Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.17

Terekest!!
Ei jõudnud eile kohe kuidagi arvutisse aga kaalusin eile 77,4kg.Pikkust 165cm.
Vaatan,et teil siin ka pisikesed kodus.Mul on ka kõige noorem laps 1a4ksmiling smiley Trenni ei tee,sest selle jaoks pole lihtsalt aega.Üritan hetkel ainult söömise piiramisega veidi alla saada aga need grilliõhtud on VÄGA suur kurja juur minu jaoks.Enne ndlvah grillimisi kaalusin ennast laupäeva hommikul ja siis näitas kaal ilusad 76,1kg aga tänu grillile...
Eks püüan nüüd veidi tublim ikka olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.18

Thea vabanda, et nii kaua aega läks aga nüüd lõpuks sisestasin su uue kaalu ja pikkuse tabelissesmiling smiley

Kuidas teil muidu läheb? Getu kuidas trenni tegemine mõjub, ikka teed iga päev?

Thea sa ka trenni teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.18

Hatugirl ma just vaatasin et sa pole nii kaua siia postitanud, lisan su tabelisse tagasi kohesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.19

Aa ja Hatugirl, me otsustasime, et kaalumise päev ja uue kaalu sisestamise päev on reedeti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.25


Duellitajad          Getu5              Preili5          Thea28           Hatugirl 



Pikkus                165                165             175               165


Algkaal               82                 76,1            81,6               78

08.07.11              78                 74,5              81             77,4     






Eesmärk                65                 65               70               68  

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 12. July 2011, kl 20.39

trenni teen ma ikka igapäev, täna käisin kiirkõndi tegemas. Olime poolel teel minu vanemate poole ja siis 5 km ennem sinna jõudmist lasi mees mind maha ning ise sõitis edasi. Päris mõnus jalutuskäik oli. Olin metsas nii et ei saanud pooleli ka asja jätta grinning smiley . Täna oleksin pidanud ülakeha trenni ka tegema, aga kuna mul lõi selga valu, siis kahjuks ei saanud seda teha. Loodan, et homme valu enam pole ja saan tegemata trenni tasa teha. Oeh söögiga on mul ka raskusi. Nädalavahetusel sai kõvasti patustatud , isegi esmaspäeval. Loodan, et suudan reedeks ikka natuke alla ka jälle võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. July 2011, kl 09.20

Oki,teeme siis reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: Tea28
Kuupäev: 14. July 2011, kl 18.32

Kahjuks hetkel ei tee.Kuna tööjuures saab hetkel piisavalt käidud.Aga sügisest mõtlesin liituda mõne spordiklubigasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.07

Hey, ongi jälle uus nädal. See nädal läks liiga kähku. smiling smiley Kaal on mul 76,6. Sellel nädalal sai kõvasti toiduga patustatud, aga see eest sai piisavalt liikuda, et see ei teinud väga kahju. Tulemused on väga head.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 15. July 2011, kl 14.26

Minul näitas kaal hommikul 73,8smiling smiley Nädal on olnud ka tõusude ja mõõnadega, sai ka patustatud toidugagrinning smiley

Muudan tabeli siis ära kui teised ka oma kaalu lisanud onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 16. July 2011, kl 09.43

Minul ikka sama seissad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: Tea28
Kuupäev: 17. July 2011, kl 18.59

minul ka sama seis ikka sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 18. July 2011, kl 09.55


Duellitajad          Getu5              Preili5          Thea28           Hatugirl 



Pikkus                165                165             175               165


Algkaal               82                 76,1            81,6               78

08.07.11              78                 74,5              81             77,4     
15.07.11              76,6               73,8              81             77,4          


----------------------------------------------------------------------------------
Jäänud:               11,6                8,8              11              9,4               

Eesmärk                65                 65               70               68  

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 22. July 2011, kl 10.09

hey rahvas! Kõik on nii ära kadunud. Tänane kaal on mul 75,8kg. Väike kaalulangus küll, aga vähemalt seegi. Ma saavutasin selle ainult toidu abil. Trenni see nädal ma ei ole kordagi teinud. Lihtsalt ei ole viitsinud. Homsest üritan jälle alustada korraliku trenni ja dieediga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 24. July 2011, kl 16.27

