan peale 6te mitte süüa. Ja kuidas sul päeva-toidukava välja näeb?
Praegu põhiliselt ainuke"trenn" ongi mul lapsega jalutamine, päris igapäev ei käi, vahest mitu päeva järjest, vahest ülepäviti, kuidaskunagi. Vahest teen ka kõhulihasteharjutusi, aga see on kuidas kunagi, nii nagu viitsimist on. Ja sa ise?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 16.17

Kui üldjuhul tehakse treeninguid ja toitumiskavasid kõikidele inimestele samasugused, siis seal on eraldi välja toodud 5 erinevat kehatüüpi. Sealt sa siis leiad oma kehatüübi ja saad endale vastava dieedi ja treeningkava. Üks osa treeningkavast on jõuharjutused ja teine kardiovaksnetreening (jalutamine, kiirkõnd, jooks jne). Seal on kirjas tegelikult 6 söögikorda, aga mina vähendasin selle kaaluabi.ee järgi nelja toidukorra peale. Hommikuti söön 7.00 - 8.00 vahel. Lõuna on 12.00-13.00. Õhtu on 17.00-18.00 ja vahepala siis midagi kerget on õhtul 20.00 21.00 vahel. Trenn on mul selline, et kaks päeva teen trenni ja ühe puhkan. Puhkamise päeval käin jalutamas ikka vähamalt 1 - 2 tundi. 1. trennipäeval teen alakeha ja talje jõuharjutusi ja 2. trennipäeval ülakeha jõuharjutusi. Muidugi viimasel ajal käin päris tihti meres ujumas, sest ilmad on nii kuumad, et vesi on praegusel ajal väga mõnus. Ujumine on ka mõnus trenn. smiling smiley Vot sellised näevad siis välja minu päevad. smiling smiley

Mõnikord on küll suht raske trenni teha, eriti selliste ilmadega. Aga ma loodan, et seekord saavutan sellise keha nagu olen alati tahtnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 17.39

Oi kui tublismiling smiley Sul ilusti paigas kõik, trennid jne. Kas seal raamatus on harjutused ka olemas mida tegema pead või need oled ise mõelnud/otsinud? Ja raamatu sa ostsid kuskilt? Tundub väga asjalik olevat. Kaua sa selle järgi teinud oled? On juba näha ka, et keha saledam ja nii? Kardiovakssetreeningu teed sina kõndides jah?

Sai nüüd nii palju küsimusi aga mind täitsa huvitab see teema, tahaks ka ilusat kehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 18.18

seal raamatus on harjutused olemas. mõned harjutused olen ise ka juurde pannud mingi 3 harjutust. Raamatu ostsin juba mitu aastat tagasi Kuressaare kaubamajast. Seda teinud olen vaid nädal aega. Natuke on näha, et on muutusi. Muidugi ma tunnen ennast palju kergemalt, enesetunne on kõrgem. Kaal langeb. See 12 päevane on mõeldud selleks et sa saaksid selle ajaga ühe riiete numbri suuruse väiksemaks. Pärast seda on vaja ikka nii kaua pingutada samamoodi kuni oled saavutanud selle keha mida sa soovid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 04. July 2011, kl 21.36

Eks jah on vaja edasi pingutada aga ma arvan, et selle 12 päevaga harjub selle programmiga ära, et siis oledki harjunud neid harjutusi tegema ja enam pole, et ah ei viitsi täna..äkkismiling smiley

Aga ma küsiks veel harjutuste kohta. Näiteks 1. päev kui teed alakeha ja talje harjutusi. Mitu erinevat harjutust teed ja kui kaua kokku umbes, pool tundi-tund?

Jaa ma usun, et palju kergem tunne, hea olla kohe. Kui kilod kaovad ja ise ka ennast paremini tunned siis tekib motivatsiooni ka juurde onju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 05. July 2011, kl 07.00

ma teen 7-8 harjutust. Selleks kulub natuke alla tunni. iga harjutust teen 18 korda ja siis veel kordan seda kaks korda, et kokku oleks kolm seeriat. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: Tea28
Kuupäev: 05. July 2011, kl 09.43

Kuna olin eemal siis võite mind ka sinna tabelisse lisada.Hetke kaal 81,6 ja soov kaal oleks 70

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 05. July 2011, kl 14.01

Selge Getusmiling smiley

Tea kuna reedel on nagunii kaalumine siis panen sinu ka tabelisse siis ei pea varem hakkama ringi tegemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.28

Hei, ongi reede käes smiling smiley See tuli liiga kähkugrinning smiley See nädal sai patustatud ja seetõttu ple tulemused päris need, aga vähemalt natukegi. smiling smiley Kaal 77.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.11

Minul oli kaal üleelmine nv 75, eelmise nädala lõpu poole oli kaal 76,1 täna hommikune 74,5 jeei, ilus nädal on olnudsmiling smiley Kuigi eile päeval sai grillimas käidud aga uskumatu peale grillimist kodus igaksjuhuks kaalusin ka ja olin 100 g kergemgrinning smiley


Tea ja Hatugirl ootame teie andmeid kaasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.25


Duellitajad          Getu5              Preili5        Hatugirl      Thea28



Pikkus                165                165

Algkaal                82                76,1               78        81,6 


08.07.2011             77                74,5                                          







Eesmärk                65                 65               68           70

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.30

Hatugirl ja Thea28- võiksite oma pikkuse ka öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: Tea28
Kuupäev: 08. July 2011, kl 21.40

Pikkust on mul 175.ja tänane kaal oli 81

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.15


Duellitajad          Getu5              Preili5        Thea28 



Pikkus                165                165             175


Algkaal               82                 76,1            81,6

08.07.11              78                 74,5              81         






Eesmärk                65                 65               68

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.