Getu tubli oled!
On jah kõik nii vaiksed siinsmiling smiley
Mina olen praegu maal ja kaalumisvõimalust pole kahjuks..või õnneksgrinning smiley Mehel on nüüd 3 nädalat puhkust ja söömine on praegu nii ebakorrapärane ja grillimine siider ja muud asjad, usun, et mul kaalu pigem juurde tulnud kui maha läinud ja ega ma oma söögi jälgimist enne mehe puhkuse lõppu vist jälgida ei saa. Tegelikult eks ma kujutan ette et 3 nädala pärast kaalule astuda ei julgegrinning smiley
Tabelit ma vahepeal ei tee, kas nii sobib või tahad sa Getu ise vahepeal teha? Sa tundud meist kõige tragimsmiling smiley Ma ära ei kao, lihtsalt mehe puhkuse ajal eriti arvuti taha ei satu ja kaaluda ka ei saa. Aga augusti keskpaigast jätkan kindlalt toidukoguste jälgimist ja liigutamistsmiling smiley
Et Getu ära sa siis ära kao vahepeal, isegi kui ma ei kirjuta siia vahepeal midagi, kuigi äkki satun vahepeal linna siis käin ikka kaalul ka ära ja tulen annan siin ka teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 24. July 2011, kl 20.52

Ma ei tea kas ma oskan tabelit siia teha, aga eks ma vaatan. Kedagi teist pole ka ju endast märki andnud, et enda jaoks ma ainult tabelit ei tee, ma arvan. Eks ma jälgin seda kohta kuni sa ükskord tagasi tuled ja siis jätkame üheskoos.smiling smiley Seniks ole tublismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 07.15

Jah teeme niismiling smiley
Ole sa ka tublismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.07

Anna siis teada kui taas linna ja kaalule satud ja siis ma ka lähen uuesti kaalule ja alustame aga jällesmiling smiley
Hetkel ei julge kaalu poole vaadatagi,sest mehel samuti puhkus aug keskpaigani ja no absoluutselt ei edene see asi kui tema kodus onsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 13. August 2011, kl 20.39

Mina olen nüüd tagasi ja esmaspäevast proovin jälle vaadata palju liigun ja mida suhu pistangrinning smiley
Vahepeal olen palju patustanud..seda on ka kaalult näha.Ssmiling smiley
Igatahes kui te ka tagasi ja viitsite meie ikka koos jätkata siis andke siin märku ja jätkame oma kaalumisi ja tabeli täitmistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 14. August 2011, kl 16.10

Tore, et jälle tagasi oled smiling smiley, ma olen endiselt olemas ja olen siin üritanud ikka kaalu vahepeal alandada. Reedel oli mu kaal 73,3 smiling smiley Päris hea juba, muidugi see nädalavahetus sai jälle patustada, sest oli suur sünnipäev ühel sugulasel. Aga loodan, et järgmine nädal suudan kaotada selle mille juurde sain.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. August 2011, kl 21.20

Hei!!
Tore,et seltskond jälle kokku kogunebsmiling smiley
Mina pean aga totaalselt algusest pihta hakkamasad smiley Kaal näitas eile 79,5kg.Aga ega siin pole ka midagi imestada kui söön pidevalt vahetult enne magama jäämist ja muud peale sünnipäevade ja grilliõhtute pole olnud.Nüüd kui mees jälle tööl on lihtsam jälle korralikuks hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 15. August 2011, kl 11.34

Oh kui tore, kõik jälle koossmiling smiley

Reedel siis kaalume?smiling smiley
Ega mul ka alguspunktist palju puudu ole, 75,4 näitas kaal hommikulsad smiley Aga noh mis seal ikka, uue hooga tuleb peale hakatasmiling smiley smiling smiley Ja õnneks see suur grillimiste aeg saab otsa varstigrinning smiley Mul ka mees läks tööle ja mina hakkan korralikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 15. August 2011, kl 11.36

Getu sina oled meist see kõige tublim siis, peaaegu 10kg sul läind juba..tublismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 15. August 2011, kl 13.36

oh jh smiling smiley ma ikka üritan saavutada seda kaalu mida ma olen kogu aeg tahtnud. Olen väsinud olemast ülekaaluline smiling smiley Tore, et olete jälle tagasi ja usun, et te saavutate ka varsti uuesti selle kus olite ennem mehe puhkust.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 16. August 2011, kl 14.31

Ma usun ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.45

Minu kaal hommikul oli 74,5 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.50

Kaal 73 kg. Vähe läks see kord, aga loodan, et järgmine kord parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. August 2011, kl 08.05

Hommik!
Minu kaal oli siis 78,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.02

hey, te täitsa ära kadunud. mul kaal seisab, hetkel 73 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell ''Kaalust alla''
Saatis: preili5
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.18

Heismiling smiley

Minu kaal äna hommikul 74,2 kg.

Andke andeks, et see nädal tabelit ei lisanud:$..teen seda tänasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.